EkoNorm Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o EkoNorm Sp. z o.o.

Jaro

Jest jakiś powód, że tak długo nikt nie zamieszcza opinii?

Iwona

Jak obecnie wygląda praca w EkoNorm? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Czy firma zapewnia możliwości rozwoju? Wasze doświadczenia mogą być cenne dla osób, które szukają informacji na temat EkoNorm Sp. z o.o. i trafiły właśnie na ten wątek.

bart

niby tak, ale jak widac @kirbi, nie wszystkim na rękę rozwój i powiększanie wiedzy :) ja bym się cieszył..

JA

Fajna firma,jeżeli ktoś jest cierpliwy, gotowy do nauki, możne dużo zyskać pracując w tej firmie. Nie należy do tych, z rodzaju "omijać szerokim łukiem". Polecam.Była pracownica.

bull

Współpracuję z nimi od ponad 5 lat, robią dla mnie monitoring środowiskowy. Ciekawe jest to że chyba nie ma tam dużych rotacji bo od lat przyjeżdżają do mnie ci sami pracownicy.

MW72

Jedna z lepszych firm związanych z profilem ochrony środowiska od strony formalno-prawnej. Generalnie polecam.

ja

Bardzo dobra firma szkoleniowa. Wszyscy, co odeszli (a było ich wielu) siedzi w dużych zakładach przemysłowych lub ma własne firmy.

Zostaw opinię o EkoNorm Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EkoNorm Sp. z o.o.