FOSTER WHELLER ENERGY FAKOP

Sosnowiec

Opinie o FOSTER WHELLER ENERGY FAKOP

meks

A tu macie o wiele mniej? To zdumiewajace, że mowisz o takich kwotach w tej samej branży, może tyle wyciagaja osoby ktore maja długie doswiadczenie w tym zawodzie? Roznica duża

oko

Spawacze z hanysowa mają ponad 35zł na godzine. wiadomo przydupasy kierowników. razem z premia to i nawet po 8tyś wyciągają. Podobnie jak monterzy tez przydupasy 4,5 tyś miesięcznie. ale inny nie zarobi wiecej jak 2500tys

Tarciachrzaniu

1700 max... a atmosfera, średnia... Aczkolwiek kiedy sie tam przyjmowalem bylo duzo lepiej teraz jest tak ze robisz wiecej za mniej :/

Szukasz pracy?

Tarciachrzaniu

Szczerze mówiąc, robota w Fakopie nie jest zła, ale jeżeli chodzi o wynagrodzenie śmieszne, ja po 4 latach pracy dostalem 3.50zl brutto podwyżki, wiadomo że pociotki mają lepiej bo nie ma co ukrywać ale Fakop jest firmą rodzinną, gdzie Dyrektor [usunięte przez administratora] są szwagrami. Idziesz do dyrektora o podwyżkię a on odpowiada "NIECH SIĘ PAN NAUCZY OSZCZĘDZAĆ,,... Przemyślcie pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o FOSTER WHELLER ENERGY FAKOP - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOSTER WHELLER ENERGY FAKOP