MEGARON
counter
2 210 349 5 1

Co jaki okres czasu w MEGARON można ubiegać się o podwyżkę?

PH Nowy wpis
@Pytanie

Tak, tak - możesz się ubiegać o podwyżkę targetów :)

Widzący Nowy wpis
@Pytanie

Ubiegać sie możesz nawet co miesiąc

anonim Nowy wpis

Obeserwator Nowy wpis

Chcieli to wzieli. Wielkie mi coś.

InteresariuszDariusz

Napisze ktoś jak wyniki sprzedaży? Raporty okresowe poprzesuwali, a mnie strasznie interesuje czy obroty spadły bardziej niż pensje?

Ff
@InteresariuszDariusz

Wyniki pewnie b. Dobre jeśli takie jak sprzedaż nowości to - 1:) bo wszystko co wprowadzają na rynek to totana porażka.

Ejtosyf

Omijajcie dużym łukiem szczególnie tego pana z makroregionu wschód s.k.

Tak10Nie1
Ja
@Ejtosyf

Możesz rozwinąć?

Ejtosyf
@Ja

Pan wysoce niekompetentny nie potrafiący zarządzać zespołem, wszystkie zasługi przypisuje sobie a jak się pali grunt pod nogami to wszystko na innych zwala, coś zamiesza, zmieni region, zwolni kogoś i jest ok. Jak sam mówił w takiej sytuacji najważniejszy jest (usunięte przez administratora)cytat. Notorycznie kłamie, wszystkich próbuje na siłę nakłonić do jego toku myślenia a jak się nie zgadzasz to oczywiście nie masz racji , długo można by tak pisać, nie jeden psycholog mógłby napisać ciekawą pracę na ten temat (usunięte przez administratora)

Tak11Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Leon

Tak dobrze wam jest w firmie, że nie macie potrzeby zaglądania na to forum?

TakNie1
Ja
@Leon

Wiesz... Może i nie, ale od zaglądania tutaj na pewno im się nie polepszy (usunięte przez administratora) A jak poczytają gdzie są, to może im się jeszcze pogorszyć :-)...

Tak4Nie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy MEGARON?

Maciek
@Pytanie

Zależy na jakie stanowisko i do jakiego działu.

Rekrutator

Ha, właśnie przeczytałem raport z rozmowy kwalifikacyjnej nr 3. Widać, że KM dał radę, ale ropucha z HR pewnie miała niezłego kaca.

Tak15Nie1
Hub
@Rekrutator

Dobrze zrobił że dał sobie spokój, (usunięte przez administratora) Z niby HR co go nie ma to nikt nie wiem czym się zajmuje, tak sobie jest i już.(usunięte przez administratora).

Tak14Nie
@Hub

Skoro zarządza to jakieś kompetencje pewnie ma. A z tego co czytam, to w dłuższej perspektywie wszystko śmierdzi

hub
@Rekrutator

Zarządza do w tym przypadku przesadzone pojęcie, wystarczy zapytać jego (usunięte przez administratora)co o nim myślą i o jego pracy to jakaś gra pozorów i jedna wielka ściema ciekawe kiedy ktoś w tej firmie przejży na oczy i się zainteresuje (usunięte przez administratora)

Tak15Nie1
@hub

Widzę, że relacje z przełożonym nie są najlepsze. Czy myślałeś jak można by je poprawić, żeby atmosfera była bardziej koleżeńska, a co za tym idzie wzrosła motywacja do pracy?

@Andrzej

On zawsze się chwalił, że był znakomitym handlowcem, skoro jak wszyscy w koło mówią, że nie bardzo się nadaje na kierownika, to niech będzie znowu handlowcem, a awansować odpowiednią osobę i wszyscy będą szczęśliwi.

Paweł

Mam pytanie : dlaczego jest taka rotacja PH w Megaronie ? Czy to za sprawą częstych awansów, czy atmosfery / zarządzania i braku kompetencji tzw. kadry menadżerskiej ? Widzę bardzo dużo negatywnych wpisów zwłaszcza w MR Wschód, warto aplikować tam czy nie ?

Msj
@Paweł

Powodów jest masa, najczęstsze to: (usunięte przez administratora) 2. Propaganda, którą powszechnie stosuje, (usunięte przez administratora) 4. Kabluje na swoich kolegów kierowników, złudne myśląc że jest od nich lepszy, 5. A jeśli okaże się że jesteś od niego lepszy i masz większe doświadczenie handlowe to skutecznie się Ciebie pozbędzie. Reasumując, nie trać czasu bo niczego się nie nauczysz.

Paweł
@Msj

Bardzo dziękuję za odpowiedź, zasięgnąłem też opinii z tzw. rynku i kolegi, który tam pracował i wypowiedział się podobnie zwłaszcza jeśli chodzi o tego typa, chciałem aplikować na Radom, a on jest niby tym kierownikiem, więc szkoda czasu.

Tak9Nie1

Czy często w firmie MEGARON zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

aaaaaa.....
@Pytanie

jak sie robi wolne miejsce to zawsze.

Adam

Witam, W sieci jest ogłoszenie, że firma szuka ludzi do pracy. Szukają ludzi z doświadczeniem czy są w stanie przeszkolić kogoś?

@Adam

Jeśli chodzi o stanowisko przedstawiciela handlowego firma wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku, ale oferta dla pracowników produkcji nie jest obwarowana takimi warunkami, więc zapewne pracodawca wdraża do objęcia stanowiska. Jeśli dowiesz się szczegółów daj znać na forum.

Yeti
@Adam

Może na PH szukają bo kto ma gdzie to ucieka a na regionie wschód to już ewakuacja z tonącego statku, bo kapitan go zatapia ale jeszcze nikt tego z góry nie widzi albo nie chce widzieć.

Łucja
@Yeti

Czy możesz napisać, co masz konkretnie na myśli poprzez swoją wypowiedź? Będę wdzięczna za przykłady z życia firmy MEGARON, które będą potwierdzały Twoją opinię. Pomoże nam to wyciągnąć na jej temat odpowiednie wnioski.

Generał Kopka
@Yeti

Kapitan orze jak umi. Admirał to jest dopiero gość.

Głowa Jajo

Ogłoszenia o pracę się pojawiły w tym na PH na Łódź. Załączam wycinek tego ogłoszenia który rozbawił mnie setnie: "Cenimy otwartość i szczerość w codziennej komunikacji, dlatego możesz liczyć na regularne spotkania z bezpośrednim przeło1żonym, gdzie oboje macie szanse wyrazić własne spostrzeżenia dotyczące współpracy i ustalać dalszą drogę rozwoju"

Tak7Nie
Noga w gips i farba na pape

I co tam kadra? Gdzie te miliony? Szykuje się rekordowy rok co? Obi-sukces, Casto-Sukces, Dystrybucja-Sukces, nowości-Sukces. Oby tak dalej. SZ.K. rób swoje!

Tak16Nie2
I
@Noga w gips i farba na pape

Znam człowieka (usunięte przez administratora).

Tak12Nie
Rekrutator

Coś u was ciekawie się dzieje. Tyle CV od obecnych pracowników to na rynku chyba nigdy nie było...

Tak13Nie
Andrzej

Mam przez to rozumieć, że osoby, które obecnie pracują w firmie MEGARON, planują zmianę miejsca pracy? Na pewno są to niepokojące informacje dla pracodawcy, więc chciałbym sprecyzować, co może być powodem takich decyzji. Może Wy wiecie?

Remek

@Hugo Mógłbyś dodać więcej informacji do tego wpisu?

Hugo
@Remek

Nie ma co się rozpisywać produkty bardzo słabe, marka bardzo źle postrzegana na rynku, wszystko ściema zamiatanie pod dywan. Zarobki przeciętne, kierownictwo nieudolne. To tak w dużym skrócie. Kto pracował, pracuje to wie;-)

Tak14Nie
Hugo

Stanowczo odradzam.

Roman

Cześć . Jaka jest atmosfera w firmie?bl ile wizyt dziennie ?jakie auto?można użytkować prywatnie ? Jeśli tak to na jakich zasadach? Jak z kasą ? Da się zarobić. ? Targety realne? Przełożeni normalni ?

Tęskna Tina

dziwna, 6-8, dobre, tak, luz, na czas, da, różnie, nie

@Tęskna Tina

Niczym mój nauczyciel historii w szkole średniej ????

Były pracownik.
@Roman

Atmosfera super, świetne produkty, wszyscy chcą mieć je na sklepach, produkty 1 klasa najwyższej jakości, kadra menadżerska to profesjonaliści, samochody służbowe bez limitu nowe i pachnące średni przebieg ok 200 tyś km 3 - 4 letnie kupione w salonie, cele ambitne ale realne, renomowana marka, więc plany same się robią, dawaj do zespołu, będzie Pan zadowolony ???? Polecam.

@Były pracownik.

Pytałem normalnie , nie musisz być aż tak uszczypliwy. Zwolnili cię? Sam się zwolniłes bo ci się nie podobało ? Praca jak praca każda inna, trzeba robić swoje i tyle , Jaka flota dysponuje megaron? Jakie sklepy w obsłudze Castorama?

Yy
@Roman

Daj sobie kolego spokój, szkoda czasu i nerwów.

@Roman

No dobrze, więc odpowiadam Ci normalnie - nie polecam, szkoda czasu i nerwów, nie chce mi się rozpisywać, jak zacząłem tam pracować i przeczytałem te opinie na gowork , to pomyślałem to co Ty - co za idioci... Praca jak praca... czego oni chcą? Jednak szybko przejżałem na oczy i stwierdziłem, że nie ma sensu tam siedzieć. Pytasz ciągle o flotę, jeśli to jest dla Ciebie takie istotne, to polecam nie są to nowe samochody, mają po kilka lat, spore przebiegi ale do przeżycia, dla mnie samochód służbowy nie ma żadnego znaczenia tylko atmosfera, kompetentny przełożony z jajami i produkt, który się broni w dzisiejszych ciężkich czasach. Jeśli to jest, to ok, to można pracować w pocie czoła, natomiast to jest moja opinia i prosze się tym nie sugerować, jedni wolą kasze inni schabowego, jedni kolor żółty, inni niebieski, zrobisz jak uważasz, jeśli prosisz o opinię i uważasz, że jestem uszczypliwy, a wcześniejsze wpisy to bzdury, to po co się pytasz, rób jak uważasz. Ja tak zrobiłem, nie sugerował em się opinią innych, spróbowałem, spażyłem się i zwiałem. Życzę powodzenia i to mój ostatni wpis, nie zamierzam tu już więcej zaglądać, bo wspomnienia z pracy w Megaronie nie są przyjemne. Życzę sukcesów.

Yy
@Były pracownik

Niestety, potwierdzam, atmosfera dziwna, przełożeni... Nie wszyscy ale nawet nie wiem jak to komentować, produkty bardzo słabe, niestety nikt tego nie bierze do siebie z kierownictwa. Podsumowując, pracowałem nigdy więcej takiej firmy.

Tak6Nie

Ogólnie tragedia, nic dodać nic ująć.

Tak13Nie
Maciek
@Pracownik

Zgadza się... dodam od siebie dramat, farsa, obłuda... Nie polecam.

Tak12Nie
Piotr

Witam czy wie ktoś kiedy dadzą odpowiedzieć od nośnie rekrutacji?

Piotr

Witam pewnych rzeczy można się dowiedzieć się z tej strony ale poprosił bym jakieś informacje na temat zarobków Przedstawiciela Handlowego rejon Mazowiecki. Czytam i czytam ale nic nie mogę znaleźć , wiec proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam

Tak5Nie

Koloratka
@Piotr

DO 4500 brutto i dodatkowe do negocjacji do 2000. Premię jak już ktoś pisał mizeria. Negocjuj. Jak mieszkasz w Warszawie to i negocjacje łatwiejsze.

Tak2Nie1
Nick
@Koloratka

Większych bzdur nie czytałem. Czy na pewno chcesz się sugerować odpowiedzią kogoś kto nie przedstawia się z imienia i nazwiska tylko wpisuje "koloratka"? Faktycznie bardzo wymierny odnośnik. Idź na rozmowę to się przekonasz. Warto.

Tak2Nie2

Prokrastyna
@Nick

Napisał kierownik który się podpisał z imienia i nazwiska...

Prokrastyna

Czyli że więcej?

@Nick

W takim razie spróbuje i zobaczymy co powiedzą , a kojarzy ktoś jak jest zam z socjalem ? Opieka medyczna,multisport ? Czy są lojalki ? Z góry dziękuje

Nick
@Piotr

Lojalek brak, multisport brak, opieka medyczna brak. Socjal - jest, uzależniony od dochodu - bony na święta

@Nick

Dzięki za info A wiesz może jak jest z autami ? można nimi poruszać się prywatnie ?

Koloratka
@Piotr

Z autami roznie ale generalnie to raczej ok. Można jeździć prywatnie tylko przy zbyt duzych przebiegać może się okazać że doplacisz najpierw z budżetu A potem że swojej kieszeni ale uczciwie mówiąc to mnie się nigdy nie zdarzyło

Piotr

Witam zastanawiam się nad pracą w tej firmie rynek mazowiecki , czy możecie powiedzieć jakie są zarobki ,jakie auto ? Jak wychodzi premia ? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Del
@Piotr

Do km służbowych dopłacasz jeśli przekroczysz katalogowe średnie spalanie auta, czas rozliczany co do minuty( kierownik siedzi i patrzy) premie dostają tylko 3 osoby z rankingu firmy to lekko ponad pół tysiąca Max. Premia wieloskładnikowa nie do zdobycia gdyż ranking i klienci już są tak prezesowani żeby premie brały te same osoby, kilka firm zwiedziłem jako handlowiec , kierownik ale stad uciekłem szybko.

@Del

@Del a możesz powiedzieć jakie mniej więcej zarobki tam wchodzą w grę ? Dzięki za odpowiedź :)

Ich Troje
@Piotr

Idź na rozmowę i negocjuj. Za moment będą kolejne podwyżki bo wypowiedzenia jakieś się szykują.

kandydat
@Del

Wychodzi na to że to Dno. Może niedługo zaczną ukraińców zatrudniać za minimalną.

Hanna
@kandydat

To raczej zbyt daleko idące wnioski. Proszę, żebyś nie rozpatrywał tych kwestii w sposób aż tak jednostronny, bowiem może się okazać, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Po Twoim nicku wnioskuję, iż planowałeś aplikowanie do firmy MEGARON. Powiesz, jaka posada Cię interesowała?

TakNie1

Fabryka snów
@Hanna

Co to za bełkot?

Hanna
@Fabryka snów

Nie jest właściwie jasne to, do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz. Nalegam zatem, abyś zaczął już wypowiadać się na temat specyfiki pracy w firmie MEGARON, bo tylko w taki sposób jesteś w stanie pomóc tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do niej. Najlepiej zacznij od tego, jaką funkcję tam obejmujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin