Centrum Security System Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Centrum Security System Sp. z o.o.

Miałeś do czynienia z firmą Centrum Security System Sp. z o.o. ? Napisz nam co o niej wiesz, czy oceniasz ją pozytywnie czy negatywnie!

czareku
@admin 01.08.2015, 17:22

Całkowicie nie polecam tej ochrony.Pracowałem w tej "ochronie" na galerii "niwa"w oświęcimiu.Inwigilacja monitoringu nagminna na dyżurce przez pseudo brygadzistę (emerytowany górnik) za "przyzwoleniem" prezeski.Chamska selekcja przy naborze kandydatów do tej pracy,nie podpisywanie umowy zaraz po zatrudnieniu nawet po tygodniu i dłużej.

Zostaw opinię o Centrum Security System Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Security System Sp. z o.o.