Trans Project

Opinie o Trans Project

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Trans Project. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Igor

Dobrzy pracownicy z reguły nie maja problemów z praca w firmie!!

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o Trans Project? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Lidia

@Aldonawidzę, że niestety nikt nadal nie odpowiedział na Twoje pytanie. Udało Ci się dostać do pracy w firmie? Jeśli tak, to bardzo chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak wygląda proces rekrutacji do Trans Project? Co możesz powiedzieć o pracy w dziale, w którym jesteś zatrudniona? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które obecnie są zainteresowane dołączeniem do firmy.

Aldona
@Lidia 25.07.2017 09:06

Pracuję w innej firmie, ale znam bardzo dobrze TP. Uważam, że pracują tam odpowiednie osoby i chętnie dołączyłabym do tej ekipy.

TomaszK
@Aldona 08.08.2017 21:47

To jest jedna wielka bzdura. Proszę sobie poczytać na internecie co wyprawiaTP z ludźmi zatrudnionymi w tej firmie. To jest typowa firma słup. Zwykli prymitywni oszuści.

Aldona

Interesuje mnie praca w tej firmie. Jakieś nabory się szykują? Gdzie szukać ofert pracy?

erdefr

@kortisz no to super ze tak piszesz..a jakie zarobki?

kortisz

Witam, firma jest bardzo rozwojowa. Swoje produkty wykonuje bardzo dobrze z małymi potknięciami. Zarobki są oki. Właściciele są w porządku- starają się chopy. Polecam tę firmę. Pamiętać, że współpraca jest najważniejsza.

murzyn

PRACOWAŁEM ALE JUŻ NIE PRACUJĘ.KONSTRUKCJE TO ZAGROŻENIE DLA FIRMY NACIĄGACZE NADGODZIN.A POTEM NACHLANY MICHAŁEK CHWALI SIĘ JAK TO ZARABIA 10 TYŚ ZŁOTYCH. SĄ LUDZIE KTÓRZY NAPRAWDĘ HARUJĄ ZA MARNE PIENIĄDZE.WARUNKI MARNE ZIMNO NA HALI ALE TYM SIĘ NIKT NIE MARTWI WAŻNE ŻE ONI MAJĄ CIEPŁO.NIE POLECAM TEJ FIRMY ZE WZGLĘDU NA OLEWANIE LUDZI.

xxxx

Opinie powyższe nie do końca są prawdziwe . warunki pracy marne zimą na hali jak na dworze,atmosfera byłaby lepsza gdyby nie jedna nadgorliwa osoba,kasa na czas,a co do zarobków to jest różnie święte krowy biorą kasę,a reszta zapierdala za marne.

Pan Polak

Warunki pracy dobre, szefowie ok (jeden trochę bardziej nerwowy.. ;), kasa na czas, ogólnie do dogadania się

alina

szef jest przystojny

mottyl

proszę pilnie o opinię o tej firmie !!! Warunki pracy, płacy, terminowość, atmosfera pracy itp.

Zostaw opinię o Trans Project - Mikołów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans Project