laska technika przemysłowa

Tychy

Opinie o laska technika przemysłowa

Purflux

Pisze przecież że chce na Kontrola Jakości ????????????

Karolina

@abc, sprawdzałeś na stronie internetowej oferty? Jeżeli nie ma to, jest podany kontakt do biura, spróbuj wysłać tam swoje CV, może się odezwą? A na jakie stanowisko pracy chcesz aplikować?

abc

są jakieś przyjęcia do KJ

Wielo

No wiadomo jak jest, bardzo dobrze ostatnio tutaj.

Andrzej

3-4 tyś. zarabiają w tej firmie ludzie na stanowiskach zarządczych (netto), więc osoba będąca specjalistą ds. handlowych nie ma co liczyć na więcej niż 2 tyś. po kilku latach pracy. Wynagrodzenie jest stałe i nie jest zależne od zysku. Praca spokojna, bez stresu w bardzo młodym i przyjaznym zespole. Warunki pracy bardzo dobre. Wsparcia socjalnego nie ma (opieka zdrowotna, PKZP, bonusy np.: na sport... ). Rotacji nie ma. Firma się rozrasta i poszukuje nowych pracowników. Szukanie nowych nie oznacza zwalnianie "starych". ZUS i płaca zawsze na czas.

krata

Ale czy jest jakaś podstawa jeśli tak to jaka ? Wiadomo że główny zarobek jednak pochodzi ze sprzedaży ale dobrze mieć coś stabilnego. I włąsnie co to znaczy mało. Bo ja już czytałem że mało w takich firmach to 6 tys a dla innych 3 tys to mało wiec każdy ma sowje własne skale. Fajnie jakby ktoś zwyczajnie pwoiedzial ile mniej wiecej zarabia i tyle

loic

lato
@loic 15.03.2014 13:46
tak naprawdę im wiecej sprzedaż tym lepszą kasę zarobisz. Jak masz dar do handlu to wszędzie się dorobisz...

tym wpisem raczej ameryki nie odkryłeś. Tylko czy produkt tej firmy jest na tyle łatwy do sprzedania, że rzeczywiście można zarobić?

kasia

Mało tzn. ile?

mało płacą dlatego jest taka duża rotacja ludzi

shaut

A czy ktoś wie jak wygląda praca na magazynie?, na jakie zarobki można liczyć? Dzięki za informacje Pozdrawiam

jakiego weksla? a co ma pokryć ten weksel niby?

Fakt

Jak chcesz pracować w dziale sprzedaży firmy Laska to przygotuj się na podpisanie lojalki i weksla in blanco na 50 tysięcy zł który ją zabezpiecza.

czacza

Kadrowa [usunięte przez moderatora] Przyznam, że wymagająca. Natomiast wynagrodzenia zawsze na czas i ZUS też. Miła atmosfera pracy, głównie młodzi ludzie ciałem i duchem więc nie ma co się stresować. Pracę polecam. Mało płacą.

Jeżeli trzeba nowych pracowników uczyć od podstaw obsługi komputera (gdyż na rozmowie kwalifikacyjnej tego sie nie sprawdza) - TO NIE DZIWCIE SIĘ!!!

Niski poziom kultury większości kadry zarządzającej udziela się pracownikom niższych szczebli, zwłaszcza tym, którym się wydaje, że już tam coś znaczą. Praca w takim towarzystwie ma mało wspólnego z koleżeństwem i dobrą atmosferą. Kadrowa z kompleksami i chorymi ambicjami młoda [usunięte przez moderatora].

W tej firmie występują ostatnio częste rotacje kadrowe. Zarobki słabe

Zostaw opinię o laska technika przemysłowa - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie laska technika przemysłowa