Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Mała

Ludzie powinni zostać w domach większość zakładów juz ma postuj i.mają płacone po 100% postojowego a tu co w takiej epidemi pracować zażądzający nie narażajcie ludzi na utrate zdrowia i życia!

Mała

Co sie liczy według auresu ???? Detal a nie życie ludzkie i.kasa dla prezesa

Gruby

Podziwiam pracowników że dalej przychodzą do pracy,powinni zostać w domu a przy maszynach niech (usunięte przez administratora)zarządzający

@Gruby

a zamykają zakład lub zmniejszają produkcje?

Bbbbb

Podobno na jakiejś nocce go wykryli.

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Mała

Zakład obozu z oświęcimia koronawirus panuje na zakładzie inic nie zrobili nawet sanepidu nie wezwali makabra

@Mała

jak to kiedy go wykryli

Bolo

Jaki jest faktycznie powód, że od dłuższego czasu nie korzystacie z forum?

majonez
@Bolo

zamknęli zakład

Niemożliwe, kiedy?

Śmieszka

Bzdura

Wojt
@majonez

Dzięki za info. Miałem do nich złożyć cv ale będę musiał szukać gdzie indziej

Byłem widziałem
@Wojt

Zakład jest i ma się dobrze :) Możesz śmiało składać CV. Na forum jest cisza ponieważ tylko zdesperowani frustraci wypisują komentarze przepełnione hejtem. Jeśli wszystko jest jak trzeba to żaden hejter się nie przyzna do błędu i nie napisze pozytywnej opinii.

ex
@Byłem widziałem

Wyznacznikiem czy w zakładzie jest dobrze czy źle nie są opinie hejterów i lizusów na forum tylko to czy ludzie chcą tam pracować czy nie. A w Auresie jak jest każdy widzi. Ludzie przychodzą i jeszcze szybciej odchodzą. I nie mów mi że odchodzą bo się nie nadają. Po prostu szukają normalnej pracy a zastają jeden wielki (usunięte przez administratora) Zobacz na magazyn i odpowiedz mi dlaczego każdy stamtąd spie...ala?

@ex

Wiem, pracowałem, rzeczywiście brakuje tam gospodarza, z moich obserwacji wynikało, że w zakładzie jest jakiś bałagan nad którym nikt nie panuje, był audi WCM, nie przeszliśmy, a i tak do Fiata produkcja szła, czyli inaczej wielki pic na wodę.

@ex

bo się nie nadają do roboty , przychodzi jeden z drugim i myśli że tu będzie się opier....ł . Dwa dni i dostaje pocisk od drugiego pracownika i sie zwalnia . Nikt nie będzie za kogoś robił. Jesli masz robic to czy tamto to masz to robic a przychodzą tacy co nie umią worka do pojemnika włożyć

Ex
@ja

Jakby dobrze płacili to doświadczeni pracownicy nie szukaliby innej pracy i nie zwalniali by się

@ja

A dlaczego przychodzą ci co jak piszesz nie nadają się do roboty? Bo doświadczeni pracownicy albo już pracują dla innego (lepszego) pracodawcy, albo myślą o zmianie

@Wielki szu

Nie mówię tu o doświadczonych pracownikach ani też o tych co się zwalniają lub chcą zwolnić , tylko o nowych przyjętych co porobią dwa dni lub tydzień a później wypisują bzdury że firma jest(usunięte przez administratora)

@ja

A mnie chodzi o to że gdyby doświadczeni pracownicy byli zadowoleni z pracy w tym zakładzie i się nie zwalniali, to nie trzeba było by przyjmować nowych

Koronawirus na całego a ochrona ma zepsuty termometr, temperatury pracowników wszystkie poniżej normy, robota robota

anonymus

masz racje, pracownicy wchodzący na zakład chwalą się że mają 34 stopnie.. wejdzie tam w końcu ktoś zarażony i tylko czekać aż zarazi resztę pracowników, sąsiednie kraje zamykają granicę w obawie przed wirusem a wy produkujecie części za granicę bo w tej sytuacji produkcja samochodów jest najważniejsza??

xxx

podobno koronawirus w piątek na nocy przyniósł jeden z ustawiaczy ciekawe czy zawiadomili sanepid?

xxx

Mnie dziwi ten prezes Wojak że nie widzi że jest otoczony samymi idiotami jakim jest P.G. kompletny kretyn.

rafał
@xxx

Leszku Mówisz o Przemku czy Pawle

Xyzz
@rafał

Teraz Leszek będzie musiał jeździć kawał drogi do Pani Dagmary ????????

Hanna
@Xyzz

Na forum publicznym raczej powinno się unikać używania danych osobowych - nie każdy chce zostać rozpoznanym. Następnym razem postarajcie się o tym pamiętać. Jesteście pracownikami firmy AURES, więc na pewno wiecie o ewentualnej rekrutacji. Planują ją teraz czy dopiero za jakiś czas?

Ammsterdam

Czy dalej na zmianach pracują skoczkinie?

Madretsmma
@Ammsterdam

Nie. Skoczkami na każdej zmianie są teraz tylko faceci.

Bolo
@Madretsmma

Myślę, że w obecnej sytuacji w firmie i tego co zapowiada się w niedalekiej przyszłości, skoczkinie nie dałyby rady tak (usunięte przez administratora) po hali i ogarnąć to wszystko... ;/

Miro

Jak T.K. nie wyrzuci tych gamoni z ALP to zakład zamkną . Poprzychodzili barany bo w alp byli do niczego.

Xyzz

Jak tam w Auresie ? ostatnio cisza na forum . (usunięte przez administratora)

A.U.R.E.S.
@Xyzz

Posypie to się dopiero. Bo rządzą ludzie, których stać tylko na oszukiwanie właścicieli zakładu. Z jednego zakładu wszyscy przyszli i myślą, że jak będą trzymać się razem i sprowadzać swoich kolesi to ukryje to ich nieudolność. Na oko widać, że zakład przeżywa kryzys bo stare projekty załatwione jeszcze przez ich poprzedników się skończyły a nowych jest za mało. Maszyny stoją. Chodzą rano, obradują i udają, że wszystko jest ok. Jak prezes w końcu nie rozpędzi tej hołoty to zakład się całkiem posypie.

Przepracowane mam kilka ładnych lat w tym zakładzie (Nie ma co wspominać ani żałować) porosylane CV i pierwsze zaproszenie na rozmowę i 3600 brutto na dzień dobry ;) 8 godzin i do domu i nie ma chodzenia i podsuwania odmowy pracy i straszenie ;)

Miro

Ciekawe co tam słychać w tym zakładzie.Przepracowałem tam kilka lat. Pracowałbym dalej , ale nie ma podwyżek w tym zakładzie i ludzie uciekają szukają lepszych perspektyw na życie i godziwy zarobek. Pozdro dla całej załogi .

Przyszłość

Hej, spadochroniarze z ALP, niedługo podzielicie los Piotra W. Oszukiwać, kłamać i mydlić oczy można do czasu. Jeszcze tak z 15 osób na alejce podczas zebrań by się przydało. Coraz więcej pasożytów biurowych a coraz mniej operatorów. Jeszcze tak z kilkunastu operatorów zwolnijcie. Wtedy będzie ok. Jak można tak dawać się oszukiwać Panie Prezesie? Proszę ich słuchać dalej. Powodzenia. R. W. Prawdę Panu powie. Full tandeta.

Bhp

A jak wygląda bhp w zakładzie?

Doskonale. A co?

@Wielki szu

Istnieje coś takiego jak bhp? Jak z wynagrodzeniem? Jest oferta pracy i zastanawiam się czy warto. Ile jest osób w dziale bhp?

Emeryt Ryszard
@Bhp

Jest jedna osoba od BHP, Ochrony Środowiska, uczestnictwa w audytach i wydawania odzieży, z rozdziałem szafek, plus szkolenia wstępne, okresowe i to wszystko w jednej kwocie, nie wiem, może coś się zmieniło w tym temacie, ale za moich czasów behapowiec musiał być człowiekiem orkiestrą.

@Emeryt Ryszard

Jak wszędzie trzeba się zorganizować, tylko pytanie czy za 3000 czy 5000 czy 10000? Wiadome są mniej więcej stawki?

Emeryt Ryszard
@Bhp

Ja miałem 3500 netto, ale za to blisko do pracy, (5km) moja następczyni dojeżdżała już z Olkusza, ale nie wiem ile miała.Pracowałem tam krótko,( 4 miesiące, nie moja bajka), potem Tychy i tam miałem 5000 netto i samo BHP.

Jak długo trwa proces awansu w AURES?

aures

na emeryturze można awansować

Kiedyś

Pracowałem w kilku firmach w tym (usunięte przez administratora) także, i jest to najgorsza powtarzam najgorsza firma (usunięte przez administratora) bhp brak, hala jak za komuny,(usunięte przez administratora) mimo że stawkę miałem 6500 brutto, po zmianie firmy inne życie, bez przasady, odetchnąłem i kasa też super, uciekajcie z tamtąd

@Kiedyś

Pracowałem tam krótko, ale za rządów Piotra W., specyficzny gość, który miał za nic pracowników, wszystkich, jakiś taki smutny człowiek z kompleksami. Co do pracy to fakt, w lecie gorąco jak w piecu, udało mi się sklimatyzować przynajmniej jadalnie i zamrozić wodę do picia i to wszystko, nie była to moja bajka, poszedłem do Tychów, firma duża, tez kierownictwo jako takie, ale miałem większą swobodę działania, szkoda Auresa,ale wszystko zależy od rządzących, myślałem, że jak Piotr W, odejdzie będzie lepiej, żal że tak się nie stało, pozdrawiam w nowym 2020 roku, oby był lepszy dla wszystkich.

Przerwa świąteczna

W tym zakładzie pracuje kierownictwo, które nie ma najmniejszego szacunku dla człowieka. W jednym dniu mówią, że przerwa świąteczna trwa do 6 stycznia, następnego dnia informują, że jednak do 2 stycznia. Jutro mogą poinformować, że w ogóle jej nie ma. I urlopy wypisane poprzedniego dnia korygują. Czy to jest przedszkole czy zakład pracy? Nie umiecie nic ustalić? To za co wam płacą? Zero szacunku dla pracowników i ich planów. Omijać ten zakład szerokim łukiem. Swoją drogą to ludzi z biur należałoby pozwalniać bo tylko plaszczą tyłki, maszyny stoją a ci i tak nie potrafią normalnie zaplanować produkcji. W ostatni dzień przypominają sobie o nadgodzinach w weekend. Po prostu jest totalna pogarda dla pracownika. I niczego nie idzie się dowiedzieć wcześniej. (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, wy podłe dranie, że spotka was za to zasłużona kara, gdy Niemcy otworzą granice dla pracowników z Ukrainy.

Marionetka

Wystarczy spojrzeć ile osób w ostatnim czasie lekka ręka rzuciło wypowiedzenie. Zatrudniają swoich ludzi którzy nic nie potrafią za 2 razy wieksze wynagrodzenie. Wymyślają zbędne stanowiska zeby tylko ściągnąć jak najwięcej swoich ludzi. Leader jednej osoby który nie ma co robić, wypowiada się na każdy temat na który nie ma pojecia i uwaza sie za najmadrzejszego. Chodzi w kółko po hali i tylko czeka żeby podonosic. Jeżeli nie jest się z ALP to nawet nie ma co myśleć o pracy w tym zakładzie.

Benny

Zakład pracy dla desperatów niudaczników życiowych i całej masy recydywistów ot cały aures

@Benny

Czy faktycznie tam pracują więźniowie i recydywiści?

Angela
@Benny

Nie dodałeś jeszcze, że dla ludzi, którzy się nie szanują i siedzą tam jak te dziwki ????

@Angela

Przepraszam cię bardzo zapomniałem dodać

Basia
@Benny

Sam jesteś nieudacznik , zakład jak wiele innych. Wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) nikt ci nie zapłaci za siedzenie. Za to ALP to rewelacja, (usunięte przez administratora) i nic więcej

Skończona jesteś Basiu pozdrawiam

@Basia

Jesteście na równi z gimplastem tyle że u was nie zaklejają dziór w ścianach kartonami

@Basia

I (usunięte przez administratora) mnie obchodzi alp dzido z napylarek wielka szwagierka dyrektorki

majonez
@Piotr

Głównie z ALP

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES