Opinie o Holoserwis Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Holoserwis Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Holoserwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holoserwis Sp. z o.o. w Katowice

Magda Nowy wpis

@dd na spore zarobki czyli jakie ? Na jakie można liczyć tam stawki?

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w HoloSerwis Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

dd Nowy wpis

a co ma jedno do drugiego.. mieszkasz w Bydgoszczy- pracujesz w Bydgoszczy. Mieszkasz w Sopocie- znajdujesz dobrą robotę w Sopocie. To od Ciebie zależy, jak wysoko postawisz sobie próg. Ja stawiam na bauthaus jako kelner :) bez zastanowienia liczę na spore zarobki

Właściciel Nowy wpis

Pani Alu, Mam propozycję dla Pani: WEŹ SIĘ PANI DO ROBOTY :) No chyba , że jest Pani na bezrobotnym ... wówczas jestem w stanie to zrozumieć, no bo żeby tak o 10 rano śledzić i wnikać w sprawy bezpośrednio Pani nie dotyczące ... gdybym była Pani pracodawcą nie byłabym zadowolona przede wszystkim z jakości PANI pracy, ale z doświadczenia wiem, że najczęściej jest właśnie tak, że Ci którzy sami robią najmniej mają najwięcej do zarzucenia innym. Życzę wiele szczęścia i sukcesów zawodowych oraz samoakceptacji bo z Pani opisu jasno wynika, że największy problem ma Pani z sobą. I proszę nie obciążać serwerów gowork.pl, jeżeli chce Pani z kimś porozmawiać,korespondować..czuje się samotna, można założyć konto na portalach społecznościowych i innych tym podobnych.Wyjaśnię, że portal gowork.pl służy do wydawania opinii o PRACODAWCY.

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Holoserwis Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

dobry duch

Ciezko powiedziec ile osob tam pracowalo ale troche dobrej woli i pozew zbiorowy polecam. Dla zasady dla reguly. Widzialem to z boku ale ja bym nie odpuscil.

ktoś

Pani Alu a może by tak oficjalnie Pani napisała swoje imię i nazwisko bo jak dobrze pamiętam żadnej Ali tam nie było!!!

Profesjonalizm firmy taki jak 1 komentarz ... Wszystko fikcja... Nie polecam jako współpracownik...

Zostaw merytoryczną opinię o Holoserwis Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Holoserwis Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Panewnicka 146 lok. 5