Opinie o SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo staliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA w Kraków

Ciekawski

Miła Pani z tej firmy zadzwoniła do mnie i po prostu zaciekawiony powiedziałem przez telefon, że interesuje mnie wynagrodzenie na poziomie 4k netto to mnie wyśmiała, podziękowała. To ile operatorzy tu zarabiają, jak na takie mityczne kwoty rzędu 4000 zł netto jest taka reakcja?

Kornelia
@Słodka

Serio? To bardzo mało.....:( sama podstawa, czy może można liczyć na system premiowy? A jakieś nadgodziny są, żeby dorobić sobie do podstawy? No i pytanie czy płacą ekstra za nie?

Misia Nowy wpis

Hej a czemu są tylko oferty z 2020? :/ nie mogę znaleźć nic nowego na tokarza może źle szukam? Akurat mój tato szuka. Ktoś pisał w 2023 że więcej niż 4 k się nie dostanie ale w sumie jest nowy rok i podwyżki to poszło coś w ogóle w górę czy niezbyt ?

????

Czy będą jakieś przyjęcia do nich? Chciałbym podjąć prace jako Tokarz, na stronie mają ofertę, ale hmm...nie sądzę by była aktualna, bo zamieszczona była trzy lata temu i jej nie zdjęli ze strony, jakoś średnio chce mi się wierzyć, że tyle czasu kogoś szukają :p czy zarobki może u nich się poprawiły, bo pisaliście, że słabo by dostać 4 tysiące, ale to rok temu i zastanawiam się czy w takim razie oferują tylko minimalna krajową? w dalszym ciągu dają tylko zleceniówkę?

Olo Nowy wpis
@????

Teraz poszukiwany jest Tokarz 4 tys nie dostaniesz ,ale z 3.5 na wstępie przez 3 miesiace pewnie tak ,po 3 miesiącach dostaniesz około 200 zł wiecej

Zuzka

No myśle ze tskie rzeczy to powinno może się zgłosić szefostwu? Może jak już tu zaglądasz to tez napiszesz ogólnie o pracy? Bo zastanawia mnie umowa. Można liczyć na umowę o prace ?

@Zuzka

Niechce się ujawniać ponieważ też tutaj pracuje.....a praca ciężka .....ale wszystkiego mozna się nauczyc

Marecki Nowy wpis
@Zuzka

A ty jeśli chcesz dowiedzieć się na temat umowy może poprostu podjechać do firmy a nie zadawać tutaj takich pytań nie na temat... Odnosnie pracy ..

@Marecki

To forum jest właśnie po to, żeby móc się dowiedzieć co oferuje firma i jakie są warunki pracy w niej oraz jaka panuje atmosfera.:) Sama planuję przyjść do firmy na produkcje ale w pierwszej kolejności szukam opinii o pracy. Wiec jeżeli jest ktoś kto mógłby mi udzielić informacji na temat zarobków i premii byłabym wdzięczna. Rok temu ktoś pisał ze jest to 2500 netto a to trochę mało :( Chyba se podali podstawę czystą a z premią można wyjść lepiej ?

Ciekawski

Słodka
@Ciekawski

2500 netto

Kornelia
@Słodka

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik produkcyjny?
Leszno

Czy w trakcie rekrutacji firma SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA podawała informacje o zarobkach w mieście Skawina?

Jan

Witam , firma poszukuje pracowników na produkcję, ile można zarobić jako nowy pracownik ? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć.

mASTA

Co do zarobków to bardzo niskie jak na odlewnictwo (umowa zlecenie 10,50 -11zł brutto). Firmy nie polecam dla osób którym zależy na zdrowiu. Przy odlewaniu na masach furanowych wydziela się bardzo nieprzyjemny oraz szkodliwy zapach, a z racji tego, że wentylacja jest zepsuta lub wyłączana w ramach oszczędności to ludzie muszą się truć.Część ludzi już odczuła warunki pracy poprzez zmiany na skórze lub obrzęki gardła. Niektóre pomieszczenia pracy szczelnie zamknięte bez dopływu jakiegokolwiek świeżego powietrza. Na skargi pracowników do Pana odpowiedzialnego za BHP on odpowiada że tak ma być a jak im nie pasuje to niech się zwolnią. Pani właścicielka zakładu zwraca uwagę tylko na czystość oraz efekt wizualny zakładu, a warunki zdrowotne ludzi ją nie interesują. Niektórzy pracownicy pracują po 10lat na umowie zlecenie bez jakichkolwiek podwyżek. Zwiększenie płac następuje w raz z zwiększeniem płacy minimalnej krajowej. Co do poprzednika to do działu technologi bez znajomości się nie dostaniesz a pracy w kontroli nie polecam z powodu warunków oraz bardzo wymagającego kierownika. NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU. PROSZĘ SIĘ NIE NABRAĆ NA WYGLĄD WIZUALNY ORAZ NA OBIECANKI PRZY ROZMOWACH O PRACE NA WYSOKIE ZAROBKI.

Smok
@mASTA

Pracuje z drugiej strony ulicy w dragonie strasznie tam od was śmierdzi najczęściej z rana????tak jakimś prochem straszny zapach

Piszesz straszne rzeczy. Nie wiesz, czy PIP prowadzi swoje postępowanie, żeby ustalić co i jak, czy praca się jakoś przyczyniła do tej śmierci?

Cinek

Pracowalem w tej firmie 10 lat. Wiecznie malo i malo(usunięte przez administratora) Nikt tam nie chce pracowac. Same pociotki ludzie nie odpowiedni na nie odpowiednich stanowislach. Szmelc odlew = wyzysk pracownika.

Trend

Pracuje w Metalodlewie i już wysłałem trzy podania do Specodlewu i nic. tego tu nie rozumiem bo u nas każdy inżynier chce pracować w Specodlewie, tylko przyjęć jakoś nie ma. Ale może się coś ruszy. Kolega był na hali w Skawinie i mówił, że z podłogi można jeść bo taka czystość a i odlewy małe więc łatwiej. U nas jak pracownik oczyszczalni szlifuje cały dzień pierścienie lub stożki tak z 15 ton sztuka, to trzy razy musi brać prysznic, o ile w ogóle ciepła woda jest. U nas podobno sam Sierant mówił, że jak zmienić pracę to tylko do Specodlewu, bo tam za podobno darmo dojazd dają i premia w każdym miesiącu i jeszcze dają wczasy pod gruszą jak za dawnych czasów. U nas to raz się pracuje po 12 godzin, żeby potem pracować 3 dni w tygodniu i odebrać sobie wolne a premia to nigdy nie wiadomo czy będzie (takie Marcowe idy). Żenada, żenada i nic więcej. Ja tylko czekam na telefon i może się uda popracować jeszcze w nowoczesnej odlewni i czegoś się nauczyć, zdobyć doświadczenie.

inżynier
@Trend

coś mi to śmierdzi tekstem sponsorowanym przez Specodlew :-)

ona
@Trend

Skąd takie cuda.? Moja mama tam z 20 lat pracowała i takich cudów nie pamiętam.

Na odlewach czy też wytapianiu jest najniższa krajowa?Można się w ogóle spodziewać większych pieniędzy?

Witam, chciałbym dowiedzieć się więcej o zarobkach w tej firmie ? Czy są jakieś premie ?

Sky

Czy na piecach są odlewy dosyć błyskawiczne? Ile form się zalewa dziennie na osobę? Są piece w których to zjeżdża czy odlewy ręczne ryglowe we 2 osoby? Jakie zarobki na odlewach/wytapianiu netto z doświadczeniem oraz jak zmianowowx? Weekendy też?

On
@Sky

Najniższa krajowa wstyd nawet ze taka kwota proponowana za taką pracę

Eryk

Pewni jesteście , ze nie warto interesować się pracą w firmie? Idealnie nigdzie nie jest.

życzliwy:)

Zdecydowanie nie polecam, żadnego szacunku pod żadnym względem dla pracownika! Duży hałas, duże zadymienie, w lecie gorąco, w zimie -zimo. Brak perspektyw na jakikolwiek rozwój, nie mówiąc już o awansach. Wynagrodzenie podstawowe, co jest śmieszne przy takich warunkach pracy. Cały przemysł odlewniczy jest górą złota, ale przy tak nieudolnych zarządzających nie ma prawa to być przyszłościowa firma. Pracownik jest tylko poniżany, niedoceniany, niesprawiedliwie wynagradzany. Średnia wieku ogółem +45, a młodzi dość szybko uciekają po poznaniu pracy. Wiadomo, trzeba się przekonać na własnej skórze, ale moim zdaniem szkoda tracić czas.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jak nie wiadomo o co chodzi o to chodzi o ..... PIENIĄDZE! Po za tym, możliwość awansu, możliwość stworzenia perspektyw młodym osobą, kierownicy winni być oceniani przez pracowników, aby respektować ich działania. Chodzi o jakąś motywację do pracy,a nie tylko ciągle podcinanie skrzydeł.

inżynier

Omijać z daleka!!! Tyle fałszu, obłudy, kłamstw, braku kompetencji Zarządu i ubezwłasnowolnionego kierownictwa trudno znaleźć w innych firmach! Nie polecam i odradzam. Właściciele chyba świadomie dążą do bankructwa, a "orkiestra gra do końca" !

Gogol

Niektórzy to tylko narzekać potrafią?

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Stefan

@Byly pracownik, wspomniałeś, że pracowałeś 10 lat w firmie SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA. Na pewno masz duże doświadczenie i znasz firmę. Czy możesz napisać, że to dobra firma dla osób z małym doświadczeniem? Czy osoba po technikum ma szansę na zatrudnienie w tej firmie? Jak wygląda system pracy, czy to praca zmianowa?

Jasiek

Każdy robi co uważa, a oczerniają firme osoby którym nie wyszła praca w firmie.

Byly pracownik
@Jasiek

Czyzby sam prezes sie odezwal?? Ja pezez prezesa w tej firmie to tyle zdrowia stracilem ze szkoda gadac. "Nie wyszla praca w firmie" ?? MNIE TA PRACA WYSZLA!!! ALE BOKIEM po 10 latach pracy. Kolesiarstwo i pociotki maja tam tylko dobrze a reszta pracownikow to zwykli niewolnicy dla was sa!!!

Andrej

Specodlew to b. dziwna firma, główny pan od BHP chodzili po hali i zabiera nam czajniki. A temperatura w niektórych dniach spadala do 8°C, wiec BHPowiec powinien zapewnic cieple napoje! Niestety on pracownika ma wglebokim powazaniu, jest wulgarny i poza zabieraniem czajnikow nie robi dla pracownika NIC. A na hali po zalewaniu tak smierdzi, ze az w oczy szczybie, niekturym wyskakuja uczulenia na skorze. Halas od maszyn ogromny. W tej nowoczesnej firmie 21 wieku bhapowiec jest jak Ormo komunistyczne,

Jo
@Andrej

Bo to pociotek ktory nie nadaje sie do niczego frezowac nie umial a go bhpowcem zrobili. Nie ma jak znajomosci.

Zostaw merytoryczną opinię o SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA - Kraków

• Jak się pracuje w SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA?

Zobacz opinie na temat firmy SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA?

SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA
1.5/5 Na podstawie 16 ocen.

SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA