Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Czy firma Brembo Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szkoleniowiec

Jakie szkolenia? Nie ma szkoleń. No chyba że ba wózki. Chyba że te pseudo szkolenia z lakierni i obróbki. Typu - znajdź wadę hahaha

tolek

Witam czy ta RUDA małpa z (usunięte przez administratora) jeszcze jest kierownikiem i jego piesek na zawołanie Hiu z taka dziwna łapką jak kurczak ?

Hmmm

Kierownictwo z d1 d2 d3 odlewnia( nie wszyscy ) powinni oceniać Cię za pracę jaką wykonujesz a nie jak z nim żyjesz . Robisz robotę dobrze a co z tego jak nie jesteś ziomkiem z kierownikiem. starasz starasz sie a i tak jesteś ten zły pracownik. Kierownictwo powinno byc neutralne. Każdy pracownik powinien tez oceniac kierownika co roku jak oni to robią z nami wtedy być może coś to zmieni . Koledzy kierowników dostają większe oceny roczne.

Grzechu
@Hmmm

Za dużo tam podkierownikow którzy tylko chodzą na fajkę i nic nie robię plotki tylko połowę bym tam zwolnił i chętnie innymi zastąpił i ich wyszkolil niestety (usunięte przez administratora) były będą zawsze

Ex brembol
@Hmmm

Jak dobrze że już nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) Pozdro z UK dla starej gwardii ze zmiany 04 WPT

Grzechu
@Ex brembol

Exbrembol A gdzie teraz pracujesz bo myślę też nad zmienia pracy

Ex brembol
@Grzechu

Od kilku lat pracuje mieszkam i pracuje w Anglii. Nieporównywalnie lepsze warunki zarówno jeśli chodzi o warunki pracy jak i pod względem finansowym.

Wogule nie szanują ludzi, niech robią tak dalej.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Teresa

Wie ktoś, jaki system pracy jest w Brembo? Jeśli pracujecie w systemie zmianowym, to dajcie znać, ile jest zmian i po ile godzin. Dzięki.

Mefiso
@Teresa

System jest ogólnie 4 brygadowy ale zawsze możesz przejść na ogólną i pracujesz tylko albo na rano albo popołudnie od poniedziałku do piątku

Jak wygląda praca na dziale obróbki tarcz w utrzymaniu ruchu

Damain

witam wszystkich ja mam takie pytanie ja mam rozmowe kwalifikacyjna i chce sie dowiedziec jaka to jest praca w tym brembo powie mi ktos cos konkretnego??

Bogdan N
@Damain

Robisz jak (usunięte przez administratora) za grosze na 4 brygady. Ale masz przerwę do 25min.

Na jakie benefity można liczyć w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Siwy

Zedne tylko ludzi (usunięte przez administratora)

Daniel

Ile zarobi pracownik na początek na rękę przez agencję pracy za miesiąc pracy proszę o odpowiedz.

Inżynier
@Daniel

Nie ma przyjęć na tarcze

Lukasz

Witajcie proszę napisać o zarobkach przy tarczach na początek ? Jak wygląda socjal??

Nocny Jastrząb

UWAGA, Czytajcie szybko nowe opinie, bo te politpoprawe fiuty cenzuruja co się da, czyli każdą konkretną informację.

Teresa
@Nocny Jastrząb

Radzę przycumować z językiem wypowiedzi, bo właśnie takie wpisy są blokowane tzn. takie w których jest używany język niecenzuralny. Rozumiem że jesteś pracownikiem firmy Brembo, to byłaby wdzięczna za informację czy obecnie firma poszukuje nowych pracowników?

@Teresa

Tutaj wpisuje się opinie o firmie, a nie szuka pracy w niej. Od tego jest Dział Kadr (m. in.)

Peter Wolf

Miałem nieprzyjemność pracować jakiś czas w DKJ na odlewni. Kierownikiem jest tam niejaki gaweł szmugiel i w tym cały problem, bo to jest chłopczyk w krótkich spodenkach. Niby kierownik, ale sam z siebie nie potrafi podjąć żadnej, najprostszej decyzji, zanim cokolwiek zrobi wykonuje po kilka telefonów, w tym zawsze do tego super buca i mega buraka Janusza z głównego laboru. Sprawa tak błaha, jak podpisanie dwóch dni urlopu naszemu ”kierownikowi” zajęła aż tydzień, po którym stwierdził, że on wniosek zgubił i mam wypisać jeszcze raz. Trudno doprawdy wyobrazić sobie łatwiejszą decyzje do podjęcia, a przecież on ma koordynować pracę całego zespołu w DKJ. Najlepiej wychodzi mu siedzenie na upie i gapienie się w laptop z wykresami jakości i najlepiej, jak do niego się nikt nie odzywa, wtedy jest w swoim żywiole.. Jest też nasz chłopczyk wzorem odwagi i męstwa. Tydzień przed końcem mojego kontraktu pytam czy będzie przedłużony, on, że się zobaczy i tak dzień po dniu. Ostatniego dnia wysłał mnie do Działu Kadr, a tam te wymalowane, wylakierowane sikorki patrzą na mnie, jakbym każdej ślub obiecał i zostawił samą z dzieckiem i pytają ”to pana kierownik jeszcze panu nic nie powiedział ?” Prywatnie zadałem mu już pytanie, czy się jeszcze moczy w nocy, w łóżeczku, teraz ponawiam je PUBLICZNIE. Stawiam moją wypłatę przeciw jego i tego mega buca Janusza razem wziętych, że rękawicy nie podejmą. I na koniec info natury ogólnej, Brembo nie przenosi do innych działów i nie zatrudnia ponownie, bez względu na sposób rozstania się, bo lepiej wziąć kogoś z Ukrainy, na śmieciówce lub całkiem na czarno (tak pracują ukraińskie sprzątaczki).

kokot

Witam Ja raczej zamiast opinii mam pytanie czy ktos pracuje w kontroli jakosci i jak wyglada taka praca. Czy jest ciezko czy sa jakies normy i jakie sa zarobki netto?Z gory dziekuje za odpowiedz

@kokot

Ja pracowałem w DKJ. Przeczytaj moją opinię. W tej chwili jest najnowsza, wrzucona ponownie po skasowaniu przez admina.

nocny jastrzab

Miałem nieprzyjemność pracować trzy miesiące (luty-maj br.) w DKJ na odlewni.(usunięte przez administratora) Tydzień przed końcem mojego kontraktu pytam czy będzie przedłużony, on, że się zobaczy i tak dzień po dniu. Ostatniego dnia wysłał mnie do Działu Kadr, a tam te wymalowane, wylakierowane sikorki patrzą na mnie, jakbym każdej ślub obiecał i zostawił samą z dzieckiem i pytają ”to pana kierownik jeszcze panu nic nie powiedział ?” (usunięte przez administratora) I na koniec info natury ogólnej, Brembo nie przenosi do innych działów i nie zatrudnia ponownie, bez względu na sposób rozstania się, bo lepiej wziąć kogoś z Ukrainy(usunięte przez administratora)(tak pracują ukraińskie sprzątaczki).

Były pracownik odlewni

Siema.. ! Super że w tym (usunięte przez administratora) zapylonym już nie pracuję. Ludzie udawaja że są kumplami idziesz z nimi na piwo czy wódkę.. A za plecami Cię sprzedawaja kierownikiem.. że nic nie robisz na lini, ściemniasz itp. A jak chcesz iść do "ubikacji" mówią że musisz czekać aż ktoś Cię zmieni.... A ty lej i rób w gadzie.. Bo jak wyjdzieśz tak Cię zjebia. Pozdrawiam Was parowy 2K.

Wolf

Wolf

Potwierdzam.(usunięte przez administratora)

adam

Czy ktoś zna pana Gębkę który pracował w Brembo. Co to za typ . Bo persona z niego jak ho ho i dlaczego odszedł z Brembo.

Oszukany

Wysłałem cv do brembo,pani zajmujaca sie rekrutacja oddzwonila i zaprosila mnie na rozmowe podkreslajac ze bede pracowal bezposrednio pod brembo,na rozmowie robila wszystko zeby jak najwiecej osob ktore przyszly na rozmowe chcialy pracowac,powiedziala,ze takie zapylenie na odlewni jest pierwszy raz a takie zapylenie to codziennosc kazdy kto tam pracowal to wie o tym,mialem dostac umowe na 3 miesiace ,a tymczasem przekazala mnie do agencji zapewniajac umowe na 3 miesiace,w agencji dali mi umowe do podpisania na tydzien znowu zapewniajac ze nastepna bedzie na 3 miesiące a była znowu na tydzień.Ale po rozmowie z kilkoma osobami ,ktore przybyly w sprawie pracy dowiedzialem sie,ze kazdego tak oszukali,daja smieciowe umowy.Pani która rekrutuje jest bardzo miła ale tylko do czasu nakłonienia do współpracy,póżniej mówi,że nic nie mówiła ,żadnej umowy nie obiecała.BANDA OSZUSTÓW

stary
@Oszukany

takie mają metody i dopóki są chętni nie będzie innej polityki. 80% nowo przyjętych na produkcję rezygnuje w ciągu 2 tygodni ( ciężka stresująca praca i dodatkowo słabo płatna.Premia za wyrobienie normy (tzw.TRS praktycznie nie do wyrobienia . Normy wyliczone do 1/100 sekundy.Każdy przestój np.awaria czy zatrzymanie maszny to dla pracownika brak premii.Pracownik na produkcji -zło konieczne- ciągle podejrzewany o zmowę z innymi na nierobienie normy. W planach pełen monitoring pracowników. Gdzieś robią normę ? -to zaraz są próby poniesienia norm ..i tak ciągle. Chcesz iść na urlop ?- nie bo nie ma ludzi Powyżki 10- 30 groszy do godziny po roku jak dobrze cię ocenią.( nie chcesz nadgodzin to... jesteś niedyspozycyjny i słaba ocena itp.

pracownik DKJ
@Oszukany

w moim przypadku co do zapylenia powiedziano prawdę. Na szkoleniu z BHP, pan oznajmił nam, ze po każdej dniówce będziemy smarkać i pluć na czarno i to była prawda.

@pracownik DKJ

Dobrze jednak, że zostałeś poinformowany o tych kwestiach w odpowiednim czasie. Skoro pracujesz w Brembo Poland to na pewno wiesz niemal wszystko na temat tego pracodawcy. Ciekawi mnie na przykład to, czy masz tam umożliwiony rozwój zawodowy. Bierzesz może udział w jakichś cyklicznych szkoleniach, które wpływają na podnoszenie Twoich kwalifikacji? Pracodawca zapewnia takowe?

Informacja turystyczna

Zostawię tu kilka informacji o firmie bo może to komuś pomoże w dołączeniu do pracy. Zatrudnienie odbywa sie zwykle przez agencje pracy(są chyba aktualnie 2-3 które to robią). Na początku agencja pracy daje 2 umowy trwające po 7 dni/ Następnie jest umowa na 14/30 dni(zależy czy to połowa czy koniec miesiąca). Od tej pory masz do dyspozycji umowy: 1 miesiąc, 3 miesiące i 18 miesięcy (chyba ze w ostatnim czasie się to zmieniło). Te pierwsze są tak krótkie z 2 powodów: 1 - czy poradzisz sobie z systemem 4-brygadowym 2 - czy wytrzymasz ciężką pracę Zwykle po przepracowaniu ponad 12 miesięcy można spodziewać się transferu z Agencji pod Firmę Praca jest 4-brygadowa. Dla tych co nie wiedza jak to wygląda/na czym polega(W Brembo jest ustawienie Noc-Popołudnie-Rano): Praca 4 dni w godzinach 22-6 następnie 2 dni wolne -> 4 dni pracy w godzinach 14-22 i po nich 1 dzień wolny -> Praca w godzinach 6-14 i po nich 1 wony dzień. Praca jest cały rok niezależnie od dnia tygodnia. Zwykle jest 20 dni pracujacych w miesiącu. Święta oznaczone czerwoną kartką za zwykle wolne(w niektórych przypadkach można przyjść i wtedy stawka liczona jest x2). Praca jest ciężka, ale to normalne dla tego typu zakładu. Poniżej pare informacji o pracy: 1 - Ja chcesz sie bawić telefonem w pracy(gry, ciągłe SMSy) to praca nie dla Ciebie. 2 - Przygotować się na wykonywanie każdej pracy(Ciężka, lekka, sprzątanie, tempo wolne i szybkie). Bywali ludzie co mogli nawet 10 dni robić na tarczach/odlewach 20kg używając tylko własnej siły a gdy kazano im kleić lub wiązać kartony to uciekali z zakładu bez słowa w połowie zmiany. 3 - Jak chcesz się uczyć nowych rzeczy to firma Ci w trym pomoże więc podniesiesz kwalifikacje. Nic na siłę więc nikt CIe do tego nie zmusi(chyba że to obowiązkowe szkolenie) 4 - Dojazd do firmy jest darmowy. Autobusy i busy dowożą pracowników na każdą zmianę więc w zależności od miejsca zamieszkania można mieć możliwość łatwego i szybkiego dojazdu. Przejdźmy do sprawy pieniędzy. Wiadomym jest że nowo przyjętemu nie dadzą od razu stawki takiej jak kierownikowi. Na początku może to być stawka minimalna ale jeśli pracownik jest zaangażowany i chce pracować to bardzo szybko dochodzą różne premie które zwiększają dochód. Od razu wyjaśnię premię Produkcyjną TRP. Otrzymuje się go za każdy dzień w którym zrobi się normę. Normy są wysokie ale jeśli się uczciwie pracuje to są do zrobienia. Awarie niezależne od pracownika można czasem odliczyć więc i norma jest niższa. Awarie takie występują tylko jeśli samemu nie jesteśmy w stanie tego naprawić. Jeśli ktoś szuka sposobu by się nie narobić a zarobić to o normie zwykle zapomina. Zatrzymanie maszyny na 10min bo ide se zapalić, nie wrzucenie odlewow lub tarcz do malowania, wymiana zuzywajacych sie elementów w wolnym tempie to tylko niektóre rzeczy które spowolnią produkcję o kilka minut. Jednak kilka takich przerw i po 8h okazuje się że maszyna stała przez 30-40 min co np. powoduje brak 50 tarcz by mieć normę. Jeśli pracownik ma motywację by osiągnąć normę to w min 7 na 10 przypadkach ja bedzie miał i dostanie sporą premię za to.

Aaaass
@Informacja turystyczna

To chyba typ sługus z pieców pisał....mało się z tym zgadza oprócz zapie......

@Aaaass

Śmiem przypuszczać, że nigdy nie zapoznawałeś się z regulaminem GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin Dowiesz się z niego między innymi o tym, iż na forum publicznym zabronione jest używanie wulgarnego słownictwa. Skoro już wyjaśniliśmy sobie pewne kwestie, to bardzo serdecznie zachęcam Cię na wyrażenia merytorycznej opinii o Brembo Poland jako pracodawcy. Czy nowi pracownicy mogą liczyć na stabilny rodzaj umowy, razem ze wszystkimi jej przywilejami?

Murzyn z brembo stary
@Marta

Mertoryka w stosunku do Brembo trudno coś powiedzieć w ostatnim czasie przyjęło się 34 osoby a zwolnili się 38 co pani sądzi na ten temat premi brak chociaż państwo twierdzą że jest ale jej niema i tylko tony się liczą i całkowity brak szacunku do pracownika. Zawsze było jak wojsku mało mało a motywacji do pracy brak i nowy plan brembo 0 apsensi za vouczery da siłkę sądzę że będzie jeszcze więcej L4 niż do tej pory bez kasy ta firma nidz nie działa niech każdy kto chce przyjść do brembo pracować 200t na zmianę i nie jest lekko nie słuchać ludzi ktuzy na produkcji nie pracują bo nie mają pojęcia w (usunięte przez administratora) i nagas tony i tylko tony się liczą

pracownik DKJ
@Marta

Stabilny rodzaj umowy,ze wszystkimi przywilejami. Nie słyszałem o czymś takim w Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.