Gonar Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Gonar Sp. z o.o.

nick

nie szukają ambitnych Brak możliwości przeniesienia na inne stanowisko. Jak właściciel firmy się uprze to umarł w butach. Nic nie da że jesteś dobrym pracownikiem ( nie warto pokazywać że coś się potrafi ). Zatrudniają po znajomości, synalkowie po ogólniaku albo jełopy po podstawówce z kursem pieczenia bułek, jako "operatorzy maszyn CNC" :D I ukrincy, robią 12 godzin, coś co można zrobić w 8 godzin. Jak się ktoś dostanie i uważa co robi, to może liczyć na stabilne stanowisko i dość dobrą płacę za czynności nie wymagające dużego wysiłku ( poza małymi wyjątkami). Najlepiej mistrzowi i kierownikowi nie zawracać głowy problemami, to się może odbić na premii. Czyli siedź cicho i udawaj że robisz.

emil

na stronie firmy jest informacja "Gonar zawsze poszukuje doświadczonych i ambitnych " myślałem do nich aplikować, ale liczyłem na Wasze opinie o pracy w tej firmie, a tu cisza.....może ktoś się wypowie??

Czekamy na Wasze opinie o firmie Gonar Sp. z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw opinię o Gonar Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gonar Sp. z o.o.