KENNEMERLAND

Polska

Opinie o KENNEMERLAND

flesz

ale dlaczego tak jest, uargumentuj to jakoś bo ja raczej same pozytywy o nich słyszałem a chciałem się do nich dostać do pracy, chociaż aktualnie nie mają żadnych nowych ofert

Mario

Pracuje aktualnie w Kennemerland mieszkam w Zandfordzie. Cały czas tragedia nie idzie się dogadać z nikim

były pracownik

NIE polecam !!! Firma oszukuje! Ludzi traktuje jak śmieci. Nie będą liczyć się z Twoim zdaniem. Praca jest, ale nigdy nie wiadomo kiedy. Dzwonią nawet pół h przed odjazdem i nie możesz odmówić bo potem nie dostaniesz przez jakiś czas pracy. Robią problemy z niczego i to "oni zawsze mają rację". Doklejam opinię innego byłego pracownika z 2009. Ja pracowałam u nich w 2012r.

Zostaw opinię o KENNEMERLAND - Polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KENNEMERLAND