Farby Kabe Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński

Opinie o Farby Kabe Zabierzów Bocheński

pracownik... jeszcze

Chyba żartujesz, aktualnie praca wygląda tam tak: 7 godzin błąkanie się po halach albo pod magazynami, 1 godzina śniadanie. Zarobki niski i nie ulegające zmianie, no chyba że jesteś kabel i [usunięte przez moderatora]. Szefostwo czyli 4 osoby z rodziny wykorzystuje wszystkie dostępne samochody służbowe do celów prywatnych 24 godziny na dobę. Nie polecam, no chyba że cenisz się nisko i nie masz innej alternatywy.

Zostaw opinię o Farby Kabe Zabierzów Bocheński - Zabierzów Bocheński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farby Kabe Zabierzów Bocheński