Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Paweł Dąbrowa Górnicza

Widzę, że mi opinie urwało, tam miało być na końcu w nawiasie(tylko na przerwie, raz dziennie), więc do zobaczenia, miłej pracy, jak najmniej zakwasów!!!!!:) Powodzenia życzę wszystkim!

Paweł Dąbrowa Górnicza

Ktoś - 2013-08-23 18:22:04 ludzie dajcie sobie spokój z pracą w brembo przez agencje,bo bedziecie robić za samą podstawe,przyjdą święta i nic nie dostaniecie,żadnych bonów,kasy itp,i będziecie pracownikami drugiej kategorii,bedziecie mieć o wiele gorsze warunki zatrudnienia,a po roku jak sie sami nie zwolnicie,to sami was kopną (usunięte przez administratora).Widzę, że jest wiele opini na temat firmy. Więc może wtrące swoje 3 groszy, jako pracownik agencyjny a teraz już pod firma brembo. Na samym początku zaznaczę, że Ci co mają w miarę "normalną i stałą" pracę czyt. za jakieś 1700 zł na ręke to od razu odradzam im zmiany pracy na fimę brembo! Jestem kawalerem, przez ponad 2 lata pracowałem przez agencję dla firmy brembo. Od razu tu zaznaczę, że niema przyjęć typowo pod firmę brembo! O tym możecie zapomnieć! Firma brembo ma podpisaną umowę z agencją i tak rekrutuje pracowników fizycznych, najpierw rozmowy z władzami firmy brembo(kierownikami, brygadzistami, dyrektorami) a na samym końcu po pozytywnej decyzji o przyjęciu do pracy, czeka was rozmowa z szefostwem agencji. Pracuję w firmie już prawie 3 lata (od 3 miesięcy mam umowę z firmą Brembo) i nie znam, powtarzam nie znam z autopsji i nigdy nie słyszałem, aby przyjęli pracownika fizycznego czy to na tokarke, czy na magazyn czy na produkcję, nie znam przypadku aby został przyjęty od razu bezpośrednio pod firmę! To obowiązuje tylko pracowników fizycznych! Pracownicy umysłowi tacy jak kierownicy, menadżerowie, administracja są przyjmowani pod firmę brembo bezpośrednio. A pracownicy fizyczni tylko przez agencję, pod agencją musicie minimum rok czasu przepracować, firma was nie może wcześniej wziąść na kontrakt, bo ma umowę z agencją i płaciła by agencji karę pieniężną. Ja pracowałem pod agencją ponad 2 lata. Zostałem przyjęty jako programista i operator maszyn sterowanych numerycznie, ale wiadomo jak to z pracownikami agencyjnymi, pracujesz raz tu raz tam, przeważnie będą was brali do różnych prac czy to magazyn, czy linia produkcyjna bo np..brakuje ludzi, albo na odlewnie, także nie ma tak, że Ty jesteś przyjęty jako operator i będziesz pracował tylko w jednym miejscu, agencyjnych pracowników bierze się wszędzie, każdego dnia rano dostajesz dyspozycję gdzie będziesz pracował, albo na magazynie, albo na linie produkcyjną czy na odlewnie, albo na maszynie cnc. Odradzam pracę ludziom, którzy mają rodziny, ciężko z tego wyżyć. Ja jestem kawalerem i mieszkam z rodzicami, no ale jakąś pracę mieć musiałem byłem bezrobotny (urząd pracy w dąbrowie mnie tu skierował) więc lepsze te 1200 zł na ręke niż nic. Dużo jest prawdy w tym żebyście sobie dali spokój z pracą przez agencję, to prawda, nie dostajecie żadnych bonów, żadnych premii itd..O tym możecie zapomnieć, prawdą jest, że umowy są przedłużane co miesiąc, dostajesz umowę np..tak jak dzisiaj od 24 sierpnia do 24 września 2013 roku, tak to wygląda, nie spodobasz się im, podpadniesz czymś wpiszą cię na listę i przy końcu umowy nie przedłużą Ci! Jest to praca BARDZO NIEPEWNA! Nie raz było, że siedziałem w domu i czekałem na telefon żeby przyjść do pracy. Oczywiście siedzenie w domu za darmo, nie raz marna wypłata była po 400 zł na miecha, bo większość w domu się siedziało, także Ci co się nastawiają na dużo, niech lepiej sobie dadzą spokój!! To nie jest regułą, że już po roku czasu pójdziesz pod brembo! Ja przepracowałem ponad 2 lata i zdrowo musiałem swoje wychodzić, prosić się aż w końcu dali..Teraz po przepracowanym tym okresie jestem zadowolony bo "mam pracę" ale z pensji...nie jestem zadowolony! Pensje w firmie są marne, naprawde marne, ja jako agencyjny dostawałem 1200 na ręke, a po przejściu na umowe z brembo mam 1350 zł, więc "jedyne" 150 zł więcej..Kokosów niema, a (usunięte przez administratora)l jest nie ziemski!! Nieraz trzeba podnosić ciężkie elementy stalowe z ziemi na stół (ułożone są w metalowych koszach) po całym dniu takiego wykładania siadając na kibel, to uwierzcie mi ciężko się z niego podnieść..Proponuję (przynajmniej Ja tak robiłem) brać sobie na plecy maść i taki pas wygrzewający, bo zakwasy będziecie mieli nieziemskie i to nie raz!! Uważajcie żeby nikomu nie podpaść(nie wychodzić często na papieroska, najlepiej tylko raz dziennie na przerwie śniadaniowej) bo za częste wychodzenie też ci nieprzedłużą, uzasadnią to tym, że jesteś mało wydajnym pracownikiem. Z kierownikami niedyskutować za bardzo, nie stawiać na swoim! To co powie kierownik jest ŚWIĘTE!! Nawet jak jest ŹLE!! ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE!!!! Aha o chorobowym lepiej zapomnieć..Ja przez 3 lata od kąd tu pracuje, nie byłem na chorobowym, znam przypadek, gdzie gość po 5 latach pracy, poszedł na chorobowe, miał coś z nogą, był za długo na chorobowym i nie miał już do czego wracać! Na jego stanowisko przyjęli kogoś innego a on poprostu został zwolniony(oficjalny powód zwolnienia - spowolnienie rynku oraz kryzys) Także dobra rada, nie podskakujcie, róbcie swoje, nie wyłazić w czasie pracy na papierosa (tyl

Ktoś

ludzie dajcie sobie spokój z pracą w brembo przez agencje,bo bedziecie robić za samą podstawe,przyjdą święta i nic nie dostaniecie,żadnych bonów,kasy itp,i będziecie pracownikami drugiej kategorii,bedziecie mieć o wiele gorsze warunki zatrudnienia,a po roku jak sie sami nie zwolnicie,to sami was kopną (usunięte przez administratora) i następnych frajerów sobie narają.

seweryn

Norbert - 2013-08-22 22:01:31 Z tego co wiem na 100% to to, że w Niepołomicach bedą zatrudniali PRZEZ AGENCJĘ!! BO BREMBO JAKO TAKO NIE BIERZE PRACOWNIKÓW POD SIEBIE! DOPIERO PO ROKU CZASU PRACY PRZEZ AGENCJĘ MASZ MOŻLIWOŚĆ PRACY POD BREMBO!! Wiem, bo sam byłem na rozmowie o pracę w Niepołomicach, czytając Twój post Seweryn, zadzwoniłem i z ciekawości się zapytałem czy w Niepołomicach będę zatruydniony przez Brembo, powiedzieli mi, że NIE!! I podali nazwę jakiejś agencji!!! Powiedzieli, że dopiero po roku czasu jak się sprawdzę wtedy mi dadzą umowę z firmą Brembo!! Dwie rozmowy kwalifikacyjne przeszedłem pozytywnie...Starałem się na stanowisko operatora CNC albo na produkcję. Ujmę to tak..Po ty co usłyszałem, że będę pracował pod AGENCJĄ PRZEZ ROK CZASU!!! To poprosiłem aby moją kandydaturę na to stanowisko WYKREŚLILI!!! Niech sobie szukają innych jeleni!!! Ja co miesiąc nie mam mieć zamiaru przedłużanej umowy!! Nie będzie zleceń - pracy, to mnie wyślą do domu!! Albo każą w ogóle nie przychodzić!! Mam to w (usunięte przez administratora) głęboko!! Babka mi powiedziała, że w Sosnowcu jest tak samo i w Czestochowej, że zatrudniają TYLKO PRZEZ AGENCJĘ!!!!!!! Dzięki Seweryn!! Dzięki Tobie i Twoim wypowiedziom uniknąłem tego (usunięte przez administratora).A to spotkanie co ma być 28 sierpnia, ma być z kierownikami brembo i agencji rekrutacyjnej!!!!! I na tym spotkaniu dopiero uświadomią wszystkim, że będą pracowali przez agencję!!! NIE POD BREMBO!!!! Pozdrawiam Seweryn!! Dzięki za rzetelne info, teraz już wiem co i jak!!:)Czyli mniej więcej,tak jak to opisałem.Norbert,jestem,niestety jednym z takich,jak to określiłeś ''jeleni'',jest ich wielu,jednych zmusza sytuacja materialna,finansowa,rodzinna,drudzy mają dość szukania osobiście,zawierzają agencji,różne są przyczyny.Do większości zakładów rekrutują agencje,takie czasy,tak czy inaczej życze szczerze,powodzenia w poszukiwaniu.Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Norbert

na 1 rozmowie powiedziano mi ze pierwsi operatorzy w niepołomicach będa zatrudnieni na umowe o prace bezposrednio przez firme brembo a nastepni jak firma ruszy przez agencje trankenwalder to ktos to mija sie z prawdą tylko ciekawe kto? mozna zwariowac ----- --- Ja byłem jednym z pierwszych którzy byli na rozmowie w sprawie pracy, byłem z końcem maja jeszcze do Sosnowca jechałem! Drugą rozmowę miałem już w Niepołomicach i co z tego? Mieli pierwsi być zatrudnieni przez brembo a teraz już wiem na 100%, że jak chce to TYLKO IWYŁĄCZNIE PRZEZ AGENCJĘ!!! Tak mi wytłumaczono i taka jest polityka firmy! I co miesiąc nowa umowa (przedłużenie umowy) a jak się nie spodobasz to po miesiącu czasu pracy podziękują Ci. A druga sprawa to przez agencję niechce pracować, bo nie jest to pewna praca!! Umowa o pracę z firmą to umowa! Nawet jak nie ma pracy za dużo to przychodzisz, albo urlop płatny dają Ci, a przez agencję!? To każą Ci w dany dzień nie przychodzić i siedzisz w domu za frajer...Ja nie jestem wariatem zeby z Bochni dojeżdżać do pracy przez agencję, u mnie też jest dużo takiej pracy przez agencję..Jakoś nna pierwszej i drugiej rozmowie nikt mi tego nie powiedział!! Dowiedziałem się o tym po telefonie do biura..I to spotkanie 28 sierpnia co ma być, to będzie z kierownictwem brembo i pracownikami administracyjnymi agencji!! To wiem!! I wiem, że będziemy pracować pod agencją!! Tyle w temacie, szukam innej pracy..To niema sensu...

Norbert

Nie wiem co i jak, ale to się dowiedziałem odnośnie przyjęć do pracy w Niepołomicach, powiedziano mi, że firma brembo zatrudnia TYLKO przez agencję! A po roku czasu pracy przez agencję, dopiero można liczyć na jakiś kontrakt z Brembo ( jeśli będą mieli zamówienia). Sam jestem z okolic Bochni. Dla mnie praca przez agencję jest niestabilna i nieregularna. Dlatego zrezygnowałem, nie mogę sobie na coś takiego pozwolić..Nie będą mieli pracy albo coś i bedę w domu siedział za frajer...Ja podziękowałem.Szukam dalej pracy. Powodzonka

?

Norbert

Z tego co wiem na 100% to to, że w Niepołomicach bedą zatrudniali PRZEZ AGENCJĘ!! BO BREMBO JAKO TAKO NIE BIERZE PRACOWNIKÓW POD SIEBIE! DOPIERO PO ROKU CZASU PRACY PRZEZ AGENCJĘ MASZ MOŻLIWOŚĆ PRACY POD BREMBO!! Wiem, bo sam byłem na rozmowie o pracę w Niepołomicach, czytając Twój post Seweryn, zadzwoniłem i z ciekawości się zapytałem czy w Niepołomicach będę zatruydniony przez Brembo, powiedzieli mi, że NIE!! I podali nazwę jakiejś agencji!!! Powiedzieli, że dopiero po roku czasu jak się sprawdzę wtedy mi dadzą umowę z firmą Brembo!! Dwie rozmowy kwalifikacyjne przeszedłem pozytywnie...Starałem się na stanowisko operatora CNC albo na produkcję. Ujmę to tak..Po ty co usłyszałem, że będę pracował pod AGENCJĄ PRZEZ ROK CZASU!!! To poprosiłem aby moją kandydaturę na to stanowisko WYKREŚLILI!!! Niech sobie szukają innych jeleni!!! Ja co miesiąc nie mam mieć zamiaru przedłużanej umowy!! Nie będzie zleceń - pracy, to mnie wyślą do domu!! Albo każą w ogóle nie przychodzić!! Mam to w (usunięte przez administratora) głęboko!! Babka mi powiedziała, że w Sosnowcu jest tak samo i w Czestochowej, że zatrudniają TYLKO PRZEZ AGENCJĘ!!!!!!! Dzięki Seweryn!! Dzięki Tobie i Twoim wypowiedziom uniknąłem tego gówna..A to spotkanie co ma być 28 sierpnia, ma być z kierownikami brembo i agencji rekrutacyjnej!!!!! I na tym spotkaniu dopiero uświadomią wszystkim, że będą pracowali przez agencję!!! NIE POD BREMBO!!!! Pozdrawiam Seweryn!! Dzięki za rzetelne info, teraz już wiem co i jak!!:)

seweryn

gfg - 2013-08-22 15:30:44 seweryn dziekuje a umowa przez brembo nie przez pośrednika czymś sie rózni jesli chodzi o kase i wogóle pozdrawiam jeśli takie sa oczywiscie?Umowę z Brembo podpisuje się najczęściej po przerobionym roku,lub dłuższym okresie,zaznaczam,że nie wiem czy to jest reguła,umowa o pracę 2,5 roku,ale po rozmowach związki-pracodawca,chyba nastąpiły jakieś zmiany,oraz wyższa pensja,o ile,nie wiem,chyba też różnie,wchodzą jakieś dodatki.Jeśli wogóle są przyjęcia przez Brembo bezpośrednio,o czym nie słyszałem,jeżeli chodzi o pracowników proukcji,operatorów CNC etc.,to nie mam pojęcia na jakich zasadach.Jedno jest pewne,praca wymagająca,za niewielkie pieniądze,ale jak tu piszą inni koledzy,zarobki niewiele się różnią od innych firm tego typu,zatrudniajacych poprzez agencje,wiem to z autopsji.

gfg

marcin

1200 na rękę? mój brat zbiera codziennie złom przez 4-6 godz i nie przynosi mniej jak 80zł na dzień w lipcu uzbierał prawie 3 tyś na motor a tu masz firma zbawienie za 1200 netto

seweryn

Mariusz - 2013-08-20 19:37:04 Brutto kolego! a co ty myslisz ze ktos ci nawali!? Wspominali juz koledzy wyzej, to wierzyc nie chcecie, to macie teraz. We wszystkich oddzialach jest ta sama stawka! I co najwazniejsze, dogadajcie sie czy pracujecie przez agencje czy przez firme!? Bo wiem, ze firma tez robi rekrutacje ale pracujecie pod agencja!! A to nie to samo! Takze kokosow niema zapiernicz jest nie maly i marna kasa z tego wiec niema co obwijac w bawelne ci co po rezygnowali wyzej to chyba najlepiej na tym wyjda! teraz znalezc robote za 2 tysie na reke jest cholernie ciezko!!!!!! Pisze sie tumanom jakie sa zarobki to ci dalej to samo i mysla ze ktos im nawali nie wiadomo ile! Sami sie przekonaja jak pojda do pracy, co nie Seweryn!? Pozdro!Pozdrawiam kolego,niestety w większości potwierdzam.

seweryn

Przepraszam kolego,ale z braku czasu,dopiero teraz coś jestem w stanie odpisać,a więc,jeśli dobry miesiąc i kierownik zaproponuje Ci,jako już samodzielnemu pracownikowi[pisze o operatorach CNC],nadgodziny,to da się wyciągnąć nawet do 1700 na ręke,wniosek o podwyżkę składasz po 3 miesiącach i czekasz na rozpatrzenie,to może trwać,i jeszcze jedno,przez agencje dostajesz UMOWE O PRACE,choć przedłużaną co miesiąc,po każdym przepracowanym miesiącu masz 2 dni urlopu,odciagane wszystkie składki,nie wszędzie tak jest.Pozdrawiam

Mariusz

Koledzy wiem jak jest..Niestety każdy ma rodzinę na utrzymaniu! Żyjemy w chorym kraju pensja minimalna to powinna być 2 tysiące na ręke a to i tak mało!! A my mamy 1200...Dobrze, ze żona pracuje jakoś trzeba pchać ten wózek..Dużo jest takich firm gdzie płacą najniższą krajową, sam moge ci wskazać mnóstwo takich firm!! Wykorzystywanie ludzi, poprostu pracodawca jest na wygranej pozycji, bo wie, że niemają ludzie pracy! i dlatego tak nas wszystkich wykorzystują, bo gdyby była praca, to brembo mogło by swoje firmy zamykać w polsce:)

***

To teraz powiedzcie o zarobkach kierowników, którzy często nie maja pojęcia co jest co. Ty tyrasz, przerzucasz po kilka ton na dniówkę , śmierdzisz jak w rybnym, a oni tylko za chodzenie i siedzenie po kilka ładnych tysi trzepą.

klp

co nawali! co nawali! człowieku pracuje juz troche lat i nigdy nie słyszałem zeby ktos zarabiał 1200zl i nikt tu nie pisze ze kłamiesz tylko każdy jest zdziwiony bo w najgorszym(usunięte przez administratora) to dają 1400zl na reke więc każdy jest w szoku bo nawet w tej wysmiewanej biedronce człowiek ma wiecej lub nawet sprzątaczka ma wiecej.I mało kto słyszał zeby tyle płacili więc to nie jest ubliżanie pracownikom brembo lecz niedowierzanie ze mozna w 2013 dostawac taka "pensje" chory kraj

Mariusz

material do obróbki jest dosc drogi i tak jak napisał Seweryn za pierwszym razem nic nie powiedza, zwrócą tylko uwagę, jak spierdzielisz materiał ale za trzecim razem jak to ci sie stanie to albo nagana, albo kase pokrywacie za (usunięte przez administratora)materiał, albo wypad z roboty, oczywiscie ze skutkiem natychmiastowym i za porozumieniem stron, dyscyplinarki za to wam nie dadza, jedyny plus tego:)

ktoś

Stary,1700 brutto

mac

Witam jestem tutaj nowy więc prosze sie nie smiac z moich pytan ale mam pytanie do "seweryna" czy pisząc 1700max miałes na myśli brutto czy netto bo nie jestem wogole zorientowany ile płacą w firmach tego typu dziękuję za odpowiedz i czy są jakieś mozliwosci podwyzek i awansow?

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.