Opinie o LADOR w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LADOR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LADOR o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LADOR w Sosnowiec

patel

w biurze minus jeden prezio

Nikt

Narzekacie ,wyzywacie ale nie potraficie się zjednoczyć i zrobić z tym choć trochę porządku. Tu i po kątach między sobą , po cichu jesteście mądrzy ale jak się tylko pojawi ktoś kto jest nad Wami to bez wazeliny wchodzicie im w d....e. Swoją drogą ciekawe co by zrobił Lador gdyby któraś z placówek zagroziła na przykład że przychodzą ludzie do pracy ale w niej nic nie będą robili do czasu aż się zmieni polityka Ladoru co do podrzędnych pracowników??? Firma jest dość spora ale jakoś nie ma w niej pakietu socjalnego czy też Związków Zawodowych. Kompletny brak ochrony PRAW PRACOWNIKÓW. Jeżeli faktycznie jest to zakład pracy chronionej to należało by się liczyć z tym że skoro przyjmuje się ludzi niepełnospranych to są to ludzie chorzy i będą korzystać z L-4. Nie rozumiem też dlaczego nie dostajemy pasków z wypłaty??? Nie wiadomo komu co odciągają i za co płacimy. Czyżby firma bała się takich rozliczeń???

byly

Upadająca firma.... Tną wszystkie koszta. Pracownikow zwalniają bądź Ci sami uciekają... Pracownikom udającym sie na zwolnienia lekarskie grozi sie zwolnieniami lub nie przedłużeniem umowy (co jest conajmniej dziwne, bo to zakład pracy chronionej) Ogólnie nie polecam.

mała

co sie to dzieje w "Naszej" firmie? Ponoć dowódcy maja miec tylko zlecenie?

Firma LADOR prowadziła rekrutację na stanowisko SPRZĄTACZKA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
marco

Co do kierownika kunickiego to święta prawda nie spotkałem w życiu gorszego kretyna .Ten człowiek powinien zarządzać swoim oczkiem wodnym na działce a nie ludźmi

aśia

lador zwalnia ludzi którzy naprawde znają się na tej robocie a zostawiaj (usunięte przez administratora) z żółtymi papierami

mi

bye przyjęcia są cały czas masz 2grupe to możesz nie mieć nogi,ręki to cię przyjmną liczy się sztuka pasuje ci

Miś

jeśli masz 2grupę to umowa o pracę i 1850 brutto jeśli jesteś bez grupy to około 5.20 na ręka z tym że płacą na czas

miś

malamisia jakie ty głupoty piszesz to się w głowie nie mieści

molest

pa papa patelka już tu nie pracujesz

abba

kto na zoo w Chorzowie na dowódców zmian zrobi (usunięte przez administratora) pijaków i nic nie robiących leni pajaców

Nikt

Każdy zakład pracy to przede wszystkim jego pracownicy. To my tworzymy opinie o firmie. Niestety jakoś nie za bardzo dobrą.Szukamy winnych wokół siebie ale sami nie robimy nic by było inaczej.

Gonzo

Nie wiem co wy macie do tej firmy kasa może i mała bo najniższa krajowa ale zawsze na czas pracuje już na koksownia w Dąbrowie Górniczej około 6 lat nigdy nie miałem problemów kierownictwo jak wszędzie ale zawsze szli na rękę tym bardziej ze trzeba się u nas na pracować na bramach ale przynajmniej jest praca. Owszem selekcja pracowników u nas bardzo dużo za mnie odeszło około 100 osób ale głównie z własnej winy ja nie narzekam bo już się przyzwyczaiłem do tego obiektu i na razie nie narzekam polecam jeśli ktoś nie jest leserem a przekona się ze nie jest tak źle na tym obiekcie.

eko
@Gonzo

Bo ma przyjazni jest porządny kierownik który dba o ludzi i mają tam wszystko dla odmiany na Jadwidze jest (usunięte przez administratora) i oszust kunicki który okrada ludzi nawet z wody do picia nie ma pojęcia o byciu kierownikiem i ochronie oderwany od pluga totalny pajac takich przekrętów powinno się rozjezdzsc walcem

dadada

sto lat sto lat niech żyje nam życzy panu panie kiero pana poddany hrabia pokurcz patelka

biba

niech nam żyje i dowodzi komendant hrabia von patelka

zoo
@biba

znam patelke to ten co koleżanki z pracy molestował ale je wy-ciulał one już nie robią a on został kwalifikowanym

kicha

ci-ulato

ala

kwalifikowany von garnek zbliżają się ważne imieniny czy zaopatrzyłeś się już w koniaczek

duduś

najlepsi w lador są kwalifikowani pierdzą, srają i gówno robią a zarabiają dużo więcej niż zwykły pracownik

M
@duduś

Mogłeś kolego zrobić sobie kurs, zdać egzaminy w KWP.....Wówczas tez miałbyś wyższa stawkę za dowódcę.... Pracownicy ochrony dzieła sie na: Kwalifikowanych czyli przeszkolonych z uprawnieniami oraz niekwalifikowanych takich jak Ty. Zawsze i wszędzie pracownik Kwalifikowany zarabia więcej..

M
@duduś

Firma Lador.... No cóż...wyzysk w biały dzień, jak to w firmach ochroniarskich. Najniższa krajowa na etacie a na zlecenie 7zl. brutto. Początek na koksowniach mieli dobry. Teraz jest coraz gorzej.... Niedługo robić w tej firmie bedą sami niepełnosprawni, bo kwalifikowani uciekają na wieść o przymiarkach na umowy-zlecenia. Brak pasków do wypłaty, te śmieszne wody do picia na lato, upomnienia za L-4 (zakład pracy chronionej !?) i totalna biurokracja sprawiają, ze koniec tej firmy przybliża sie wielkimi krokami (może tylko na koksowniach). Jedyny plus: Głodowe pensje, ale zawsze na czas.... Ps. Na temat Parezesow, kierowników itp. sie nie wypowiadam, bo nie mogę sie denerwować :)

dddd

nigdzie nic nie ma jesli ochodzi o lador ,zero spełnienia warunków sanitarnych ludzie sie nie mają jak i gdzie wysrać i czym podetrzec o umyciu sie nie wspomne ,pieniądze na zaplecze sanitarne wzieli i rozkradli a teraz niepełnosprawni ludzie maja warunki w pracy jak na obozie przetrwania w lesie

antykunicki

usuneli opinie wieć dodaje jeszcze raz kierownik kunicki to (usunięte przez administratora) przekręt żeruje na niepełnosprawnych żeby zadbać o swoją grubą d... ,wszystko im kradnie co im przysługuje i mówi że to prezesi i zarząd

Zostaw merytoryczną opinię o LADOR - Sosnowiec

• Jak się pracuje w LADOR?

Zobacz opinie na temat firmy LADOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LADOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LADOR
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.

LADOR