Opinie o Polska Grupa Górnicza S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Górnicza S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polska Grupa Górnicza S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Górnicza S.A. w Katowice

Groszek marcel

Otrzymałam groszek(usunięte przez administratora)za transport biorą x2 średnio koszt transportu, zarabiają na chrzczeniu groszku w kopalni, potem x 2 na transporcie, potem dodatkowo jeszcze za dostawę pod adres też biorą więcej niż ustalone. Chciwość bez granic. Groszek miał mieć określoną wielkosc a dostałam sporo miału wraz z groszkiem. Ważcie koniecznie u mnie było minus 20kg.

Szczepan Nowakowski -Konin

Witam wszystkich. Próbuje kupić ekogroszek od 12.04.2022. wejśc na tą stronę graniczy z cudem,nie mówiąc o koszyku i kupnie.(usunięte przez administratora)ten sklep i wszystko z nią związane

Mibu
@Szczepan Nowakowski -Konin

Sprzedają węgiel swoim ludziom Normalny człowiek nie jest w stanie tam nic kupić (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Mibu

nie ma związku z pracą

Ruda
@Szczepan Nowakowski -Konin

Złodziejski pgg usuwa niewygodne komentarze, ludzie są wqrwieni, a oni se jaja z nas robią jebać*pgg!!! Moja opinia jest mega negatywna dla pgg (usunięte przez administratora) węglowej

Jan

Nie da się kupić

greg
@Jan

czysta prawda , robią nas w (usunięte przez administratora)

Scam

Ta strona to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Można odświeżać w nieskończoność, a i tak wyskoczy komunikat przepraszamy, spróbuj ponownie później. Człowiek marnuje kilka godzin żeby się zalogować i kupić opał na zimę żeby nie marznąć, ale przy tym jak to wszystko jest zorganizowane w tym kraju z kartonu, to faktycznie trzeba będzie za niedługo siedzieć w kurtce w domu.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polska Grupa Górnicza S.A. na stanowisko Prawnik? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Sevrn

Zalogowałem się do sklepu o godzinie 15. O 16 wyskoczył mi komunikat przepraszamy, spróbuj ponownie później. Żałosny jest ten sklep. Lepiej marznąć całą zimę, bo nie chce im się zainwestować w serwery.

Kolo

Jedna wielka ściema dla głupiego narodu z tym sklepem pgg.... elektrownie i inne spółki skp blokują węgiel i jego pochodne a głupiemu narodowi oferują ochłapy... zablokowali wydobycie bo unia narzuciła limity ....otwórzcie oczy bo rząd nas (usunięte przez administratora) i się śmieje w oczy!

Jakub
@Kolo

Próbowałeś kupić węgiel przez sklep internetowy? Bo podobno strona się zawieszała i nic z tego. Też miałeś takie kłopoty?

Klient
@Jakub

Przez sklep nie da rady.

Artur
@Klient

Czemu? Nie działa wcale wtedy gdy trzeba?

XXL

Dzień dobry jak co wtorek i czwartek staram się kupić węgiel PGG jestem zalogowany i czekam na godz 16 stą w czwartek czekam i czekam jest godz 17 sta i nie ma nic sprawdziam czy jest węgiel a tam pisze na kopalni Piast węgla brak 33 minuty temu . Sprawdzam czy jestem zalogowany a byłem i znowu mi ta banda skradła dokumenty ciekawe gdzie one są oni napewno nie są ludźmi .

PGG

Ten sklep to jedno wielkie (usunięte przez administratora) podobnie jak cała ta spółka "Państwowa" wywozicie węgiel za granicę robiąc przy tym interesy a Polakom blokujecie możliwość jego kupna. Jesteście wrzodem dla narodu podobnie jak partia rządząca. Nie pozdrawiam. Chcecie podwyżek cen surowców zastawiając się zwiększonym kosztem wydobycia i kupnem nowych maszyn? Nie widać tego żebyście wydobywali więcej. (usunięte przez administratora)

PGG
@PGG

Panie administrator zamiast usuwać komentarze to by się pan wziął za poprawę serwów. Na to nie macie czasu ani pieniędzy ale sprawdzać komentarze co parę minut i nie wygodne słowa usuwać to już czas jest. Nikt nic pozytywnego o was nie napisze chyba że sami to zrobicie.

ktos

ludzie oni zrobili to tak zeby niby dac kupic ale niedac zeby ostatecznie dac kase posrednikom... proponuje wycinac panstwowe drzewa ile sie da bo w kocu sami do tego doprowadzili nie robmy z siebie dziadów. Nie pozdrawiam was sprzedajne (usunięte przez administratora) którzy tancza jak im posrednik zagra

WUJA

Pozdro postawcie sobie lepszy serwer który nie bedzie sie wywalać co chwile przy kupnie eko groszku

Żenada

Taki szajs to chyba tylko Polacy potrafią stworzyć :) Jeśli strona nie działa jak należy to się ją naprawia, albo zmienia się serwery. No cóż, ale niestety żyjemy w polskich realiach. Szajs, szajs i tandeta na każdym kroku. Wygląda na to, że będę musiał rozpalać ognisko w salonie, bo węgla na tej stronie na pewno nie uda mi się kupić...

Ola z Rudnopola

Za pgg rozliczymy was w wyborach. Naród jest tak wściekły że za żadne zapomogi ani pieniądze nie przekupicie wyborców. To ostatnie miesiące waszej władzy. Opozycja was rozszarpie.

Stefan
@Ola z Rudnopola

Słuszna racja popieram już za rok będą znowu obiecywać jak to jest i jak dobrze będzie niech się ta dobroć w buty włożę ludzie w prywatnych zakładach pracy pracują za darmo a oni się premie biorą i nie wiedzą co mają robić z pieniedzmi pozdrawiam

XXL

Dzień dobry udało mi się kiedyś wrzucić 5 ton do kosza a później napisali że jest naprawa czegoś tam chyba kosza a oni poprostu ludzi usuwali z niego i co wtorek i czwartek próbuję zdobyć węgiel a gdy jest zostanę usunięty nie wiem dlaczego mają wszystkie dokumenty teraz jeszcze im muszę wysłać nr butów może to pomoże dobrze piszecie że to jest banda popieram. Za rok będą na głowie stawać żeby iść na wybory mogą mnie pocałować w d..ę pozdrawiam

ALINA

Warowałam przy komputerze od 12:00 żeby kupić 1 tonę ekogroszku, wzięłam wolne w pracy, bo przez ostatnie dwa miesiące próbowałam zalogować się tuż po pracy czyli koło 14:00 i co? - warowałam sobie na wolnym od 12:00 podtrzymując logowanie przez 4 godziny, odświeżając stronę. EFEKT! o 16:10 kiedy pojawia się węgiel nie ma szans na odświeżenie strony. Czy robi się to chaotycznie czy cierpliwie, czy na jednym urządzeniu czy na dziesięciu, czy na 1 zakładce czy na piętnastu, nie ma to znaczenia. I nie wierzę, że tu trzeba mieć szczęście. Tu tylko kupią węgiel polskie cwaniaczki i Ci co mają układ. Ręce opadają na to wszystko. Sąsiadka (starsza Pani samotna) płakała mi przy płocie w rękaw, że ona nie umie sobie kupić węgla przez Internet i żebym jej pomogła. Pytam! jak mam jej pomóc skoro sama sobie nie potrafię kupić 1 tony, a ona potrzebuje co najmniej 5t żeby ogrzać tą swoją chałupkę. Dziś sesja trwała 20 minut. Wykupione wszystko. W 20 minut!!!! to ja się pytam ile było tych ton w sprzedaży - 2? Wstyd. XXI wiek, drony ludzi namierzają, teleskop Weeba bada kosmos, a my w Polsce mamy NIEUDACZNIKÓW i CWANIAKÓW na pęczki. Mam nadzieję, że po tym wszystkim zrobią Wam w PGG taką kontrolę (NIK albo CBA), że wszyscy polecicie na zieloną łączkę za te przekręty!

Nikita

Praca na Kopalni, zwłaszcza w biurze to TYLKO I WYŁĄCZNIE po znajomości. Pracują siostry, ciotki, kuzynki, córki, koleżanki itd. i nie kryją się z tym, że tak tam jest. Jedna wciąga kolejną. Żal, bo pracują tam potem nieudolne osoby, nie potrafiące nawet komputera obsługiwać.

Lukasz

NIE POLECAM. Węgiel po 2gdz odświeżania, klikania dodany do koszyka , zaznaczony odbiór i co?strony nie można odświeżyć, tylko wyłączyć i podziękować za zmarnowany czas nerwy i Wasze upokorzenie. Nie macie honoru, tak samo jak nasz rząd. Pracownicy, również...nie potraficie się postawić, tak samo jak były szczepienia, jak owieczki... Pod igłę.tak samo tutaj. (usunięte przez administratora) strajkowali, a Wy!większość was ich popierała.a jeżeli dla wszystkich obywateli kraju, dzieje się krzywda to pracownicy robią swoje?gdzie wasze strajki?pieprzyć was i ten kraj. Oszukance, blokujcie strony http, IP, loginy ... Banda buraków .

Nabywca węgla

Kupiłem ekogroszek dziś na stronie ale zadzwoniłem do rzecznik z Katowic podał mi kod żeby wejść na stronę o 16 stej

Polak
@Nabywca węgla

Kod?

Rs

Ten cały sklep to(usunięte przez administratora) potworzyły się na tym pomyśle cwaniacy którzy za kwotę 300 - 500 zł od tony kupują towar niby w imieniu człowieka z deklaracją . Składy węgla praktycznie zlikwidowane - i nie mówię tu o molochach węglowych , tylko o małych firmach z których każdy był zadowolony ze współpracy . Człowiek który za to odpowiada powinien rządzić (usunięte przez administratora) na polu a nie PGG .

Ona
@Rs

Dali 3000 tyś a do sklepu po węgiel dopytać sie nie da już o 15 wejść nie można. Niech sobie wsadzą w (usunięte przez administratora) te pieniądze. Handlarze okupuja wszystko nawet tego nie potrafią dobrze zrobić nieudacznicy ale najlepiej im wychodzi rozdawanie nie swoich pieniędzy obcym banda nierobów

Jack

Banda (usunięte przez administratora) najgorszych. (usunięte przez administratora)za co takie ceny powinni upaść rychło bo są krętaczami

Taktojest

Witajcie, składałem formularz do pracy na PGG w czerwcu zaraz po szkole mechanicznej jest szansa się dostać pod PGG (ziemowit, piast ewentualnie zgri) są przyjęcia ? (Aktualnie dostałem ofertę na prywatnej kopalni od sierpnia na powierzchni tymczasowo się tu zatrzymam) długo czekał ktoś z was na telefon z PGG ?

Ok
@Taktojest

Przyjęcia są co do czasu ile się czeka to różnie bywa od 3 tygodni do nawet kilku miesięcy

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Górnicza S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Polska Grupa Górnicza S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Górnicza S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Górnicza S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Grupa Górnicza S.A.
2.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Powstańców 30
    40-039 Katowice

Polska Grupa Górnicza S.A.