Opinie o Spinel Anna Potiopa w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spinel Anna Potiopa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spinel Anna Potiopa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spinel Anna Potiopa w Sosnowiec

Zatroskany Nowy wpis

Gdyby ktoś nie wiedział co się stało - firma zmieniła nazwę na starą firmę Przemka - teraz to IMTS. Oczywiście poza tym nic się nie zmieniło, więc nie polecamy tego garażu.

czeladnik

brud smród i ubóstwo wytrzymalem kilka tygodni w tym garażu WŁAŚCICIELE KŁAMIĄ I NIE SPEŁNIAJĄ WYMOGÓW BHP ORAZ PRAWA PRACY !

heh Nowy wpis
@czeladnik

potwierdzam

Roberto Nowy wpis
@czeladnik

Racja

Agnieszka Nowy wpis

ktoś pisał o nieprzestrzeganiu prawa pracy tutaj ale w zasadzie to co konkretnie mógł mieć na myśli? Obecni pracownicy czują, że coś robi się tu nieprzepisowo? jeśli tak to co?

Lepsza narzędziownia

Dziala to zlomowisko wam jeszcze?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Spinel Anna Potiopa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
majster guwniak

Uuuuuuu, a co to skończyły się daty ważności w kupionych opiniach na google, że średnia spadła do 3.3 ? Koniecznie musicie dokupić i bizneswoman będzie kontrolować dalej opinie na temat tego złomowiska :D

podsłuchiwany/podsłuchiwana

biznesmeny potiopy chyba czas dokupić trochę pozytywnych ocen na google bo ostatnia ma 9 miesięcy, odkąd się wystraszyliście, że klienci i pracownicy powystawiali jedynki, usuwaliście negatywy i tuszowaliście prawdę, co nie było do tej pory żadnego zadowolonego klienta, który by o was napisał ? dziwne hahahahhahahaha

Utrapiony

Sie tak tu ludzie smieja a im chyba faktycznie ten biznesik padl..

gdzie można się zgłosić, żeby oddać państwu skradzioną technologię, ja się już dorobiłem i nie będzie mi potrzebna, a gryzie mnie sumienie ...

Przemek Spinel

Hej czesc czesc, wiesz co mozesz odeslac poczta na adres firmy, zgraj to wszystko na dyskietke

Izabela

Witam, gdzie znajdę jakieś informacje odnośnie pracy w Spinelu? Chodzi mi o jakieś oferty pracy bym mogła zapoznać się z tym co firma wymaga i oferuje kandydatom :) Gdzie najczęściej dodawane są ogłoszenia?

Narzędziownia Spinel
@Izabela

Witamy, Nasza firma specjalizuje się w obiecywaniu klientom oraz pracownikom wszystkiego czego nie jesteśmy w stanie zagwarantować. Jesteśmy na rynku już kilka lat i mamy za sobą współpracę z wieloma niezadowolonymi klientami, którzy zawsze do nas wracają, bo nie umiemy niczego zrobić dobrze od początku do końca. Cenimy sobie najwyższej klasy sprzęt dlatego we wszelkiego rodzaju pomoce pracownicze zaopatrujemy się w BIEDRONCE. Jesteśmy jak rodzina i szanujemy siebie nawzajem dlatego wykonujemy do naszych pracowników w sprawach służbowych piszemy i dzwonimy nawet w środku nocy w weekend na ich prywatne telefony ! Posiadamy w pełni wyposażony nowoczesny park maszynowy w sprzęt światowych marek, który jest tak doskonały, że nie był serwisowany od chwili wyjechania z fabryki w roku 1998. Szanujemy również prawo do prywatności i poufności rozmów naszych pracowników dlatego na hali o powierzchni 50m2 zamontowaliśmy 20 kamer i podsłuchów, by mieć 100% pewności, że pracownicy są zadowoleni i z dziką rozkoszą wykonują powierzone im obowiązki. Z klientami nawiązujemy od samego początku przyjazną więź łączącą nas z nim na długie lata ponieważ za każdym razem kiedy oddamy mu jakiś produkt jest zmuszony do reklamacji i oczekiwania na niego w nieskończoność ! Posiadamy również kuchnię z aneksem kuchennym dla palaczy i miejscem wypróżniania popielniczki w zlewie, a jeśli ma Pani jakiś zepsuty produkt najlepiej schować go do lodówki. Rozwinęliśmy również najnowocześniejszy system socjalnego wsparcia pracownika. Za każdy przepracowany miesiąc ponad normę dostaje on nadziewaną paprykę oraz stary cukierek, którego może użyć jako breloka do kluczy :) Uważamy również, że nigdzie nie spędza się tak dobrze wolnego czasu jak w pracy więc za wszelką cenę próbujemy zniechęcać do wybierania dni wolnych i utrudniamy formalności związane z wypisaniem obszernego wniosku o dzień urlopu. Wolne dni spędzamy w altanie przed firmą popijając kolorowe napoje i obwiniając za wszystkie niedole byłych pracowników i szkalując ich dobre imie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić w każdy trzeci wtorek nieparzystego miesiąca w godzinach od 12:57 do 13:02 ! Nie pozdrawiamy !

Zapłakana Anka
@Izabela

Już śpieszę z pomocą, może na początek Pani poczęstuje się dwuletnią krówka? nie ?może sernik.? Do rzeczy. Informacje jakie znajdziesz to nowoczesne maszyny, firma o ugruntowanej pozycji na rynku, młoda zmobilizowana do osiągania wyznaczonych celów kadra, możliwość rozwoju i niesłychanie wysokie zarobki. Maszyny w wieku mojego dziadka, technologia i narzędzia byłyby na topie ale w 1990r. Ugruntowana pozycja na rynku to brak szacunku do szefa i klienci robieni w konia, kadra to przyuczeni do zawodu piekarze, jedyne co rozwija sie tam to papier w toalecie a zarobki jeśli wyżyjesz za najniższą to mogą Ci imponować

Iza z matiza

Anka poproś Przemusia żeby mi oddał 20 zł pożyczone w 2019. Dziady w nowej postaci

Rogalij Kefirenko

Szefie kiedy w końcu oddasz mi żarówkę z mojego auta ?

Alessio Bitronni

Witam Państwo Piotiopa, forma odebrana zepsuta nic nie pasuje, same wypływki, niezgodność wymiarowa, brak wykonanych powierzchni w tolerancji chropowatości do tego kawalki pizzy miedzy rdzeniami, przemek oddzwoń

Donatello

Ciekawe co o tej firmie powie Państwowa Inspekcja Pracy i Urząd Dozoru Technicznego jeżeli ktoś z czystej ciekawości poprosi o kontrolę ;) Maszyny są niesprawne, wyciekają z nich na posadzkę śliskie ciecze - oleje i chłodziwa, hala nie ma odprowadzania powietrza odciągiem, a wykonuje się tam obróbkę skrawaniem, drążenie indukcyjne oraz spawanie. Zakładowy ''behapowiec'' jest wyszkolony przez internet. Nawet samochód, którym wysyłają pracowników z kilkuset kilogramowym załadunkiem ma niesprawny układ hamulcowy i jeździ bez przeglądu na dziurawych oponach. Profesjonalne podejście do sprawy państwo potiopa nie ma co ;)

Zbigniew Wiertło

co tam biznesmeni prezes dalej śmiga w jednej koszulce przez dwa tygodnie ?

Przemek
@Zbigniew Wiertło

Panie Zbigniewie zaraz po mojej 3628347291 godzinnej zmianie, psuciu pracy pracownikow, robieniu nieporzadku zmienie

RoDeO

uuuu chyba coś nie idzie w firmie bo te '' wspaniałe maszyny światowych marek '' powystawiane na OLX dalej posłuchujecie pracowników jak siedza na jadalni i wysyłacie panie kadrowe na przeszpiegi ?

Byly niedobry pracownik

Potiopy tak zajete unikaniem komornika ze pity oczywiscie na ostatnia chwile wyslane. Nieladnie Ania

irlandzki orzeł
@Byly niedobry pracownik

tak zajęci ze PIT 11 przyszedł po terminie ale to u nich tradycja tak samo z wypłatami bo przecież hakerzy zaatakowali serwery banku

Viacheslav Molotov

A MI SIE DOBRZE PRACUJU SA DARMOWE NADGODZINU I MOZNA SIE OGRZAC PRZY PIECU Z PITCOM Z SZEFEM KAWE WYPIC I PAPIEROCHA ZAPOLIC

Boguś Helikopter

Witam, czy jest możliwość zatrudnienia i rozliczania się w paprykach, a nie piniondzach ?

Iza Monaliza
@Boguś Helikopter

Tak ale nie chciej zbyt duzo

Damian Kołek

Witam, czy jest mozliwosc zatrudnienia sie jako slusarz narzędziowy .mam duzo doswiadczenia jak na was to az za duzo, 3 dni

Karol

Jak z transportem pracowniczym, można za opłata jeździć ?

Jason
@Karol

(usunięte przez administratora) Dobrze Ci radzę kolego daruj sobie aplikowanie do tej pseudo-firmy, oni tam nie mają pieniędzy na zatankowanie auta dostawczego, które jeździ bez przeglądu i skundleni pracownicy wyciągają swoje żarówki z prywatnych aut żeby gdzieś pojechać, a co dopiero na pracownicze dojazdy. Tylko zmarnujesz czas i zdrowie psychiczne na ten zakład. Firma wielkości mieszkania w starej budzie z krzywą podłogą, nie mają do zaoferowania nic prócz wody w kranie w kiblu, który śmierdzi. Ciężko się było doprosić o najtańsze rękawice nitrylowe, żeby nie brudzić rąk w tym (usunięte przez administratora) w jakim te ich ''maszyny'' pracują, a co dopiero jakieś dodatkowe rzeczy. Przy tych mrozach co były po -15 to pewnie ognisko w środku rozpalali jak jaskiniowcy żeby to ogrzać bo tam nigdy nie było na nic pieniędzy prócz pierdół, które sobie wymyśliła pani prezes. Nie bierz pod uwagę oceny na Google bo to są wykupione boty, a dwie czy trzy pozostałe opinie to jednorazowi klienci, którzy nie poznali się na tej ''narzędziowni''. Szukaj innej roboty bo tam się tylko(usunięte przez administratora)

Mokebe Dąbek
@Jason

Dobrze mówisz kolego, pracowałem tam i wiem jak to wygląda. Nieogarnięty "szef" który nie wie jaki jest dzień, szefowa wpatrzona w monitoring jak w ekran wysyłająca do sprawdzania pracowników swoje podopieczcze zniewiesciale pracownice biurowe w przerwie od jedzenia ciastek i knucia niestworzonych historii na temat jak to jest cudownie a jacy byli pracownicy sa źli.

Zostaw merytoryczną opinię o Spinel Anna Potiopa - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Spinel Anna Potiopa?

Zobacz opinie na temat firmy Spinel Anna Potiopa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spinel Anna Potiopa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spinel Anna Potiopa
  • Jedności 10 lok. 51