Opinie o Spinel Anna Potiopa w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spinel Anna Potiopa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spinel Anna Potiopa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spinel Anna Potiopa w Sosnowiec

thief - of - technology

te wszystkie opinie to prawda wystarczy popatrzeć na ilość łapek w górę każdy potwierdzi co tam pracował albo z nimi robił interesy. usługi inżynieryjne... HA dobre ! walenie młotkiem przez papier ścierny żeby zrobić na wkładce chropowatą strukturę... rzeczywiście ukradli wam technologię ale spektakularnie szybko sobie poradziliście i też ją ukradliście - jaskiniowcom z epoki kredy hahahhahaha

Lidka

@kiszony_nietoperz serio jako, prezenty świąteczne dostajecie jakieś niepotrzebne szpargaly?

kiszony_nietoperz
@Lidka

serio :) w szoku byłem jak to zobaczyłem ale zrobiliśmy z chłopakami dobrą minę do złej gry szmaciana torba z logiem firmy co nie zeszła na targach expo, babke z lidla, która dostali od bitronu za darmo i trzy albo cztery krówki w woreczku z logiem tej ''firmy'' co daja gościom na rozmowach . . . ta firma to mount everest żenady, a pieniadze, ktore pomoglby sie rozwinąć temu skansenowi idą na niepotrzebne pierdoły na tak zwane pokazówki i sesje zdjęciowe jakby byli jakims poważnym przedsiębiorstwem hahahah :D jest tam co pokazać naprawdę.(usunięte przez administratora)

kiszony_nietoperz

Udziela się wam już świąteczna atmosfera ? w tym roku też zamiast symbolicznych kilku złotych na swieta dacie nowej ekipie to co znajdziecie w skladziku niepotrzebne i po kilka cukierkow ? sylwester juz pewnie zaplanowany , impreza na warsztacie i poprawianie wkladek przy okazji bo na 2go stycznia termin hahahahhahahahaha

19WstRysKariUsZ45

Nowych klientów brak ? Bo nie ma żadnych innych opinii oprócz tych wykupionych przez internet czyżby się interes nie kręcił ? Z takim podejściem to daleko się nie zajedzie. A nowa ekipa się już połapała z kim ma do czynienia czy jeszcze oczy zamydlone ciasteczkami i targami sukcesu ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Spinel Anna Potiopa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
szwindel sp. z o.o.

Ostrzegam każdego przed tą firmą ! Strata czasu i pieniędzy na dojazdy ! Ich nawet przedstawiciele handlowi zignorowali bo przyjeżdżali, zostawiali katologi po czym ze strony SPINEL zero odzewu. Narzędzia jakimi się poslugują w tym baraku to chyba znalezione na chodniku. Nie wiem jak, niektórzy tam wytrzymali po kilka miesięcy, nikt tam nie wysiedzi dłużej niż tydzień lub dwa jak wszystko zobaczy jak wygląda. Co chwile przyjeżdżają jacyś klienci zdenerwowani na poprawki i wymiany bo oni nic nie umieją zrobić dokładnie. Szef chodzi spać do biura i zasypia nad talerzem z pizzą po czym włącza maszynę i psuje pracę innych, nad którą siedzieli kilkanaście godzin i zwala na nich winę swojej żonie. PEŁEN PROFESJONALIZM ! Kobieta od bhp nie ma nawet uprawnień i nie przeszkala nowych pracowników na swoich stanowiskach. Do tego spóźniają się z wypłatami albo są zawsze na ostatnią chwilę. Żaden z pracowników nigdy nie pracował w zawodzie jest tam kompletnie zielona ekipa i zmienia się co kilka miesięcy. Chyba na tym bazują, biorą zlecenie, nowych pracowników i liczą, że i tym razem znowu się uda. TOTALNA PORAŻKA I AMATORSZCZYZNA ! Z DALEKA OD TAKICH PSEUDO FIRM !

zajmijcie się hodowlą rzeżuchy na tej pognitej posadzce, bo to ''ślusarstwo'' i robienie ''form'' to wam wychodzi jak szczerbatemu jedzenie sucharów

przetopia

Witam nieserdecznie, macie jeszcze to szemrane pośrednictwo co ludzie przychodzili się kłócić o swoje pieniądze ? Nie tyrajcie tyle po nocach bo to źle na urode i zdrowie działa, psychiczne też pani prezes tak tak ;D Sprzedajcie tą bude i niech tam ktos kurnik zrobi z ekologicznym chowem jajek to się bardziej kalkuluje

Ryży Piotruś

Hej biznesmeni Padło wam już to padło??? ohh nie przepraszam, dobrze rozwijająca się firma z nowoczesnym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą (szczególnie tą od „BHP”) ;) .Podobno nikomu się źle nie życzy .....nikomu oprócz Was. Za traktowanie swoich pracowników i klientów jak idiotów, Pamiętajcie, karma wraca i zostaniecie o ile już nie zostaliście potraktowani tak jak wy traktujecie ludzi, z wzajemnością.Pozdrawiam serdecznie.

MariusZ
@Ryży Piotruś

Ciekawe czy oddali aluprofa4 bo tam już jest pewnien więcej spawu z poprawek i niedoróbek niż materiału pierwotnego hahahahahaha

Przemysław

Ciekawe kiedy skonczy im sie repertuar klamstw. Trzeba pozazdroscic kreatywnosci, ps. Placzesz jeszcze ania? Przemek umyles sie?

MariusZ
@Przemysław

ciekawe kiedy im się skończy abonament na kupowanie opinii na google bo pierwszy raz się spotkałem z taką amatorszczyzna

menelaos banderas

kpina z ludzi, na rozmowie szef mówi, ze co do setki milimetra wykonuja detale, a potem wszystko robione na '' a dobra niech bedzie to sie zaspawa albo zeszlifuje '' "Naszym priorytetem jest wyrób wysokiej jakości produktów pod indywidualne zamówienie klienta. Dlatego właśnie używamy tylko certyfikowanych materiałów, najwyższej jakości narzędzi oraz maszyn najlepszych światowych marek." hahah dobre, czesci wykonywane z resztek złomu niewiadomego pochodzenia, aaaahhhhh i jeszcze te maszyny najlepszych swiatowych marek, do ktorych czesci sa poklejone kropelką i taśmą klejącą, filtry niewymieniane przez rok (producent zaleca wymianę co 200 roboczo-godzin), praca bez jakichkolwiek szkolen, wchodzisz na maszyne masz notatki bylych pracownikow i dzialaj, pamietaj zeby co 5 minut uruchamiac ponownie maszyne bo sie bledy pojawiaja i tak cale 8 godzin dziennie ISTNY KABARET !

Mike myers

Wszystko co tutaj napisane jest prawda nikomu nie polecam tego zakładu pracy. na początku zaziomalanie się i mówienie do każdego na ty a potem skrupulatnie to wykorzystuja... Telefony i smsy w środku nocy na prywatne numery w sprawach tak przyziemnych że nikt by w.to nie uwierzył. ciągła presja związana z pracą pod 6cioma kamerami w zakladzie wielkości trochę większego mieszkania to jakaś komedia.

bumcykcyk

Zgadza się jest w okolicy sporo tego typu firm i jest w czym wybierać . A współpracy z nimi kategorycznie odradzam chyba, że ktoś lubi jak jego połączenia są odrzucane i nie może się doprosić o własny towar

janek

Nic tam nie jest normalne na poczatku, hihi hihi i ciasteczka, a potem sprobuj sie tylko z wielka pania prezes, ktora sie na niczym oprocz jedzenia ciastek i patrzenia na monitoring nie zna, nie zgodzic to juz kamery sie toba zaopiekuja, oni maja jakas paranoje. Opowiadaja niestworzone historie o ludziach co u nich pracowali i zmyslaja jakieś wymówki na kazdy temat i to tak, żałosne, ze peka okreznica... Dziadowanie na kazdym kroku, wszystko kupowane na sztuke byleby na 5 minut było, wazne, ze biuro super piekne ekstra showbiznes, przychodzi klient kawusia ciasteczko, a potem czeka na swoj towar pol roku i nie moze sie dodzwonic haahhahah

lord wiader

to już jest szczyt... ta firma wykupuje pozytywne opinie od botów na Google proszę sobie sprawdzić w Google ich opinie, konstruktywna krytyka jest usuwana, zostają same puste i nic nie wnoszące opinie pisane przez cyber-klientów

Tonik

Niepokojące informacje zostawiliście a ja miałem zamiar starać się o pracę.

c3po
@Tonik

Proszę sobie nie zawracać głowy, nie marnować czasu i zdrowia psychicznego na ten '' zakład ''. Nikt odchodzący stamtąd lub będący zwolnionym nie ma o nich dobrego zdania, podejrzewam, że klienci również. Ponadto o byłych pracownikach wypowiadają się w sposób nie do przyjęcia. Według opowiadań szefostwa każdy kto u nich pracował spiskował przeciwko nim, chciał ich puścić z torbami i działał na ich niekorzyść niejednokrotnie idąc drogą sabotażu :D Słuchać się tego nie dało i nie do pomyślenia jest, żeby tak mówić o byłych współpracownikach jacy by nie byli to jednak nie przystoi. Ta firma jest okamerowana jak tajne laboratorium gdzieś w podziemniach :D Pani prezes chyba w każdej możliwej chwili patrzy na kamery nawet zdalnie z domu. Naprawdę nie zdziwiłbym się również, gdyby kiedyś się okazało, że są też podsłuchy bo było za dużo dziwnych zbiegów okoliczności i nawet średnio ogarnięty intelektualnie człowiek w końcu zorientowałby się, że coś jest nie tak... Jeżeli ceni Pan sobie pracę z wykwalifikowanymi w danej dziedzinie ludźmi i ma celu pracowanie z dobrze działającymi maszynami z dostępem do podstawowych narzędzi stanowczo odradzam podejmowanie w tej firmie zatrudnienia.

Fred

To co dla nich jest sufitem, dla normalnych firm jest podłogą...

PandoMbek

Jako były pracownik tego czegos pisze ten post jako przestrogę dla potencjalnych pracowników (firm również) jakim ja byłem, zanim tam trafiłem sprawdzałem opinie na ich temat wszędzie w necie , między innymi tu.Nie było żadnej, zdecydowałem się spróbować i to był duży błąd.Poprzednik z przedostatniego posta ujął to w 100 % jak to wyglada w tej „firmie” Dlatego wszystkie komentarze tu maja na celu ostrzec Was wszystkich przed partacza mi jakimi są „biznesmeni” wraz z kadra od ciasta i papieroskow w altance która chyba jest jedynym plusem tego tworu na szybko jakim jest szwindel.Trzymajcie się z daleka i nie dajcie się zwieść usmieszkom na przywitanie.Pozdrawiam

9t8n7e6w5l4o3s2b1a

Niech pod żadnym pozorem, nikt z Państwa nie traci czasu i nerwów ani na interesy z tą firmą, ani na pracę w niej... Nie mam pojęcia dlaczego tego typu '' firma '' utrzymała się te kilka lat na rynku skoro nie umieją zrobić niczego dobrze. Oszczędzanie dosłownie na wszystkim, wszytko na ostatnią chwilę, okraszone tanimi kłamstewkami i wymówkami wymyślanymi na poczekaniu typu " nie ma pieniędzy bo w banku padły korki z prądu '' Brud i (usunięte przez administratora) oraz bezczelne wykorzystywanie pracowników w ich czasie wolnym od pracy. Telefony i smsy późno w nocy to norma, nawet w weekendy i pory obiadowe w niedziele i święta. Jaki trzeba mieć tupet, żeby zwalać winę na sumiennych pracowników za coś co się samemu popsuło, a to u państwa A&P P. absolutny standard... Jak ktoś ma rozum i własne zdanie to nie wytrzyma tam więcej niż pół roku. Są też i tacy, którzy gotowi są spuścić swoje prywatne paliwo byleby mogli jechać firmowym autem na zlecenie pana '' prezesa '' Szczyt żenady i stek kłamstw to najdelikatniejszy opis tej firmy kogucik, gdzie rotacja pracowników przypomina kolejki w hipermarketach i nie bez przyczyny bo nikt szanujący swój czas i pieniądz tam długo nie zabawi.

Janusz

Dramat, dramat, dramat

Tracz
@Janusz

(usunięte przez administratora) olewactwo, (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu wszyscy klienci to jednorazowe strzaly, ktorzy juz nie wracaja bo szybko sie przekonuja jak to wyglada... badziewie i tandeta

Zenek

Tak dla uświadomienia przyszłych nieszczęśników. W tej firmie przez kilka lata przewinęło się kilkadziesiąt osób, głównie przez szefostwo. Polecam się zastanowić, za nim ktoś tu przyjdzie pracować.

Martyniuk
@Zenek

hhahahahahhahahhahahah nie no panie co pan przecież to pracownicy '' robili pod górkę '' :D wszystko jest cacy tylko ludzie przychodzą, kradną technologię i odchodzą :D najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim miałem nieprzyjemność gościć i najbardziej obłudna kadra rotacja ekip mówi sama za siebie, jak w żłobku, co roku nowy narybek i tak cały czas, pierwsze dwa, trzy miesiące wszystko cacy, uśmieszki i heheszki, a potem odezwij się albo poproś o cokolwiek co należy się pracownikowi, aby pracował zgodnie ze sztuką i zasadami BHP to jesteś przegrany i zaczynają się chłodne spojrzenia. BHP to tam nie istnieje, osoba za to odpowiedzialna chodzi koło maszyn bez ochronnych okularów i obuwia dedykowanego do miejsc pracy narażających stopy i inne części ciała na uszczerbek

Zostaw merytoryczną opinię o Spinel Anna Potiopa - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Spinel Anna Potiopa?

Zobacz opinie na temat firmy Spinel Anna Potiopa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spinel Anna Potiopa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spinel Anna Potiopa
  • Jedności 10 lok. 51