Opinie o LADOR w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LADOR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LADOR o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LADOR w Sosnowiec

hh

lador to złodziejska firma która sie dorabia na pfronie i dotacjach jak dubieniecki,kreca podpisuja lewe umowy po 2 umowie daja miesiac przerwy i przyjmuja od nowa żeby nie dac NA STAŁE TAKIE OBEJSCIE WOGÓLE SIE TEGO NIE BOJA ,TO TEGO OKRADAJA LUDZI ZE WSZYSTKIEGO NIE MA PACZEK NIE MA BONOW NA SWIETA WCZASOW POD GRUSZA NIC NIE MA PRAKTYCZNIE TYLKO NAJNIZSZA KRAJOWA,NIE ZAPEWNIAJA ŻĄDNYCH WARUNKOW SANITARNYCH LUDZIE PO PRACY NA KOKSOWNI GDZIE WSZEDZIE SIE KURZY NIE MAJA SIE GDZIE UMYC

@hh

a na zoo nie ma papieru do tyłka

kwalifikowany

ja kurna ni byda robił bo jam jes Kwalifikowany

@kwalifikowany

abo kurna beda robił kiełbaski z rożna a potem sie zesram

budzi

Jeżeli ktoś ma jakieś przeciwności dla firmy Lador z Będzina to bardzo bym prosił o informację, ponieważ będę starał się niedługo zmienić pracę i również na mojej liście jest Lador . Chcialem zaczerpnąć informacji o obecnym stanie zatrudnienia - czy jest w ogóle sens składać swoje CV czy na chwilę obecną jest 100% pracowników.Dzięki za info

polo

Ogólnie jest ok. Złe opinie wystawiają Ci którym się nie chce pracować. Sami przychodzą po zatrudnienie a później mają roszczenia zgoła inne niż na umowie. Rozumiem, że stawki nie są za wysokie ale każdy decyduje o sobie. To nie komuna nie masz wykształcenia nie zarabiasz.

disco polo
@polo

polo zginaj się w polu wykształciuchu (usunięte przez administratora)

@disco polo

Weź się za robotę kmiocie a nie narzekaj. Nie wiesz łosiu za wiele o życiu i wypłakujesz się na forach. Pozdrawiam

disco polo
@polo

swoje pozdrowienia włóż sobie pod spocone pachy pajacu z komunistycznym wykształceniem

@disco polo

he he he dobre te spocone pachy, jesteś naprawdę zabawny. Pozdrawiam Pana z kapitalistycznym wykształceniem.

staśko
@polo

mnie zatrudnili na 3 lata jestem rzetelnym i pracowitym pracownikiem i po 3 latach podziękowali mi za pracę

asia
@staśko

idź se wyprostuj kosteczki

Firma LADOR prowadziła rekrutację na stanowisko SPRZĄTACZKA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

pipi

tak wszyscy otrzymują takie same wynagrodzenie i ci co mają trochę poukładane we łbach i ci co mają łby w kolorze żółtym,

PRACUŚ
@pipi

LADOR TO MAFIA Z HANKĄ W TLE NA PAWLICZKA

mliPcza

lador to pomyłka

abba

haluch nie siej zamętu pajacu

koko

jak ala popracujesz to sama zobaczysz

aaaasssss

Ala bala robią cię w wała

Nick;*

Ja pracuję w Lador od 2012 i nie narzekam wypłata na czas przełożeni ok. Zaznaczam że za mojej kadencji już kilku kierowników się zmieniło, ale każdym się szło dogadać. Wypłaty są na czas nawet przed jak wypada wolne,urlpo kiedy potrzeba, grafiki są robione według potrzeby nas pracowników. A i zdarzyło się chorobowe,nie było problemu,przecież to zakł.pracy chroniony!!!

plaplapla
@Nick;*

ale (usunięte przez administratora)

zawiedziona

Witam.pracowałam jakiś czas.temu w tej firmie jako sprzątaczka,i też mi umowy nie przedlużyli,tylko dlatego że dostałam ospy..a przecież choroba nie wybiera.Ale prosić szefostwa się nie opłaca(usunięte przez administratora)

BIZNESMEN

POLECAM TOM FIRMĘ

czytelnik
@BIZNESMEN

naucz się pisowni!

normalny
@czytelnik

nie wprowadzaj fermentu bo nie wszyscy mają taka samą kase! jak jesteś dowodcą albo masz licencję to masz większą kasę!! wiem coś na ten temat bo pracuję już tam 3 lata i jest ok!

ZADOWOLONY
@czytelnik

Ala jeżeli chcesz podjąc pracę w stabilnej firmie i mieć wypłatę w terminie to składaj papiery do LADORU.Pamietam jak ja przyszedłem do firmy tak przez przypadek zapytać o pracę i co???? i się zdziwiłem bo odrazu miałem rozmowę z Prezesem firmy (a nie z jakimś kierownikiem czy kadrową) i się bardzo zdziwiłem jak po wstępnej rozmowie Pan Prezes po przelądnięciu dokumentów zaproponował mi pracę na pełnym etacie pięć dni w tygodniu. wysłali mnie na szkolenie BHP zrobili wszystkie badania dali ubranie robocze zrobili szkolenie stanowiskowe i..... na dodatek ZAPŁACILI ZA WSZYSTKO!! pracuję już trzy lata i nigdy mi się nie zdażyło abym nie dostał wypłaty na czas!!!POLECAMWSZYSTKIM TYM KTÓRZY CHCĄ PRACOWAĆ BO DLA LESERÓW MIEJSCA BRAK I SZKODA WASZEGO ZACHODU!!

leser
@ZADOWOLONY

te przyleż na zoo bydo nowe komendanty bo sopas wszystkich gamoni wysyła na kwalifikowanych a sam nie jest kwalifikowanym

Bezimienny

A ty z czego michę cieszysz? Jeden z nielicznych ludzi na zoo co miał odwagę powiedzieć to co myśli.Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi co tam zostali i mają jakieś zasady.

brak kasy !!!!

dzień dobry napisze mi ktoś czy Lador komuś nie wypłacił pieniędzy w terminie ? szukam poszkodowanych, zbieram osoby by im dowalić w sądzie.

dżidzia

chcę się dowiedzieć opini o firmie lador bo się chcę przyjąć do pracy posiadam stopień niepełnosprawności 02-p i posiadam uprawnienia na kierowanie furmanką

dżidzia

czy tu można przeczytać opinie o pracodawcy firmie lador czy to jest forum plotkarskie o debecylinach z jakimiś tam uprawnieniami na pojazd traktorowy

malpa z zoo

patrzcie ludzie zwolnili dowodce z IIkategoria licencji i uprawnieniami na melexsa nie mozliwe a uwazal wszystkich za debili lacznie z kierownikiem A S i prezesem stary ubek

aba
@malpa z zoo

twoje panowanie też się skończyło patelka

rozsmieszony
@malpa z zoo

Pokrywa miales u niego jak pączek w maśle!!!

aba
@rozsmieszony

von dekiel u tego dowódcy robiłeś co chciałeś przeważnie kiełbaski z rożna potem je żżerałeś a po takiej ilości kiełbasek już nie mogłeś łazić po zoo wiec nie nabijaj się z tego dowódcy

malamisia38
@rozsmieszony

Godziwej wypłaty nie dostaniesz w Ladorze już o to zadba prezeska i inne pancie oraz sam zastępca prezesa. chociaż on też ma (usunięte przez administratora) do gadania.

malpa z zoo

broniszewski jozek

no to jednj kapujacej mniej w ZOO w chorzowie chcialas zostac dowodca lub zastepca i sie nie udalo ale co namieszalas to namieszalas pamietaj ze ciebie juz wszyscy mieli dosc w tym ZOO ciebie i tego spiewajacego dowodce z II kategoria licencji

klik
@broniszewski jozek

ciebie też mają dość jednogwiazdkowy

do pracownika zoo

to zgłoś do prokuratory a jak ci nie dobrze(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o LADOR - Sosnowiec

• Jak się pracuje w LADOR?

Zobacz opinie na temat firmy LADOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LADOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LADOR
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.

LADOR