Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Andi

(usunięte przez administratora) niech ten kolega się weźmie do pracy a nie ściemniać i bierze za to pieniądze niemałe a co do pani Ani to zmusza ludzi do pracy po 12 godzin n a jej pensję ps dziś wigilia będzie porażka samo Olo będzie rządzić

@Andi

To są spady z ALP, których tam już nie chcą, najgorszy sort ludzi, hołota, prostactwo, darcie się na cały głos na hali, zero kultury,(usunięte przez administratora) krycie jeden drugiego, (usunięte przez administratora) Widocznie Panu prezesowi odpowiadają tacy ludzie. Gorzej jak ktoś z pracowników wniesie pozew do sądu. To już nie będzie tak wesoło i wtedy cała ta szajka się posypie.

Bóg

Mam pytanie do wszystkich którzy przyszli do aures z ALP. Co was tam nauczyli po nic nie umiecie tylko kablować do Stefana .

Beny

Już niedługo być morze tam zawitam, muheheheh

@Beny

Ciekawe po co? Mało was już jest z ALP ?

Śmieszka
@Beny

"Morze" Czarne czy Adriatyckie ? ????????????

Marcel

Wow bardzo dziwne opinie o tym zakładzie... A może ktoś się znajdzie co w jasny i krótki sposób opisze ,jak teraz wygląda sytuacja w firmie i czy jest po prostu dobrze czy źle?

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Basia

(usunięte przez administratora) czy zdajesz sobie że jest ochrona danych? Zresztą na miejscu tej pani oskarżyłaby cię o zniesławienie . Policja napewno trafiła by na twój komputer. Zresztą dziwie się że odpowiedzialni za stronę ludzie nie usunęli imienia i nazwiska. Gratuluje frustracji .

Była pracownica

Zastanawiam się czy dalej siedzicie tam za 2600 brutto i zasuwacie ciężko żeby przez resztę miesiąca wegetować... Większość z Was została tam bo dali Wam podwyżki. Nie pracuje tam rok i u mnie wzrosło do ponad 4000zl a Wy jak te jelenie się tam kompromitujecie. :/

To jest zakład, w którym już nawet polskie kobiety nie chcą pracować bo za mało płacą. Uzależnili się od pracowników z Ukrainy jak pijak od wódki. Tylko jest jeden problem. Nie uczą Ukraińców sprawdzać detali. Większość odpowiedzialności spoczywa nadal na barkach polskich kobiet, starych pracownic, które tam jeszcze pozostały. Ustawiacze się zwalniają. Liderka jednej ze zmian odchodzi. Reklamacje się mnożą bo nie ma kto nauczyć Ukraińców - skądinąd czasem bardzo pracowitych - sprawdzać detali. Te fakty są celowo ukrywane przed Panem prezesem Kaj*em zarówno przez dyrektora Wo*ka jak i przez kierownika produkcji Ste***go. Udaje się, że problemu nie ma. Tylko, że reklamacje będą się nadal mnożyły bo rotacja pracowników z Ukrainy i brak chęci szkoleń robi swoje. Prędzej czy później ktoś poniesie za to odpowiedzialność Panowie, czy wam się to podoba czy nie. Na razie jedyne co potraficie robić to sprowadzać swoich, coraz to nowych znajomków z ALP. Myślicie, że jak was będzie dużo i będziecie kryć się nawzajem to prezes nigdy nie dowie się prawdy. Ale to się skończy. Już wkrótce. Ta bańka jest już za duża i niedługo pęknie. Powodzenia w dalszym oszukiwaniu właścicieli zakładu i w udawaniu, że wszystko jest dobrze.

w samo sedno napisane

Katarzyna
@Basia

A co Ty myślisz na temat pracy w AURES? Naprawdę nie ma ona Twoim zdaniem żadnych plusów? Powiedz proszę coś więcej.

Święty

Ciekawe jak długo będą oczy mydlić prezesowi. Pomysły mają coraz to "lepsze"a jeden "mądrzejszy" od drugiego.

Axel

Czy to prawda, że Szanownego Pana (usunięte przez administratora) Zawartkę wywieźli na taczkach?

Lalka

Hej mam pytanko czy to prawda że przychodzą ż Alp ludzie pracować na produkcję znajoma mi mowila tylko nie chciała powiedzieć za jaka stawkę bo na pewno nie za taka co mają pracownicy aures ?

xyz

Do prezesostwa Auresu: Nie wiecie co czynicie, jesteście zarażeni chorobą przebudowy świata. Wydaje się wam, że macie taką siłę rozumu, że jesteście w stanie zbudować nowy, lepszy świat i uformować nowego, lepszego człowieka według własnego widzimisię. Tak samo myślało wielu przed Wami. Okazało się to wielką klęską. I Was czeka taka sama klęska jak ich. Tylko, że wyrządzicie przedtem morze zła, zanim ludzie rozpoznają Wasze prawdziwe, diabelskie oblicze.

@xyz

Czyli sugerujesz PAJACU zeby nic nie robili, pozwalali na nieróbstwo i placili za to ze nie trzeba robic ? Aaaaaa to w ten sposob polepszy sie swiat tuku bez szkoly i przyszlosci

@anonymous

Czytaj ze zrozumieniem, a wyzwiska zachowaj dla siebie. Nie będę zniżał się do Twojego poziomu.

Kolys
@xyz

Poziom który ja reprezentuję jest dla ciebie Mont Everest-em i uwazam ze takim narudzeniem i swoimi chorymi przepowiedniami siejesz zamęt i nie potrzebnie podburzasz prcowników poniekąt wzniecając bunt. Zrozum chłopczyku ze ludzie z zarządu o ktorych piszesz rozkrecili ten biznes i wiedzą o prowadzeniu firmy wiecej niż ty bo gdyby bylo inaczej to ta firma juz dawno przestala by istnieć. Nie przedstawiles sie a nie jest latwo mowic do kogos xyz wiec zeby bylo latwiej sie komunikowac musimy przynajmniej miec pseudonimy. Dla ciebie proponuję "mniej niż zero" co ty na to, czy moge tak sie do ciebie zwracać? Jezeli nie to zrozumiem bo mozesz nie rozumiec zdań zlozonych z wiecej niz 3 wyrazow

Agnieszka
@Kolys

Bzdura bzdura bzdura. Tylko winni się tłumaczą. Nikt desperacko nie broni czegoś o czym nie ma pojęcia. Po prostu jak jest każdy widzi i żadne nerwowe wyjaśnienia i próby obrony czy chęć tuszowania czyiś błędów i braku wiedzy tego nie zmieni.

@Agnieszka

Ludzie nigdy sie nie zmiena i zawsze beda narzekac i krytykowac. Ale cwaniakami tez sa bo zamuast wyrzucic cos z siebie kulturalnie oczywiscie - osobie do ktirej ma sie żale - nie ma odwaznych. Odwazni tylko w sieci

@Kolys

Sprytne. Bez przekleństw i wyzwisk ale treści zero. Za to pełno jadu. Jak oni prowadzą tą firmę to rozejrzyj się po hali. Jak nie widzisz co się dzieje, to co ja ci będę tłumaczył. Pikantnych szczegółów na pewno ode mnie nie usłyszysz, tak samo jak "lepszego nicka", który by cię (celowo z małej) mógł naprowadzić. Taki głupi to ja nie jestem.

@anonymous

Jak chcesz być odważny to załóż własną jednoosobową firmę. Zobaczymy na co cię stać. A na razie to musisz pogodzić się z czyimiś opiniami (do tego służy ten portal). Czy ci się to podoba czy nie.

@xyz

Skoro jestes taki mądry i spostrzegawczy a zarazem rzekomo zaradny i zaje isty to dlaczego jeszcze nie zarabiasz milionow prowadzac wlasna firme skoro to takie proste? Pindolu jeden skoro twierdzisz ze ludzie ktorzy sa w zarządzie zle prowadza ta firme i sie nie znają a jakims cudem firma zarabia to dlaczego nie otworzysz swojej ? Zacznij od jednoosobowej firmy jako zdrapywacz gum z kostki brukowej na przystankach... z takim potencjalem jaki masz w sobie opowiadahac o tym wszystkim za krócej niż kwartał bedziesz światową potengą, twoja firma bedzie przynosila mega zyski, pracownicy będą zarabiać tysiące euro i nikt nie bedzie narzekał

XYZ
@anonymous

"Pindolu". I ja mam na to odpowiadać? Skąd wiesz, że nie mam swoich projektów/planów? I działalności zaplanowanej wkrótce? Do tego poziomu dyskusji zniżać się nie będę. Widzę, że jedyne co potrafisz to dobrze bronić władców Auresa. Broń ich dalej. Niech Ci plują w twarz, a ty broń ich pełną piersią, hahahahahaha....

Mount*

Czytelnik
@xyz

Stek bzdur i zbitek niepowiązanych słów.

Hmmm

Jak wam się podoba praca pod dowództwem Anny Korze.....(pseudinim- ślepa) razem ze Stefanem zapewne tworzą zgrany duet. Ciekawe ile ludzi przez nich się zwolni

@Hmmm

A Wam jak się pracuje w MM? Bo z opini na forum to chyba nie jest ciekawie.

majonez

Kto to jest

Fachman
@Hmmm

Anna K. bardzo dobry mistrz. Nie pasuje tylko tym, ktorym sie nie chce pracować

Co sądzicie o Mariuszu Teleck..m bo w ALPL z niczym sobie nie radził tak jak Rafal Stefań..i?

Aa

Szczerze? Nikomu nie polecam. Po przepracowanym (niepełnym) roku mogę tylko stwierdzić, że ten zakład to jedna wielka porażka. (usunięte przez administratora) brud, smród i ubóstwo. Dziwię się, że dało radę wytrzymać tam jedno lato. Temperatury takie, że pała boli... Kierownictwo do kitu, a mowa tu o Panie M.T., którego kiedyś dopadnie dzień sądu ostatecznego za to jak traktuje ludzi... Stawki są małe a premia? Nie ma, albo jest raz na parę miesięcy i to około 100 zł. Ludzie, którzy chcą tam pracować, albo podejmują się tam pracy są na prawdę głupimi. Jest wiele zakładów, gdzie na start dostanie się większą stawkę i ma się te premię. Miejmy nadzieję, że niedługo zamkną tą dziurę, albo poleci z dymem. Nie pozdrawiam. :)

produkcjoner

nie ma się co starać i tak was zwolnią po dwóch tygodniach,zatrudnią następnych

Były

To (usunięte przez administratora)a nie zakład pracy nikomu nie polecam, są inne naprawdę dobre zakłady, trzeba tylko poszukać

Ela

To różnie. Generalnie zależy z kim się zadajesz. Jak tow każdej firmie czasem jest ok czasem różnie bywa. Ale zapraszamy :)

Civis

Zarucham!!!! Fajne macie tam (usunięte przez administratora) Jeżeli trafi się kandydatka to proponuję małżeństwo dla ukrainek a co za tym idzie obywatelstwo. Zainteresowane pisać na mistrzu@interia.eu

Ryszard
@Civis

Ale dureń z ciebie, mały kompleksiarz.

Abc

Jak sie nazywa pan damian. Mlody chlopak pracujacy tylko na rano czarne wlosy z broda

Smutna
@Abc

Podejdź i sama spytaj

majonez
@Abc

Damian Tumidaj

A

Nie wiem o co chodzi z tą blondynką... Z Panią Wandą nie było łatwo...

Smutna

Blondyna ??? Z jakiści ??? Hmmmn... Która to ???

@Smutna

2011 rok łaziła po hali - włosy białe lub blond, może zapomniałem jak wygląda, jednak nie zapomniałem jak soka się zachowała. dzisiaj bym ją pier..do..nął w brzuch :P,żeby sięzatoczyła na podłodze, bo tam jej miejsce szMAT Y

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES