Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Mówiąc prawde

Socjal? Hahaha w Auresie? Hahahah oni nawet na święta Bożego Narodzenia nic nie dali! Tylko ci co chodzą chorzy do pracy z goraczka grypami itp dostali po 500 zl na święta a reszta pracowników którzy (usunięte przez administratora) tak samo jak oni nie dostali nawet złotówki! Trzeba wkoncu zgłosić ten Mobing do odpowiednich instytucji ????

Oooo

Stefański was zniszy juz ciagnie za sobą pół magneti

pracownik alp

Kocham ten komentarz :)

ex

Kto to jest stefański?

Alpl
@Oooo

Dużo wciąga nosem uważajcie tam na niego wiecznie pobudzony że z cpunow robia dyrektorow koniec świata.

Oczywiście groziła mi śmiercią również z powodu tego, że nie pracowałem należycie, według suki uznania. ZATEM STRZEŻCIE SIĘ PRACOWAĆ NIEZGODNIE Z UZNANIEM SUKI, A MOŻE KADRA ZARZĄDZAJĄCA AURESU MA PODOBNE ZWYCZAJE - GROZIĆ ŚMIERCIĄ PRACOWNIKOM ! POWINNIŚCIE ZDECHNĄĆ JAK PSY.

Nie zdążyłem dokończyć bułki :P, gdyż po przeczytaniu posta o tym, że aures jest najgorszą firmą w której pracowała jakaś kobieta, dążę aby potwierdzić to samo. Dla mnie również aures to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Przełożeni głupi, bez kręgosłupa moralnego. Jedna z kadry zarządzającej groziła mi śmiercią - wanda (usunięte przez administratora) dziś nie wiem jak wygląda nawet, żebyście nie posądzili mnie o czychanie na jej śmieć, ale ucieszyłbym się, nawet kuna wypiłbym piwo po lewacku, bo nie piję, bez bardzo dużego święta... a to by było małe święto.... to w sumie nie napiłbym się... ale może jednak... przypomniałbym sobie czasy auresu i zniżyłbym się do poziomu szmaty... wychyliłbym borwar świętując jej zejście.

@anonymous

alkocholo wychylony spadłby za moje plecy :P -nie piję

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

wanda (usunięte przez administratora) groziła mi śmiercią. jakaś liderka albo inna tego typu (usunięte przez administratora)

NARA

TOTALNY ZAPIEP...ZA GROSZE POSREDNICY JEDNA PAUZA 15 MIN LICZONA OD ZEJSCIA DO PRZYJSCIA SZKODA LUDZI I TEN ZAKŁAD PROWADA pOlaczki DNO MOBBING I LIDERZY WŁAZIDUPCE

tylkosapa

pracowałam tam ponad rok, ogólnie to była najgorsza firma z jaką miałam do czynienia.. te wszystkie malowania i upiększania hali przez "złoto auresa" to jakaś kpina. Podczas deszczu ludziom na produkcji kapie na głowę, powinni w kuferku dawać parasol do wyposażenia pracownika. Gdy przechodziłam pod zakład dostałam podwyżkę, zadowolona jak nigdy.. wow! podwyżka, myślałam że po prostu na nią zasłużyłam. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że, nowi pracownicy dostają na start tyle samo.. NIE POLECAM. a leader produkcji mariusz.t powinien mieć ksywę czopek, bo tak samo włazi w d*** wyższym od siebie..

Smutna
@tylkosapa

Fakt,że firma draż z coraz to lepszymi "udogodnieniami" ale nie wierzę,że tylko tu jest taki (usunięte przez administratora) Wszędzie są zgrzyty,przydupasy,zabierane premie za byle co,włażenie w (usunięte przez administratora) prezesom itd.,i itd. Można wymieniać bez końca. Niema idealbych firm,niema idealnych ludzi. Wszędzie dobrze gdzie nas niema. Amen !

aures
@tylkosapa

to raczej nie taka zła jak pracowałaś tam ponad rok,jak by ci nie pasowało to zwolniłabyś się po tygodniu

nowa

hej pracownicy Aures odp jaki jest socjal w firmie ...

nowa

jaki jest socjal w firmie jak wygląda sprawa nadgodzin

Iwona

@Janet, @mówiącprawde, pamiętajcie o tym, że forum dotyczy całej firmy AURES, a nie poszczególnych pracowników, których nikt nie ma absolutnie prawa obrażać. Piszecie, że brakuje ostatnio premii, za co w takim razie zostały one zabrane pracownikom?

Mówiąc prawde

W zakładzie nie ma żadnych dodatków nawet premie nam zabrali !Najlepiej żebyśmy za darmo robili i coraz więcej bo wiecznie mało, co zbliża się weekend to straszenie nakazem pracy DRAMAT! A Liderka zmiany C pustak w dodatku uważa się za prezesa ,niekompetetna zdzira ludzie już mają jej dosyc raczej nie ma tam ani jednej osoby która ja lubi !

Janet
@Mówiąc prawde

To prawda że liderka że zmiany C to jakaś masakra Myśli że jest niezastąpiona??? Nie tacy tam pracowali i dawno ich nie ma Poza tym była już w KJ i tam długo miejsca nie zagrzala,bo się po prostu nie nadawała Beznadziejny,paskudny babsztyl Jeszcze się doigra!!!!

Olek

Jaką umowę dostają nowi pracownicy? Czy jakiś socjal macie?

Teraz mamy bardzo dużo pacy w firmie. Jest też zatrudnieie

Iwona

@Gregor, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w AURES w Sosnowcu, rozumiem więc, że jesteś pracownikiem tej firmy, tak? @Kiedysbyloinaczej, rozumiem, że pracowałeś lub pracujesz w AURES. Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez pracodawcę? Zwracam się także do osób wypowiadających się poniżej: na forum obowiązują jasno określone zasady (https://www.gowork.pl/regulamin ), a wypowiedzi obrażające kogokolwiek nie będą tolerowane w tym miejscu.

Gregor

Idealnych firm nie ma. Trzeba co najwyżej poprawiać jakieś niedociągnięcia i będzie dobrze!!

Kiedysbyloinaczej
@Gregor

Najpiekniejsze czasy to za prez.Piotra Szkoda ze ten czas dawno przeminal :(

Iwona

@KP, dziękujemy za szczegółowe wyjaśnienie przepisów, z pewnością przyda się to wielu osobom mającym do tej pory wątpliwości co do praktycznej strony przepisów Kodeksu Pracy. Jak wygląda aktualnie sytuacja w AURES? Jaka atmosfera panuje w firmie, czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity, premie?

KP

Zgodnie z KP praca to przeciętnie 40 godzin w przeciętnie 5 dniowym tygodniu pracy. Nigdzie nie jest napisane, że soboty są dniami wolnymi. Zatem jeśli w przyjętym okresie rozliczeniowym (miesiąc maj) pracodawca udzielił dni wolnych to ma prawo domagać się ich "odpracowania" w inne dni dodatkowo wolne od pracy, tak aby przeciętnie w przyjęty okresie rozliczeniowym pracował pan / pani 5 dni i 40 godzin tygodniowo. Przestój następowałby wtedy pan / pani przyszedł do pracy i pracy by nie było z winy pracodawcy.

Endriu

Macie jakieś dodatki do wynagrodzenia ? Może premie , jakiś rozwinięty socjal ???

Nicol

Jest praca to są zatrudnienia, nie ma pracy to zwalniają

jpa

Można szybko uzyskać umowę o pracę i szybko być zwolnionym

Krzysiek
@jpa

Dostałem umowę o pacę po pół roku. Nie oszukujmy się jest to ważne mieć umowę taką, a nie "śmieciówki", które do tej pory miałem.

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES