Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Xyzz

Jak tam w Aures ? Lepiej cos ?

Sebix
@Xyzz

Lepiej. Pewnie że lepiej. Lepiej nie pytaj

Jak szefostwo w AURES? Spoko traktują ludzi?

Wielki szu

Wręcz po przyjacielsku

Dawny pracownik

Kilka lat tam zmarnowane są firmy gdzie szanuje się pracowników i jestem happy że mam obecnie możliwość pracować w takiej wlasnie firmie dziwię się że aures jeszcze funkcjonuje ,obecnie pracuje w firmie gdzie liczy się pracownik i jakość a nie tylko ilość

Siatek
@Dawny pracownik

I gdzie to się znajduje a najlepiej jak nazywa się ta firma ??????

@Dawny pracownik

A w jakiej firmie pracujesz jeśli mi na wiedziec? :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy AURES?

Rychu

Na zajezdni w Będzinie

Horse
@Rychu

W Plazie na piętrze u grycanow przy kawie za którą musisz zapłacić 13zl

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Poszukujący pracy

Witam. Poszukuje pracy na stanowisku logistyk bądź pokrewnych, jestem jednak ciekaw ile można w przybliżeniu zarobić na takim stanowisku w firmie Aures?

Sebix
@Poszukujący pracy

2800 brutto. Zapraszamy

xxx

kierownik produkcji mówi że jak kasa się nie podoba to się zwolnij w tym zakładzie ma kto robić

Nyk Krystyna

Ja pracuje zadowolona jestem kabluje na wszystkich i mam premie.:-)

Psjs

Dlaczego komentarze o kontroli z Pipu są usuwane??

Hsbaj

Były

Firma ok

Szukam pracy

Jak na magazynie? Są przyjęcia? I czy trzeba mieć UDT

majonez
@Szukam pracy

wystarczy mieć szufladę zielonego , kreskę białego znać biegle ukraiński i masz robotę

Chciwość

Dostali pieniądze z tarczy, a pracowników zmuszają do pracy po 12 godzin wypłacając im 80 procent wypłaty. Dostaniecie 80 procent ale macie przyjść i robić po 12 bo nie ma ludzi. Gdybyście płacili tyle ile ta praca jest warta to byście mieli ludzi. Nie ma pracowników z Ukrainy i wszystko już się sypie? Ta chciwość Was zgubi. Ciekawe co na to PIP? Na wypłacanie 80 procent wypłaty i jednoczesne zmuszanie do pracy po 12 godzin? Myślicie, że (usunięte przez administratora) sobie znaleźliście? Trzeba to nagłośnić. Ludzie nie składajcie dokumentów do tej firmy. Bo robi w balona i pracowników i państwo. Dla Was w 80 procentach wypłaty i pracy po 12 godzin jednocześnie nie ma sprzeczności? Otóż informuję Was, że jest.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w AURES?

Ex

Jaki chcesz. A po wypłacie łacina potoczna

Kartel

Prawda jest taka, że cały przemysł samochodowy to jeden wielki kartel. Monopolistyczne porozumienie przedsiębiorstw jednej branży co do cen, sprzedaży i zakupu. Nie konkurujemy ze sobą tylko sprzedajemy po podobnych cenach towary. Części samochodowe i całe samochody (nowe) są niewspółmiernie drogie w stosunku do ich rzeczywistej wartości. Do tego firmy samochodowe są wspierane przez poszczególne państwa. W tej branży nie ma wolego rynku, dlatego nowe marki z nielicznymi wyjątkami nie powstają a stare są przeważnie sztucznie utrzymywane "przy życiu". Jak detale z gumy czy plastiku mogą być takie drogie? Jak zwykły samochód średniej klasy może kosztować 80 tys zł? A w środku sama guma i plastik? Gdyby nie układy w przemyśle motoryzacyjnym to cała produkcja części już dawno przeniosła by się do Azji. Skutek jest taki, że firmy samochodowe puchną od forsy a konsumenci są zmuszeni do kupowania samochodów bardzo drogich lub używanych. Państwa wspierają przemysł samochodowy kosztem konsumentów. Dlatego takie firmy jak Aures czyli swoiści "podwykonawcy" mogą w ogóle istnieć. Rynek powinien już dawno zaorać ten kartel na całym świecie ale cóż polityka + biznes = koszmar.

Operator5

Napiszę teraz żeby nie było że prima aprilis. Nikomu nie jest do śmiechu w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, ale czy naprawdę pieniądze są ważniejsze od zdrowia pracowników? Czy rzeczywiście obecna sytuacja usprawiedliwia to że każecie brać ludziom urlopy zamiast płacić pensje jak się należy? Ludzie siedzą w domu w obawie przed zarażeniem się wirusem a wy zacieracie ręce że nie musicie wypłacić ludziom takiej pensji jaka im się należy? ok, nie pracujemy więc dostajemy mniej wypłaty, ale w innych firmach nie ma znaczenia to bo jest to od górny nakaz zatrzymania firmy i dofinansowanie dostajecie to dlaczego pracownicy mają być poszkodowani? KAŻDA osoba która zastanawia się nad złożeniem cv do tego "zakładu" powinna przemyśleć decyzję kilka razy, tutaj nie ma przyszłości..

ja wiem
@Operator5

naprawdę musimy siać ferment - wybierane są stare urlopy lub obecne - płacone mamy 80% pomimo że nie pracujemy. czy to źle ? popatrzymy dalej a nie tylko narzekanie

Operatorka
@Operator5

A wy popatrzcie dalej niż czubek własnego nosa?Pomoc od rządu to żart. Nasz rząd to żart. Zdajecie sobie sprawę ile ludzi straciło lub w najbliższym czasie straci pracę? Ile tragedii ludzkich już jest bo nie mają za co żyć? Lepsze to niż jak zakład miał by ogłosić upadłość lub pozwalniać 3/4 ludzi. To nie komuna, że czy się stoi czy się leży to wypłata się należy. Tu jeśli nie będzie z czego to nikt wam nie zapłaci. Więc zamiast marudzić i narzekać to dajmy na wstrzymanie i zaciśnijmy zęby i przeczekujemy ten trudny czas dla wszystkich..

Śmiechuwarte
@Operator5

Nie chcę być nieuprzejma ale piszesz ,że każda osoba składająca podanie do tego zakładu powinna się kilka razy zastanowić. Zupełnie jakby tu ludzie walili drzwiami i oknami żeby tu pracować a każdy wie jak jest naprawdę.... Zobaczymy co będzie dalej z tym oddawaniem.... Pozdrawiam

xxx

nie zapłacą postojowego tylko godziny nie przepracowane każą odrabiać jak się to skończy nie wyjdziecie z auresu

Yyy
@xxx

I to jest potwierdzona oficjalna wersja trzeba wszystko odrobic

noname

Zakład pikuje w dół od dłuższego czasu a wirus tylko to przyspieszy. Niestabilność pracy nie do przyjęcia.

Stefan mam na drugie
@noname

Nie zauważyłem, aby "Zakład pikował w dół", firma dostawała nowe projekty czyli jak to ja widzę - wygrywała przetargi w branży autotomotive, ale zdaję sobie sprawę, chociaż mam nadzieję, że nie, - że taki postój wywołany przez coronavirusa, firma może cytując poprzednika "pikować", czyli iść w dół, a przynajmniej wierzę, że nie będzie to oznaczać, że będzie oszczędzać na... czyli będzie ludzi zwalniać. Zakłady jak te, jak i ich pracownicy CZEKAJĄ na decyzje rządu...

Noname
@Stefan mam na drugie

Nikomu nie jest obecnie na rękę kryzys itp.ale to już się zaczęło i nie ma możliwości aby powstrzymać. Decyzje rządu? Ok widać jak ta pomoc ma wyglądać w porównaniu do rządów innych krajów. Projekty obecne nie będą już aktualne za 3mce.

Xxxx
@Noname

A czego oczekujesz o rządu? On nie ma kasy na podstawowe rzeczy na obecna walke z koro ,,,,, na pomoc dla szpitali a myślisz że wspomoże przedsiębiorstwa one wsxystkie upadna ,,,,,,, i bede made in china ,,,,Chińczycy wszystko wykupia

Xyz
@Stefan mam na drugie

A ja juz dawno zauwazylem ze zaklad pikuje w dół .... Co do tych przetargów i nowych projektów -żarty sobie robicie zwykły pracownik wie jak w uja robicie tych zleceniodawców;rząd ma wszystkich gdzieś tak samo jak i wy swoich pracownikow

COVID 19

Dzień dobry już jestem i witam serdecznie

Anonim454

Ludzie od przyszłego tyg każą brać nam urlopy. Prawo polskie mówi że zakład już nie dysponuje naszym urlopem. Na bezpłatne też nie mogą nas wysłać. Należy się postojowe a nie nasze urlopy. Kierownictwo aures rozumiem że jest ciężko ale też działajmy zgodnie z prawem

Epidemia

Niestety, dopiero jak stanie się coś złego i rzeczywiście pojawią się w zakładzie służby sanitarne to będzie strach, zgrzytanie zębów i znana w tej firmie spychologia opierająca się na zwalaniu winy jeden na drugiego. A już najlepsze są te pokątne rozmówki zarządzających, które wyciekają na halę, bez informacji konkretnej dla szeregowych pracowników. Stań jeden z drugim i powiedz co masz do powiedzenia a nie karz kierownikom wydzwaniać do ludzi w weekend by brali zaległe urlopy. To jest właśnie przykład braku szacunku zarządzających zakładem dla pracowników.

Mała

Ludzie powinni zostać w domach większość zakładów juz ma postuj i.mają płacone po 100% postojowego a tu co w takiej epidemi pracować zażądzający nie narażajcie ludzi na utrate zdrowia i życia!

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES