Opinie o Polska Grupa Górnicza S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Górnicza S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polska Grupa Górnicza S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Górnicza S.A. w Katowice

DJ

Tak działający sklep, to w XXI wieku skandal, patologia i wstyd! ileż można klikać i odświeżać stronę i marnować połtora godziny dwa dni w tygodniu! Patologia!

Iza

na tej stronie ... kupują tylko ci co mają kupić a zwykły "fizyczny" nie ma szans. Teraz to nawet do picu miedzy 16-17 nie zmienia się status -brak towaru. (wiem bo pilnuję) Tylko w kolejnych dniach na pasku pokazują inną liczbę klientów i sprzedanych ton węgla .... "taki CuD" - tak miało być ???

Zirytowany

Robienie z ludzi idiotów . o 18 tej wyświetla się zapraszamy jutro bo zbyt wiele transakcji gdzie nawet się nie wyświetliło że towar jest dostępny.nie podoba mi się to jak sklepy na kartę górnika . Kup pan z drugiej rączki . Nabijanie kieszeni komuś przy korytku

@Zirytowany

Masz absolutną rację. kupić tam graniczy z cudem. juz w totka większe szanse wygrać. Kpina z ludzi

Jo

Co wy gadacie, jakoś 5 ton ekogroszku wylądowało już u mnie w piwnicy no i dla rodziny też zamówiłem (starsze osoby nie korzystające z komputera). Czyli cud dwa razy się wydarzył dzień po dniu? Wystarczy zalogować się szybciej i dodać do konta wszystkie dane. Potem tylko odświeżać najlepiej w 2-3 okienkach a jak strona zadziała to szybko składać zamówienia i oto cały sekret.

@Jo

Tak chyba po znajomości kupowany

Jo
@Kasia

jak dla ciebie tysiak na stół i magicznym sposobem zamowienie zostanie złożone.

Zadowolona
@Jo

Potwierdzam, ja również wczoraj bez problemu kupiłam 5 ton węgla. Kilka razy musiałam odświeżać stronę, ale zakup odbył się bez problemu. Potrzeba trochę cierpliwości a nie od razu nerwy i złe komentarze:)

Bożena
@Zirytowany

Mam dokładnie tak samo.od prawie miesiąca próbuje kupić ekogroszek workowany.. niestety nie ma szans.masakra jakas..

Linka
@Zadowolona

Ta a można tylko dwie tony kupić jednorazowo

@Zirytowany

Bo jest prawdziwa. Robicie z ludzi idiotów.

NMSTR
@Zirytowany

już o godzinie 18:02 nie ma w ofercie żadnego eko i tak całą godzinę. Pewnie przy bramą już załatwiony rodzice i znajomym węgielek jak to było w PRL. Stado kombinatorów na wiecznych dofinansowaniach przez publiczne środki.

a to dziwne
@Jo

jakim cudem dzień po dniu jak można kupić tylko we wtorek i czwartek.

(Nie)klient

Zakup węgla w "cywilizowanym świecie" nie możliwy. PGG i Politycy to wielcy (usunięte przez administratora) nic więcej. Jak tak można zwykłych ludzi robić w(usunięte przez administratora)! Jedna wielka banda!! Sprawcie sobie nowy mocniejszy serwer. Opinie same mówią za siebie, a Wy dalej ignorujecie problemy z zakupem węgla... Jeszcze na stronie chwalicie się ile to już obsłużyliście klientów, tylko ile z tego to zwykłe liczby? Żenada!!!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polska Grupa Górnicza S.A. na stanowisko Prawnik? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Wkurzony klient

Od ponad miesiąca nie mamy możliwości kupienia węgla, bo strona jest permanentnie spieprzona. Na czym wy obsługujecie te serwery, na ziemniakach? W pampersach? Chcę wydać pieniądze na węgiel, którego nie mogę kupić bo wasza ułomna polityka sprawia, że zima w kraju, który lezy na węglu, będzie zimna i nieogrzana... Nie pozdrawiam, życzę permanencji pod kreską.

Wesoła

Przyjęcia są na KWK Wesoła Przeróbka/Dół Co do innych kopalń to nie wiem

Małgorzata Sałacińska

Jestem osobą po 60 i chciałbym kupić wegiel na zimę .Nie mogę nawet się zarejestrować nie mówiąc o przejściu do koszyka. Wykonuje mi że email jest je nie taki hasło też niby do luftu . Będę próbować aż do skutku.Pozdrawiam życzę dużo zdrowia dla wszystkich górników pracujących w pggpll.

jeb

i znowu wychujany ,czas zmarnowany ,kur.w..a mać jakoś pieprzone FB i inne huje muje dają rade obsłużyć miliony ludzi na całym globie a polsce ziemniak i drucik przemysł 4.0 ja jebie

Xxx

Pgg sklep z węglem to banda (usunięte przez administratora) i idiotów,3miesiące stracone na klikaniu po marne 5 ton opału,którego jak już jakimś cudem uda się zalogować to wita nas komunikat brak towaru ,który w 10 minut znika,robicie z ludzi idiotów a w komunikatach wypowiadacie się że każdy będzie mógł zakupić opał a tymczasem pokradli nasze dane i wykorzystali przy zakupie opału żeby sprzedać po 3tysiące.Pgg to (usunięte przez administratora)

Sobek
@Xxx

Dokładnie siedzą i się śmieją z idiotów którzy chcą kupić przez PGG ja już jestem zirytowany 2 miesiące tyle czasu stracone oczywiście zaliczam się też do tych idiotów którzy chcieli kupić z ich strony kupiłem normalnie ze składu drogo ale już mam wszystko w (usunięte przez administratora)jestem na wczasach i się nie stresuje.

@Xxx

To jest prawda

@Sobek

Wszystko tylko pięknie w gadce pod publikę a węgla nie ma,tak jak kiedyś w jednym z marketów NIE DLA IDIOTÓW, biorą wszystkich za idiotów

Katarzyna
@Andrzej

To jak ta firma funkcjonuje, skoro nie ma towaru, który oferuje?? Często zdarzają się takie wpadki?

MONJAS

PRĘDZEJ DOSTANIESZ NERWICY NIŻ KUPISZ EKOGROSZEK! TO JEST JAKAŚ MASAKRA

Mhm

Zakup czegokolwiek jest niemożliwy. Każda próba zakupu kończy się niepowodzeniem przez serwery. Podejrzewam, że są zrobione z ziemniaka i miedzianego drucika. Przy rozpoczęciu sprzedaży automatycznie jestem wyrzucany ze strony mimo wielotygodniowych prób dokonania jednego zakupu. Nigdy nie widziałem czegoś tak beznadziejnego.

Typek

Witam Mam przepracowane 17lat w firmie Mam szansę przejścia pod Pgg Mam kurs górnika,metaniarza i obsługa kolejek Czy ktoś może napisać na jaką wypłatę mogę liczyć? Proszę o szczere odpowiedzi

Jo Andrzej

Po Jakim czasie od zlozenia podania oddzwaniali wam w sprawie pracy ?

PREZES PGG

marnujecie mi czas kutasy, jak się poprawicie to napiszcie mi maila elo

Bartek

Witam składałem podanie na stronie pgg o przyjęcie do pracy i dzwonili do mnie niby z pgg że nie ma przyjęć pod kopalnie ale współpracują z firmą gzug i tam oferują zatrudnienie ktoś coś się orientuje o co to chodzi Dodam że za pierwszym razem odmówiłem po kilku dniach zadzwonili znów

Slywa
@Bartek

Miałem dokładnie tak samo, dzwonili z pgg i proponowali robotę w gzug. Ktoś wie o co chodzi ?

Zofia
@Bartek

A składałeś podanie na konkretne stanowisko czy ogólnie wysłałeś do firmy? Te niespodziewane stanowisko to było takie samo jak w tej pierwotnej firmie?

GZUG
@Slywa

Nie polecam pracy w firmie,wyzysk ludzi kasa słaba a najbardziej przewalony energomaszynowy.

Slywa
@GZUG

Coś o tym wiem bo robię w firmach od kilku lat. Odmówiłem przyjęcia do gzugu oczywiście.

Jokerjoker
@Bartek

Hej. Jak dlugo czekales na telefon od pgg po zlozeniu formularza. ?

Danuta
@Slywa

A co przeważyło o tym, że odmówiłeś? Dasz znać?

PGG

Sprzedaż węgla,ustawka dla zwykłego zjadacza chleba,biznes dla składu.

jeb

A wystarczyło żeby złodziejaszki stworzyli najzwyklejszą listę oczekujących a nie jak zajoby ludzie siedzą i polują jak na dzika ,ale poniekąd własnie o to chodzi żeby ludzi za morde trzymać .Ja to się dziwie że przez to co się dzieje w tym kraju to jeszcze się opony nie palą po prostu jest za dobrze

Bot #419

Wasza siedziba jest porównywalna do burdelu, kurew jest masa, a klientów jeszcze więcej. Ciągnijcie się i dławcie się tam nawzajem.

Dawid

Szukam kogoś do przeniesienia się. Robie na Jankowicach , zamienie sie najlepiej na Rydultowy ( dojazd 3 km) ewentualnie Marcel. Pracuje jako Ślusarz. Przy tych cenach paliw itd. trza patrzec na kazdy grosz (przyszlosciowo). Jesli ktos kogos zna lub bedzie zainteresowany pisac , podam nr tel. Mysle ze jak chlop za chlopa to nie bedzie problemu , to sie chyba zalatwia z Dyrektorem do sp. pracowniczych?

pgg

witam robil. ktoś psychotesty na Jankowickiej w Rybniku jak wygladaja ???

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Górnicza S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Polska Grupa Górnicza S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Górnicza S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Górnicza S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Grupa Górnicza S.A.
2.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Powstańców 30
    40-039 Katowice

Polska Grupa Górnicza S.A.