Brembo Poland

Opinie o Brembo Poland

użytkownik zarejestrowany

@Altos nie znam sytuacji w tym zakładzie, dlatego pytam. Znam za to inne miejsca, w których taka postawa przynosiła skutki.

Altos

@Marta Nie mam aż takiego doświadczenia i wiedzy jak myślisz(lub próbujesz się dowiedzieć !) ale jestem dobrym obserwatorem ,i stąd moje spostrzeżenia. Więc Twoim zdaniem powinienem się udać do swojego przełożonego i powiedzieć co widzę i co słyszę , bo chłopina niedowidzi i niedosłyszy a badania lekarskie co roku wychodzą mu wyśmienicie. No bez jaj.... no chyba że znasz to z własnego doświadczenia w tej firmie , że twojemu przełożonemu trzeba zwracać uwagę na tak kluczowe kwestie jak Twój punkt widzenia ?. Czy zadawanie głupich pytań na tym forum to Twoja jedyna rozrywka ? czy może Ty nam opiszesz jak widzisz sytuacje zwykłego pracownika w tym zakładzie ?

użytkownik zarejestrowany

W takim razie @Altos, czy przedstawiałeś kierownictwu swój punkt widzenia? Skoro masz tak wielkie doświadczenie w branży i wiedzę to może warto zwrócić im uwagę na tak kluczowe kwestie?

Altos

@Marta Niestety nie będę uzasadniał swojego zdania , bo jeszcze go nie przedstawłem. Odniosłem się tylko do kwestii wiedzy operatorów cnc. Nie znam innego zakładu obróbki cnc , gdzie sprowadza się operatora do roli robota przemysłowego , z podstawową znajomością AX oraz wszelkich maszyn znajdujących się na gnieździe. @spry Kolega pisze że w innych zakładach operator cnc dostaje rysunek i pisze sobie do nioego prosty program , ale czy pomyślałeś że w tym zakładzie operator nie jest od pisania programów ? (ba powiem więcej ma na większości maszyn zablokowany dostęp do edycji programu) , tylko od przerzucania ton odlewów. A czy w innych zakładach operator ma znać podstawową obsługę prasy , profilatora , robota ,wyważarki , znakownicy , wiertarki , znakownicy laserowej , tokarki oraz sterownika , banku pomiarowego , lakierni itp itd. No wybaczcie.... ale tu operatora traktuje się jak zło konieczne , który przychodzi tylko po urlop lub zgłosić awarię , a tacy jak wy uważacie że gość w czasie 8 godz w temp ok 40 stopni bedzie chętny ( nie zmęczony i zadowolony ) że może się nauczyć kilku wzorów na prędkość skrawania (n)(obr./min.)? która i tak mu się w tym zakładzie nigdy nie przyda ?????? Co do prostych komend w MDA: to do czego Ty na co dzień używasz tego trybu pracy ?. Może powiedź mi do czego ma go użyć operatorw tym zakładzie , owarcia/zamknięcia szczęk lub drzwi ? Ciuszki woda oraz rękawiczki to podstawowy obowiązek pracodawcy więc w czym problem ?. Dalej piszesz że"operator cnc to nie osoba od wymiany płytek i ładowania podajnika z odlewami" człowieku tak jest i będzie , bo kolejny raz Ci powtarzam że tu operator jest sprowadzony właśnie do tej roli. A teraz może druga strona medalu żeby nie było że jestem stronniczy , oczywiście każdy wie że nie każdy operator jest skłonny do nauki obróbki cnc , a to ze względu na wykształcenie , brak zainteresowania tematem , lub poprostu brakiem szacunku do jego osoby , przychodzi na swoje 8h w międzyczasie fajeczka , bajerka i do domu.

użytkownik zarejestrowany

@Altos, użytkownik @spry uzasadnił swoje zdanie, czy Ty mógłbyś również swoje rozwinąć? Potencjalni pracownicy szukają tutaj konkretnych informacji dotyczących, np. umowy, czasu pracy, systemu zmianowego. Warto odnieść się więc do tych kwestii.

użytkownik zarejestrowany

@Czas przebudzenia masz doświadczenie w pracy w Brembo Poland? Możesz napisać, skąd przekonanie do takich mocnych słów?

spry

Panowie piszecie o kasie, o tym ile trzeba się narobić, jak to zawsze was obrabiają z kasy za waszą pracę operatora CNC, w zakładach mniejszych od Brembo operator CNC często dostaje rysunek produktu oczywiście bez przesady w komplikacji technologii produkcji i sam sobie potrafi napisać prosty program do obrobienia danego detalu i zarabia często mniej od was lub podobnie, a w brembo operator CNC nie oszukujmy się potrafi tylko korekty wklepać jeśli maszyna sama nie zrobi tego za niego, a reszta to dla niego czarna magia, nawet nie potrafi w MDA prostych komend realizować, i nie jestem nastawiony do was negatywnie ale PROSTY pracownik na budowie ma podobne obowiązki a w zimie albo mu tyłek marznie za kasę mniejszą od waszej albo czeka na wiosnę. A wam ciuszki dają i wypiorą, woda, rękawiczki. Na Polskie warunki bez zaplecza konkretnej wiedzy to nie jest tak źle Panowie, operatot CNC to nie osoba od wymiany płytek i ładowania podajnika odlewami, z tym się trzeba pogodzić. Proponuje sprawdzić ilu operatorów w Brembo ma szkołą związaną ze skrawaniem (nie mięsa), praktykę lub odpowiednie kursy obsługi lub pisania programu CNC, kolega z odlewni odpisał jak czas płynie szybko w pracy, a na obróbce jakiś problemik na gnieździe to ide na fajeczke, a przezbrajacz lub dur musi ogarnąć bo kto, wracam i dalej podajnik i płytki, sorki jak kogoś to ruszyło, ale tak to wygląda.

@spry 19.02.2017, 00:14

Zakładam kolego że pracowałeś na takim stanowisku skoro masz takie zdanie? Bo jeśli nie , to postaraj się czegoś nauczyć latając od kabiny do kabiny przy wymianie.

buba
użytkownik zarejestrowany

zapraszać możesz ale na odlewnię chyba jednak nie ma nowych ofert pracy. ja się takiej fizycznej roboty boję, wolę siedzieć za biurkiem a takich ofert też sporo mają teraz

Damian

Zapraszamy na odlewnie zobaczycie że tu czas płynie inaczej , 8h ciągnie się jak 12 przy taśmie ,praca tylko dla zdrowych i zuchwałych,silnych psychicznie mężczyzn.Do tego dowiecie się że nie wolo spożywać alkoholu 48 h przed pracą :-) i to wszystko za 1700-1800 zł za miesiąc ,lepszej nie znajdziecie ...

Czas przebudzenia
@Damian 03.05.2016, 21:50

Podziwiam.jak mozna dać sie tak poniewierac. Za takie pieniadze, co wy tam jeszcze robicie.

agagf

praca nie najgorzej platna I dbaja o pracownika? czytajac poprzednie wypowiedzi jakos dziwnie to BRZMI!

lkjiuo

A na jakie wynagrodzenie jako stazysta w dziale BHP moglbym liczyc , bo widze po tresci wypowidzie , ze posiadasz wiedze na ten temat ?.

STS_1906

Jak widać we wpisach powyżej naiwnych idiotów nie brakuje, Popracujecie w tym syfie jakiś czas to sami sie przekonacie.

STS_1906

Stażysta czyli tania siła robocza :) A to sie makarony ucieszą że naiwnych polaczków nie brakuje, oby tak dalej jełopy na staż za 1000zł i ku chwale brembo . Pozdro dla starej gwardii z UK

Dzięki za bony,nawet obsługa sklepu nie wie czy można je u nich zrealizować.

Stefan

Prawda to definicja dla sądów, a Ty widzisz prawdę ze swojego punktu widzenia. "Prawdą jest to powiadam wam", że praca jest ciężka, i rzeczywiście na większości gniazd pracują ludzie młodzi, którzy potrafią przerzucać tony dzień po dniu. Dlatego tak wiele osób rezygnuje po przepracowaniu kilku dni, jednak to czy pracodawca mnie kocha, czy pokocha lub nie, to nie jest wyznacznikiem dalszej pracy, w tej czy innej firmie. Na to czy pracownik zostanie dłużej w tym zakładzie pracy, ma wpływ wiele czynników np -wynagrodzenie -atmosfera pracy (zmiennicy,przełożeni) -system pracy -motywacja pracownika -dalsze perspektywy A ludzie narzekają nie tylko dlatego że im się "nie chcę pracować", jak Tobie się pracuję fizycznie przy temperaturze powyżej 40° ???, lub gdy przełożony wymaga abyś przyszedł w święta do pracy ?, lub odmawia Ci zaplanowanego urlopu?, lub jeśli Twój przełożony to prostak, do którego nie docierają żadne argumenty i tłumaczenia, bo on ma tylko wykręcić najlepszy wynik-(tylko ilość sztuk)-paranoja. To jest prawda i rzeczywistość.

Stefan

STS_1906 jestem tak samo jak Ty już dawno po odbiorze zegarka, lecz w przeciwieństwie do ciebie, nie widzę sensu opisywania całej "chorej" sytuacji na WPT, a tylko dla tego że pod płaszczykiem anonimowości, ludzi często ponosi fantazja. Aczkolwiek po przeczytaniu twoich postów, twierdzę że są bardzo trafne i prawdziwe, więc jeśli kwestie moralne nie są dla ciebie przeszkodą, to dalej "nawracaj młodych", ja ograniczę się do "dementowania plotek" hehe, tak jak w przypadku "krzycha" o niku "Ja". Myślę że osobom którym zależy na dobrym wizerunku firmy, powinny poczytać te wpisy, i wyciągnąć wnioski, przecież takie opinie pracowników o pracodawcy świadczą o braku poszanowania, dla ludzi tam pracujących - dlatego tyle negatywnych wpisów. PRACOWNICY DBAJĄCY O DOBRE IMIĘ brembo, ZAPRASZAM DO CZYTANIA CO WASI PRACOWNICY Z 10_LETNIM STAŻEM SĄDZĄ O TEJ FIRMIE. FIRMA Z TRADYCJAMI -:)

tyfus

To jest ta sama firma, poczytaj sobie ........ http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,42630

Stefan

A tu się mylisz kolego, był gość który dostała angaż przezbrajacza na wejściu. Ale tego możesz nie wiedzieć, więc ostrożnie bo wielu jeszcze pamięta -:) PS: Tak jest do dzisiaj hehe

@Stefan 20.06.2015, 17:06

No to jednak nie jestem do końca doinformowany :) pomimo ponad 10 letniego stażu Brembola . Czyli stara gwardia jeszcze istnieje,miło to słyszeć.

Stefan

Zapraszam na forum i wykaż się swoją wiedzą pyskaczu, albo nie pisz głupot.Jeśli nie mają pojęcia co robią to dlaczego przezbrajają. http://www.cnc.info.pl/ Oczywiście twoja opinia była podyktowana doświadczeniem a nie chęcią rozwinięcia wątku o przezbrajaczach hehe ???

Ja

@Ja 20.06.2015, 09:33
ŻADEN PRZEZBRAJACZ W TEJ FIRMIE NIE MA POJECIA CO ROBI. Pojęcie kiełbacha co z ubojni rolnik przyszedł....

Widać jak ta firma zeszła na psy, jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Zero szacunku , a poźniej płaczą że ich gnębią że normy za wysokie itp. Odnośnie przezbrajaczy , żaden z nich nie był od razu przezbrajaczem! Najpierw byli zwykłymi operatorami, z czasem nabyli umiejętności i stażu więc teraz mają tytuł przebudowywacza :P PS:Wiedza kosztuje :) (co niektórzy wiedzą o co kaman)

heniek

a jak ma byc skoro w Niepolomicach dopiero otwieraja??? :)

bako

Napiszcie jak jest w Niepołomicach na produkcji. Byłem na rozmowie i chciałbym zaczerpnąć waszych opinii.

AAldon

Jak w Niepołomicach ma się sytuacja

jobmaster

Rozwijać chłopaki Ci pozwolą , wargi sromowe w jadalni haha a na to nic nie trzeba mieć w papierach i nic więcej umieć . Tak na poważnie składajcie cv sami się dowiecie jak jest w brembo ale nie polecam jak ktoś chce jeszcze skorzystać z życia poimprezować w sobotę czy niedziele czy tez spędzić te dni z rodziną bo tu sobota i niedziela wolna to raz na 1,5 miecha .

ja

Pracowałem w brembo 8 lat może 10% przezbrajaczy ma jakikolwiek pojęcie o ustawianiu maszyn. Operatorzy potrafią tyle ile potrzebują w tym zakładzie czerwony,zielony i trochę z mierzenia. Jak ktoś chce się czegoś nauczyć nie polecam .

sdfsd
@ja 16.03.2015, 03:05

Trolu z odlewni. ty sie godzisz na to co tam jest,na WPT ludzie sie szanują.

@sdfsd 17.03.2015, 09:12
Trolu z odlewni. ty sie godzisz na to co tam jest,na WPT ludzie sie szanują.

Na WPT też się ludzie nie szanują, owszem w większości jest ok ale znajdują się osoby które włażą w dupe bez mydła, na każdej zmianie są wazeliniarze podpierdalacze itp. Jęczą że normy za wysokie a i tak robią wszystko co im poganiacz każe, nawet na przerwe nie zajdą tylko żrą przy maszynie. Z każdym rokiem w tym obozie jest coraz gorzej. Podobno mają otworzyc w DG NGK to co mądrzejsi pewnie uciekną. Pozdro.

przezbrajacz

Takie realnie jak jesteś kumaty to cos tam u czkniesz wiedzy ale głównie to nauczysz sie malpiej roboty typu wrzuć ściągnij i wymień plytki. Glebszej wiedzy sie nie dowiesz bo trzeba szybko ogarniać jK sa jakies problemy i nikt nie będzie niańczy młodego jak jeszcze slabo jeżysz. Znam ludzi co pracują juz ojol 2lat a nie potrafią dobrze tarczy zmierzyć nie mówiąc o ogarnieciu kielbachy jak się zdarzy. Brembo zamiast trzymać szanować i doceniać pracowników starych wyuczonych. Pcha sie w nowych bez pojecia o produkcji. To ma byc jakość śmiech ...

STS_1906

Nauczysz się wrzucać odlewy na podajnik i pakować sztuki do pojemnika, ewentualnie dostaniesz szkołe życia u bukowego na lakierni. A fachowcy są i umieja to i owo ale jak to mawiał pewien gość "wiedza kosztuje" Sorry ale taki mamy klimat.

zm03

Do szukających pracy , macie ciężkie czasy ja 8lat temu w Brembo przez agrncje mialem 8,5 bez żadnych premini paczę bo wtedy agencyjnym nie przyslugiwalo. Ale wychodziłem 1200-1400 tyle ze bylem w sytuacji dzieciaka mieszkającego z rodzicami kasa szlaglownie od piątku do poniedzialku. Teraz ile tu dostaniecie 10 zl premie za 4brygady 300zl i jak weźmie L4 to ja zabiorą. Śmiech na sali jak można sie godzić na wynagrodzenie 1700-2000 przeciez jak Tu wyżyć. Nie dajcie sie oszukiwać olewajcie takie propozycje to może zaczna konkretniej gadać i won agencją. W Brembo masz umowę na pól etatu czyli pracujesz caly jak jest robota i zamówienia a jak jest lipa to agencyjny idzie na urlop znaczy bezpłatny zabierają premie i masz gola kasę chłopaki pobrali za grudzień styczeń 1400-1500 tak to wygląda .

Brembo

no ja już podziękowałem brembo i nie mam zamiaru w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wracać! Prawie dwa lata mnie zwodzili że przejdę pod brembo z agencji a jak już przeszedłem to dali mi umowę na rok i już nie przedłużyli. Tak więc dostajecie umowę co miesiąc bez pewności że w następnym miesiącu też się dostanie no i po ewentualnym przejściu pod brembo też nie macie żadnej pewnosci. no i to co tu napisali o tym ze operatorzy nie uczą nowych to prawda. Gdyby Figa nie zrobił tego błędu który zrobił to może by się brembo nie rozpadło a tak prądzej czy później Figa będzie gorzko żałował że pozwalniał tylu operatorów teraz każdy szanujący się operator w trosce o swoje stanowisko żadnemu młodemu wiedzy nie przekaze. Gratuluję Fidze krótkowzrocznej polityki brembo! A do obozu pracy brembo nie wrócę choćby mi dali umowę na stałe i podwyżkę!

STS_1906

Ten zakład moralnie upadł już tak nisko że niżej chyba już się nie da, a wszystko prze jednego włoskiego pastucha który nie zielonego pojęcia na temat zarządzania produkcją. Jak była "stara gwardia" zaraz po przyjściu z Cz-wy to wtedy na górze pracowali fachowcy którzy znali się na swojej robocie i aż się chciało tam pracować a teraz to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Pozdro

STS_1906

Chłopie jak chcesz miec spokojną pracę to trzymaj sie jak najdalej od tego obozu pracy,rotacja jest i to bardzo duża a jak myślisz dlaczego?Ano dlatego że ludzie po prostu nie wytrzymują fizycznie podczas przerzucania kilkunastu ton na zmianę a pożniej psychicznie padają jak widzą ile zarobili, Obiecują im złote góry a życie weryfikuje wszystko przy pierwszej wypłacie. A w ogloszeniach tak wszystko ładnie jest napisane , pracownik produkcji , operator cnc itp, śmiech mnie ogarnia jak to czytam.

ruchomy wilk
@STS_1906 20.11.2014, 16:35

Umowę dostaniesz maksymalnie na miesiąc i tak przez dwa lata albo i więcej...

aa
@sierpień 25.09.2014, 11:57
Jaka część wypłaty jest zabierana przez pośrednika który przyjmuje cię do Brembo?Czy ktoś się interesował na kogo pracuje?...

Po przejściu pod brembo moja wypłata wzrosła o ok 250 zł netto :P

reth

Widzę od dłuższego czasu oferty do brembo przez agencję. Czyli naprawdę jest tam aż taka rotacja ? Ludzie sami rezygnują czy są wywalani ? Właśnie straciłem robotę i mógłbym cholera chociaż hale zamiatać, bo żyć z czegoś trzeba :/

@reth 29.07.2014, 10:45

Tak kolego,jest rotacja,zauważyłem też sporo nowych twarzy w firmie sprzątającej,zarówno Pań,jak i Mężczyzn,mam wrażenie, bardzo młodych ludzi,ale to akurat nic złego,każdy ma żołądek,mam szacunek do wielu z nich,robią swoje,na jakich warunkach pracują,nie wiem.Spytaj,dowiedz się,firma nazywa się ISS.Jeżeli chce Ci si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] próbuj na fizola,ale tylko przez agencje.Powodzenia.

niepolomiczanin

Jak wyglada szkolenie w dabrowie gorniczej bo jest ogloszenie na pracownika utrzymania ruchu do niepolomic? Jak z dojazdem? Wyslalem swoje CV i czekam. Napiszcie jak sie pracuje.

STS_1906

Info do moderatora.Zmienić lokalizacje na Dabrowa Górnicza/Częstochowa Od kiedy brembo jest w Jarocinie??? No chyba że o czymś nie wiem :)

Luka nie lukaj
@STS_1906 26.07.2014, 15:51

dodać nalezy wyśrubowane na maksa normy (ale są tacy co mają klapki na oczach i wesoły okrzyk na ustach "Ku CHWALE bREMBO!!" i trzaskają normy póki nie padną) no i poganianie, ciągle mało i mało... ale póki nie daje nikt oporu to lepiej NIE BĘDZIE. Jeszcze dodam że od tego roku jest zmowa operatorów że nie będą szkolić NOWYCH tak więc uważajcie MŁODZI, bez wiedzy przekazanej przez operatorów NIE UTRZYMACIE SIĘ w brembo, chyba że któś ma pojęcie i praktykę i stanie na maszynie sam no to w porzo

STS_1906

A więc parę słów na temat obozu pracy zwanego Brembo, Na hali jest niemiłosierny upał , 38 st to normalka że pot sie po dupie leje jak tylko wejdziesz nie mówiąc już żeby w takich warunkach pracować.Woda do picia owszem jest, nawet markowa :) ale co z tego jak postoi na hali to jest ciepła. NIEROBY w biurach mają klime , schłodzoną wodę , kawkę itp na koszt firmy.Wracając do produkcji i fizoli, jest w cholere młodych ktorym naobiecywali gruszek na wierzbie i niewiadomo jakiej kariery i zarobków, Weryfikacja następuje przy pierwszej wypłacie gdzie na ręke młody dosteje ok 1700 zeta.I raczej do pracy już nie wróci.Śmieszy mnie obsługa pracowników tymczasowych przez te lalunie które siedzą na portierni B i podpisują umowy na przysłowiowym kolanie :)). Normalnie żenua mamy XXI wiek a one nawet biura nie mają, ale słuzbowe fury jak najbardziej. Teraz kilka słow odnośnie starych czyli tych co pracują w firmie już długo czasami bardzo długo, tutaj kwestia zarobków jest całkowicie inna bo są tacy co biorą 2 tys z hakiem a są też tacy co maja grubo ponad 3 tys na łapę.(przezbrajacże , jockerzy, itp). Kierownicy to chyba tylko z nazwy bardziej odpowiednie określenie to POGANIACZE szczególnie "korzeń" i jego przydupas "szfagier" i wreszcie dwóch najważniejszych poganiaczy M.G. i tzw. włoski pastuch L.L . Co do odlewni to nie będę się wypowiadał bo tam nie pracowałem i nie pracuję. Pozdro dla kumatych :))

@STS_1906 25.07.2014, 21:21

Aleś pojechał,ale bardo trafnie,ZAINTERESOWANI,tak to mniej więcej wygląda.

ruchomy wilk
@seweryn 12.08.2014, 13:10
Aleś pojechał,ale bardo trafnie,ZAINTERESOWANI,tak to mniej więcej wygląda.

Rotacja. Ogromna rotacja. Przychodzą na parę dni i rezygnują, bo za 1500/1800zet przy dobrym wietrze to w biedronce zarobią wykładając towar a nie w tym syfie żyły sobie wypruwać przy normach z kosmosu (bo w ziemskich warunkach takich nigdzie nie ma) ale jak chcesz się przekonać to zapraszają z otwartymi ramionami. Ja ODRADZAM.

realny nick

Prawdę powiedział tylko Sikorski napruty na raucie - "PO-lacy są Murzynami we własnym kraju. Ci co pracują za takie pieniądze to skomunizowani desperaci

seweryn

Dąbrowa Górnicza to nie śląsk tylko Zagłębie,widać blade pojęcie masz kolego o tych sprawach,a co do reszty to się zgadzam,pracownicy z konkretnym stażem zarabiają podobnie jak u Ciebie,i trochę szacunku dla tych ludzi ciężko zapychających w marketach nawet za mniej niż 1500 zł.,bo nigdy nie wiesz co Ciebie w życiu spotka,żadna praca nie hańbi.

sierpień

Brembo zatrudnia obce firmy do łapania ludzi z ulicy dla tego pytam się ile dostają pośrednicy za każdą osobę zatrudnioną na ich warunkach?Pytanie jest ważne bo dotyczy pracowników!

gość

tyrystor
@gość 18.06.2014, 08:35
tyrystor i inii to co piszesz masz racje ale to forum jest poświęcone Opinie o BREMBO więc piszcie na temat co słychać w Brembo...

OK ! Dyskutujcie o Bremo, ale o czym tu dyskutować jak już wszystko wiadomo. Zabrałem głos okolicznościowo, bo tam jak mówię wysłałem CV do Niepołomic i jak powtórnie pojawiła się oferta, miałem ponowić, ale dzięki waszym informacjom o żenującej płacy problemu nie ma, płace minimalną to masz wszędzie ! Powodzenia i ciekawej dyskusji ! Hej :)

@tyrystor 19.06.2014, 04:37

Nie we wszystkim się z Tobą zgadzam,choć masz dużo racji,ale racje ma też''gość'' ,to jest forum o Brembo,więc kończe temat.Macie pytania o Brembo,odpowiem co wiem.

sierpień

Taki Kowalski który przyjmuje się do pracy w tym zakładzie ciężko pracując zarabia 1500 zł brutto i ma być zadowolony bo to dobre pieniądze !?A ja się zastanawiam ile taki pośrednik dostaje kasy za jego prace ?Jaki dochód ma z niego firma w której pracuje?Pewnie 20% jego przychodu dla was to jego wypłata

tyrystor

Ludzie, jak słyszę te zarobki- 1700 - 1500 zł brutto i głosy "A ile chcielibyście " , to mi się niedobrze robi i co, wy się godzicie na taka niewolniczą robotę, to na utrzymanie więźnia dają 3000 zł netto, jesteśmy w Europie i tyle powinniśmy zarabiać już nie powiem 3000 euro, ale nawet głupiego 1000 euro nie zarobić ? ! Tutaj płacą wam 400 euro brutto, to zasiłek na zachodzie jest 2 większy ! To jest uwłaczające godności człowieka ! Ludzie szanujcie się, bo nikt wam nie da nawet głupich 3000 netto zł jak godzicie się za 1500zł brutto ! Tyle w temacie !

rr
@fago 13.07.2014, 19:40
Jak sa frajerzy to siedza za taka kasa ....za tyle to moze bym po szkole w wieku 19 lat robil....maja...

Niestety ale mało kto z 5 letnim stażem wyciąga 3000 na rękę

ritmo
@seweryn 16.06.2014, 16:36
Człowieku,gdzie Ty żyjesz,tutaj pracują też ludzie po studiach,wykształceni,za 10,60 zł., za godzine, przez agencje pracy,zaczy...

gdzie ty zyjesz pytasz.....a w burdelu bo przez takich ludzi jak ty bez jaj burdel taki jest.....

Brembo

Nie macie racji o zarobkach i zapleczu socialnym wiadomo żę na początku wyciągasz małe pieniądze bo praca przez agencie ale jak jesteś już pod firmą co nie następują odrazu ale trzeba sobie zapracować na to i to tak wygląda pod firmą pracownik odlewni dostaje wasze żywieniową za każdy przerobiony dzień stawka też się zwiększa jak dostaniemy 2 a 3 i4 grupę zaszeregowania można mieć naprawdę dobrą stawkę pozdrawiam z odlewni

corona

Połowa wpisów jest od pracowników który tam pracowali i wiedzą jak tam jest coś jest narzeczy skoro bez przerwy jest nabór ludzi przez agencje pracy.Nie znam firmy gdzie dobrze płacą i ludzie się zwalniają ?(usunięte przez administratora)

STS_1906

Co do pracy na magazynie to tam króluje Radzio -pedzio zwany Ułan Zależy czym będziesz jeździł i gdzie na poczatek i tak trafisz na wiórki czyli czarna robota.Ale tak każdy młody zaczyna.

Były brembowiec

Wsiadasz na wózek i jeździsz he he

rdksc

Hej Właśnie dostałem ofertę pracy do Brembo w Dąbrowie Górniczej jako operator wózka widłowego wynagrodzenie 10,6/h brutto + 350zł za czterobrygadówkę Jak wygląda tam praca na widlaku ?

obywatel

Jesteś pracownikiem który przychodząc na firmę jest od razu skazany na wyzysk.Oni wiedzą o tym że masa ludzi odchodzi po paru miesiącach bo warunki pracy i płacy są za niskie w stosunku do ciężkiej pracy.System jest prosty gdy jest nabór przez agencje pracy obiecują prace w super zagranicznej firmie która mocno rozwija się w naszym kraju i potrzebują ludzi którzy są ambitni i chcą dużo zarabiać.Ty się na to łapiesz.Gdy zaczynasz prace to już jesteś w pułapce bo na pewno będziesz chciał dorobić do wypłaty a kto wie może zostaniesz na dłużej bo człowiek ma taki charakter ze się przyzwyczaja.I na tym oparty jest cały system zaganiania ludzi (usunięte przez administratora)Będziesz zarabiał pieniądze dla twoje firmy i dla pośrednika pracy.

gość

Jestem ciekaw jaka wygląda praca na odlewni w Dąbrowie Górniczej utrzymanie ruchu jakie warunki pracy atmosfera specyfika pracy

Derektor

Hopy, co ja Wom tu bynda godoł. Nic a nic się nie znacie, Brembo to prestiżowa marka, znana na całym świecie. Praca u nas to zaszczyt. Jesteśmy firmą z zachodnim kapitałem, z częściowo zachodnim zarządem, z zachodnim stylem zarządzania, a zwykli prości pracownicy, którzy przez lata wychowywali się wśród polskich pracodawców tego nie doceniają. A wynagrodzenia? Po pierwsze wcale nie są niskie, 1700zł brutto to porządne pieniądze, nie ma się co oszukiwać. (usunięte przez administratora)

janek
@Derektor 25.02.2014, 11:35

1700zł to nawet na sól nie wystarczy

Zostaw opinię o Brembo Poland

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brembo Poland