Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych Zremb Sp. z o.o. w Katowice

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych Zremb Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ktosiek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 365 dni.

Witam serdecznie posiadam uprawnienia UDT oraz SEP. W branży dźwigowej pracowałem kilkanaście latek.Doświadczenie w branży dźwigowej Cibes,GMV,Otis,Schindler,Kone,Tyseen,Mitsubishi,Vacon.Jak wygląda u was wynagrodzenie dodatki dyżury?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 380 dni.

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych Zremb Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

WŚ-dziadek

Od jakiegoś czasu konserwację dźwigów w naszym bloku przejął ZREMB. No i zaczęło się ... Awaria goni awarię. Panowie najwyraźniej uczą się naszym kosztem. Ostatnio na naszej klatce wymieniono w windzie cały panel kontrolny. Panel zamocowano tak, że jest "ruchomy", a tego co zrobi winda niesposób przewidzieć. Jeśli na dowolnym piętrze przywołać windę, to słychać, że skądś ruszyła, słychać, że gdzieś się zatrzymała, ale nigdy nie na tym piętrze, z którego ją przywołano. Jeśli cierpliwie poczekać aż przypadkiem zatrzyma się tu, gdzie jesteśmy, to można wsiąść. Ale tylko jasnowidz odgadnie dokąd dojedziemy. Po naciśnięciu 2 lądujemy na piętrze 4. Teraz po naciśnięciu 2 odmawia działania. Naciskam 3 - winda jedzie na 6. Teraz wciskam 1 i winda dociera na2 piętro . Itd. Po prawie dobie od zgłoszenia pojawili się Panowie Technicy. Wsiadłem do windy z jednym z Panów i wcisnąłem 2 . Po dziwnie długiej chwli na wyświetlaczu w windzie pojawiło się 2 i drzwi się otworzyły. Pan zdziwiony stwierdził, że wszystko działa. Informacja, że jednak niestety FIZYCZNIE wylądowaliśmy na piętrze 4-ym wprawiła go w zdumienie. A skąd pan wie ?  Pyta . A po numerze mieszkania prą pana. I tyle w temacie. TECHNIK , którego poinformowano o awarii panela sterującego, diagnozuje na podstawie odczytu na TYM WŁAŚNIE panelu, że awarii nie ma .....  No  comment .... Panowie poszli, a windy nadal nie do użytku. Niesposób przywołać windy itd. Mija kolejny dzień. Dyspozytor mowi, że technik powiadomiony. Ale nikt nie raczy przyjść i coś poprawić. Po kolejnych interwencjach dowiaduję się, że technicy JUŻ znają przyczynę awarii. Trzeba wymienić coś tam. Ale jeszcze tego nie mają. Czekają. I my czekamy. A wieść gminna niesie, że panowie, podobno, wymieniając cały panel kontrolny , ów nieszczęsny element zostawili od poprzedniego panela ...... Hmmmmmmm .. ???? Czy to prawda, proszę ZREMBU-u ?

Tak5Nie

D. Kamiński PUD ZREMB Nowy wpis
@WŚ-dziadek

Szanowny Panie WŚ-dziadek, Zgodzę się z opisaną przez Pana awarią windy, która wystąpiła w budynku Meissnera 9 kl. I w Warszawie. Jednak, zanim Pan oczerni daną firmę, radziłbym się zapoznać z faktami: 1. Panele dyspozycji w kabinie windy zamontowała poprzednia firma świadcząca usługi serwisu na Państwa osiedlu. Firma PUD ZREMB zaczęła konserwację od dnia 01.12.2018r 2. Winda zaczęła się psuć od razu po montażu w/w panelu dyspozycji. Państwa administracja o problemie została poinformowana od razu i wspólnie podjęliśmy stosowne działania. Po wstępnej diagnozie problemu, został zamówiony materiał do jej naprawy (windy). Winda została naprawiona 10.12.2018r. Przyczyny awarii urządzenia są dostępne dla każdego mieszkańca do wglądu w Państwa Administracji. Zachęcam gorąco do zapoznania się z nimi, dzięki czemu w przyszłości unikniemy podobnych nieporozumień.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jak wygląda teraz praca w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych Zremb Sp. z o.o. w mieście Katowice? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych Zremb Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad