MEGARON
2 209 328 5 1
Adam Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam, W sieci jest ogłoszenie, że firma szuka ludzi do pracy. Szukają ludzi z doświadczeniem czy są w stanie przeszkolić kogoś?

Andrzej Nowy wpis
@Adam

Jeśli chodzi o stanowisko przedstawiciela handlowego firma wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku, ale oferta dla pracowników produkcji nie jest obwarowana takimi warunkami, więc zapewne pracodawca wdraża do objęcia stanowiska. Jeśli dowiesz się szczegółów daj znać na forum.

Głowa Jajo Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Ogłoszenia o pracę się pojawiły w tym na PH na Łódź. Załączam wycinek tego ogłoszenia który rozbawił mnie setnie: "Cenimy otwartość i szczerość w codziennej komunikacji, dlatego możesz liczyć na regularne spotkania z bezpośrednim przeło1żonym, gdzie oboje macie szanse wyrazić własne spostrzeżenia dotyczące współpracy i ustalać dalszą drogę rozwoju"

Nazwa działu: Handlowy

Ha, właśnie przeczytałem raport z rozmowy kwalifikacyjnej nr 3. Widać, że KM dał radę, ale ropucha z HR pewnie miała niezłego kaca.

Tak10Nie1
Hub
@Rekrutator

Dobrze zrobił że dał sobie spokój, tą pani M. Z niby HR co go nie ma to nikt nie wiem czym się zajmuje, tak sobie jest i już. A ten pan KM to tylko pozory w dłuższej perspektywie bardzo toksyczna osoba, brak kompetencji do zarządzania zespołem.

Tak10Nie
@Hub

Skoro zarządza to jakieś kompetencje pewnie ma. A z tego co czytam, to w dłuższej perspektywie wszystko śmierdzi

hub
@Rekrutator

Zarządza do w tym przypadku przesadzone pojęcie, wystarczy zapytać jego PH co o nim myślą i o jego pracy to jakaś gra pozorów i jedna wielka ściema ciekawe kiedy ktoś w tej firmie przejży na oczy i się zainteresuje jak pracuje pan s.

Andrzej Nowy wpis
@hub

Widzę, że relacje z przełożonym nie są najlepsze. Czy myślałeś jak można by je poprawić, żeby atmosfera była bardziej koleżeńska, a co za tym idzie wzrosła motywacja do pracy?

TakNie
Noga w gips i farba na pape
Nazwa działu: Handlowy

I co tam kadra? Gdzie te miliony? Szykuje się rekordowy rok co? Obi-sukces, Casto-Sukces, Dystrybucja-Sukces, nowości-Sukces. Oby tak dalej. SZ.K. rób swoje!

Tak10Nie2
I
@Noga w gips i farba na pape

Znam człowieka (usunięte przez administratora).

Tak10Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Handlowy

Coś u was ciekawie się dzieje. Tyle CV od obecnych pracowników to na rynku chyba nigdy nie było...

@Rekrutator

Pewnie większość z regionu wschód, sz.k. i wszystko jasne, prawdziwy menager, katastrofa.

Tak13Nie1
Andrzej
@Hugo

Mam przez to rozumieć, że osoby, które obecnie pracują w firmie MEGARON, planują zmianę miejsca pracy? Na pewno są to niepokojące informacje dla pracodawcy, więc chciałbym sprecyzować, co może być powodem takich decyzji. Może Wy wiecie?

Remek

@Hugo Mógłbyś dodać więcej informacji do tego wpisu?

@Remek

Nie ma co się rozpisywać produkty bardzo słabe, marka bardzo źle postrzegana na rynku, wszystko ściema zamiatanie pod dywan. Zarobki przeciętne, kierownictwo nieudolne. To tak w dużym skrócie. Kto pracował, pracuje to wie;-)

Tak11Nie

Stanowczo odradzam.

Roman

Cześć . Jaka jest atmosfera w firmie?bl ile wizyt dziennie ?jakie auto?można użytkować prywatnie ? Jeśli tak to na jakich zasadach? Jak z kasą ? Da się zarobić. ? Targety realne? Przełożeni normalni ?

Tęskna Tina

dziwna, 6-8, dobre, tak, luz, na czas, da, różnie, nie

@Tęskna Tina

Niczym mój nauczyciel historii w szkole średniej ????

Były pracownik.
@Roman

Atmosfera super, świetne produkty, wszyscy chcą mieć je na sklepach, produkty 1 klasa najwyższej jakości, kadra menadżerska to profesjonaliści, samochody służbowe bez limitu nowe i pachnące średni przebieg ok 200 tyś km 3 - 4 letnie kupione w salonie, cele ambitne ale realne, renomowana marka, więc plany same się robią, dawaj do zespołu, będzie Pan zadowolony ???? Polecam.

@Były pracownik.

Pytałem normalnie , nie musisz być aż tak uszczypliwy. Zwolnili cię? Sam się zwolniłes bo ci się nie podobało ? Praca jak praca każda inna, trzeba robić swoje i tyle , Jaka flota dysponuje megaron? Jakie sklepy w obsłudze Castorama?

Yy
@Roman

Daj sobie kolego spokój, szkoda czasu i nerwów.

@Roman

No dobrze, więc odpowiadam Ci normalnie - nie polecam, szkoda czasu i nerwów, nie chce mi się rozpisywać, jak zacząłem tam pracować i przeczytałem te opinie na gowork , to pomyślałem to co Ty - co za idioci... Praca jak praca... czego oni chcą? Jednak szybko przejżałem na oczy i stwierdziłem, że nie ma sensu tam siedzieć. Pytasz ciągle o flotę, jeśli to jest dla Ciebie takie istotne, to polecam nie są to nowe samochody, mają po kilka lat, spore przebiegi ale do przeżycia, dla mnie samochód służbowy nie ma żadnego znaczenia tylko atmosfera, kompetentny przełożony z jajami i produkt, który się broni w dzisiejszych ciężkich czasach. Jeśli to jest, to ok, to można pracować w pocie czoła, natomiast to jest moja opinia i prosze się tym nie sugerować, jedni wolą kasze inni schabowego, jedni kolor żółty, inni niebieski, zrobisz jak uważasz, jeśli prosisz o opinię i uważasz, że jestem uszczypliwy, a wcześniejsze wpisy to bzdury, to po co się pytasz, rób jak uważasz. Ja tak zrobiłem, nie sugerował em się opinią innych, spróbowałem, spażyłem się i zwiałem. Życzę powodzenia i to mój ostatni wpis, nie zamierzam tu już więcej zaglądać, bo wspomnienia z pracy w Megaronie nie są przyjemne. Życzę sukcesów.

Yy
@Były pracownik

Niestety, potwierdzam, atmosfera dziwna, przełożeni... Nie wszyscy ale nawet nie wiem jak to komentować, produkty bardzo słabe, niestety nikt tego nie bierze do siebie z kierownictwa. Podsumowując, pracowałem nigdy więcej takiej firmy.

Nazwa działu: Handlowy

Ogólnie tragedia, nic dodać nic ująć.

Tak12Nie
Maciek
@Pracownik

Zgadza się... dodam od siebie dramat, farsa, obłuda... Nie polecam.

Tak11Nie
Piotr

Witam czy wie ktoś kiedy dadzą odpowiedzieć od nośnie rekrutacji?

Piotr

Witam pewnych rzeczy można się dowiedzieć się z tej strony ale poprosił bym jakieś informacje na temat zarobków Przedstawiciela Handlowego rejon Mazowiecki. Czytam i czytam ale nic nie mogę znaleźć , wiec proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam

Koloratka
@Piotr

DO 4500 brutto i dodatkowe do negocjacji do 2000. Premię jak już ktoś pisał mizeria. Negocjuj. Jak mieszkasz w Warszawie to i negocjacje łatwiejsze.

Tak2Nie1
@Koloratka

Większych bzdur nie czytałem. Czy na pewno chcesz się sugerować odpowiedzią kogoś kto nie przedstawia się z imienia i nazwiska tylko wpisuje "koloratka"? Faktycznie bardzo wymierny odnośnik. Idź na rozmowę to się przekonasz. Warto.

Tak1Nie1

Prokrastyna
@Nick

Napisał kierownik który się podpisał z imienia i nazwiska...

Prokrastyna

Czyli że więcej?

@Nick

W takim razie spróbuje i zobaczymy co powiedzą , a kojarzy ktoś jak jest zam z socjalem ? Opieka medyczna,multisport ? Czy są lojalki ? Z góry dziękuje

@Piotr

Lojalek brak, multisport brak, opieka medyczna brak. Socjal - jest, uzależniony od dochodu - bony na święta

@Nick

Dzięki za info A wiesz może jak jest z autami ? można nimi poruszać się prywatnie ?

Koloratka
@Piotr

Z autami roznie ale generalnie to raczej ok. Można jeździć prywatnie tylko przy zbyt duzych przebiegać może się okazać że doplacisz najpierw z budżetu A potem że swojej kieszeni ale uczciwie mówiąc to mnie się nigdy nie zdarzyło

Piotr

Witam zastanawiam się nad pracą w tej firmie rynek mazowiecki , czy możecie powiedzieć jakie są zarobki ,jakie auto ? Jak wychodzi premia ? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Del
@Piotr

Do km służbowych dopłacasz jeśli przekroczysz katalogowe średnie spalanie auta, czas rozliczany co do minuty( kierownik siedzi i patrzy) premie dostają tylko 3 osoby z rankingu firmy to lekko ponad pół tysiąca Max. Premia wieloskładnikowa nie do zdobycia gdyż ranking i klienci już są tak prezesowani żeby premie brały te same osoby, kilka firm zwiedziłem jako handlowiec , kierownik ale stad uciekłem szybko.

@Del

@Del a możesz powiedzieć jakie mniej więcej zarobki tam wchodzą w grę ? Dzięki za odpowiedź :)

Ich Troje
@Piotr

Idź na rozmowę i negocjuj. Za moment będą kolejne podwyżki bo wypowiedzenia jakieś się szykują.

@Del

Wychodzi na to że to Dno. Może niedługo zaczną ukraińców zatrudniać za minimalną.

@kandydat

To raczej zbyt daleko idące wnioski. Proszę, żebyś nie rozpatrywał tych kwestii w sposób aż tak jednostronny, bowiem może się okazać, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Po Twoim nicku wnioskuję, iż planowałeś aplikowanie do firmy MEGARON. Powiesz, jaka posada Cię interesowała?

TakNie1

Fabryka snów
@Hanna

Co to za bełkot?

@Fabryka snów

Nie jest właściwie jasne to, do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz. Nalegam zatem, abyś zaczął już wypowiadać się na temat specyfiki pracy w firmie MEGARON, bo tylko w taki sposób jesteś w stanie pomóc tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do niej. Najlepiej zacznij od tego, jaką funkcję tam obejmujesz?

Z ciekawości pytam

Pytanie do obecnych pracowników działu sprzedaży : Kto tam teraz dowodzi? Zbuk z Wiolą czy ktoś nowy?

kandydat

Witam powiedzcie na jaką kasę można liczyć podstawa , premie ? Jakie warunki atmosfera , szefostwo itd. Dzięki za Pomoc

Kluski

Region?

@Kluski

mazowsze

To jest ogłoszenie do VaVy

@Nick

to dobrze , a może ktoś jakieś konkrety powiedzieć ??

lokeC rządzi

Kto się zrzuca na najbliższe pożegnanie?

karma wraca

miło przeczytać prawdę od nowego a jednak już byłego pracownika megaron... trzy miesiące wystarczyły aby przekonał jak kilka osób potrafi zniszczyć firmę i atmosferę w niej kiedyś panującą ... miło tym bardziej że jak widać wszystko co było tu pisane przez byłych pracowników pozwalnianych pod zmyślonymi pretekstami przez OBECNĄ śmiech napisać KADRĘ ZARZĄDZAJĄCĄ ;-) ... okazało się jednak prawdą ...dlatego tak skutecznie wykasowali większość PRAWDY!!! ... cóż napisać ...karma wróci do każdego z nich tego jestem pewny ... pozdrawiam i z zaciekawieniem czekam dnia kiedy puste główki pospadają z taboretów !!!

Miśnamiaremozliwosci

Bylo fajnie, bylo milo Przyszedl D.-sie skonczylo W bacznosc wszyscy postawieni! Co sie dzieje? Nie wiedzieli. Dyktatura wnet ruszyla Kierownikow rozwscieczyla? Na poczatek- sie nie bali, Tylek mu wciaz obrabiali? Lecz poczuli nad swą glową Gruby bat z miną wrogą! Chyba sie go przestraszyli Jak w zegarku juz chodzili. Co rozkaze-to jest swiete? Nawet kosztem bycia konfidentem Jedna rzecz sie tylko klania.. Brak juz wsrod was zaufania. Na podwladnych sie skarzycie? Czy wy czegos sie boicie? Jak w przedszkolu-prose pani! Nikt nie robi com zadali Pan postrasy na zebraniu Bo targety są na skraju' Wazne dla was jest uznanie Od D. -za oddanie.

nowa

Co sie dzieje, że megaron szuka RKS a w rzeczywistości jest to PH?

tyle w temacie...
@nowa

na tzw. stanowiskach w firmie są ludzie którzy nigdy nie powinni tam zaistnieć ...stąd ściema pogania ściemę ...

@nowa

Megaron to firma, w której w terenie są sami Regionalni Kierownicy Sprzedaży... Przecież to świadczy o profesionalizmie firmy, że zatrudnia samych kierowników - to brzmi dumnie... Przecież to takie niskie zatrudniać normalnych przedstawicieli handlowych... W rzeczywistości wszyscy oni to po prostu normalni przedstawiciele handlowi - bez obrazy Panie i Panowie PH-owie - RKS-i.

Ciekawa

Widzę, ze wiele osób jest mocno zżytych z firmą. Dajcie proszę info jak sie pracuje w tej firmie, jakie pieniądze zarabia się na podstawę i premie. Co cenicie a za co jesteście źli?

ciekawa
@Ciekawa

ktos może pomóc?

pehowiec

ojej z moich czasow (jeszcze na fotach "Ludzie Megaronu") az 3 osoby ostaly sie :) w kolejnosci stazuL:(usunięte przez administratora) :) jestem ciekaw jak tam w biurze (usunięte przez administratora) jest jeszcze czy ja ksiegowa wygryzla na amen :(

Barista
@pehowiec

Jeśli w kolejności stażu to : Rafał, Kuba i Aśka. Poza tym z tego co mi wiadomo to Rafał został kierownikiem i pewnie zaraz zniknie że zdjęcia.

Barista

Aśka na pewno nie była przed chłopakami.

Maxio

Nieźle tu rozrabiacie Siostry. Ja tu widzę niezły (usunięte przez administratora)

Dociekliwy/a

Ok przyjmuję krytykę W obecnych czasach ważna jest opinia na temat pracodawcy. Dlatego proszę wszystkich obecnych/nie byłych pracowników firmy o rekomendacje dlaczego warto tu pracować

Ty stara d... jesteś
@Dociekliwy/a

No żebyś sie nie byl zdziwiony odpowiedziami stawiając takie pytanie...

DURa lEX
@Dociekliwy/a

Panie Darku Pan się nie boi, juz cały Zespół za Panem stoi...

Megaron

Powróćmy do ankiety z kwietnia na temat zadowolenia pracowników ze zmian zachodzących w dziale sprzedaży. Wynik 16:5("kliknięć") świadczył o braku akceptacji do tych działań. Chciałbym sprawdzić , czy z perspektywy 2 miesięcy inaczej odpowiedzą na te same pytania. 1.Pytanie brzmi : Kliknijcie proszę "pomocna" pod tym wpisem, jeśli uważacie, że ostatnie zmiany/decyzje dotyczące zespołu są złe.

Tak27Nie

Megaron
@Megaron

2. Pytanie : Kliknijcie proszę "pomocna"pod tym wpisem, jeśli uważacie, że ostatnie zmiany w zespole były potrzebne.

Tak22Nie

Same znaki

Szymon, Kamil, ....?no nie wiem kto jeszcze

Tak6Nie
Gal Anonim
@Megaron

To jest ankieta w pełni anonimowa:-)

Gwiazdeczka
@Same znaki

Wiola:-)

Popyrop
@Same znaki

Kliknęli po dwa razy :D. Klikną jeszcze kilka :D :D.

Klimakterium tiny
@Megaron

No i (usunięte przez administratora) z ankiety. "Czarodzieju" weź i zadaj bardziej precyzyjne pytania. Ostatnie zmiany??? Przecież w tej piaskownicy zmiany są co chwilę. Za chwilę to już nikt że starej kadry nie zostanie a wtedy możecie dalej robić dobre wrażenie. Bo kto Nowy przyjdzie zanim się ogarnie będzie Was traktował jako menagierow... ech żal Was... krejzolka i palisandro.... z psem na spacery tuptajacy.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Tymon

Nawet gdyby miała, nie pchaj się tam... A szczególnie gdy będziesz miał nad sobą "pana" Sz.K. Szczerze radzę...

Tak17Nie
Bogu
@He He

Ty nawet jakbyś sam sobie był sterem, wędkarzem i rybą byłbyś niezadowolony.

Tak7Nie2

He he

Zabolało, co :) ?

Bogu
@He he

Dziękuję za troskę, ale nie zabolało. Dziękuję bardzo za Twoją opinię. Jednakże uważam, że jeśli masz jakiś problem z tą firmą, zgłoś rzekome naruszenia do odpowiednich instytucji, zamiast nakręcać wątki na forach.

@Bogu

Widzę, że bardzo zabolało...

:-(
@Bogu

proponuję nie pisać, odpowiadać na posty frustratów sami piszą sami sobie odpowiadają, typowy desperat ... bardzo słabe istotki piszące na forum anonimowo...

i po co
@He He

co może boleć , ciebie boli, że cię niema bo jakby ta firma była ci obojętna to byś tu nie pisał

@i po co

No i tu właśnie jesteś w błędzie... Ale mam nadzieję że już niedługo...

Tak15Nie

MójBohater

Nie pij tak dużo bo błędy ortograficzne robisz

Cenzura!
@MójBohater

Szymon - nawet Twoje komentarze cenzurują?! SZok! Nie taka pewnie była umowa z gowork:-)

Bolo

Generalnie firma "stara się być światową", a tak naprawdę delikatnie to określając - prowincja

Hanna

@He he, jeśli jesteś pracownikiem w MEGARON to zachęcam Cię do napisania merytorycznej wypowiedzi na temat pracy w tej firmie. Powiedz, jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy. Opisz swoje doświadczenia z firmą MEGARON.

Hanna

@Bogu, proszę Cię o powrót do tematu, komentarze nie związane z pracą w firmie MEGARON na pewno nie będą tu nikomu pomocne. Jeśli wiecie coś w temacie nowych rekrutacji u tego pracodawcy to zapraszam Was do podzielenia się z nami nowymi wiadomościami w tym wątku!

Hanna

Widzę tu wiele nowych komentarzy, czy ktoś z Was może udzielić nam najnowszych wieści dotyczących pracy w firmie MEGARON? Chętnie poznamy informacje związane z nowymi rekrutacjami, kwestie dotyczące beneftów także będą tu bardzo istotne. Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi!

swój"cudzysłów"

Kolejne zmiany w "naszym" dziale handlowym następują... Ciekawe kiedy "ktoś" na górze zauważy, że nie jest to kwestia ludzi ale "ka.ry" zarządzającej i Naszych "kompetentnych" managerów.

@swój"cudzysłów"

Bardzo "kompetentnych" :) :)

Teodor Gil
@swój"cudzysłów"

Zmiany, zmiany. Zerknijcie lepiej na raporty bieżące - dalszy ciąg drenowania kapitału zapasowego.

Tak6Nie

ciekawy7
@swój"cudzysłów"

czy macie już w swoich szeregach nowych dyrektorów?

chłopcy radarowcy

pewnie jeden drugiemu trzyma wiecie gdzie haha

znam temat

to klasyczne pokolenie milenialsów ani klasy ani rozumu ani honoru, za to maksymalne parcie na koryto i lekki szmal, ale tylko zanim koryta z pyska nie wyrwie haha

He He

Tylko że przy najmniejszej okazji kolega Sz koledze Buko wybije nóż w plecy... Zresztą każdemu innemu też jak tylko poczuje, że skorzysta na tym choćby złotówkę. Taki wredny, dwulicowy typ...

Trutko

Będzie odwrotnie

@Trutko

Całkiem możliwe...

Zostaw opinię o MEGARON - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie