Opinie o Polska Grupa Górnicza S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Górnicza S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polska Grupa Górnicza S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Górnicza S.A. w Katowice

A

Na jakie zarobki może liczyć ślusarz na dole

Szynowy
@A

3300 - 4500

Józek
@Szynowy

Po jakim czasie nowo przyjęty może zacząć robić weekendy ?? I jakie wypłaty dostaje taki nowo przyjęty Transport albo przygotówki . ?? Kwk chwałowice

Lidia
@Józek

a jest gdzieś informacja, że nie może ich robić? Zastanawiam się czemu miałaby być taka restrykcja. chyba, że o przeszkolenie tylko chodzi? jak ono wygląda?

Nowyy
@Józek

Podobno 3 miesiące trwa alokacja wtedy chodzi sie tylko na rano i nie robi sie weekendów

nikt

jakie zarobki na pgg podobno sa przyjecia sciana przodki wypowie sie ktos

Piri por
@nikt

Nikt ci prawdy nie powie

Agnieszka
@Piri por

A Ty się nie orientujesz? Czy też byś chciał wiedzieć?

ooo
@nikt

mniej wiecej mniej niz połowa tego co pod J.W tu zarobisz 4 tysie tam 10 , tam mają nowe gruby inwestują w sprzęt i ludzi , tam orzą jak mogą

Najstarszy bastion (usunięte przez administratora) , praca dla wybrańców co mają dziadka ojca czy szwagra co zna któregoś mądrzejszego z góry zarządu, zwykły człowiek z drogi oczywiście że ma szansę się zatrudnić ale obawiam się że w oczekiwaniu można się zestarzeć

Iza
@Adam

Serio? A ile razy już próbowałeś aplikować? Firma nigdy nie odpowiada, cisza? Może chodzi o inną kwestię, np. niekoniecznie odpowiednie kwalifikacje?

Lobuz

Cześć.wiadomo kiedy będą przyjęcia na KWK Marcel lub Rydułtowy?jakie są możliwości z uprawnieniami technik górnik??

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polska Grupa Górnicza S.A. na stanowisko Prawnik? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
john74

staram się kupić 2 tony ekogroszku od samego początku sklepu i co i g-o (usunięte przez administratora) biorą po kilkaset złotych od tony i kupują na pierwszej albo drugiej sesji jak to możliwe ,jeden wielki przekręt Jedni zbijają fortune a drudzy marzną nie pisze więcej żeby nie wpaść w większą frustację , ktoś to powinien głęboko skontrolować

N
@john74

Panowie gdzie lepiej PGG czy JSW SIG

R.
@N

Jak pod sig to tylko do OWP - czyli przodek albo ściana. Jak odstawa albo transport to nawet nie zawracał sobie tym głowy. Ja jestem na odstawie i nie widać tu żadnych możliwości przejścia pod JSW, dlatego próbuję na PGG.

N
@R.

To lepiej pod PGG będziesz siedział kij wie ile pod Sigiem ja i grosze dostawal

PGG

Witam. Na jakie zarobki może liczyć osoba nowo przyjeta w pgg na wydobyciu?

@PGG

elmutek
@młodyGórnik

A na którą kopalnie ?

@PGG

Na wszystkich kopalniach są takie same zarobki czy jest różnica? Chodzi oczywiście o pgg

Maria
@Nowy

to twoja pierwsza praca po studiach, byles bez doswiadczenia?

Cichy

Chyba u wróżki

Ciekawy

Nie jestem pracownikiem PGG od 1 września 2022 czy dostanę Barbórkę za przepracowany czas ?

Pola

Krętacze, ponad 30 dni czekamy na ekogroszek, a tu ani nie słychać ani nie widać. Jak dzwonimy to mówią, ze w następnym tygodniu, po tygodniu znowu ze po weekendzie i tak w kółko. Porażka, lepiej niech kasę oddają bo ileż można czekać, węgiel się kończy, zamówionego nie ma

Gus

Czy ktoś coś wie o przyjęciach na Jankowice ?? Złożyłem aplikacje na stronie miesiąc temu i cisza .

Pytanie na wage zlota , robie w PGG i byc moze dostane telefon z SiGu na Borynia/Zofiowka , a moze byc tak ze bede musial zrobic porzucenie pracy w PGG ( pracuje krotko niespelna rok) co tu robic ? .. co byscie zrobili ?? w Sigu mozna siedziec pare lat hmmm.... ryzykowac?? Sry za tak osobiste pytanie ale z czystej ciekawosci chce zaczerpnac opinie innych. Pozdrawiam

Czarny
@Michał

Cześć i jak poszedłeś do sigu?

azerty

Dodanie produktu do koszyka gwarantuje jego dostępność i możliwość zakończenia transakcji w późniejszym czasie taki tekst jest na stronie sklepu. Tylko jak dokończyć zakup jeżeli KDW są w niektórych województwach nieaktywne? Jest ograniczenie na klienta to dlaczego jest jeszcze ograniczenie miesięczne na KDW Także dodanie produktu do koszyka nie gwarantuje możliwość zakończenia transakcji.

Kris

Są przyjęcia na Piast albo Ziemowit ?

Radomir

(usunięte przez administratora) i wodorosty ludzi mają za nic państwo ma do nich dopłacać a oni ludzi w h...robią tylko jeb...górnika kasę dawać premia od zysku hu...nie zysku z naszych. (usunięte przez administratora)..was

Górnik dołowy

Witam czy już ktoś dostał 6000zl na konto? Znajomy twierdzi że dostał przelew a wy jak tam na KWK Rydułtowy?

Wqrwiony

PGG TO JAKAŚ (usunięte przez administratora) PORAŻKA !!! MAMY W (usunięte przez administratora)WOJNĘ NA UKRAINIE, ŚCIĄGNIJCIE WĘGIEL OD RUSKICH BO JAK WIDAĆ WY JESTEŚCIE (usunięte przez administratora) I NIE POTRAFICIE POLAKOM ZAPEWNIĆ WĘGLA NA ZIMĘ, POTRAFICIE TYLKO DRZEĆ RYJA I STRAJKOWAĆ, A WASZ SKLEP WSADŹCIE SOBIE W (usunięte przez administratora) !!! JESTEŚCIE (usunięte przez administratora)WĘGLOWĄ JAKIEJ ŚWIAT NIE WIDZIAŁ, A MY MUSIMY TO ODCZUWAĆ, I SKŁADY WĘGLA TO TEŻ MAFIE WĘGLOWE, KTÓRYCH POWINNO SIĘ (usunięte przez administratora) TEN KRAJ !!! I (usunięte przez administratora) was powinno obchodzić czy jestem pracownikiem czy kandydatem czy klientem dla was ja nie istnieję tak jak dla mnie węgiel jest niedostępny i kij wam w (usunięte przez administratora) zaznaczam pracownik waszego regulaminu nie akceptuję, ale musiałam zaznaczyć żeby móc dodać opinię

Normalny
@Wqrwiony

Miej pretensje do rządzących nie do górników, Niemcy, Bruksela, ekologia nas tak załatwiła . Polska mogla by byc samo wystarczalna jesli chodzi o wegiel , pełno kopalń zostalo zamknietych o poteznych złożach, jak by to teraz pootwierać to i by wegiel był i mnóstwo miejsc pracy ale z drugiej strony jaki młody Ci pójdzie teraz na kopalnie mamy ere smartfonow, solarium, różowe koszule, rureczki daj takiego do przodka.... Powodzenia :)

Obsługant
@Wqrwiony

Nie płacz pajacu. Takie niekumate beksy jak Ty mam nadzieję, że pierwsze zamarzną tej zimy. Nie masz zielonego pojęcia o branży górniczej, ale szczekasz jak najęty. Buzia na kłódkę paciuloku. Szczynść Boże ⚒️

Lobuz

Wiadomo kiedy przyjęcia na kopalnie Rydułtowy lub Marcel??

Mlody

Witam, wiadomo coś może o przyjęciach na kopalnie Piast? Składałem cv przez strone już dwa miesiące temu i dalej nic, pracowałem już wcześniej na kopalni. Jest tu może ktoś, kto zaczął prace nie dawno i powie ile czasu to wszystko zajeło? Pozdrawiam

Teo
@Mlody

Też składałem przez stronę podanie, ale cisza, chyba nie ma szans na przyjęcie.

Wkurzony

Co mam zrobić jak siedzę od kwietnia i próbuje kupić węgiel,coraz mniej osób obslugujecie towar za śmieszne pieniądze wywozicie za granice nam podnosicie ceny dlaczego? Nie mam dodatkowych pieniędzy na zlecenie bo idzie kupić są osoby które biorą od 600-900 zł za zakup i to w 100% w następnym dniu sprzedaży.Wiec pytam się was jak to możliwe sam się przekonałem od znajomych niedawno zdecydowali się na zakup dali zlecenie i węgiel mają w domu . Mnie w obecnym czasie nie stać na dodatkowe wydatki ale co tam was to obchodzi.Macie swoich informatyków oni już dobrze wiedzą jak to jest ,zwykły Kowalski niech marznie .Proszę o opowiedz co zrobicie w tej sprawie jak to rozwiązać można .Jak bedziecie blokować te osoby.To jest sprawa dla tv a dlaczego bo w ostatnich czasach macie Polaków prosto w du....Czekam za odpowiedzią

Grzegorz
@Wkurzony

Bo to prawda

zainteresowana
@Wkurzony

A jednak tak jest że blokują kupno węgla bo to jest już nie do wytrzymania żeby nie można było nic kupić z taką stroną internetową jeszcze się nie spotkałam

byly grubiorz

Hej jakie zarobki teraz w PGG. Myśle nad powrotem do gornictwa . Staz 6 lat mody gornik kolejki podwieszane i wiadomo podstawowe przenosniki itp

Groszek marcel

Otrzymałam groszek(usunięte przez administratora)za transport biorą x2 średnio koszt transportu, zarabiają na chrzczeniu groszku w kopalni, potem x 2 na transporcie, potem dodatkowo jeszcze za dostawę pod adres też biorą więcej niż ustalone. Chciwość bez granic. Groszek miał mieć określoną wielkosc a dostałam sporo miału wraz z groszkiem. Ważcie koniecznie u mnie było minus 20kg.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Górnicza S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Polska Grupa Górnicza S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Górnicza S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Górnicza S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Grupa Górnicza S.A.
2.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Powstańców 30
    40-039 Katowice

Polska Grupa Górnicza S.A.