Car Investigation Office

Katowice

Opinie o Car Investigation Office

mario

Tak, zgadza się, ja też skąd nie kąd wiem, że firma jest bardzo OK. Szef, chociaż młody, wyluzowany i do tego pierwszy przychodzi, a ostatni wychodzi. Zasuwa jak mały samolot, żeby pokazać że nie jest żadnym dupkiem, do tego układy ma niesamowite. Polecam trzymać sie takich ludzi i firm.

hanysek
@mario 01.02.2011 16:43

Popytoj lepiej tych co tam robili a nie pisz co slyszoles bo nic nie wiesz.

Zostaw opinię o Car Investigation Office - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Car Investigation Office