AURES
2 688 1235 5 1
Marionetka Nowy wpis

Wystarczy spojrzeć ile osób w ostatnim czasie lekka ręka rzuciło wypowiedzenie. Zatrudniają swoich ludzi którzy nic nie potrafią za 2 razy wieksze wynagrodzenie. Wymyślają zbędne stanowiska zeby tylko ściągnąć jak najwięcej swoich ludzi. Leader jednej osoby który nie ma co robić, wypowiada się na każdy temat na który nie ma pojecia i uwaza sie za najmadrzejszego. Chodzi w kółko po hali i tylko czeka żeby podonosic. Jeżeli nie jest się z ALP to nawet nie ma co myśleć o pracy w tym zakładzie.

Benny

Zakład pracy dla desperatów niudaczników życiowych i całej masy recydywistów ot cały aures

Tak11Nie1
Piotr
@Benny

Czy faktycznie tam pracują więźniowie i recydywiści?

Tak7Nie1
Angela
@Benny

Nie dodałeś jeszcze, że dla ludzi, którzy się nie szanują i siedzą tam jak te dziwki ????

Tak6Nie
@Angela

Przepraszam cię bardzo zapomniałem dodać

@Benny

Sam jesteś nieudacznik , zakład jak wiele innych. Wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) nikt ci nie zapłaci za siedzenie. Za to ALP to rewelacja, (usunięte przez administratora) i nic więcej

TakNie1

Skończona jesteś Basiu pozdrawiam

@Basia

Jesteście na równi z gimplastem tyle że u was nie zaklejają dziór w ścianach kartonami

Tak1Nie1
@Basia

I (usunięte przez administratora) mnie obchodzi alp dzido z napylarek wielka szwagierka dyrektorki

majonez Nowy wpis
@Piotr

Głównie z ALP

Andi Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) niech ten kolega się weźmie do pracy a nie ściemniać i bierze za to pieniądze niemałe a co do pani Ani to zmusza ludzi do pracy po 12 godzin n a jej pensję ps dziś wigilia będzie porażka samo Olo będzie rządzić

Pracownik Nowy wpis
@Andi

To są spady z ALP, których tam już nie chcą, najgorszy sort ludzi, hołota, prostactwo, darcie się na cały głos na hali, zero kultury,(usunięte przez administratora) krycie jeden drugiego, (usunięte przez administratora) Widocznie Panu prezesowi odpowiadają tacy ludzie. Gorzej jak ktoś z pracowników wniesie pozew do sądu. To już nie będzie tak wesoło i wtedy cała ta szajka się posypie.

Bóg

Mam pytanie do wszystkich którzy przyszli do aures z ALP. Co was tam nauczyli po nic nie umiecie tylko kablować do Stefana .

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Beny
Nazwa działu: Produkcja

Już niedługo być morze tam zawitam, muheheheh

@Beny

Ciekawe po co? Mało was już jest z ALP ?

Śmieszka
@Beny

"Morze" Czarne czy Adriatyckie ? ????????????

Marcel

Wow bardzo dziwne opinie o tym zakładzie... A może ktoś się znajdzie co w jasny i krótki sposób opisze ,jak teraz wygląda sytuacja w firmie i czy jest po prostu dobrze czy źle?

Zabula
Nazwa działu: Produkcja

Dzień dobry wszystkim czy pani Krystyna Nyk dalej pracuje w tym Auresie i kradnie czesci do domu bo sie przyda, taka pracownica ktora okrada zaklad jak pracuje czy Wy jestescie wszyscy slepi ze ona kradnie a Wy nie widzicie ???

TakNie2
@Zabula

(usunięte przez administratora) czy zdajesz sobie że jest ochrona danych? Zresztą na miejscu tej pani oskarżyłaby cię o zniesławienie . Policja napewno trafiła by na twój komputer. Zresztą dziwie się że odpowiedzialni za stronę ludzie nie usunęli imienia i nazwiska. Gratuluje frustracji .

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w AURES obstawiają najmłodszymi stażem?

Była pracownica
Nazwa działu: Produkcja

Zastanawiam się czy dalej siedzicie tam za 2600 brutto i zasuwacie ciężko żeby przez resztę miesiąca wegetować... Większość z Was została tam bo dali Wam podwyżki. Nie pracuje tam rok i u mnie wzrosło do ponad 4000zl a Wy jak te jelenie się tam kompromitujecie. :/

Nazwa działu: Produkcja

To jest zakład, w którym już nawet polskie kobiety nie chcą pracować bo za mało płacą. Uzależnili się od pracowników z Ukrainy jak pijak od wódki. Tylko jest jeden problem. Nie uczą Ukraińców sprawdzać detali. Większość odpowiedzialności spoczywa nadal na barkach polskich kobiet, starych pracownic, które tam jeszcze pozostały. Ustawiacze się zwalniają. Liderka jednej ze zmian odchodzi. Reklamacje się mnożą bo nie ma kto nauczyć Ukraińców - skądinąd czasem bardzo pracowitych - sprawdzać detali. Te fakty są celowo ukrywane przed Panem prezesem Kaj*em zarówno przez dyrektora Wo*ka jak i przez kierownika produkcji Ste***go. Udaje się, że problemu nie ma. Tylko, że reklamacje będą się nadal mnożyły bo rotacja pracowników z Ukrainy i brak chęci szkoleń robi swoje. Prędzej czy później ktoś poniesie za to odpowiedzialność Panowie, czy wam się to podoba czy nie. Na razie jedyne co potraficie robić to sprowadzać swoich, coraz to nowych znajomków z ALP. Myślicie, że jak was będzie dużo i będziecie kryć się nawzajem to prezes nigdy nie dowie się prawdy. Ale to się skończy. Już wkrótce. Ta bańka jest już za duża i niedługo pęknie. Powodzenia w dalszym oszukiwaniu właścicieli zakładu i w udawaniu, że wszystko jest dobrze.

Tak4Nie
@Pracownik

w samo sedno napisane

Katarzyna
@Basia

A co Ty myślisz na temat pracy w AURES? Naprawdę nie ma ona Twoim zdaniem żadnych plusów? Powiedz proszę coś więcej.

TakNie1
Święty
@Pracownik

Ciekawe jak długo będą oczy mydlić prezesowi. Pomysły mają coraz to "lepsze"a jeden "mądrzejszy" od drugiego.

Axel

Czy to prawda, że Szanownego Pana (usunięte przez administratora) Zawartkę wywieźli na taczkach?

Lalka
Nazwa działu: Produkcja

Hej mam pytanko czy to prawda że przychodzą ż Alp ludzie pracować na produkcję znajoma mi mowila tylko nie chciała powiedzieć za jaka stawkę bo na pewno nie za taka co mają pracownicy aures ?

Bolo

Jaki jest faktycznie powód, że od dłuższego czasu nie korzystacie z forum?

TakNie2

Bzdura

Tak1Nie3

Wojt
@majonez

Dzięki za info. Miałem do nich złożyć cv ale będę musiał szukać gdzie indziej

Byłem widziałem
@Wojt

Zakład jest i ma się dobrze :) Możesz śmiało składać CV. Na forum jest cisza ponieważ tylko zdesperowani frustraci wypisują komentarze przepełnione hejtem. Jeśli wszystko jest jak trzeba to żaden hejter się nie przyzna do błędu i nie napisze pozytywnej opinii.

Tak3Nie3

ex
@Byłem widziałem

Wyznacznikiem czy w zakładzie jest dobrze czy źle nie są opinie hejterów i lizusów na forum tylko to czy ludzie chcą tam pracować czy nie. A w Auresie jak jest każdy widzi. Ludzie przychodzą i jeszcze szybciej odchodzą. I nie mów mi że odchodzą bo się nie nadają. Po prostu szukają normalnej pracy a zastają jeden wielki (usunięte przez administratora) Zobacz na magazyn i odpowiedz mi dlaczego każdy stamtąd spie...ala?

@ex

Wiem, pracowałem, rzeczywiście brakuje tam gospodarza, z moich obserwacji wynikało, że w zakładzie jest jakiś bałagan nad którym nikt nie panuje, był audi WCM, nie przeszliśmy, a i tak do Fiata produkcja szła, czyli inaczej wielki pic na wodę.

xyz

Do prezesostwa Auresu: Nie wiecie co czynicie, jesteście zarażeni chorobą przebudowy świata. Wydaje się wam, że macie taką siłę rozumu, że jesteście w stanie zbudować nowy, lepszy świat i uformować nowego, lepszego człowieka według własnego widzimisię. Tak samo myślało wielu przed Wami. Okazało się to wielką klęską. I Was czeka taka sama klęska jak ich. Tylko, że wyrządzicie przedtem morze zła, zanim ludzie rozpoznają Wasze prawdziwe, diabelskie oblicze.

Tak12Nie

@xyz

Czyli sugerujesz PAJACU zeby nic nie robili, pozwalali na nieróbstwo i placili za to ze nie trzeba robic ? Aaaaaa to w ten sposob polepszy sie swiat tuku bez szkoly i przyszlosci

Tak7Nie

@anonymous

Czytaj ze zrozumieniem, a wyzwiska zachowaj dla siebie. Nie będę zniżał się do Twojego poziomu.

Kolys
@xyz

Poziom który ja reprezentuję jest dla ciebie Mont Everest-em i uwazam ze takim narudzeniem i swoimi chorymi przepowiedniami siejesz zamęt i nie potrzebnie podburzasz prcowników poniekąt wzniecając bunt. Zrozum chłopczyku ze ludzie z zarządu o ktorych piszesz rozkrecili ten biznes i wiedzą o prowadzeniu firmy wiecej niż ty bo gdyby bylo inaczej to ta firma juz dawno przestala by istnieć. Nie przedstawiles sie a nie jest latwo mowic do kogos xyz wiec zeby bylo latwiej sie komunikowac musimy przynajmniej miec pseudonimy. Dla ciebie proponuję "mniej niż zero" co ty na to, czy moge tak sie do ciebie zwracać? Jezeli nie to zrozumiem bo mozesz nie rozumiec zdań zlozonych z wiecej niz 3 wyrazow

Agnieszka
@Kolys

Bzdura bzdura bzdura. Tylko winni się tłumaczą. Nikt desperacko nie broni czegoś o czym nie ma pojęcia. Po prostu jak jest każdy widzi i żadne nerwowe wyjaśnienia i próby obrony czy chęć tuszowania czyiś błędów i braku wiedzy tego nie zmieni.

@Agnieszka

Ludzie nigdy sie nie zmiena i zawsze beda narzekac i krytykowac. Ale cwaniakami tez sa bo zamuast wyrzucic cos z siebie kulturalnie oczywiscie - osobie do ktirej ma sie żale - nie ma odwaznych. Odwazni tylko w sieci

@Kolys

Sprytne. Bez przekleństw i wyzwisk ale treści zero. Za to pełno jadu. Jak oni prowadzą tą firmę to rozejrzyj się po hali. Jak nie widzisz co się dzieje, to co ja ci będę tłumaczył. Pikantnych szczegółów na pewno ode mnie nie usłyszysz, tak samo jak "lepszego nicka", który by cię (celowo z małej) mógł naprowadzić. Taki głupi to ja nie jestem.

@anonymous

Jak chcesz być odważny to załóż własną jednoosobową firmę. Zobaczymy na co cię stać. A na razie to musisz pogodzić się z czyimiś opiniami (do tego służy ten portal). Czy ci się to podoba czy nie.

@xyz

Skoro jestes taki mądry i spostrzegawczy a zarazem rzekomo zaradny i zaje isty to dlaczego jeszcze nie zarabiasz milionow prowadzac wlasna firme skoro to takie proste? Pindolu jeden skoro twierdzisz ze ludzie ktorzy sa w zarządzie zle prowadza ta firme i sie nie znają a jakims cudem firma zarabia to dlaczego nie otworzysz swojej ? Zacznij od jednoosobowej firmy jako zdrapywacz gum z kostki brukowej na przystankach... z takim potencjalem jaki masz w sobie opowiadahac o tym wszystkim za krócej niż kwartał bedziesz światową potengą, twoja firma bedzie przynosila mega zyski, pracownicy będą zarabiać tysiące euro i nikt nie bedzie narzekał

XYZ
@anonymous

"Pindolu". I ja mam na to odpowiadać? Skąd wiesz, że nie mam swoich projektów/planów? I działalności zaplanowanej wkrótce? Do tego poziomu dyskusji zniżać się nie będę. Widzę, że jedyne co potrafisz to dobrze bronić władców Auresa. Broń ich dalej. Niech Ci plują w twarz, a ty broń ich pełną piersią, hahahahahaha....

Mount*

Czytelnik
Nazwa działu: Handlowy
@xyz

Stek bzdur i zbitek niepowiązanych słów.

Hmmm

Jak wam się podoba praca pod dowództwem Anny Korze.....(pseudinim- ślepa) razem ze Stefanem zapewne tworzą zgrany duet. Ciekawe ile ludzi przez nich się zwolni

@Hmmm

A Wam jak się pracuje w MM? Bo z opini na forum to chyba nie jest ciekawie.

Kto to jest

Fachman
@Hmmm

Anna K. bardzo dobry mistrz. Nie pasuje tylko tym, ktorym sie nie chce pracować

anonymous

Co sądzicie o Mariuszu Teleck..m bo w ALPL z niczym sobie nie radził tak jak Rafal Stefań..i?

Tak9Nie

Aa

Szczerze? Nikomu nie polecam. Po przepracowanym (niepełnym) roku mogę tylko stwierdzić, że ten zakład to jedna wielka porażka. (usunięte przez administratora) brud, smród i ubóstwo. Dziwię się, że dało radę wytrzymać tam jedno lato. Temperatury takie, że pała boli... Kierownictwo do kitu, a mowa tu o Panie M.T., którego kiedyś dopadnie dzień sądu ostatecznego za to jak traktuje ludzi... Stawki są małe a premia? Nie ma, albo jest raz na parę miesięcy i to około 100 zł. Ludzie, którzy chcą tam pracować, albo podejmują się tam pracy są na prawdę głupimi. Jest wiele zakładów, gdzie na start dostanie się większą stawkę i ma się te premię. Miejmy nadzieję, że niedługo zamkną tą dziurę, albo poleci z dymem. Nie pozdrawiam. :)

Tak10Nie
produkcjoner

nie ma się co starać i tak was zwolnią po dwóch tygodniach,zatrudnią następnych

Tak18Nie

Były

To (usunięte przez administratora)a nie zakład pracy nikomu nie polecam, są inne naprawdę dobre zakłady, trzeba tylko poszukać

Tak6Nie

Ela

To różnie. Generalnie zależy z kim się zadajesz. Jak tow każdej firmie czasem jest ok czasem różnie bywa. Ale zapraszamy :)

Civis

Zarucham!!!! Fajne macie tam (usunięte przez administratora) Jeżeli trafi się kandydatka to proponuję małżeństwo dla ukrainek a co za tym idzie obywatelstwo. Zainteresowane pisać na mistrzu@interia.eu

@Civis

Ale dureń z ciebie, mały kompleksiarz.

Abc

Jak sie nazywa pan damian. Mlody chlopak pracujacy tylko na rano czarne wlosy z broda

Smutna
@Abc

Podejdź i sama spytaj

@Abc

Damian Tumidaj

A

Nie wiem o co chodzi z tą blondynką... Z Panią Wandą nie było łatwo...

Smutna

Blondyna ??? Z jakiści ??? Hmmmn... Która to ???

@Smutna

2011 rok łaziła po hali - włosy białe lub blond, może zapomniałem jak wygląda, jednak nie zapomniałem jak soka się zachowała. dzisiaj bym ją pier..do..nął w brzuch :P,żeby sięzatoczyła na podłodze, bo tam jej miejsce szMAT Y

Mówiąc prawde

Socjal? Hahaha w Auresie? Hahahah oni nawet na święta Bożego Narodzenia nic nie dali! Tylko ci co chodzą chorzy do pracy z goraczka grypami itp dostali po 500 zl na święta a reszta pracowników którzy (usunięte przez administratora) tak samo jak oni nie dostali nawet złotówki! Trzeba wkoncu zgłosić ten Mobing do odpowiednich instytucji ????

Oooo

Stefański was zniszy juz ciagnie za sobą pół magneti

Tak21Nie

pracownik alp

Kocham ten komentarz :)

ex

Kto to jest stefański?

Alpl
@Oooo

Dużo wciąga nosem uważajcie tam na niego wiecznie pobudzony że z cpunow robia dyrektorow koniec świata.

Tak4Nie

anonymous

Oczywiście groziła mi śmiercią również z powodu tego, że nie pracowałem należycie, według suki uznania. ZATEM STRZEŻCIE SIĘ PRACOWAĆ NIEZGODNIE Z UZNANIEM SUKI, A MOŻE KADRA ZARZĄDZAJĄCA AURESU MA PODOBNE ZWYCZAJE - GROZIĆ ŚMIERCIĄ PRACOWNIKOM ! POWINNIŚCIE ZDECHNĄĆ JAK PSY.

anonymous

Nie zdążyłem dokończyć bułki :P, gdyż po przeczytaniu posta o tym, że aures jest najgorszą firmą w której pracowała jakaś kobieta, dążę aby potwierdzić to samo. Dla mnie również aures to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Przełożeni głupi, bez kręgosłupa moralnego. Jedna z kadry zarządzającej groziła mi śmiercią - wanda (usunięte przez administratora) dziś nie wiem jak wygląda nawet, żebyście nie posądzili mnie o czychanie na jej śmieć, ale ucieszyłbym się, nawet kuna wypiłbym piwo po lewacku, bo nie piję, bez bardzo dużego święta... a to by było małe święto.... to w sumie nie napiłbym się... ale może jednak... przypomniałbym sobie czasy auresu i zniżyłbym się do poziomu szmaty... wychyliłbym borwar świętując jej zejście.

alkocholo wychylony spadłby za moje plecy :P -nie piję

anonymous

wanda (usunięte przez administratora) groziła mi śmiercią. jakaś liderka albo inna tego typu (usunięte przez administratora)

NARA

TOTALNY ZAPIEP...ZA GROSZE POSREDNICY JEDNA PAUZA 15 MIN LICZONA OD ZEJSCIA DO PRZYJSCIA SZKODA LUDZI I TEN ZAKŁAD PROWADA pOlaczki DNO MOBBING I LIDERZY WŁAZIDUPCE

Zostaw opinię o AURES - Sosnowiec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie