Firma Malejka Sp. j.

Mysłowice

Firma Malejka Sp. j.

Opinie o Firma Malejka Sp. j.

Marek

Smieszna firemka, wyplaty jak w 2005 do tego placone pod stolem

Adrian

Slaba kasa, duzo lewizny, brak jakichkolwiek standardow.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Firma Malejka Sp. j. w mieście Mysłowice? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Firma Malejka Sp. j.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw opinię o Firma Malejka Sp. j. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Malejka Sp. j.