Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

pracownik DKJ

Miałem nieprzyjemność pracować trzy miesiące (luty-maj br.) w DKJ na odlewni.(usunięte przez administratora) Tydzień przed końcem mojego kontraktu pytam czy będzie przedłużony, on, że się zobaczy i tak dzień po dniu. Ostatniego dnia wysłał mnie do Działu Kadr, a tam te wymalowane, wylakierowane sikorki patrzą na mnie, jakbym każdej ślub obiecał i zostawił samą z dzieckiem i pytają ”to pana kierownik jeszcze panu nic nie powiedział ?” (usunięte przez administratora) I na koniec info natury ogólnej, (usunięte przez administratora)nie przenosi do innych działów i nie zatrudnia ponownie, bez względu na sposób rozstania się, bo lepiej wziąć kogoś z Ukrainy, na smieciówce (usunięte przez administratora)(tak pracują ukraińskie sprzątaczki).

ZŁY

TEN ZAKŁAD TYLKO STRAJK MOŻE OCALIĆ. ZAROBKI BEZNADZIEJNE W STOSUNKU DO PRACY! CO ROBIĄ ZWIĄZKI!

Witam , Może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda system 4 brygadowy ( ile godzin w miesiącu trzeba przepracować przy takim systemie) czy wszystkie święta są wolne np: 3-króli, wielkanocne ,1-3 -maj i jak kursuje przewóz pracowniczy z Sosnowca centrum. Z góry dziękuje .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Witek

Dostać pracę w dobrej firmie nie jest łatwo. Może jednak trzeba przyjąć z pokorą, że nie spełniamy wymagań firmy?

Tom
@Witek

Słuchaj ,widze że masz za zadanie poprawic opinie o firmie brembo ale fakty mówią same za siebie,brembo płaci jak najmiej,wszystkie zarobki podajecie w brutto z wszystkimi mozliwymi premiami których nie dajecie,umowy śmieciowe i na dodatek poganianie.Transport z coraz dalszych zakątków to chyba samo mówi za siebie,że nie szanujecie pracowników.

Dzień dobry, znajdzie się tutaj osoba dłużej już zatrudniona, która mogłaby mi odpowiedzieć na kilka pytań? Na jakie stanowiska pracy firma Brembo Poland aktualnie poszukuje pracowników? Czy są organizowane szkolenia, tak aby rozwinąć swoje umiejętności? Czy współpraca z resztą osób zatrudnionych jest bezproblemowa?

Ramona

Proszę o jakieś odpowiedzi czy wogole organizuje jakieś integrację pracownicze. Bardzo to dla mnie ważne. Jakby ktoś coś wiedział to proszę o odpowiedz.

Ramona

Witam mam pytanie czy Brembo organizuje integracjie dla pracowników 14 czerwca?

@Goły, bezpośrednio czyli jak? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Co trzeba umieć, jakie posiadać kwalifikacje by zostać zatrudnionym w Brembo? @Siwy, piszesz, że zmieniło się na lepsze po zmianie osób, które obejmowały kierownicze stanowiska. Co konkretnie zmieniło się na plus? Co jeszcze według Ciebie powinno się zmienić by było w Brembo naprawdę dobrze?

Cezary

Tak jakoś cicho zrobiło się na forum. Jest dobrze i dlatego?

Siwy
@Cezary

Idealnie nie jest. Ale rzeczywiście jest lepiej. Atmosfera poprawiła się po zmianach dowodzących;)

@Ble może brak załogi jest spowodowany przejściowym słabszym okresem i sytuacja poprawi się? W internecie można znaleźć liczne ogłoszenia o pracę publikowane przez Brembo Poland. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak się pracuje? Jaka panuje atmosfera, jaki jest stosunek przełożonych do pracowników?

Ghp
@Marta

Nie, jeżeli podejście pracodawcy do pracownika się nie zmieni to ciągle będzie ludzi brakować. Jakie są to ogłoszenia? Nikt kto naprawdę coś ogarnia nie zatrudni się przez agencję za 2tys w 4 brygadach... To jest największy problem brembo i reszty dużych zakładów-agencje pracy a co za tym idzie ogromna rotacja ludzi

Goły
@Ghp

Zatrudniają bezpośrednio... ja jestem tego najlepszym przykładem. Praca ciężka, kasa nie jest zła. Można się przyzwyczaić

Witold

Słyszałem, że firma ma oponie dobrego pracodawcy. Jakoś to się kłóci z niektórymi wpisami!

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Brembo Poland? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Ble

Ciągle podnoszenie norm, kasa ta sama, za chwilę pewnie praca na 2 maszyny (brak ludzi), generalnie lepiej już było. Praca do najciezszych nie należy jedyny plus

Ble
@Ble

Tak wygląda sytuacja w Niepołomicach

nowy

Witam jest ktoś może z Niepołomic i może napisać jak tam wyglada sytuacja?

@Altos nie znam sytuacji w tym zakładzie, dlatego pytam. Znam za to inne miejsca, w których taka postawa przynosiła skutki.

Altos

@Marta Nie mam aż takiego doświadczenia i wiedzy jak myślisz(lub próbujesz się dowiedzieć !) ale jestem dobrym obserwatorem ,i stąd moje spostrzeżenia. Więc Twoim zdaniem powinienem się udać do swojego przełożonego i powiedzieć co widzę i co słyszę , bo chłopina niedowidzi i niedosłyszy a badania lekarskie co roku wychodzą mu wyśmienicie. No bez jaj.... no chyba że znasz to z własnego doświadczenia w tej firmie , że twojemu przełożonemu trzeba zwracać uwagę na tak kluczowe kwestie jak Twój punkt widzenia ?. Czy zadawanie głupich pytań na tym forum to Twoja jedyna rozrywka ? czy może Ty nam opiszesz jak widzisz sytuacje zwykłego pracownika w tym zakładzie ?

W takim razie @Altos, czy przedstawiałeś kierownictwu swój punkt widzenia? Skoro masz tak wielkie doświadczenie w branży i wiedzę to może warto zwrócić im uwagę na tak kluczowe kwestie?

Altos

@Marta Niestety nie będę uzasadniał swojego zdania , bo jeszcze go nie przedstawłem. Odniosłem się tylko do kwestii wiedzy operatorów cnc. Nie znam innego zakładu obróbki cnc , gdzie sprowadza się operatora do roli robota przemysłowego , z podstawową znajomością AX oraz wszelkich maszyn znajdujących się na gnieździe. @spry Kolega pisze że w innych zakładach operator cnc dostaje rysunek i pisze sobie do nioego prosty program , ale czy pomyślałeś że w tym zakładzie operator nie jest od pisania programów ? (ba powiem więcej ma na większości maszyn zablokowany dostęp do edycji programu) , tylko od przerzucania ton odlewów. A czy w innych zakładach operator ma znać podstawową obsługę prasy , profilatora , robota ,wyważarki , znakownicy , wiertarki , znakownicy laserowej , tokarki oraz sterownika , banku pomiarowego , lakierni itp itd. No wybaczcie.... ale tu operatora traktuje się jak zło konieczne , który przychodzi tylko po urlop lub zgłosić awarię , a tacy jak wy uważacie że gość w czasie 8 godz w temp ok 40 stopni bedzie chętny ( nie zmęczony i zadowolony ) że może się nauczyć kilku wzorów na prędkość skrawania (n)(obr./min.)? która i tak mu się w tym zakładzie nigdy nie przyda ?????? Co do prostych komend w MDA: to do czego Ty na co dzień używasz tego trybu pracy ?. Może powiedź mi do czego ma go użyć operatorw tym zakładzie , owarcia/zamknięcia szczęk lub drzwi ? Ciuszki woda oraz rękawiczki to podstawowy obowiązek pracodawcy więc w czym problem ?. Dalej piszesz że"operator cnc to nie osoba od wymiany płytek i ładowania podajnika z odlewami" człowieku tak jest i będzie , bo kolejny raz Ci powtarzam że tu operator jest sprowadzony właśnie do tej roli. A teraz może druga strona medalu żeby nie było że jestem stronniczy , oczywiście każdy wie że nie każdy operator jest skłonny do nauki obróbki cnc , a to ze względu na wykształcenie , brak zainteresowania tematem , lub poprostu brakiem szacunku do jego osoby , przychodzi na swoje 8h w międzyczasie fajeczka , bajerka i do domu.

@Altos, użytkownik @spry uzasadnił swoje zdanie, czy Ty mógłbyś również swoje rozwinąć? Potencjalni pracownicy szukają tutaj konkretnych informacji dotyczących, np. umowy, czasu pracy, systemu zmianowego. Warto odnieść się więc do tych kwestii.

@Czas przebudzenia masz doświadczenie w pracy w Brembo Poland? Możesz napisać, skąd przekonanie do takich mocnych słów?

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.