Opinie o Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna Sp.K. w Katowice

counter
Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
 Problem

Nie polecam ani pracy, ani praktyk w tym miejscu. Atmosfera jest sztywna, połowa prawników się bardzo wywyższa, nie można spytać o nic nikogo. Wszyscy podlizują się szefowi, a jeśli ktoś tak nie robi to nie przedłużają umów, nawet jeśli ktoś ma dziecko lub inne zobowiązania to dowiadujesz się 2 dni przed końcem umowy, że możesz sobie szukać pracy. Co prawda sprawy prowadzone przez kancelarie są ciekawe, ale jest tyle do zrobienia, że ciężko o czas wolny w domu. Nie polecam tego miejsca bardzo toksycznie.

Anita Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czyżby kancelaria nie zatrudniała w ogóle pracowników? Liczyłam na opinie o pracy, szkoda.

TakNie

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna Sp.K. w miejscowości Katowice? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna Sp.K.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna Sp.K. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad