Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

counter
3 228 537 5 1
Śmiech na sali
Nazwa działu: Produkcja

Praca ciężka - trzeba się z tym liczyć, jednak gdyby kierownicy mieli choć trochę człowieczeństwa w sobie to lepiej by się pracowało i nie byłoby tylu zwolnień. Urlop odpada bo wieczny brak ludzi, weź zetona to się obrazi kieras hah żałosne i jeszcze ci powie jak wrócisz że on sobie to zapamięta, śmiech na sali. Ktoś pisał że coś się zmieniło - tak ludzie na stolkach :) nad hala B (WPT) władze przejął Rudy, nie dojdziesz z nim do porozumienia, zbyt mało inteligencji ma żeby nie napisać wylgarnie ;) miesza kierwonikom w głowach i przez niego oni też zmieniają się w tak tępe istoty jak on sam. Gość to totalny burak i (usunięte przez administratora) przejął władze po tym jak pracownicy hali A bo był tam wcześniej kierownikiem, założyli mu sprawę o (usunięte przez administratora) i po takiej akcji poszedł stołek wyżej, jak? To świadczy o zakładzie i niech każdy kto będzie chciał tu przyjść się zastanowi. Kierownictwo jest bezczelne, chamskie i nie mają za grosz wstydu w sobie, liczy się tylko produkcja i sztuki. Chcą coś od ciebie? Wtedy są bardzo mili, jednak jak ty coś chcesz to już zapominają że poszedłeś im na rękę czy coś. Także nie dajcie się zwieść. W dole ktoś pisał że możliwość rozwoju hah no takiej głupoty nie słyszałem. Jednak jest jeden sposób żeby pójść wyżej i chyba każdy wie o co chodzi :) jesteś kapusiem? Góra będzie cię wielbić a rudy klepac po ramieniu że dobrze robisz :D w firmie coraz większy terror, idzie w stronę totalnego obozu, jeszcze trochę i będziesz wchodząc do WC odbijać się karta żebyś czasem się nie zasiedzial na telefonie. Nic tutaj nie idzie w dobra stronę lecz odwrotnie. Pracownik wszystkiemu jest winny, co się stanie to jego wina i już. Też ktoś w dole pisał że dużo premii, tak tylko mało kto je wiedzie bo co chwilę coś zabierają. Wypłaty maleją na bieżąco a wymagania rosną. W skrócie brembo to straszne dno, parę lat i będą tam pustki, jestem tego pewny bo z takim podejściem do ludzi to każdy pewnego dnie ucieknie. Nie pozdrawiam, tfu

Tak18Nie1
Marcin
@Śmiech na sali

Każdy pracownik ma prawo do urlopu tylko wcześniej trzeba ustalić termin, więc to co piszesz o niemożliwości wzięcia wolnego jest wbrew przepisom. Jeśli chodzi o brak premii to czy są stosowane inne bonusy takie jak szkolenia lub pakiet socjalny, który daje bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Może mógłbyś dodać więcej szczegółów.

Śmiech na sali
@Marcin

Szkoleń brak. Co do bonusów to na święta są bony a na wakacje dostajesz 700zl

@Śmiech na sali

Hej, czy mógłbyś ponownie wrzucić swoją opinię z 12.07 br, gdyż została zmasakrowana przez tzw. administratora.

Stefan
@Śmiech na sali

Każdy pracownik zatrudniony przez tego pracodawcę otrzymuje dodatek pieniężny, który przedstawiłeś w swoim komentarzu? Zastanawia mnie, czy nowo zatrudnione osoby także mogą na to liczyć.

tolek
@Śmiech na sali

Rudy i jego piesek kolego to nie mają żadnego doświadczenia kierowaniem pracownikiem, po zawodówce nie dziw się on chce być lepszy od ciebie.Jestem ciekaw który pierwszy robił loda .Jeden burak rudy a drugi z paluchami jak od kury.

Nowy Nowy wpis
@tolek

Jak czytam opinie to już nie jestem zainteresowany pracą w tym zakładzie

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Brembo Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szkoleniowiec Nowy wpis
@Pytanie

Jakie szkolenia? Nie ma szkoleń. No chyba że ba wózki. Chyba że te pseudo szkolenia z lakierni i obróbki. Typu - znajdź wadę hahaha

tolek Nowy wpis

Witam czy ta RUDA małpa z (usunięte przez administratora) jeszcze jest kierownikiem i jego piesek na zawołanie Hiu z taka dziwna łapką jak kurczak ?

Tak3Nie1
Odznajomego
Nazwa działu: Produkcja

Można zarobić spokojnie 7000zl na rękę więc nie jest źle. Trzeba się starać i wyrabiać normy. Taką kasę ma 50% moich znajomych z pracy po conajmniej 3 latach pracy. Reszta robi za grosze bo nie umieją nawet walczyć i swoje podwyżki. Można powiedzieć że 50% ludzi robi za (usunięte przez administratora) na tych co mają dużo. Praca jest ciężka, ale nikt nikogo nie trzyma na siłę.

TakNie6
Dżejms Bond
@Odznajomego

7000 po trzech latach? Przepraszam na "rękę ? Nie wiem na jakim stanowisku Ty pracujesz :O Nie wiem ile piecowi zarabiają, czy kadra kierownicza ale operatorzy cnc, lakierni, szlifierk itp. , "pakowacze" , na odlewni przeciętny pracownik, NIE ZAROBI TAKICH PIENIEDZY! chyba że z dużą ilością nadgodzin, w co również wątpię. Pracuje ok 8 lat w brembo, i nie wierzę w takie wpisy. Nie dajcie się nabrać ludzie...

Tak1Nie1
tolek
@Dżejms Bond

7000 tyś to bierze kierownik Rudy i jego (usunięte przez administratora) Hiu zastępca

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hmmm
Nazwa działu: Produkcja

Kierownictwo z d1 d2 d3 odlewnia( nie wszyscy ) powinni oceniać Cię za pracę jaką wykonujesz a nie jak z nim żyjesz . Robisz robotę dobrze a co z tego jak nie jesteś ziomkiem z kierownikiem. starasz starasz sie a i tak jesteś ten zły pracownik. Kierownictwo powinno byc neutralne. Każdy pracownik powinien tez oceniac kierownika co roku jak oni to robią z nami wtedy być może coś to zmieni . Koledzy kierowników dostają większe oceny roczne.

Grzechu
@Hmmm

Za dużo tam podkierownikow którzy tylko chodzą na fajkę i nic nie robię plotki tylko połowę bym tam zwolnił i chętnie innymi zastąpił i ich wyszkolil niestety (usunięte przez administratora) były będą zawsze

Ex brembol
@Hmmm

Jak dobrze że już nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) Pozdro z UK dla starej gwardii ze zmiany 04 WPT

Grzechu
@Ex brembol

Exbrembol A gdzie teraz pracujesz bo myślę też nad zmienia pracy

Ex brembol
@Grzechu

Od kilku lat pracuje mieszkam i pracuje w Anglii. Nieporównywalnie lepsze warunki zarówno jeśli chodzi o warunki pracy jak i pod względem finansowym.

TakNie1

Wogule nie szanują ludzi, niech robią tak dalej.

Rob
Nazwa działu: Produkcja

Panowie i Panie to co piszecie to sa totalne bzdury pewnie należycie do tych nierobów których poznałem już nie raz, praca jak praca robisz swoje i tyle i tylko tyle Brembo od was oczekuje A zarobki wcale nie są źle jak zobaczycie sytuacje na giełdzie pracy

Tak2Nie1
Stary
@Rob

Proszę pana pracuję tam parę lat i w tej firmie jedno się zmienia więcej roboty a kasa śmiechu warta za tą co się wykonuje więc nie pan ie pisze że zarobki są ok bo są tragiczna dlatego tyle ludzi się zwalnia brak jakiej kolwiek motywacji do pracy premi jest 2.33 to jest firma wielka Brembo. A teraz virus panuje a nato Szefostwo brembo zero dodatku zero premi dla ludzi którzy się narażają dlatego tyle ludzi poszło na L4 i opiekę ale można pocieszyć Brembo bo od Kwietnia będzie 50% więcej ludzi na wolnym kasy brak ludzi brak

Tak1Nie1
Teresa

Wie ktoś, jaki system pracy jest w Brembo? Jeśli pracujecie w systemie zmianowym, to dajcie znać, ile jest zmian i po ile godzin. Dzięki.

Mefiso
@Teresa

System jest ogólnie 4 brygadowy ale zawsze możesz przejść na ogólną i pracujesz tylko albo na rano albo popołudnie od poniedziałku do piątku

Gość

Jak wygląda praca na dziale obróbki tarcz w utrzymaniu ruchu

Damain

witam wszystkich ja mam takie pytanie ja mam rozmowe kwalifikacyjna i chce sie dowiedziec jaka to jest praca w tym brembo powie mi ktos cos konkretnego??

Bogdan N
@Damain

Robisz jak (usunięte przez administratora) za grosze na 4 brygady. Ale masz przerwę do 25min.

Tak2Nie

Na jakie benefity można liczyć w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Siwy
@Pytanie

Zedne tylko ludzi (usunięte przez administratora)

Daniel

Ile zarobi pracownik na początek na rękę przez agencję pracy za miesiąc pracy proszę o odpowiedz.

Inżynier
@Daniel

Nie ma przyjęć na tarcze

Lukasz
Nazwa działu: Produkcja

Witajcie proszę napisać o zarobkach przy tarczach na początek ? Jak wygląda socjal??

Nocny Jastrząb

UWAGA, Czytajcie szybko nowe opinie, bo te politpoprawe fiuty cenzuruja co się da, czyli każdą konkretną informację.

Tak5Nie
Teresa
@Nocny Jastrząb

Radzę przycumować z językiem wypowiedzi, bo właśnie takie wpisy są blokowane tzn. takie w których jest używany język niecenzuralny. Rozumiem że jesteś pracownikiem firmy Brembo, to byłaby wdzięczna za informację czy obecnie firma poszukuje nowych pracowników?

@Teresa

Tutaj wpisuje się opinie o firmie, a nie szuka pracy w niej. Od tego jest Dział Kadr (m. in.)

Peter Wolf

Miałem nieprzyjemność pracować jakiś czas w DKJ na odlewni. Kierownikiem jest tam niejaki gaweł szmugiel i w tym cały problem, bo to jest chłopczyk w krótkich spodenkach. Niby kierownik, ale sam z siebie nie potrafi podjąć żadnej, najprostszej decyzji, zanim cokolwiek zrobi wykonuje po kilka telefonów, w tym zawsze do tego super buca i mega buraka Janusza z głównego laboru. Sprawa tak błaha, jak podpisanie dwóch dni urlopu naszemu ”kierownikowi” zajęła aż tydzień, po którym stwierdził, że on wniosek zgubił i mam wypisać jeszcze raz. Trudno doprawdy wyobrazić sobie łatwiejszą decyzje do podjęcia, a przecież on ma koordynować pracę całego zespołu w DKJ. Najlepiej wychodzi mu siedzenie na upie i gapienie się w laptop z wykresami jakości i najlepiej, jak do niego się nikt nie odzywa, wtedy jest w swoim żywiole.. Jest też nasz chłopczyk wzorem odwagi i męstwa. Tydzień przed końcem mojego kontraktu pytam czy będzie przedłużony, on, że się zobaczy i tak dzień po dniu. Ostatniego dnia wysłał mnie do Działu Kadr, a tam te wymalowane, wylakierowane sikorki patrzą na mnie, jakbym każdej ślub obiecał i zostawił samą z dzieckiem i pytają ”to pana kierownik jeszcze panu nic nie powiedział ?” Prywatnie zadałem mu już pytanie, czy się jeszcze moczy w nocy, w łóżeczku, teraz ponawiam je PUBLICZNIE. Stawiam moją wypłatę przeciw jego i tego mega buca Janusza razem wziętych, że rękawicy nie podejmą. I na koniec info natury ogólnej, Brembo nie przenosi do innych działów i nie zatrudnia ponownie, bez względu na sposób rozstania się, bo lepiej wziąć kogoś z Ukrainy, na śmieciówce lub całkiem na czarno (tak pracują ukraińskie sprzątaczki).

kokot

Witam Ja raczej zamiast opinii mam pytanie czy ktos pracuje w kontroli jakosci i jak wyglada taka praca. Czy jest ciezko czy sa jakies normy i jakie sa zarobki netto?Z gory dziekuje za odpowiedz

@kokot

Ja pracowałem w DKJ. Przeczytaj moją opinię. W tej chwili jest najnowsza, wrzucona ponownie po skasowaniu przez admina.

nocny jastrzab

Miałem nieprzyjemność pracować trzy miesiące (luty-maj br.) w DKJ na odlewni.(usunięte przez administratora) Tydzień przed końcem mojego kontraktu pytam czy będzie przedłużony, on, że się zobaczy i tak dzień po dniu. Ostatniego dnia wysłał mnie do Działu Kadr, a tam te wymalowane, wylakierowane sikorki patrzą na mnie, jakbym każdej ślub obiecał i zostawił samą z dzieckiem i pytają ”to pana kierownik jeszcze panu nic nie powiedział ?” (usunięte przez administratora) I na koniec info natury ogólnej, Brembo nie przenosi do innych działów i nie zatrudnia ponownie, bez względu na sposób rozstania się, bo lepiej wziąć kogoś z Ukrainy(usunięte przez administratora)(tak pracują ukraińskie sprzątaczki).

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Były pracownik odlewni

Siema.. ! Super że w tym (usunięte przez administratora) zapylonym już nie pracuję. Ludzie udawaja że są kumplami idziesz z nimi na piwo czy wódkę.. A za plecami Cię sprzedawaja kierownikiem.. że nic nie robisz na lini, ściemniasz itp. A jak chcesz iść do "ubikacji" mówią że musisz czekać aż ktoś Cię zmieni.... A ty lej i rób w gadzie.. Bo jak wyjdzieśz tak Cię zjebia. Pozdrawiam Was parowy 2K.

Wolf

Wolf

Potwierdzam.(usunięte przez administratora)

adam
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś zna pana Gębkę który pracował w Brembo. Co to za typ . Bo persona z niego jak ho ho i dlaczego odszedł z Brembo.

Tak8Nie
Oszukany

Wysłałem cv do brembo,pani zajmujaca sie rekrutacja oddzwonila i zaprosila mnie na rozmowe podkreslajac ze bede pracowal bezposrednio pod brembo,na rozmowie robila wszystko zeby jak najwiecej osob ktore przyszly na rozmowe chcialy pracowac,powiedziala,ze takie zapylenie na odlewni jest pierwszy raz a takie zapylenie to codziennosc kazdy kto tam pracowal to wie o tym,mialem dostac umowe na 3 miesiace ,a tymczasem przekazala mnie do agencji zapewniajac umowe na 3 miesiace,w agencji dali mi umowe do podpisania na tydzien znowu zapewniajac ze nastepna bedzie na 3 miesiące a była znowu na tydzień.Ale po rozmowie z kilkoma osobami ,ktore przybyly w sprawie pracy dowiedzialem sie,ze kazdego tak oszukali,daja smieciowe umowy.Pani która rekrutuje jest bardzo miła ale tylko do czasu nakłonienia do współpracy,póżniej mówi,że nic nie mówiła ,żadnej umowy nie obiecała.BANDA OSZUSTÓW

Tak14Nie
stary
@Oszukany

takie mają metody i dopóki są chętni nie będzie innej polityki. 80% nowo przyjętych na produkcję rezygnuje w ciągu 2 tygodni ( ciężka stresująca praca i dodatkowo słabo płatna.Premia za wyrobienie normy (tzw.TRS praktycznie nie do wyrobienia . Normy wyliczone do 1/100 sekundy.Każdy przestój np.awaria czy zatrzymanie maszny to dla pracownika brak premii.Pracownik na produkcji -zło konieczne- ciągle podejrzewany o zmowę z innymi na nierobienie normy. W planach pełen monitoring pracowników. Gdzieś robią normę ? -to zaraz są próby poniesienia norm ..i tak ciągle. Chcesz iść na urlop ?- nie bo nie ma ludzi Powyżki 10- 30 groszy do godziny po roku jak dobrze cię ocenią.( nie chcesz nadgodzin to... jesteś niedyspozycyjny i słaba ocena itp.

Tak6Nie
@Oszukany

w moim przypadku co do zapylenia powiedziano prawdę. Na szkoleniu z BHP, pan oznajmił nam, ze po każdej dniówce będziemy smarkać i pluć na czarno i to była prawda.

Tak4Nie
@pracownik DKJ

Dobrze jednak, że zostałeś poinformowany o tych kwestiach w odpowiednim czasie. Skoro pracujesz w Brembo Poland to na pewno wiesz niemal wszystko na temat tego pracodawcy. Ciekawi mnie na przykład to, czy masz tam umożliwiony rozwój zawodowy. Bierzesz może udział w jakichś cyklicznych szkoleniach, które wpływają na podnoszenie Twoich kwalifikacji? Pracodawca zapewnia takowe?

TakNie4

Informacja turystyczna

Zostawię tu kilka informacji o firmie bo może to komuś pomoże w dołączeniu do pracy. Zatrudnienie odbywa sie zwykle przez agencje pracy(są chyba aktualnie 2-3 które to robią). Na początku agencja pracy daje 2 umowy trwające po 7 dni/ Następnie jest umowa na 14/30 dni(zależy czy to połowa czy koniec miesiąca). Od tej pory masz do dyspozycji umowy: 1 miesiąc, 3 miesiące i 18 miesięcy (chyba ze w ostatnim czasie się to zmieniło). Te pierwsze są tak krótkie z 2 powodów: 1 - czy poradzisz sobie z systemem 4-brygadowym 2 - czy wytrzymasz ciężką pracę Zwykle po przepracowaniu ponad 12 miesięcy można spodziewać się transferu z Agencji pod Firmę Praca jest 4-brygadowa. Dla tych co nie wiedza jak to wygląda/na czym polega(W Brembo jest ustawienie Noc-Popołudnie-Rano): Praca 4 dni w godzinach 22-6 następnie 2 dni wolne -> 4 dni pracy w godzinach 14-22 i po nich 1 dzień wolny -> Praca w godzinach 6-14 i po nich 1 wony dzień. Praca jest cały rok niezależnie od dnia tygodnia. Zwykle jest 20 dni pracujacych w miesiącu. Święta oznaczone czerwoną kartką za zwykle wolne(w niektórych przypadkach można przyjść i wtedy stawka liczona jest x2). Praca jest ciężka, ale to normalne dla tego typu zakładu. Poniżej pare informacji o pracy: 1 - Ja chcesz sie bawić telefonem w pracy(gry, ciągłe SMSy) to praca nie dla Ciebie. 2 - Przygotować się na wykonywanie każdej pracy(Ciężka, lekka, sprzątanie, tempo wolne i szybkie). Bywali ludzie co mogli nawet 10 dni robić na tarczach/odlewach 20kg używając tylko własnej siły a gdy kazano im kleić lub wiązać kartony to uciekali z zakładu bez słowa w połowie zmiany. 3 - Jak chcesz się uczyć nowych rzeczy to firma Ci w trym pomoże więc podniesiesz kwalifikacje. Nic na siłę więc nikt CIe do tego nie zmusi(chyba że to obowiązkowe szkolenie) 4 - Dojazd do firmy jest darmowy. Autobusy i busy dowożą pracowników na każdą zmianę więc w zależności od miejsca zamieszkania można mieć możliwość łatwego i szybkiego dojazdu. Przejdźmy do sprawy pieniędzy. Wiadomym jest że nowo przyjętemu nie dadzą od razu stawki takiej jak kierownikowi. Na początku może to być stawka minimalna ale jeśli pracownik jest zaangażowany i chce pracować to bardzo szybko dochodzą różne premie które zwiększają dochód. Od razu wyjaśnię premię Produkcyjną TRP. Otrzymuje się go za każdy dzień w którym zrobi się normę. Normy są wysokie ale jeśli się uczciwie pracuje to są do zrobienia. Awarie niezależne od pracownika można czasem odliczyć więc i norma jest niższa. Awarie takie występują tylko jeśli samemu nie jesteśmy w stanie tego naprawić. Jeśli ktoś szuka sposobu by się nie narobić a zarobić to o normie zwykle zapomina. Zatrzymanie maszyny na 10min bo ide se zapalić, nie wrzucenie odlewow lub tarcz do malowania, wymiana zuzywajacych sie elementów w wolnym tempie to tylko niektóre rzeczy które spowolnią produkcję o kilka minut. Jednak kilka takich przerw i po 8h okazuje się że maszyna stała przez 30-40 min co np. powoduje brak 50 tarcz by mieć normę. Jeśli pracownik ma motywację by osiągnąć normę to w min 7 na 10 przypadkach ja bedzie miał i dostanie sporą premię za to.

Tak4Nie6
Aaaass
@Informacja turystyczna

To chyba typ sługus z pieców pisał....mało się z tym zgadza oprócz zapie......

Tak4Nie1
@Aaaass

Śmiem przypuszczać, że nigdy nie zapoznawałeś się z regulaminem http://GoWork.plhttps://www.gowork.pl/regulamin Dowiesz się z niego między innymi o tym, iż na forum publicznym zabronione jest używanie wulgarnego słownictwa. Skoro już wyjaśniliśmy sobie pewne kwestie, to bardzo serdecznie zachęcam Cię na wyrażenia merytorycznej opinii o Brembo Poland jako pracodawcy. Czy nowi pracownicy mogą liczyć na stabilny rodzaj umowy, razem ze wszystkimi jej przywilejami?

Murzyn z brembo stary
@Marta

Mertoryka w stosunku do Brembo trudno coś powiedzieć w ostatnim czasie przyjęło się 34 osoby a zwolnili się 38 co pani sądzi na ten temat premi brak chociaż państwo twierdzą że jest ale jej niema i tylko tony się liczą i całkowity brak szacunku do pracownika. Zawsze było jak wojsku mało mało a motywacji do pracy brak i nowy plan brembo 0 apsensi za vouczery da siłkę sądzę że będzie jeszcze więcej L4 niż do tej pory bez kasy ta firma nidz nie działa niech każdy kto chce przyjść do brembo pracować 200t na zmianę i nie jest lekko nie słuchać ludzi ktuzy na produkcji nie pracują bo nie mają pojęcia w (usunięte przez administratora) i nagas tony i tylko tony się liczą

@Marta

Stabilny rodzaj umowy,ze wszystkimi przywilejami. Nie słyszałem o czymś takim w Polsce.

pracownik DKJ

Miałem nieprzyjemność pracować trzy miesiące (luty-maj br.) w DKJ na odlewni.(usunięte przez administratora) Tydzień przed końcem mojego kontraktu pytam czy będzie przedłużony, on, że się zobaczy i tak dzień po dniu. Ostatniego dnia wysłał mnie do Działu Kadr, a tam te wymalowane, wylakierowane sikorki patrzą na mnie, jakbym każdej ślub obiecał i zostawił samą z dzieckiem i pytają ”to pana kierownik jeszcze panu nic nie powiedział ?” (usunięte przez administratora) I na koniec info natury ogólnej, (usunięte przez administratora)nie przenosi do innych działów i nie zatrudnia ponownie, bez względu na sposób rozstania się, bo lepiej wziąć kogoś z Ukrainy, na smieciówce (usunięte przez administratora)(tak pracują ukraińskie sprzątaczki).

Tak7Nie3
ZŁY
Nazwa działu: Produkcja

TEN ZAKŁAD TYLKO STRAJK MOŻE OCALIĆ. ZAROBKI BEZNADZIEJNE W STOSUNKU DO PRACY! CO ROBIĄ ZWIĄZKI!

Nowy

Witam , Może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda system 4 brygadowy ( ile godzin w miesiącu trzeba przepracować przy takim systemie) czy wszystkie święta są wolne np: 3-króli, wielkanocne ,1-3 -maj i jak kursuje przewóz pracowniczy z Sosnowca centrum. Z góry dziękuje .

Nowy

Witek

Dostać pracę w dobrej firmie nie jest łatwo. Może jednak trzeba przyjąć z pokorą, że nie spełniamy wymagań firmy?

Tak4Nie3

Tom
@Witek

Słuchaj ,widze że masz za zadanie poprawic opinie o firmie brembo ale fakty mówią same za siebie,brembo płaci jak najmiej,wszystkie zarobki podajecie w brutto z wszystkimi mozliwymi premiami których nie dajecie,umowy śmieciowe i na dodatek poganianie.Transport z coraz dalszych zakątków to chyba samo mówi za siebie,że nie szanujecie pracowników.

Tak11Nie

Marta

Dzień dobry, znajdzie się tutaj osoba dłużej już zatrudniona, która mogłaby mi odpowiedzieć na kilka pytań? Na jakie stanowiska pracy firma Brembo Poland aktualnie poszukuje pracowników? Czy są organizowane szkolenia, tak aby rozwinąć swoje umiejętności? Czy współpraca z resztą osób zatrudnionych jest bezproblemowa?

Zostaw opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Brembo Poland Sp. z o.o.