MEGARON
counter
2 210 355 5 1
Ejtosyf

Omijajcie dużym łukiem szczególnie tego pana z makroregionu wschód s.k.

Tak14Nie3
Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w MEGARON? Można dołączyć rodzinę?

Bulgur Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

A czy w ogóle pakiet jest dostępny dla każdego pracownika?

Obserwator Nowy wpis
@Bulgur

Nie

ubiegający się o prace
Kandydat

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w Firmie Megaron na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży? Jak dużym zespołem się zarządza, jakie są kompetencje itp. z góry dziękuje za informacje

I'm Back Nowy wpis
@ubiegający się o prace

Jaki zespół? Na stanowisku RKS zarządzasz sam sobą, a właściwie nawet to nie. Zaplanują Ci dokładną trasę, gdzie masz jechać, kiedy i którą trasą... :) To taki chwyt, żebyś poczuł się ważny jako Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MEGARON?

TakNie

Co jaki okres czasu w MEGARON można ubiegać się o podwyżkę?

PH
@Pytanie

Tak, tak - możesz się ubiegać o podwyżkę targetów :)

Widzący
@Pytanie

Ubiegać sie możesz nawet co miesiąc

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Obeserwator

Chcieli to wzieli. Wielkie mi coś.

InteresariuszDariusz

Napisze ktoś jak wyniki sprzedaży? Raporty okresowe poprzesuwali, a mnie strasznie interesuje czy obroty spadły bardziej niż pensje?

Ff
@InteresariuszDariusz

Wyniki pewnie b. Dobre jeśli takie jak sprzedaż nowości to - 1:) bo wszystko co wprowadzają na rynek to totana porażka.

Tak6Nie
Ejtosyf

Omijajcie dużym łukiem szczególnie tego pana z makroregionu wschód s.k.

Tak14Nie3
Ja
@Ejtosyf

Możesz rozwinąć?

@Ja

Pan wysoce niekompetentny nie potrafiący zarządzać zespołem, wszystkie zasługi przypisuje sobie a jak się pali grunt pod nogami to wszystko na innych zwala, coś zamiesza, zmieni region, zwolni kogoś i jest ok. Jak sam mówił w takiej sytuacji najważniejszy jest (usunięte przez administratora)cytat. Notorycznie kłamie, wszystkich próbuje na siłę nakłonić do jego toku myślenia a jak się nie zgadzasz to oczywiście nie masz racji , długo można by tak pisać, nie jeden psycholog mógłby napisać ciekawą pracę na ten temat (usunięte przez administratora)

Tak18Nie
Leon

Tak dobrze wam jest w firmie, że nie macie potrzeby zaglądania na to forum?

TakNie1
Ja
@Leon

Wiesz... Może i nie, ale od zaglądania tutaj na pewno im się nie polepszy (usunięte przez administratora) A jak poczytają gdzie są, to może im się jeszcze pogorszyć :-)...

Tak4Nie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy MEGARON?

Maciek
@Pytanie

Zależy na jakie stanowisko i do jakiego działu.

Rekrutator

Ha, właśnie przeczytałem raport z rozmowy kwalifikacyjnej nr 3. Widać, że KM dał radę, ale ropucha z HR pewnie miała niezłego kaca.

Tak15Nie1
Hub
@Rekrutator

Dobrze zrobił że dał sobie spokój, (usunięte przez administratora) Z niby HR co go nie ma to nikt nie wiem czym się zajmuje, tak sobie jest i już.(usunięte przez administratora).

@Hub

Skoro zarządza to jakieś kompetencje pewnie ma. A z tego co czytam, to w dłuższej perspektywie wszystko śmierdzi

Tak2Nie
hub
@Rekrutator

Zarządza do w tym przypadku przesadzone pojęcie, wystarczy zapytać jego (usunięte przez administratora)co o nim myślą i o jego pracy to jakaś gra pozorów i jedna wielka ściema ciekawe kiedy ktoś w tej firmie przejży na oczy i się zainteresuje (usunięte przez administratora)

Tak16Nie1
@hub

Widzę, że relacje z przełożonym nie są najlepsze. Czy myślałeś jak można by je poprawić, żeby atmosfera była bardziej koleżeńska, a co za tym idzie wzrosła motywacja do pracy?

@Andrzej

On zawsze się chwalił, że był znakomitym handlowcem, skoro jak wszyscy w koło mówią, że nie bardzo się nadaje na kierownika, to niech będzie znowu handlowcem, a awansować odpowiednią osobę i wszyscy będą szczęśliwi.

Paweł

Mam pytanie : dlaczego jest taka rotacja PH w Megaronie ? Czy to za sprawą częstych awansów, czy atmosfery / zarządzania i braku kompetencji tzw. kadry menadżerskiej ? Widzę bardzo dużo negatywnych wpisów zwłaszcza w MR Wschód, warto aplikować tam czy nie ?

Msj
@Paweł

Powodów jest masa, najczęstsze to: (usunięte przez administratora) 2. Propaganda, którą powszechnie stosuje, (usunięte przez administratora) 4. Kabluje na swoich kolegów kierowników, złudne myśląc że jest od nich lepszy, 5. A jeśli okaże się że jesteś od niego lepszy i masz większe doświadczenie handlowe to skutecznie się Ciebie pozbędzie. Reasumując, nie trać czasu bo niczego się nie nauczysz.

Paweł
@Msj

Bardzo dziękuję za odpowiedź, zasięgnąłem też opinii z tzw. rynku i kolegi, który tam pracował i wypowiedział się podobnie zwłaszcza jeśli chodzi o tego typa, chciałem aplikować na Radom, a on jest niby tym kierownikiem, więc szkoda czasu.

Tak9Nie1

Czy często w firmie MEGARON zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

aaaaaa.....
@Pytanie

jak sie robi wolne miejsce to zawsze.

Adam

Witam, W sieci jest ogłoszenie, że firma szuka ludzi do pracy. Szukają ludzi z doświadczeniem czy są w stanie przeszkolić kogoś?

@Adam

Jeśli chodzi o stanowisko przedstawiciela handlowego firma wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku, ale oferta dla pracowników produkcji nie jest obwarowana takimi warunkami, więc zapewne pracodawca wdraża do objęcia stanowiska. Jeśli dowiesz się szczegółów daj znać na forum.

Yeti
@Adam

Może na PH szukają bo kto ma gdzie to ucieka a na regionie wschód to już ewakuacja z tonącego statku, bo kapitan go zatapia ale jeszcze nikt tego z góry nie widzi albo nie chce widzieć.

Łucja
@Yeti

Czy możesz napisać, co masz konkretnie na myśli poprzez swoją wypowiedź? Będę wdzięczna za przykłady z życia firmy MEGARON, które będą potwierdzały Twoją opinię. Pomoże nam to wyciągnąć na jej temat odpowiednie wnioski.

Generał Kopka
@Yeti

Kapitan orze jak umi. Admirał to jest dopiero gość.

Głowa Jajo

Ogłoszenia o pracę się pojawiły w tym na PH na Łódź. Załączam wycinek tego ogłoszenia który rozbawił mnie setnie: "Cenimy otwartość i szczerość w codziennej komunikacji, dlatego możesz liczyć na regularne spotkania z bezpośrednim przeło1żonym, gdzie oboje macie szanse wyrazić własne spostrzeżenia dotyczące współpracy i ustalać dalszą drogę rozwoju"

Tak7Nie1
Noga w gips i farba na pape

I co tam kadra? Gdzie te miliony? Szykuje się rekordowy rok co? Obi-sukces, Casto-Sukces, Dystrybucja-Sukces, nowości-Sukces. Oby tak dalej. SZ.K. rób swoje!

Tak18Nie2
I
@Noga w gips i farba na pape

Znam człowieka (usunięte przez administratora).

Tak12Nie
Rekrutator

Coś u was ciekawie się dzieje. Tyle CV od obecnych pracowników to na rynku chyba nigdy nie było...

Tak13Nie
Andrzej

Mam przez to rozumieć, że osoby, które obecnie pracują w firmie MEGARON, planują zmianę miejsca pracy? Na pewno są to niepokojące informacje dla pracodawcy, więc chciałbym sprecyzować, co może być powodem takich decyzji. Może Wy wiecie?

Remek

@Hugo Mógłbyś dodać więcej informacji do tego wpisu?

Hugo
@Remek

Nie ma co się rozpisywać produkty bardzo słabe, marka bardzo źle postrzegana na rynku, wszystko ściema zamiatanie pod dywan. Zarobki przeciętne, kierownictwo nieudolne. To tak w dużym skrócie. Kto pracował, pracuje to wie;-)

Hugo

Stanowczo odradzam.

Roman

Cześć . Jaka jest atmosfera w firmie?bl ile wizyt dziennie ?jakie auto?można użytkować prywatnie ? Jeśli tak to na jakich zasadach? Jak z kasą ? Da się zarobić. ? Targety realne? Przełożeni normalni ?

Tęskna Tina

dziwna, 6-8, dobre, tak, luz, na czas, da, różnie, nie

@Tęskna Tina

Niczym mój nauczyciel historii w szkole średniej ????

Były pracownik.
@Roman

Atmosfera super, świetne produkty, wszyscy chcą mieć je na sklepach, produkty 1 klasa najwyższej jakości, kadra menadżerska to profesjonaliści, samochody służbowe bez limitu nowe i pachnące średni przebieg ok 200 tyś km 3 - 4 letnie kupione w salonie, cele ambitne ale realne, renomowana marka, więc plany same się robią, dawaj do zespołu, będzie Pan zadowolony ???? Polecam.

@Były pracownik.

Pytałem normalnie , nie musisz być aż tak uszczypliwy. Zwolnili cię? Sam się zwolniłes bo ci się nie podobało ? Praca jak praca każda inna, trzeba robić swoje i tyle , Jaka flota dysponuje megaron? Jakie sklepy w obsłudze Castorama?

Yy
@Roman

Daj sobie kolego spokój, szkoda czasu i nerwów.

@Roman

No dobrze, więc odpowiadam Ci normalnie - nie polecam, szkoda czasu i nerwów, nie chce mi się rozpisywać, jak zacząłem tam pracować i przeczytałem te opinie na gowork , to pomyślałem to co Ty - co za idioci... Praca jak praca... czego oni chcą? Jednak szybko przejżałem na oczy i stwierdziłem, że nie ma sensu tam siedzieć. Pytasz ciągle o flotę, jeśli to jest dla Ciebie takie istotne, to polecam nie są to nowe samochody, mają po kilka lat, spore przebiegi ale do przeżycia, dla mnie samochód służbowy nie ma żadnego znaczenia tylko atmosfera, kompetentny przełożony z jajami i produkt, który się broni w dzisiejszych ciężkich czasach. Jeśli to jest, to ok, to można pracować w pocie czoła, natomiast to jest moja opinia i prosze się tym nie sugerować, jedni wolą kasze inni schabowego, jedni kolor żółty, inni niebieski, zrobisz jak uważasz, jeśli prosisz o opinię i uważasz, że jestem uszczypliwy, a wcześniejsze wpisy to bzdury, to po co się pytasz, rób jak uważasz. Ja tak zrobiłem, nie sugerował em się opinią innych, spróbowałem, spażyłem się i zwiałem. Życzę powodzenia i to mój ostatni wpis, nie zamierzam tu już więcej zaglądać, bo wspomnienia z pracy w Megaronie nie są przyjemne. Życzę sukcesów.

Yy
@Były pracownik

Niestety, potwierdzam, atmosfera dziwna, przełożeni... Nie wszyscy ale nawet nie wiem jak to komentować, produkty bardzo słabe, niestety nikt tego nie bierze do siebie z kierownictwa. Podsumowując, pracowałem nigdy więcej takiej firmy.

Tak7Nie

Ogólnie tragedia, nic dodać nic ująć.

Maciek
@Pracownik

Zgadza się... dodam od siebie dramat, farsa, obłuda... Nie polecam.

Tak13Nie

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MEGARON
2/5 Na podstawie 210 ocen.