Agencja Detektywistyczna RENOMA

Będzin

Opinie o Agencja Detektywistyczna RENOMA

android55

A CO WY TAK MIAŁCZYCIE JAK KOTY W MARCU JAK SIE NIECHCE PRACOWAĆ TO NAJLEPIEJ GŁUPOTY WYPISYWAĆ JA TEŻ PRACUJE W OCHRONIE OMEGA ZA 4 ZETA TROCHE MAŁO ALE NIE NARZEKAM TAK JAK WY KTOŚ TU PISZE ŻE OSZUKUJĄ WAS NA GODZINACH BAJU BAJU PRZECIEŻ KAŻDY MA GRAFIK I SAM GODZINY SOBIE WPISUJE OD NOWEGO ROKU BĘDZIECIE MIELI 9 ZETA NA GODZINE NA RĘKE TO TEŻ BĘDZIECIE PŁAKAĆ ZAKASAĆ RĘKAWY I DO RROBOTY JAK WAM NIE PASUJE TO SĄ JESZCZE INNE FIRMY NIE ŁADNIE TAK NARZEKAĆ I NADAWAĆ JEDEN NA DRUGIEGO

Ajaja
@android55 25.12.2016 05:40

Kto chce isc do renomy ? Ja nie bo kierownik jest nie udczciwy. Szef daje kierownikom wolna ręke co jest naj lepsze to jest praca chroniona. Mimo ze praca chroniona na Kablowni na Bedzinie, ogloszenia sa z grupami a nikt nie chce przyjsc, a zatrudniaja ludzi na zlecenie i sa po 12 godzin i wylat tez nie maja. Odradzam isc do renomy.

Iza

@Marekrozumiem, że nie zgadzasz się z częścią wpisów jakie pojawiają się na wątku. Możesz powiedzieć jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie? Każda dodatkowa informacja może być istotna dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do tego pracodawcy.

Marek

Frustraci idźcie do szkoły i załóżcie własne agencje . Czy w renomie jest nakaz pracy ?

Iza

@pracownik administpróbowałeś takie uwagi przesyłać bezpośrednio do firmy? Kontakt znajdziesz tutaj: http://renoma.net.pl/kontakt.php Firma posiada nawet czynny 24/7h dział obsługi klienta.

pracownik administ

co to za ochrona , chodzi o szkołe w grodzću po godzinie 21 nie ma z nimi kontaktu chyba śpią . a gdzie kontrole ze strony przełożonych

Iza

@agula czy Twój syn próbował skontaktować się ponownie z firmą i wyjaśnić błąd w wysokości wynagrodzenia? Udało się wyjaśnić sytuację?

Iza

@złyczy otrzymałeś już należne wynagrodzenie? Ktoś z Was również miał taki problem? Jest to sytuacja jednorazowa, czy też wcześniej też pojawiały się takie opóźnienia?

zły

I jak wypłaty nadal nie ma:( Tylko ściemnianie Chyba jednak trzeba uciekać łajba tonie...........

Nick

Tak sobie czytam te wasze przepychanki i sie zastanawiam czy jeśli zamiast np. o Katarzynie W. w jakimś wątku o ww. osobie ktoś napisze coś np. o Karolinie W., i choć z całego opisu będzie wiadomo o kogo chodzi, to czy ktoś jest w stanie na podstawie wpisu o o Karolinie W. udowodnić, że doszło do zniesławienia Katarzyny W.? I swoją drogą może warto prześledzić historię stron w komputerze w biurze, chyba że ktoś napisał coś ze smarkfona.

Ciekawski

"Pracownik" a ile firm ma swoje grupy interwencyjne w Będzinie? Przecież na pewno wiesz, że to jest brane co roku pod uwagę przy przetargu i ma to bardzo duże znaczenie przy wybieraniu firmy. Ja autem z pod firmy dojadę na Sączewskiego w 1 minutę, a Ty pewnie w 5 minut, ale chłopaki z grup zrobią to w 30 sekund. Z Dąbrowy inne firmy przynajmniej 10-15 minut, z Sosnowca też, z Czeladzi nie inaczej. Nawet przy 04-O to widać jak na dłoni.

Ciekawski

I co "pracownik", "młody ... " i "nikt ;-)" wy na to? Może jakieś sprostowanie albo celna riposta?

gość
@Ciekawski 22.06.2017 14:49
I co "pracownik", "młody ... " i "nikt ;-)" wy na to? Może jakieś sprostowanie albo celna riposta...

nie prowokuj, nie wypisuj bzdur, bo szkoda czasu na pierdoły, za bardzo ci się nudzi, znajdź sobie jakieś sensowne zajęcie, idź do pracy, zrób w życiu coś pożytecznego !!!!!

Ciekawski

Oczywiście, że wiem o kogo chodzi i o jaką "firmę". Pan Andrzej K. był Prezesem, ale jak zaczął się palić grunt, to oficjalnie ustąpił ze stanowiska i oficjalnie nie już nie zarządza Spółką. Mimo, że nadal jest jedynym właścicielem, to nawet jakby go ukrzyżowali, to i tak nie zabiorą firmie koncesji, bo nie ma do tego podstaw. Pytanie jednak na ile udało się wytransferować wszystko do "firmy bis" z siedzibą w Sosnowcu o zupełnie innym układzie właścicielsko-zarządczym, z którą to Spółką Andrzej K. oficjalnie nijak nie jest powiązany. Logo się nie zmieniło, ludzie się nie zmienili, zmieniła się tylko firma, która wystawia faktury dla klientów. A jeśli wybuchnie już wielki pożar i wszystko pójdzie na dno, to kto zapłaci wynagrodzenie dla pracowników "firmy" i "firmy bis"? W pierwszej kolejności z majątku "firmy" i "firmy bis" (jeśli by coś zostało) pieniądze ściągnie Urząd Skarbowy i ZUS, potem Ci, którzy mają już wyroki i sprawy u komornika, a na samym końcu ludzie, którzy będą musieli wygrać sprawę sądzie pracy (jeśli mają orzeczenie o niepełnosprawności i etat) albo w sądzie cywilnym (jeśli są na zleceniu). A Sąd w B. wszyscy wiedzą kto chroni, choć może nie wszyscy wiedzą dlaczego. Mylę się "pracownik" i "młody"? Myślicie, że jak ktoś bezpośrednio od "Układu na szczycie władzy" czegoś nie usłyszy to znaczy, że nie wie o co chodzi i niczego się nie domyśla?

@Ciekawski 21.06.2017 12:30

Domyślasz się i to jest jedyne prawdziwe słowo w całych twoich wypocinach. Zaczynając od końca to na placówkach publicznych jest przetarg i każdy kto spełnia określone warunki Zamawiającego może w nim startować. Przetarg jest jawny możesz łajzo iść i poczytać kto składał i za ile. żeby startować w przetargu należy mieć zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS i US itd. itp. Mylisz imiona, firmy i wszystko gościu. DOMYŚLAJ SIĘ DALEJ

nikt ;-)

oj niech pisza co się młody przejmujesz ,zawsze takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] były i będą nie ma się co przejmować po prostu zyciowi nieudacznicy tyle ich co sobie popiszą ,

młody ...

ktoś wam pajace płaci za pisanie tych bzdur ??? chyba konkurencja ...........masakra

Z wasem

TO JUZ RACZEJ PO KONCESJI . I PO FIRMIE CO WY TERAZ ZROBICIE .A WASZE MAJATKI PRZESWIETLI NA WYLOT PANIE ZE SKARBOWKI .ALE ON WIECZNIE ZJEBANY JUZ PEWNIE NA BABCIE WSZYSTKO PRZEPISAL.A ZJEBANY OD RAZU IDZ DO PSYCHIATRY I MOW ZE NIC O NICZ NIE WIEDZIALES.DOBRZE CI RADZE I ZE NIC NIE PAMIETASZ .BO INACZEJ POLICJA SKARBOWA ZABIERZE CI TEN DOM .TAK SIE TLUMACZ

@Z wasem 16.06.2017 08:50

wiecie że dzwoni tylko nie wiecie w którym kościele. z gęby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robicie najpierw się dowiedzcie o którą firmę chodzi a potem piszcie. wychodzi jak wy wszystko wiecie do milionerów się zapiszcie to może coś wystrzelacie

Chelena
@pracownik 19.06.2017 09:22

To napisz o ktòrą. Firme chodzi

pele
@Ciekawski 08.06.2017 13:22

no jak kto ZJEBANY on ma do tego dar

pele
@Ciekawski 08.06.2017 13:22

no jak kto ZJEBANY on ma do tego dar

Niepełnosprytny

Właściciel i księgowa skradli 1,2 mln zł z pfron:( Żerowali na niepełnosprawnych!!!! Żenua.

Aldona

Kto go zrobil kierownikiem ?chyba tylko ten co jest glupszy od niego .Czyzby technik z dolu ?co sie kaze nazywac prezesem, zenada .Amoze ten pan co jest wiecznie zjebany .Najwiekszy leser pod sloncem, co po nocach jezdzi ... kazdy wie gdzie.Oczywiscie wczesniej kapiel perfumy wspolczujemy rodzinie ...

Jarosław
@Aldona 25.05.2017 19:26

Zgadzam się z tobą,,,,,,,,, , dlatego wiecznie zjebany

Karolina. Z
@Aldona 25.05.2017 19:26

ALFOONS,,,,,,,13,,,,,,,

narcyz

Wlasnie weszly w zycie przepiszy o tzw konfiskacie rozszerzonej. Wiec zapraszam do lektury. Na to wlasnie czekale...

Dario

A może zamiast marudzić sie skrzykniemy i otworzymy konkurencje . Będziemy kupować domy , fury i placic ludziom po 20 zeta . Na przetargach chodzą fajne stawki na skarbówce 8 zł . Co za ciemnota !

Narcyz

Czy cos wam mowi.. Ze od dzisiaj wkracza Specialna Policja Skarbowa. Ale oczywiscie u was wszystko w porzadku w papierach.I wasze domy za pol milona ,samochody za 100tys... Wszystko z pensji ochroniarza...

bibi
@Pracownik. 20.05.2017 21:27
Dziwie się kierownikowi wystarczy ze zrobi kontrole w nocy i będą mieli pozamiatane . No jak ich nikt n...

no właśnie śpią a my zasuwamy ,za te same pieniądze ,,, A gdzie kontrole w nocy

Jarosław
@bibi 01.06.2017 21:14
no właśnie śpią a my zasuwamy ,za te same pieniądze ,,, A gdzie kontrole w nocy

Kontrole, beda jak zmienią kierownika

Zeno

Czy juz PIP i Urzad Skarbowy sprawdzil Agencje Detektywistyczna. Za co ci ludzie maja domy i dobre samochody? Podobno dokumenty z zakupionego towaru przetrzymujemy do 5 lat. Ale jestescie uczciwi prawda to nie musicie sie o nic martwic.

Amoner

1 stycznia. Urzad Skarbowy, zapyta czy renoma placi juz 13zl brutto za godz pracy. I oczywiscie zapyta tez czy pelne skladki na zus tez sa odprowadzane.

Adamo

Jak wam tak źle, to przyjmijcie się do RENOMA ZABRZE, no to dopiero będziecie bogaci, dostaniecie na umowie 3,50, a pieniądze nie wiadomo czy w ogóle dostaniecie. Pracowałem z w.Barbarze w Sosnowcu, reszty wypłaty nie dostałem do tej pory to jest już 5 lat. Teraz mam licencję i zobaczę jak będzie. A co do Formacji Z, tak płacili ludziom pieniądze, że w końcu pojechali ludzie do Zabrza i spalili siedzibę biura za oszustwa.

Secuti

A jak tam wyplaty nadal opoznione po 3 tyg ?? I czy pseudo konwojent z alkomatem jezdzi 5 razy w nocy ?? I czy nadal w nocy w pojedynke na alarmy za 7 zl jezdza ?Bo zjebany wiecznie na wyjezdzie lub spi po calych nocach

A.G.
@Secuti 27.10.2016 11:15

Sama prawda j/w w temacie nic się nie zmienia .

kiss me

Pewnie, że jak są tyle czasu na rynku @astra to już jest dobrze, ale jak atmosfera odpowiada każdemu to jeszcze lepiej.

Johny

Pracowałem w tej firmie ponad kilka miesięcy. Nie było źle, nie morzna narzekać. Sam odeszłem bo znalazłem lepszą robotę niż 5 - 6zł/h. Nie daje mi jednak spokoju dlaczego wypłaty na Wesołym Miasteczku były zawsze robione przez 1 osobę i dawane przez niego w kopertach bez jakiegokolwiek potwierdzenia ,paska czy druku kw. Tylko on wiedział ile godzin zrobiłeś. W większości firm każde wypłaty są robione na konto. Mało kto pozwala sobie na koperty. A ile tak naprawdę Renoma płaci ochroniarzom? Czemu nie ma tego wynagrodzenia na piśmie? Nawet za kwartał? Ciekawe czy (i jaki) PIT dostanę w przyszłym roku.Podobno byłem zarejestrowany.

ekipa z wesołego
@Johny 13.10.2016 14:28

każdy ma grafik zna stawkę za którą pracuje więc łatwo sobie obliczy kwotę którą powinien otrzymać . Wykaz godzin można sprawdzić w kadrach.Wypłaty w kopertach na prośbę pracowników pracujących trochę dłużej niż parę miesięcy .Każdy wie ile godzin przepracował ponieważ wszyscy notują przepracowane dniówki i w razie wątpliwości można sprawdzić w książce służb.Jest też możliwość otrzymania pensji na konto tylko wystarczyło to zgłosić nie było by problemu. Z pozdrowieniami dla byłego ,,kolegi,,

agula
@Johny 13.10.2016 14:28

Wesole Miasteczko to kpina mój syn uczeń pracowal przez wakacje za 123 h ma dostać 990 zl ,okroili go z godzin i z wypłaty no jako uczeń powinien dostać po potraceniu skladek i podatku powinien dostać 11.06 zl na godz -na umowie ma 13 zl na godz -Złodzieje i banda oszustów,dorobkiewicze ,wstydu za grosz powinni rozpieprzyc te ochronę na Wesolym raz na zawsze (rodzinny interes????)

Inwalid

Od nowego roku 13brutto i pseudo renomy juz nie ma .I zjebanego swiniaka .I tej od koni co miala problem w boksach z koniami .I cyce wstretne wiecznie wywalala

A.G

Zapoznaj się z postami na forum,to sobie sam odpowiesz.

A.G

5 zł brutto na sądzie . ha ha ha.

A.G

!5 zł ale na 3 pracowników dzielone. HAHA!

A.G

Od nowego roku 13 zł i po Renomie......

Wiecznie zjebany

I jak zwykle znowu bylo w Będzinie na Zakonczeniu lata za malo ochraniarzy .Nie wiemy czy miasto tego nie widzi? Niechce widziec ze od dlugich lat Tylko wyrzuca pieniądze w błoto i płaci za ochraniarzy z Renomy których nie ma

radek

kasa nie na czas a moze byc nawet na raty

renoma

ha ha ha dobre warunki wez sie puknij w czolo chyba ze pracujesz dla satysfakcji to tak bo tam na raty placa zlecenia beznadzieja nie polecam i nie placze bo nie znam nikogo kto by odszedl z renomy i zalowal gorzej byc nie moze na pewno.

aga ;-)

zazdrość zaraziła jadem Wasze serca ,nawróccie się i zacznijcie pracować a nie tylko płakać ;-)

aga ;-)

ale piszecie bzdury az czytac się niechce ,jak macie cos do kogos to powiedziecie temu komus a nie tu się powtarzacie od roku to samo przecież to już nudne jest ...........

rrr

jasne dostaniesz pistolet na kulki i bedzie odgrywal pracownika patrolu interwencyjnego oczywiscie na "napadowki" tez zdarzy Ci sie samemu jechac jak swiniak bedzie "zjeba.." ale to kolesiostwo z prezesem i nic nie zrobisz tak uklad w firmie nic dodac nic ujac

moze tak

drogi Adamie gdyby w tej firmie nie bylo dwoch jegomosci o ktorych wspomniales byla by super praca ale pomysl o tych ktorzy musza pracowac z jednym lub drugim poza tym wiesz ze oni na zmiane maja dyzur u marcina pod stolem :) wiec jesli praca jest poza tymi "panami" to moze moze moze mozna by sie zastanowic ale z placami to Cie ponioslo na patrolu maja 8zl Ci co maja licencjie Ci bez 7zl wiec gdzie 9zl? pod stolem?:)

rafal

prezes vice prezes sekretarka ksiegowa dyr do spraw nieznanych. Chyba tylko na tych oczywiscie punkt widzenia zalezy od tego kogo znasz w tej firmie nie ma tu mowy o umiejetnosciach a jedynie na ukladach od taka firma

pawel k

ha ha ha oni maja tyle wspolnego z detektywami ze prosze Was firma zenada nie placa na czas praca na zlecenie lubn bez 5zl/h oczywiscie za cieciowanie nie ma tam detektywow ani pracy dla nich nie polecam

radek

martwie sie o firme dla czego na "gazach" gdzie powinno byc trzech pracownikow ochrony na noc jest dwoch a obchody przyjezdza robic patrol z renomy? kto zabiera te pieniadze? kto zabiera pieniadze za pilnowanie sceny przed i po imprezie powinno byc 3 osoby jest jedna osoba za 5zl/h i dwoch pracownikow patroli czyli w sumie trzech z tym ze patrole normalnie robia objazdy i alarmy wiec nie ma ciagłosci ochrony kto bierze za to pieniadze? prezes tutaj tak ladnie pisal moze odpisze czy bierze z tego dziale czy tylko "swinaczek"? czy ktos w koncu ukróci te wały??? chyba ze mam powiadomic "gazy" ze nie jest realizowana ochrona zgodnie z planem zabezpieczenia i znowu kary sie posypia

Ślicznotka

Pracowałam w tej firmie. Jakieś 9 lat temu jeszcze było wszystko OK teraz to żenada. Obecny prezes może i próbuje firmę jakoś wyprowadzić na prostą ale dzięki " blondi pięknosci" i "grubej świni" z Grupy interwencyjnej którzy kradną na każdym kroku a ludziom dają 5 zł za godzinę, sam nic nie zdała. Dużo wymagają mało dają od siebie. Jeśli prezes nie zmieni otoczenia i "niby przyjaciół" którzy źle mu doradzają ta firma nie ma przyszłości. Kiedyś bym poleciła? Dziś NIE POLECAM.

Ślicznotka

anna

Post sponsorowany HA HA.

Boksy

Ladny z ciebie kiciarz Czy znowu nie bylo wyplaty I mniej ludzi na zabezpieczenie imprezy masowej w Bedzinie

anka

Tylko jak w filmach i nic po za tym.

tomasz

niekiedy małe opóźnienie wypłat jest ale ogolnie nie ma co narzekac

piter

a ja w tej firmie dorabiam i tez uważam ze jest ok

Zostaw opinię o Agencja Detektywistyczna RENOMA - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Detektywistyczna RENOMA