Opinie o Lauren Peso Polska S.A. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lauren Peso Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lauren Peso Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lauren Peso Polska S.A. w Chorzów

Administrator Nowy wpis

Lauren Peso Polska S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Telemarketer. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Lauren Peso Polska S.A.?

Kasia Nowy wpis

tak ;)

Zbigniew Nowy wpis
@Kasia

Fajnie, że pracodawca ten dba o ten aspekt. Mogłabyś napisać coś o warunkach zatrudnienia? Czy od pierwszego dnia obowiązuje umowa o pracę?

Kasia Nowy wpis
@Zbigniew

@Zbigniew jako firma szkoleniowa współpracujemy z różnymi osobami na różnych formach współpracy. Wszystko zależy od tego czy jest to pracownik, franczyzobiorca, trener, grafik itp. Wszystko omawiane jest indywidualnie.

@kasia a słyszałaś coś o stażu może ? Ile da się wyciągnąć ?

@Marcin

aktualnie trwa rekrutacja na stażystę. Aplikuj i sam się dowiedz ;)

Jak ze studentami w Lauren Peso Polska S.A.? Chętnie zatrudniają?

chętnie :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lauren Peso Polska S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Konrad

Bardzo dobre opinie w internecie są wynikiem dobrej pracy oraz wyników finansowych. Polecić pracę można bez wątpliwości

Mikołaj

Pracuję w Lauren Peso Polska S.A. od ponad roku. W tym czasie poznałem strukturę firmy, sposób i zakres działania, poznałem ludzi z centrali i oddziałów mieszczących się na terenie całej Polski. Z pełnym przekonaniem rekomenduję, a nawet zachęcam do współpracy z „nami” zarówno jako pracownik oraz partner biznesowy. Lauren Peso Polska S.A. bazuje głównie na relacjach partnerskich oraz na wysokiej jakości świadczonych usług. Każdy kto posiada chęć do pracy, pragnie się rozwijać, jest kreatywny i lubi wyzwania znajdzie tutaj dla siebie miejsce bo przestrzeni do popisu jest mnóstwo :) Pozdrawiam! i do zobaczenia!

Maryla

Bardzo przyjazna, rozwojowa firma. Wychodząca na przeciw oczekiwaniom swoim pracownikom jak i klientom. Lubię atmosferę w Lauren Peso Polska S.A. za: otwartość, pomoc ze strony współpracowników i zrozumienie

Krystyna

Osoby zainteresowane pracą w Lauren Peso Polska mogą teraz wysyłać tam swoje aplikacje. Firma prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko trenera oraz poszukuje stażystów do działu handlowego w Chorzowie. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej: http://www.laurenpeso.pl/info/praca-lps Czy te oferty są dla Was interesujące? Zamierzacie spróbować swoich sił?

Czy ktoś podpowie mi o ewentualnej pracy w firmie?

@Zainteresowany

a co chciałbyś wiedzieć?

elewa

Tak @shean akurat tak się składa, że jest ogłoszenie na stażystę w dziale handlowym. Może to coś dla Ciebie akurat. Zaciekawiło mnie to ogłoszenie bo pierwszy raz widzę, żeby jakaś firma zwracała koszty dojazdu, gwarantowała elastyczny grafik i pisała o celebrowaniu urodzin. Chyba fajnie tam macie :)

kasia

Shean - szukamy. Ogłoszenie jest m.in. na gowork'u http://www.gowork.pl/praca_podglad,6199628?keywords=&region=chorzow

kasia

Wypłaty są na czas. Ja pracuję ponad 3 lata i nigdy nie miałam opóźnienia. Wypowiadają się w tym wątku osoby które pracowały gdy firma się rozkręcała dopiero, czyli 10 lat temu. Od tego czasu wiele się zmieniło i to na plus.

@ciekawa - moja poprzednia wypowiedź z linkiem do ogłoszenia została skasowana. Ogłoszenie na stażystę jest na kilku portalach. Linka do niego znajdziesz również na naszym facebooku. Poszukaj :)

potwierdzam słowa Prestod - atmosfera u nas jest rewelacyjna. Jeśli ktoś ma doświadczenie w sprzedaży i nie boi się wyzwań - zachęcam do aplikowania na handlowca. Wkrótce również ogłoszenie na stażystę - dla osób które dopiero zbierają pierwsze zawodowe doświadczenia

Lambert

Pracowałem w tej firmie jak startowali x lat temu. Takie typowo marketongowo piarowe pitu pitu i przerost formy nad treścią. Sądzę że niewiele się zmieniło.

Do Beata i Michaśka. Czy nie łatwiej zadzwonić/napisać bezpośrednio do LP, umówić się na rozmowę kwalifikacyjną i wszystkiego dowiedzieć ze sprawdzonego źródła zamiast toczyć dyskusje w internecie?

beata

Ok opinie opiniami jaka jest realna szansa na dobry zarobek w LP? czy pracownicy biurowi mają etaty? jakie sa progi?

Trener2013

Do Trener, to jest nas więcej. Podejmij kroki prawne. Inaczej tracisz czas.

potencjalny praktykant

Ktoś może powiedzieć coś na temat praktyk? Ogólnie strona internetowa jest kiepska, ledwo widzę te małe białe literki i jest sporo informacji nieaktualnych na stronie, które mieszają się z aktualnymi. Taki nieporządek trochę mnie odstrasza. Lauren Peso, o Wy na to?

kloo

(usunięte przez administratora) To jest Spółka Akcyjna???

Zostaw merytoryczną opinię o Lauren Peso Polska S.A. - Chorzów

Lauren Peso Polska S.A.
1.7/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Henryka Dąbrowskiego 48
    41-500 Chorzów