Opinie o FUNDACJA EURO-MOST w Warszawa

Jesteśmy firmą świadczącą wysokospecjalistyczne usługi doradcze dla przedsiębiorstw, jednostek naukowych oraz samorządowych. Obszar naszych specjalizacji to m.in. doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej. Jeśli chcesz dołączyć do jednego z najskuteczniejszych zespołów ekspertów w dziedzinie finansowania inwestycji z wykorzystaniem funduszy UE, to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUNDACJA EURO-MOST w Warszawa

A co konkretnie się robi jako specjalista od funduszy unijnych? Widzę ze ktoś też już wypatrzył jeszcze w grudniu te ofertę, która wciąż w sieci wygląda na otwarta. Jest napisane, że wymaga się znajomości pakietu Office, jaki konkretnie zakres zadań ma się w nim do wykonania? Głównie Excel? Sprawdzana jest jego znajomość na rozmowie?

@Kandydat Nowy wpis

Jak wygląda praca w Fundacji, jakie są warunki, atmosfera?.

@Kandydat

Jak wygląda praca w Fundacji, jakie są warunki zatrudnienia, wynagrodzenie, atmosfera,możliwość rozwoju, awansu itp. ?

Paweł Nowy wpis
@@Kandydat

Najniższa stawka dla studenta - to minimalna stawka godzinowa + premia, ale są i tacy co rozpoczynają już na starcie od wyższej stawki godzinowej niż minimalna, to zależy od wiedzy i posiadanego doświadczania na obszarze rachunkowości i gospodarki energetycznej w tym OZE. Istnieje możliwość elastycznego systemu pracy. Nie wszyscy też z uwagi na zajęcia na uczelni pracują w pełnym wymiarze godzin. Zarobki studentów mieszczą się w przedziale 3 500,00 zł - 5000,00 zł miesięcznie netto. Od stycznia będą podwyżki.

Lolka Nowy wpis

Słuchajcie, czy ta oferta dla specjalisty na fundusze unijne dalej jest dostępna? Chodzi o to, że można aplikować z tego co widzę a pokazuje, że została wrzucona jakoś z 8 miesięcy temu. Tu widzę, że ludzie stale podpytują ostatnio o szkolenia czy tez awanse. Jaka jest tak w ogóle struktura? Na jakie stanowiska można przejść?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FUNDACJA EURO-MOST? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca?
Leszno
Małgosia

Cześć. Ja wyglądają sprawy z tymi szkoleniami, o których pisali? Ciekawi mnie czy będą one może w planach? gdy widziałam ofertę na stronie to niby wprost nie było o nich wzmianki, chociaż podkreślali obecność niezbędnych narzędzi do pracy, skoro tak to na jakie na dzień dzisiejszy można liczyć? I czy fundacja planuje jakieś zmiany właśnie od kolejnego roku?

Czy firma FUNDACJA EURO-MOST w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ola

Tak

Henio

Najpierw trzeba wysyłać na szkolenia ;-)

Robert
@Henio

A wysyła? Bo jak finansuje to chyba oczywiste ze wysyła. Czy się mylę?

hamster

Nie mylisz się.

@hamster

I one odbywają się w trakcie dni pracy?

F

@F

I co, do dziś miałoby ich nie być? Tak w sumie to jakie szkolenia tak naprawdę mogłyby być tutaj pracownikom obecnie niezbędne? Ktoś wychodził niedawno z jakąś inicjatywą odnośnie tego?

Mateo
@Agata

Słuchaj, niby chcą wysyłać na szkolenia, ale wszystko takie drogie i szkoleń najnormalniej na świecie nie ma. Nie wysyłają.

Jak długi jest okres próbny? Jakie są wynagrodzenia?

@Kandydat

Studenci z reguły mają max 3 miesięczny okres próbny i na starcie 3000 zł " na rękę", co do podwyżek i premii to jest to sprawa indywidualna

Kamil
@FUNDACJA EURO-MOST

Umowa o pracę na okres próbny czy Umowa zlecenie bez składek ZUS za te 3.000 zł na rękę ?

@Kamil

Zleceniówka

Czy jest możliwość pracy w FUNDACJA EURO-MOST na część etatu?

czym to jest spowodowane? czasy są trudne, wiele osób nie może pracować 8h :(

@Marta

Czym to spowodowane? Szefostwo tak ustala. Jak chesz podjąc tam prace to na rozmowie zapytaj czy zatrudnią Cię na 1/2 ale nic z tego.

@@Nick

Może jest to spowodowane jakimiś rozliczeniami, które dla firmy są niekorzystne w związku z tego rodzaju zatrudnieniem? Ciekawe czyli właściwie nigdy taka opcja tutaj nie była nawet dostępna?

ga

Poproszę o informacje na temat firmy: wielkość zespołu, orientacyjne zarobki, atmosfera, możliwości rozwoju, itp.

@ga

Firma funkcjonuje od kilkunastu lat i ma bardzo dobrą pozycję na rynku funduszy UE. Na niektórych obszarach, jak np. Przetwórstwo rolno-spożywcze jest zdecydowanym liderem z wręcz dominującą pozycją na rynku. Firma ma też bardzo duży ponencjał i zbudowane relacje z klientami na obszarze energii odnawialnej, gospodarki energetycznej i innowacji.

@Paweł

To zależy, jakie ktoś ma plany na życie. To jest firma doradcza. Fundacja i firmy z nią powiązane obsługują ponad 500 klientów. Podstawowa cecha doradcy to kompetencje. Zasadnicza praca w firmie polega na przygotowywaniu wniosków i biznesplanów dla klientów, którzy się ubiegają o dofinansowanie ze środków UE. Przygotowanie takiej aplikacji jest jak mała praca dyplomowa. Uczyć się trzeba nawet bardzo dużo, bo firma obsługuje rozmaite programy unijne, a klienci też są różni. Młodsi pracują pod nadzorem doświadczonych koordynatorów zespołu, którzy z reguły pracują w firmie 10 i więcej lat, albo przeszli z administracji państwowej

Obecnie FUNDACJA EURO-MOST do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Asystent. Na Nuzle.pl dodano ogłoszenie 19 września.

Miłosz

Młodszy specjalista, kosztorysant oraz księgowy to jak najbardziej aktualne poszukiwania pracowników. Swoje CV można przesyłać na adres biuro@euro-most.eu

Ile jest zmian w FUNDACJA EURO-MOST?

Ola

Dwie. od 7 do 15 lub od 8 do 16. Nie ma problemu aby wybrać, która bardziej odpowiada pracownikowi

Kamila

Z jaką konkretnie firmą miałeś podpisaną umowę? Można nazwę? Jest ona zarejestrowana w PL?

Euro

Panie Luk Luk Ciekawe co by powiedział twój nowy pracodawca, jakby dowiedział się jak się Pan rozstał z poprzednim. Jeżeli ktoś nie jest zadowolony z wysokości premii, jaką otrzymał to nie znaczy, że od razu robi wpis. Może przedtem należało jednak porozmawiać ? A ponadto na czym polega nieregularność wypłat, skoro regulamin przewiduje wypłatę wynagrodzenia do 10 – go każdego miesiąca, a Pan z reguły otrzymywał wynagrodzenie wcześniej ? Życzymy wysokich premii i dobrego dojazdu do pracy, najlepiej służbowym samochodem oczywiście z kierowcą.

Ciekawy

@Luk Luk A to Pan pracuje/pracowal w tej firmie, ze ma Pan takie informacje? Ostatnio wyslalem tam CV i zaprosili mnie na rozmowe o prace. Teraz zastanawiam sie co dalej robic w takiej sytuacji, moze zdradzi Pan wiecej szczegolow, czy warto tam sie zatrudniac?

Kamila
@Ciekawy

Dzień dobry, wydaje mi się, że nie warto się w całości opierać na czyjejś opinii bo można przez to odrzucić pracę, w której warunki będą nam odpowiadały. Skoro zaprosili Cię na rozmowę o pracę to może warto się jednak wybrać i dopytać o wszystkie szczegóły? Po rozmowie można stwierdzić czy chcemy próbować swoich sił w firmie czy to kompletnie nie dla Nas.

xwyz4747

W ciągu ostatniego tygodnia pracownik firmy przeprowadził ze mną ''rozmowę'' o pracę. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i rzetelności. Podczas rozmowy nie przedstawiono żadnej oferty, jedynie zadawano bardzo nieistotne pytania. Forma dialogu bardzo zniechęca do współpracy z tą firmą.

Jak to jest z tym rozwojem? Jedni piszą ze da się rozwinąć i są premie a inni ze nie ?

Robert

Ile trwa okres próbny? Czy wynagrodzenie wygląda tak jak pisaliście (1200 na początku miesiąca i 700 zł premii) czy można starać się o podwyżkę?

@Robert

Studenci mają 2 tygodniowy okres próbny i na starcie 1500 + 1000, co do podwyżek to jest to sprawa indywidualna.

@Adam

Masz może wiedzę na jaką umowę zatrudniani są studenci? Istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu? Czekam na informacje.

@Robert

0kres próbny trwa 2 tygodnie, wynagrodzenie na rękę na start 1500+1000, potem lepiej bo o podwyżkę zawsze można się starać.

@Marek

Studenci na początku są na zleceniu i mogą pracować w niepełnym wymiarze czasu.

@Robert

W firmie nie ma osoby, która nawet będąc jeszcze studentem zarabia mniej niż 3000.

Kama

W firmie brak jakichkolwiek możliwości rozwoju! Nie ma szans na awans czy podwyżkę. Zgadzam się z opiniami osób wyżej.

@Kama

To jest po prostu mijanie się z prawdą w firmie jest co najmniej kilka przykładów osób które zaczynały pracę jako studenci a teraz są Koordynatorami Zespołów.

Współpracujemy z Fundacją od kilku lat i dzięku tej współpracy uzyskaliśmy kilka milionów złotych na modernizację i rozszerzenie działalności. Pracownicy są kompetentni i odpowiedzialni - najwyższa jakość. Polecam

Wanda

Ktoś jeszcze wypowie się na temat firmy? Obecnie są prowadzone rekrutacje w FUNDACJI EURO-MOST? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe premie bądź benefity? Pomóżcie proszę innym użytkownikom podjąć słuszną decyzję.

Prz.
@Wanda

(usunięte przez administratora) Premia jak pisali koledzy poniżej jest tylko umowna. Nie jest uwarunkowana Twoimi osiągnięciami czy wykonaną pracą. Czy zrobisz w miesiącu jeden czy dwadzieścia projektów premia jest stała.

@Prz.

Niestety premie nie są stałe i wąchają się w różnych przedziałach, m.in. w zależności od stanowiska, wymiaru czasu pracy itd.

Wanda
@Paweł

Dziękuję Ci za odpowiedź. Być może @Prz. miał na myśli konkretnie swoją premię, nie znając sytuacji innych pracowników. Co jeszcze mógłbyś powiedzieć o pracy w FUNDACJI EURO-MOST? Od czego zależy ilość projektów, przypadających na jednego pracownika?

Profesjonalna obsługa w miłej atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o FUNDACJA EURO-MOST - Warszawa

• Jak się pracuje w FUNDACJA EURO-MOST?

Zobacz opinie na temat firmy FUNDACJA EURO-MOST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

FUNDACJA EURO-MOST