Opinie o Foster Wheeler w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Foster Wheeler. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Foster Wheeler o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foster Wheeler w Sosnowiec

Inspektor NDT kandydat Nowy wpis

Cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie pracy w kontroli jakosci. Jaka jest atmosfera oraz jakie są mniej więcej zarobki (wynagrodzenie zasadnicze beż nadgodin o ile takie sa) z uprawnieniami NDT ??? Pozdrawiam

Xxxx Nowy wpis
@Inspektor NDT kandydat

Atmosfera beznadziejna, robota podobnie, zawsze wszystko spada na dział kontroli 3 osoby zwolniły się w ostatnim okresie pracowały po kilka i kilkanaście lat a to nie koniec. Pieniądze średnie i jeszcze czasami nie dostaniesz tego co obiecane

@Xxxx

Zawsze wszystko spada na dział kontroli? Czyli co w zasadzie? Czy prócz dedykowanego zakresu obowiązków masz na myśli jakieś dodatkowe? O jakie chodzi?

16 lat stażu pracy? nie wiem ze względu na co pracownicy teraz niedawno odeszli, ktoś jednak stwierdził, że to nie jest przypadek. To jakie warunki pracy przysługują po przekroczeniu pierwszej 10tki, że jednak ludzie zdecydowali się na odejście? To sprawdzone informacje są?

Były

Pracowałem w fakopie ładnych parę lat wydawało mi się że nigdzie indziej sobie nie poradzę i że fakop to najlepsza firma nic bardziej mylnego. Kiedy szedłem o podwyżkę kończyło się na obietnicach natomiast kiedy rzuciłem papierami odrazu dają podwyżkę tylko wtedy jest już za późno nikt nie będzie robił z gęby.... Do obecnie pracujacych poza murami fakopu naprawdę płacą dużo lepiej

Cześć, gdzie są bieżące oferty od firmy? cos mi teraz odszukać na necie ich nie chce a gdy zobaczyłem ze ktoś o robotę dla operatora jeszcze w kwietniu pytał to się chciałem zorientować za warunkami, bo może bym się przyjął, ale w ogóle teraz to nie wiem czy praca jest możliwa?

Dosadny

Wszystkich przyjmują, nawet "czarne owce " wracają. Nie ma komu (usunięte przez administratora) powiedzieć sami dyrektorzy. Brak podwyżek wszystko poszło dla dyrektorów

@Dosadny

Tak po prostu można wrócić? Jak to wygląda? ludzie aplikują na dostępne oferty czy jak? zastanawiam się czy maja pierwszeństwo przed innymi kandydatami? I faktycznie nie maja wyrobionych żadnych lepszych warunków? startuje się tak samo?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Foster Wheeler? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Zdenerwowany

Jak to jest że pracujemy bez narzędzi bo brakuje pieniędzy, nagle pojawiają się dyrektorzy i dwie nowe Toyoty Camry(usunięte przez administratora)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Foster Wheeler?

Na sumieniu mówisz? Nie wiem jak należy to intepretować, ale czy im wyższa funkcja tym będzie więcej etapów i proces się przedłuża? Co z awansami w końcu? Jedna Pani się o nie pytała kiedyś to nikt jej nie odpowiedział

Lotus

Witam ukazało sie ogłoszenie do sumitomo na operatora rur do giecia na zimno ,zastanawiam sie czy aplikowac co to za robota reczne gietarki czy jest linia i te rury sie gnie czy jakas maszyna?czy jest spoko ogolnie ?

Adam.S

Pracowałem tam wydział komory i wężownica. Moim kierownikiem był Robert.K, człowiek niezrównoważony psychicznie. Żadnego szacunku do ludzi pracowników, a liczyli się tylko dla niego ci którzy mu donosili. Firma jako fakop nie jest zła ale kwietnia ludzie omijajcie z daleka.

Kamila
@Adam.S

Jeśli coś było nie tak to może wystarczyło zgłosić to komuś wyżej? I czemu uważasz że firma nie jest zła? Zarobki były ok? Umowa jaka jeśli można wiedzieć?

Adam.S
@Kamila

Wszystkie skargi na Kwietnia łącznie z stosowaniem przez niego (usunięte przez administratora),były zamiatane pod dywan.Zarobki do przyjęcia,firma po za kierownikiem ok.Ale ja wolałem się zwolnić i nie mieć z tym człowiekiem doczynienia czy na tym wydziale czy na innym.Umowę miałem na stałe

Zuzanna
@Adam.S

tutaj jeśli chodzi o stanowisko kierownicze to ile ich jest w sumie do obsadzenia? zastanawia mnie opcja na awans w firmie. czy istnieje na niego perspektywa? jeśli nie to co innego może motywować do rozwoju?

Czy nowo zatrudnione osoby w Foster Wheeler otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Aaa

Tak

Byłymytu

Koledzy z P1.1 jak tam sytuacja? dajecie jeszcze rade ?

Zuzanna
@Byłymytu

A tu w firmie coś się jeszcze działo, że pytałeś? Tu jeszcze się pracuje tak właściwie? wiadomo coś?

Rib

Zarobię jako spawacz 4 tys? Czy mniej

nick
@Rib

brutto

Rib
@nick

Czyli zarobię 4 tys brutto?

U2

Czy ktoś się orientuje ile milionów z zakładu wyprowadził były już dyrektor i jego ekipa. Czy i kiedy zaklad złoży pozew przeciwko tym zlodziejom

Miśka
@U2

A jednak to prawda kiedyś znajoma mówiła że w zakladie zwialo trochę kasy Ale aż tyle że zwolnili dyra A o co dokaldnie poszło

Ke

Roboty się pytają? zajmij się pracą

Johny 11 palców

Witam. Dostałem ofertę pracy na fakopie. Oczywiście jako najemnik w Magu 135. Jak wygląda robota u was? Typowa odlewnia czy raczej nacisk na jakość? Pytam bo nie wiem czy jest sens się fatygować

Danuta
@Johny 11 palców

To super, że dostałeś konkretną propozycję pracy od Foster Wheeler. Nie wiedziałam, iż akurat w tym momencie prowadzą rekrutację. Oby jakiś pracownik firmy rozwiał wszelkie Twoje wątpliwości. A rozmawiałeś już może z nimi na temat ewentualnej umowy?

@Danuta

To nie rekrutacja, tam nie liczą się z ludźmi więc muszą zatrudniać najemników bo nikt nie chce tam pracować, dużo dobrej brygady się zwolniło. Praca raczej jest konkretna bez fuszerki. Pozdro

Antyhanys
@Johny 11 palców

Teraz to nie zarobisz tyle co kiedyś

Slawek

Czy cos sie zmieniło z nowym rokiem w firmie? Chciałbym się tam zatrudnić. Ile kasy mogę dostać?

Wiesz kto
@Slawek

Tak. Gamoń Kwiecień poszedł na angielski????

Waldi

Przestaliście korzystać z forum bo jest teraz tak dobrze i nie ma powodu do zamieszczania tu opinii?

John

Jakie zarobki dla spawaczy? Opłaca się aplikować?

Jarosław

Praca jak dlamnie fajna zależy kto co lubi ,zarobki dramat!. Nie dla wszystkich taki dramat wahają się od 16 zł do 32zł brutto. A poza tym przyszłość firmy idzie w kierunku zwiększenia wydajności co nie przekłada się na godne wynagrodzenie. Pozdrawiam.

No pokaż

Nie polecam firmy kadra kierownicza stosuje mobing do pracowników Moje sugestie dla Foster Wheeler: Zacznijcie myśleć Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć myśleć i skończyć kolesostwo

Hiroszima
@No pokaż

Mobing. jednego zwolnili i z powrotem przyjęli na inny wydział .to są uklady

Hiroszima

W ta firma to katastrofa

Oxygene

Teraz, to oni zdjęcia pokazują z napisem ,,TAK CHCEMY żeby było,, (usunięte przez administratora) Jak w narzedziowni niema nawet porządnej calówki

Zostaw merytoryczną opinię o Foster Wheeler - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Foster Wheeler?

Zobacz opinie na temat firmy Foster Wheeler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foster Wheeler?

Foster Wheeler