Agat+ Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Agat+ Sp. z o.o.

Maja

nie każdemu dziś pasuje

Niki

Czy spotykamy się dzisiaj o 18 ?

sm

Na pewno jest szansa na umowy, ale są jakieś oferty? Dzięki

potencjalny pracownik szeregowego stanowiska pracy

wow , ale wpisy, widzę ogłoszenia na necie, sprawdzam, i rezygnuję

Bolek

Przychodzę do firmy. Chodzę i szukam po halach. Nikogo nie ma. Idę do biura i się pytam co się dzieje, że nikt nie pracuje, że nikogo nie ma. Oni mi na to, że produkcja już nie pracuje. Pytam się jak to możliwe, darmozjady, jeszcze przed 16 było a oni już nie pracują, oni do 14 pracują, burżuazja. Zero tłumaczeń. Za moich czasów pracowało się do 16. Wyszedłem i trzasnąłem drzwiami bo chciałem fachowca z produkcji aby mi powiedział ile okien robią bo ja potrzebuje jedno to może by coś dali radę załatwić, tyle tego składają to dla biednego emeryta też by coś zrobili. Jakieś rabaty mi chcieli dawać i wyceny ale ja chciałem okno z półki !!!

Robert

Szukacie może kierowców ? Wasze ciężarówki stoją to może nie ma kto nimi jeździć ? Chętnie pojadę w trasę, ale nie dalej niż 400 km abym mógł wrócić na wieczór do domu. robert.driver@wp.pl

AGAT

Jakich tapicerów? skoro my się zajmujemy produkcją okien!

kalczyk dżoana

Ja tam nie wiem jak jest, ale jak byłam u nich to mi kawę dali, ale bez mleka, widać, że nie mają, pewnie się nie przelewa w barku firmowym. Pytali tylko o kolor okien a ja że białą chcę, chyba mnie nie zrozumieli.

zin

Na towar popyt jest, bo w końcu ludzie potrzebują i będą potrzebować okien, ale niestety to prawda, zwycięża cena. Mało kto w PL może pozwolić sobie na to aby nie sugerować się ceną a jakością produktu.

lipnicki

Tośka chyba sobie jaja robisz. Ludzie mają pieniądze i się budują ? Kto taki? Wiesz jak wygląda rynek PL ? Co Ty gadasz. Jakbyś z księżyca była. W PL liczy się cena mimo że każdy chciałby jakość to finalnie i tak zwycięża cena. Proszę pisz realnie bo to ze jeden ktoś się buduje i wysyła zapytanie do wszystkich na rynku a ci się jak stopy na nie rzucają to raczej nie jest super sytuacja na rynku.

Reklama

Dużo musi się zmienić aby pracodawcy szanowali pracowników, również po stronie pracowników. Firma jak firma. Wiele do wyprostowania.

Al

Zgadzam się z przedmówcami, to prawda w firmie możesz strać się a i tak nie zostaniesz doceniony, płaca nieadekwatna do wykonywanych obowiązków, dodatkowo co jakiś czas stosowane zastraszania. Duża rotacja zwłaszcza na stanowisku pracownika biurowego- to powinno dać do myślenia szukającym !!!

Rocky

Jedna wielka porażka! nie warto nawet na rozmowę.

Kinga

Super firma, super pieniądze, super warunki, tylko dlaczego każdy z kim rozmawiałam szuka pracy :D Na rozmowie minimum, a wymagania ... szkoda gadać.

Nici

Wszystko prawda, nie polecam!!!

Ania

Byłam na rozmowie w tej firmie. Masakra. Wymagania z księżyca, a warunki zatrudnienia to jedna wielka ściema. Szkoda czasu. Nie polecam nawet tam iść pogadać bo nie ma o czym. ŻENADA !!!!!!!

krejzolka

Nie warto. Starasz się, pracujesz, zapewniasz zysk firmie i nie usłyszysz nawet głupiego dziękuję. Po co się starać. Po co robić nadgodziny jak z nich nic nie masz. Czas jest cenny, wiedza też, lepiej z rodziną posiedzieć niż zapierniczać po to by ktoś dorobił się na Tobie. Szukajcie dalej bo w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma sensu brnąć.

MickiMouse

Brak organizacji pracy, wszystko na wariata, zmiana decyzji z sekundy na sekundę, słaby socjal, zimą temperatura w biurze niższa niż na dworze, na produkcji sople, jeden wielki młyn i sieczkarnia. Omijajcie z daleka , lepiej pomęczyć się miesiąc i znaleźć inną pracę.

Blenda

Lipa

Zostaw opinię o Agat+ Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agat+ Sp. z o.o.