MEGARON
counter
2 210 349 5 1
Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w MEGARON można ubiegać się o podwyżkę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
PH Nowy wpis
@Pytanie

Tak, tak - możesz się ubiegać o podwyżkę targetów :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Widzący Nowy wpis
@Pytanie

Ubiegać sie możesz nawet co miesiąc

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim Nowy wpis
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Obeserwator Nowy wpis

Chcieli to wzieli. Wielkie mi coś.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
InteresariuszDariusz

Napisze ktoś jak wyniki sprzedaży? Raporty okresowe poprzesuwali, a mnie strasznie interesuje czy obroty spadły bardziej niż pensje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ff
@InteresariuszDariusz

Wyniki pewnie b. Dobre jeśli takie jak sprzedaż nowości to - 1:) bo wszystko co wprowadzają na rynek to totana porażka.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Ejtosyf

Omijajcie dużym łukiem szczególnie tego pana z makroregionu wschód s.k.

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś
Ja
@Ejtosyf

Możesz rozwinąć?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ejtosyf
@Ja

Pan wysoce niekompetentny nie potrafiący zarządzać zespołem, wszystkie zasługi przypisuje sobie a jak się pali grunt pod nogami to wszystko na innych zwala, coś zamiesza, zmieni region, zwolni kogoś i jest ok. Jak sam mówił w takiej sytuacji najważniejszy jest (usunięte przez administratora)cytat. Notorycznie kłamie, wszystkich próbuje na siłę nakłonić do jego toku myślenia a jak się nie zgadzasz to oczywiście nie masz racji , długo można by tak pisać, nie jeden psycholog mógłby napisać ciekawą pracę na ten temat (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Leon

Tak dobrze wam jest w firmie, że nie macie potrzeby zaglądania na to forum?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Ja
@Leon

Wiesz... Może i nie, ale od zaglądania tutaj na pewno im się nie polepszy (usunięte przez administratora) A jak poczytają gdzie są, to może im się jeszcze pogorszyć :-)...

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy MEGARON?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Maciek
@Pytanie

Zależy na jakie stanowisko i do jakiego działu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Rekrutator

Ha, właśnie przeczytałem raport z rozmowy kwalifikacyjnej nr 3. Widać, że KM dał radę, ale ropucha z HR pewnie miała niezłego kaca.

Pomocna?
Tak15Nie1
Zgłoś
Hub
@Rekrutator

Dobrze zrobił że dał sobie spokój, (usunięte przez administratora) Z niby HR co go nie ma to nikt nie wiem czym się zajmuje, tak sobie jest i już.(usunięte przez administratora).

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Rekrutator
@Hub

Skoro zarządza to jakieś kompetencje pewnie ma. A z tego co czytam, to w dłuższej perspektywie wszystko śmierdzi

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
hub
@Rekrutator

Zarządza do w tym przypadku przesadzone pojęcie, wystarczy zapytać jego (usunięte przez administratora)co o nim myślą i o jego pracy to jakaś gra pozorów i jedna wielka ściema ciekawe kiedy ktoś w tej firmie przejży na oczy i się zainteresuje (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak15Nie1
Zgłoś
Andrzej
@hub

Widzę, że relacje z przełożonym nie są najlepsze. Czy myślałeś jak można by je poprawić, żeby atmosfera była bardziej koleżeńska, a co za tym idzie wzrosła motywacja do pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik
@Andrzej

On zawsze się chwalił, że był znakomitym handlowcem, skoro jak wszyscy w koło mówią, że nie bardzo się nadaje na kierownika, to niech będzie znowu handlowcem, a awansować odpowiednią osobę i wszyscy będą szczęśliwi.

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
Paweł
 Pytanie

Mam pytanie : dlaczego jest taka rotacja PH w Megaronie ? Czy to za sprawą częstych awansów, czy atmosfery / zarządzania i braku kompetencji tzw. kadry menadżerskiej ? Widzę bardzo dużo negatywnych wpisów zwłaszcza w MR Wschód, warto aplikować tam czy nie ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Msj
@Paweł

Powodów jest masa, najczęstsze to: (usunięte przez administratora) 2. Propaganda, którą powszechnie stosuje, (usunięte przez administratora) 4. Kabluje na swoich kolegów kierowników, złudne myśląc że jest od nich lepszy, 5. A jeśli okaże się że jesteś od niego lepszy i masz większe doświadczenie handlowe to skutecznie się Ciebie pozbędzie. Reasumując, nie trać czasu bo niczego się nie nauczysz.

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś1
Paweł
@Msj

Bardzo dziękuję za odpowiedź, zasięgnąłem też opinii z tzw. rynku i kolegi, który tam pracował i wypowiedział się podobnie zwłaszcza jeśli chodzi o tego typa, chciałem aplikować na Radom, a on jest niby tym kierownikiem, więc szkoda czasu.

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie MEGARON zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
aaaaaa.....
@Pytanie

jak sie robi wolne miejsce to zawsze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Adam
 Pytanie

Witam, W sieci jest ogłoszenie, że firma szuka ludzi do pracy. Szukają ludzi z doświadczeniem czy są w stanie przeszkolić kogoś?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Andrzej
@Adam

Jeśli chodzi o stanowisko przedstawiciela handlowego firma wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku, ale oferta dla pracowników produkcji nie jest obwarowana takimi warunkami, więc zapewne pracodawca wdraża do objęcia stanowiska. Jeśli dowiesz się szczegółów daj znać na forum.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Yeti
@Adam

Może na PH szukają bo kto ma gdzie to ucieka a na regionie wschód to już ewakuacja z tonącego statku, bo kapitan go zatapia ale jeszcze nikt tego z góry nie widzi albo nie chce widzieć.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Łucja
@Yeti

Czy możesz napisać, co masz konkretnie na myśli poprzez swoją wypowiedź? Będę wdzięczna za przykłady z życia firmy MEGARON, które będą potwierdzały Twoją opinię. Pomoże nam to wyciągnąć na jej temat odpowiednie wnioski.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Generał Kopka
@Yeti

Kapitan orze jak umi. Admirał to jest dopiero gość.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Głowa Jajo

Ogłoszenia o pracę się pojawiły w tym na PH na Łódź. Załączam wycinek tego ogłoszenia który rozbawił mnie setnie: "Cenimy otwartość i szczerość w codziennej komunikacji, dlatego możesz liczyć na regularne spotkania z bezpośrednim przeło1żonym, gdzie oboje macie szanse wyrazić własne spostrzeżenia dotyczące współpracy i ustalać dalszą drogę rozwoju"

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Noga w gips i farba na pape

I co tam kadra? Gdzie te miliony? Szykuje się rekordowy rok co? Obi-sukces, Casto-Sukces, Dystrybucja-Sukces, nowości-Sukces. Oby tak dalej. SZ.K. rób swoje!

Pomocna?
Tak16Nie2
Zgłoś4
I
@Noga w gips i farba na pape

Znam człowieka (usunięte przez administratora).

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Rekrutator

Coś u was ciekawie się dzieje. Tyle CV od obecnych pracowników to na rynku chyba nigdy nie było...

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Andrzej

Mam przez to rozumieć, że osoby, które obecnie pracują w firmie MEGARON, planują zmianę miejsca pracy? Na pewno są to niepokojące informacje dla pracodawcy, więc chciałbym sprecyzować, co może być powodem takich decyzji. Może Wy wiecie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Remek

@Hugo Mógłbyś dodać więcej informacji do tego wpisu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Hugo
@Remek

Nie ma co się rozpisywać produkty bardzo słabe, marka bardzo źle postrzegana na rynku, wszystko ściema zamiatanie pod dywan. Zarobki przeciętne, kierownictwo nieudolne. To tak w dużym skrócie. Kto pracował, pracuje to wie;-)

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Hugo

Stanowczo odradzam.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Roman

Cześć . Jaka jest atmosfera w firmie?bl ile wizyt dziennie ?jakie auto?można użytkować prywatnie ? Jeśli tak to na jakich zasadach? Jak z kasą ? Da się zarobić. ? Targety realne? Przełożeni normalni ?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Tęskna Tina
@Roman

dziwna, 6-8, dobre, tak, luz, na czas, da, różnie, nie

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Roman
@Tęskna Tina

Niczym mój nauczyciel historii w szkole średniej ????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik.
@Roman

Atmosfera super, świetne produkty, wszyscy chcą mieć je na sklepach, produkty 1 klasa najwyższej jakości, kadra menadżerska to profesjonaliści, samochody służbowe bez limitu nowe i pachnące średni przebieg ok 200 tyś km 3 - 4 letnie kupione w salonie, cele ambitne ale realne, renomowana marka, więc plany same się robią, dawaj do zespołu, będzie Pan zadowolony ???? Polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Roman
@Były pracownik.

Pytałem normalnie , nie musisz być aż tak uszczypliwy. Zwolnili cię? Sam się zwolniłes bo ci się nie podobało ? Praca jak praca każda inna, trzeba robić swoje i tyle , Jaka flota dysponuje megaron? Jakie sklepy w obsłudze Castorama?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Yy
@Roman

Daj sobie kolego spokój, szkoda czasu i nerwów.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Były pracownik
@Roman

No dobrze, więc odpowiadam Ci normalnie - nie polecam, szkoda czasu i nerwów, nie chce mi się rozpisywać, jak zacząłem tam pracować i przeczytałem te opinie na gowork , to pomyślałem to co Ty - co za idioci... Praca jak praca... czego oni chcą? Jednak szybko przejżałem na oczy i stwierdziłem, że nie ma sensu tam siedzieć. Pytasz ciągle o flotę, jeśli to jest dla Ciebie takie istotne, to polecam nie są to nowe samochody, mają po kilka lat, spore przebiegi ale do przeżycia, dla mnie samochód służbowy nie ma żadnego znaczenia tylko atmosfera, kompetentny przełożony z jajami i produkt, który się broni w dzisiejszych ciężkich czasach. Jeśli to jest, to ok, to można pracować w pocie czoła, natomiast to jest moja opinia i prosze się tym nie sugerować, jedni wolą kasze inni schabowego, jedni kolor żółty, inni niebieski, zrobisz jak uważasz, jeśli prosisz o opinię i uważasz, że jestem uszczypliwy, a wcześniejsze wpisy to bzdury, to po co się pytasz, rób jak uważasz. Ja tak zrobiłem, nie sugerował em się opinią innych, spróbowałem, spażyłem się i zwiałem. Życzę powodzenia i to mój ostatni wpis, nie zamierzam tu już więcej zaglądać, bo wspomnienia z pracy w Megaronie nie są przyjemne. Życzę sukcesów.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Yy
@Były pracownik

Niestety, potwierdzam, atmosfera dziwna, przełożeni... Nie wszyscy ale nawet nie wiem jak to komentować, produkty bardzo słabe, niestety nikt tego nie bierze do siebie z kierownictwa. Podsumowując, pracowałem nigdy więcej takiej firmy.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Pracownik

Ogólnie tragedia, nic dodać nic ująć.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Maciek
@Pracownik

Zgadza się... dodam od siebie dramat, farsa, obłuda... Nie polecam.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Piotr

Witam czy wie ktoś kiedy dadzą odpowiedzieć od nośnie rekrutacji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piotr

Witam pewnych rzeczy można się dowiedzieć się z tej strony ale poprosił bym jakieś informacje na temat zarobków Przedstawiciela Handlowego rejon Mazowiecki. Czytam i czytam ale nic nie mogę znaleźć , wiec proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Koloratka
@Piotr

DO 4500 brutto i dodatkowe do negocjacji do 2000. Premię jak już ktoś pisał mizeria. Negocjuj. Jak mieszkasz w Warszawie to i negocjacje łatwiejsze.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Nick
@Koloratka

Większych bzdur nie czytałem. Czy na pewno chcesz się sugerować odpowiedzią kogoś kto nie przedstawia się z imienia i nazwiska tylko wpisuje "koloratka"? Faktycznie bardzo wymierny odnośnik. Idź na rozmowę to się przekonasz. Warto.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Prokrastyna
@Nick

Napisał kierownik który się podpisał z imienia i nazwiska...

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Prokrastyna
@Nick

Czyli że więcej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr
@Nick

W takim razie spróbuje i zobaczymy co powiedzą , a kojarzy ktoś jak jest zam z socjalem ? Opieka medyczna,multisport ? Czy są lojalki ? Z góry dziękuje

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nick
@Piotr

Lojalek brak, multisport brak, opieka medyczna brak. Socjal - jest, uzależniony od dochodu - bony na święta

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr
@Nick

Dzięki za info A wiesz może jak jest z autami ? można nimi poruszać się prywatnie ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Koloratka
@Piotr

Z autami roznie ale generalnie to raczej ok. Można jeździć prywatnie tylko przy zbyt duzych przebiegać może się okazać że doplacisz najpierw z budżetu A potem że swojej kieszeni ale uczciwie mówiąc to mnie się nigdy nie zdarzyło

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr

Witam zastanawiam się nad pracą w tej firmie rynek mazowiecki , czy możecie powiedzieć jakie są zarobki ,jakie auto ? Jak wychodzi premia ? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Del
@Piotr

Do km służbowych dopłacasz jeśli przekroczysz katalogowe średnie spalanie auta, czas rozliczany co do minuty( kierownik siedzi i patrzy) premie dostają tylko 3 osoby z rankingu firmy to lekko ponad pół tysiąca Max. Premia wieloskładnikowa nie do zdobycia gdyż ranking i klienci już są tak prezesowani żeby premie brały te same osoby, kilka firm zwiedziłem jako handlowiec , kierownik ale stad uciekłem szybko.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr
@Del

@Del a możesz powiedzieć jakie mniej więcej zarobki tam wchodzą w grę ? Dzięki za odpowiedź :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ich Troje
@Piotr

Idź na rozmowę i negocjuj. Za moment będą kolejne podwyżki bo wypowiedzenia jakieś się szykują.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kandydat
@Del

Wychodzi na to że to Dno. Może niedługo zaczną ukraińców zatrudniać za minimalną.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hanna
@kandydat

To raczej zbyt daleko idące wnioski. Proszę, żebyś nie rozpatrywał tych kwestii w sposób aż tak jednostronny, bowiem może się okazać, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Po Twoim nicku wnioskuję, iż planowałeś aplikowanie do firmy MEGARON. Powiesz, jaka posada Cię interesowała?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Fabryka snów
@Hanna

Co to za bełkot?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hanna
@Fabryka snów

Nie jest właściwie jasne to, do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz. Nalegam zatem, abyś zaczął już wypowiadać się na temat specyfiki pracy w firmie MEGARON, bo tylko w taki sposób jesteś w stanie pomóc tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do niej. Najlepiej zacznij od tego, jaką funkcję tam obejmujesz?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej