farby kabe

Katowice

Opinie o farby kabe

Edyta

@tik czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Aktualnie firma farby kabe poszukuje Koordynatora Obsługi Inwestycji. W ofercie napisali, że zapewniają pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, podnoszenie kompetencji w ramach pakietu szkoleń technicznych i handlowych, samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy. Ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

tik

Jak to z jakiego powodu ?Wiadomo ze chodzi o mamone.

nick

to opłaca się przyjść na magazyniera do farby kabe do katowic ? słyszałem że 3 tyś brutto na początek

Maryjanna

Początek lutego i już 4 osoby się zwolniły, Piąta też praktycznie już tylko na papierze a to jeszcze nie koniec. Następców też nie widać. Pracodawca roku.

nero

Wydaje mi się, że dużej wagi do tego nie przykładają @Zbyś, ponieważ i tak wszyscy pracownicy mają odpowiednie kombinezony i maski, a co za tym idzie nic im raczej nie zaszkodzi, sama praca spoko tylko trzeba już posiadać 2 letnie doświadczenie przychodząc

Zbyś

Witam serdecznie przodowników i całą klasę robotniczą. Zastanawiam się czy uznane są szkodliwe warunki pracy?

Cio -ota

Bartek i inne osoby myślicie że zrobicie furorę w Kabe, to się mylicie bo gostek z Woli Batorskiej ma przejść do Katowic i zrobić porządek.

Ni ci 5

jak szukacie takiej osoby na stanowisko techniczne to zgłoście się do woli batorskiej , tam jest facet że wszystkie stanowiska ma opanowane do perfekcji .

karisma

zgloszona zostala rekalamacja do produktu firmy KABE Aquatex - pomieszczenie pomalowane ta farba w Cieszynie smierdzi juz miesiac, jak zwykle zrzucono cała wine na firme która wykonywala usługe, klient rzada powtornego malowania, oczywiscie gratis, nie polecam wiec KABE Aquatex

nowa

Pojawiło się takie stanowisko: pracownik działu obsługi klienta - czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie netto?

ostry

Na jakie zarobki może liczyć Doradca Techniczno Handlowy. Zaaplikowałem na to stanowisko

do konkret

Zapomnij o dobrych zarobkach.

były

Daruj sobie tą firmę dobrze radzę.

Do Adik

Adik - dobrze zrobiłeś. Jesteś potrzebny w KABE. Twoje ostatnie zdanie jest oszałamiające. Musisz koniecznie dołączyć do zespołu - musisz mieć świetny towar - to co ćpiesz i co Ci zrobiło taki huragan w głowie weź ze sobą na pierwszy dzień dla wszystkich. Po tym nawet Tobie to, że będziesz musiał jeść na szatni bo nie ma tyle miejsca na jadalni i to, że jest jeden kibel na hali bo reszta, które są w szatniach jest zamknięta na klucz będzie Ci się wydawało całkiem normalne. p.s. weź tego więcej.

facio

Kiedyś było dobrze ,teraz jest kicha ,a jak tak dalej będzie to wątpię czy ktoś będzie chciał pracować w kabe.

alkoholik z kabe

DO KAROL Pijemy i cpamy ciagle w Kabe tak sobie trzeba ulzyc jak podwyzek niema slaba kasa robic trzeba . Kierownictwo to same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Pawlem na czele i herflikiem trzeba bedzie zastrajkowac a KONFIDENT DRAGON z nawazania ciagle donosi na wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzista JESTEM JUZ TYM ZMECZONY

to sem ja netoperek

Mistrz to może być z Shaolin - w Kabe są brygadziści ;] Masz problem, że ktoś pije? To zasuwaj do biura i to zgłoś cwaniaczku, a nie oczerniaj ludzi na publicznym forum anonimowo - internetowy kozaczku. Nie zrobisz tego? To się zwolnij i będzie luz. Pytanie o ilość godzin? dużo dają? Gdzie Cię uczyli składać zdania? Takich właśnie ludzi potrzebujemy w Kabe jak Ty!!! Kiedyś po znajomości można się było dostać na produkcję - teraz nikt nie chce tu przyjść - na 5 osób, którzy przychodzą czterech już nie ma po miesiącu - tak tutaj jest super i tacy właśnie to stoją "za bramą" i czekają na pracę - jak to zostało powiedziane - "stos CV leży w kadrach" - właśnie takich cudownych ludzi - doceńcie w końcu doświadczonych pracowników bo coraz mniej ich zostaje na hali.... obudzicie się kiedyś....

tadek

Tak, maja mistrzów, ale oni sami pijani. Tam wszyscy pija, albo cpaja.

klakier ;)

Dajcie nam wreszcie te premie i dzwignijcie zarobki a tego alkoholika elvisa z zielonym drugim alkoholikiem wyrzucic z pracy nic tylko pija i spia na tym nawazaniu a my co mamy robic na takich ludzi !!!! pozdrawiam Maria ;)

mc50

szukaja ludzi bo sezon sie zaczyna :)

igor

Też słyszałem wiele dobrego o farbach kabe, ale to forum o pracy, więc może wróćmy do tematu, nie wiecie, czy nie szukają aby ludzi? Pozdrawiam.

ij

Podobno farby kabe sa bardzo cenione wśród klientów, prawie tak samo jak dulux, czy inne duże marki, a są tańsze.

Mateusz

Pewnie i rodzi pewne wątpliwości, chociaz nie wiem, czy mamy to samo na myśli w kabe, może napisz, żeby nie było wątpliwości.

Rutek

Byłoby to bardzo niebezpieczne z ich strony. Bo dochodów może nie notują niższych niż w poprzednich miesiącach ale to mogłoby rodzić pewne wątpliwości.

an

Nie chcę nikogo bronić. Ale przynajmniej są jakieś inwestycje w kierunku poprawy warunków roboty. Zarobki bez zmian od dłuższego czasu, ale wiemy ze za sprawy finansowe odpowiada zarząd. Wszędzie słyszymy , że kryzys.

PSYCHO-OLEJ

Bolec87 - 2013-02-18 12:27:43 Witam Dostałem z urzędu pracy propozycję zatrudnienia w tym zakładzie. Podobno 10 osób szukają. Mam kilka pytań do ludzi pracujących w tej Firmie. Jak wyglądają zarobki?? tzn ile mniej więcej się wychodzi na miesiąc. Kolo z urzędzie mówił, że praca na trzy zmiany i czasem w sobote?? To jeżeli praca na trzy zmiany to jest jakiś dodatek za pracę w nocy? jeżeli sobota to nadgodzinowo płacą?? pozdro i z góry dziękuje jeżeli będzie ktoś miły udzielić mi informacji.zarobki byly za godzina 12 zl brutto robi sie na 2 zmiany nocek niema i nadgodzin tez niema a jak sa to bardzo bardzo rzadko pozdrawiam były pracownik

Bolec87

samuraj

tak, po fakcie to pusto.. nikt, kto pracuje nie waży się odezwac.. cisza jak makiem zasiał.. ciekawe dlaczego???????

ja

Skierowane do przedmówcy.Te 10 lat w Kabe to chyba przepracowałeś ten najlepszy czas.Również już tam nie pracuję a pracowałem troszkę krócej i mogę powiedzieć że było dobrze w latach 2005-2007 później niestety coraz gorzej.Premie roczne heheheh jakie premie jałmużna nie premia,pozamykane szatnie otwierane tylko na czas śniadania również ograniczone czasowo.Tak że powiem Ci jedno zamiast pisać takie pierdoły i chwalić firmę za coś co funkcjonowało w niej 10 lat temu lepiej byś się dowiedział jak jest na chwilę obecną i dopiero oceniał.Pozdrawiam serdecznie wielbiciela tej firmy:-).A przy okazji pozdro dla wszystkich chłopaków z produkcji:-)

możeJa

a ja powiem przekornie.Bo prawda sie wlascicielowi nalezy.pracowałem w Kabe 10 lat i kazdy nazekal (ja tez) ze slabe zarobki ze nie rozwojowa ze sraty pierdaty itp.teraz tam nie pracuje i chetnie bym wrocil przez rok zaliczylem 4pracodawcow poprastu (usunięte przez administratora) umowa zlecenie zarobek max 1500zl system 4robrygadowy sniadanko 15 minut z zegarkiem w reku kawa hehehe jaka kawa??? wizyta w kibelku heheh jaka wizyta w kibelku? szacunek dla pracownika hehe zapomnij.najlepiej zapomniec ze sie jest czlowiekiem no a jak jest w kabe chlopaki??? ja pamietam naprawde bylo DOBRZE.umowy na stale w zimie premie roczne bhp pod kazdym wzgledem przestrzegane.czasem ktos przegiąl ale bez przesady.nie nazekajcie i trzymajcie sie tej firmy bo gdzie indziej jest duuuzo gorzej naprawde

hmmm

Farby KABE Polska otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu w styczniu tego roku, więc wyniki jakieś są - tylko pracownikom wciska się kit, że jest źle. To, że jest źle to widać po zarobkach - co roku są mniejsze, a najlepiej widać to po pit-11. Z roku na rok zarabia się tam coraz mniej.

ja wiem kto

Reszta opinii była niewygodna dla Kabe po prostu, więc ich nie ma. "Solidna, rozwojowa firma" - buhahaha kto tu pracuje to wie, jak solidna i że rozwijać się przestała już dawno - teraz tylko zmienia się szczebel kierowniczy/dyrektorski - oczywiście nie mają znaczenia kwalifikacje tylko znajomości (lub lizanie (usunięte przez administratora) - wiadomo tu o kim mowa), więc lata świetności są już za nami. Pracujemy na hali, na której jest przeważnie 5-7 stopni C, a są miejsca, gdzie jest i 0 ale przecież jest piec, który chodzi 24h/d, więc jest wszystko OK!!! szkoda tylko, że "grzeje" zimnym powietrzem. Mimo tych warunków nikt nie może iść się leczyć, bo jak dostanie druk l-4 to albo się pożegna z pracą albo zostanie zdegradowany na inne stanowisko i zmniejszy mu się stawkę godzinową. Temat podwyżek? najpierw firma musi osiągnąć pozycję na rynku - poprawne myślenie - tylko czy ktoś potrafi nam przedstawić jakiekolwiek dane?? Premie? - jak to było powiedziane - "premia by była.....gdyby była" - ot wszystko.

rozwojowa solidna firma

Zostaw opinię o farby kabe - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie farby kabe