Opinie o Sergiel Tadeusz Remetkor w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sergiel Tadeusz Remetkor. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sergiel Tadeusz Remetkor o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sergiel Tadeusz Remetkor w Sosnowiec

Piotr Nowy wpis

Czy coś zdarzyło się w firmie i dlatego zaprzestaliście bywać na forum?

Kaczka Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Stała pensja A gnoja pracownika od 4 rano do minimum 22 .syn Tadeusza P.R mechanik ze rozkreci wszystko A inni skladaja . Prokurent M myśli ze ludzie bd się w zimę na polu przebierać lub w dostawczaku. Wielki Pan Tadeusz. Brak słów na temat człowieka w wieku mojego dziadka . Myśli ze jest gangsterem pięknym i młodym . (usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Sergiel Tadeusz Remetkor?

anonymous Nowy wpis

Czy jest jakieś archiwum REMETKOR potrzebuję druk RP7

Witold

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sergiel Tadeusz Remetkor? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Sosnowiec
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
OSZUKANY PRZEZ SERGIELÓW

Sergiele to rodzina oszustów . Dalej okradaja inne firmy ????

oszukany przez sergielów 2
@OSZUKANY PRZEZ SERGIELÓW

proszę o kontakt, też zostałem oszukany. oszukany.oszukany@poczta.fm

J

Tadeusz sergiel to rudawy (usunięte przez administratora) i oszust ...

bekim

Witam serdecznie. Wiele osób przewinęło się już przez te firmę co świadczy przede wszystkim o tym , że praca tutaj nie jest dla każdego. Wręcz przeciwnie trzeba być zdeterminowanym , aby wytrzymać tu na dłużej. Co do sądu to koniec końców na kazdego działa...

Remetkor, Remetkor-Bis, Sanirem, PGTS, i nowość TOP FINANSE KRS 0000573177

ffeel

nie wypłacili po wypowiedzeniu umowy niby tylko 880 zl.

JOD

Chciałem pogadać z obecnym pracownikiem ale nie naforum mój mail jodal@op.pl

SERGIELE TO ZŁODZIEJE, JUŻ SĄ ZADŁUŻENIE 1 800 000 I SĄ W KRD

Remetkor, Remetkor-Bis, Sanirem a teraz PGTS, chyba więcej dodawać nie trzeba.

dostawca

A czy ta/te firmy rodzinki Sergielów jeszcze istnieje ? Oszukali dużo osób, dużo ludzi i dużo firm. Podobno już działają w innym regionie i gdzie indziej zarejestrowani. Trzeba być czujnym i nie naiwnie się dać złapać.

pietrucha

No jak wy chcecie dobrze zarabiać? Przeciesz auta, którymi wozi się szlachta mają spory apetyt na paliwo. Chyba nie chcecie żeby wozili się autobusami albo żeby inwestowali w LPG kosztem waszej lepszej wypłaty :) Jeśli tak to co z was za pracownicy...

i dontgive a fuck

Pracowalem 2 lata temu wytrzymalem pol roku , trafila sie choroba, poszedlem na L-4 , po czym mnie zwolnili ... Atmosfera ... ciezka to jest dobre slowo, zaplecza socjalnego brak ( przebieracie sie kolo autka , nie wazne -20 czy + 30 ) dodam ze pracowalem na grodzcach stalowych wyplaty miedzy 2000 a 2500 za 300-320 godzin to sobie sami policzcie ilena reke wychodzi za prace odpowiedzialna ,ciezka i niebezpieczna Szefostwo a tfuuu ! No ale to so tfu! sosno a tfu !!!! sosnowiec a tfu ! pozdrawiam naiwniakow dalej tam pracujacych P>S> Z ciekawostek , gosc (pracownik fizyczny) dostal 800 zlotych za 300 h pracy .... wszystko

NIE MA

NIE PŁACĄ DOSTAWCĄ FAKTURA NIE ZAPŁACONA

szczawik

myślę , że oczywiście poprzednicy piszący o pracy w Remetkorze mieli jak najbardziej umowy z tą firmą tylko niestety nie wspomnieli o nich. Już samo to świadczy , że jeżeli mówimy negatywnie o którejś ze stron to zapewne wina nie leży jedynie po stronie firmy , ale również i tch pracowników. Niestety taka prawda

były pracownik spawacz

Dziekuje pracodawcom za tak hojna wypłate w wysokoscie 700 zł za trzy tygodnie pracy po 10 godzin i tydzien L4, oby tak dalej bedzie nastepne audi. Nie ma to jak pracodawca z gury traktuje cie jak złodzieja. Polecam firme spawacą bo zamiast spawac robi sie na łopacie.

Grzegorz

pracowałem wiem jak wygląda , odradzam , brak stawki godzinowej , nigdy nie wiesz ile zarobisz , wyplaty były na czas ale atmosfera ..... ciezka . Naprawde NIE POLECAM ,

felek
@Grzegorz

witam szefostwo to same buraki i cwaniaki referencje to mają dzięki innym firmom które wykonało za nich robote ,płacą same ochłapy dymasz 300 h w miesiącu za 1500 zł plus to co odtrąci za jakies widzimisię .niepolecam tam pracy ani współpracy z firmą REMETKOR-BIS i SANIREM

rzetelna firma

NIE PŁACĄ ZA FAKTURY DOSTAWCOM.

Zostaw merytoryczną opinię o Sergiel Tadeusz Remetkor - Sosnowiec

Sergiel Tadeusz Remetkor
1.7/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Teofila Lenartowicza 188
    41-200 Sosnowiec