Opinie o Baltona w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Baltona. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Baltona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Baltona?

Jaki jest styl zarządzania w Baltona?

Odpowiedz Nowy wpis

Jak w kazdej państwowej społce zagarnietej przed pisowcow. Biora swoich bez zadnego doświadczenia. Na dole robole w centrali sami swoi. Cytując szydło..... Im sie należy.....

Jest tylko dobrze

Firma jest na 5 miejscu jako najlepszy pracodawca????w gazecie F....... Jakim cudem nie mam pojęcia. Obecny zarząd zatrudnił znajomych ,rodzinę ludzi niemających pojęcia o handlu na Lotnisku. To nie Em... Sm... Czy inny dyskont niestety dla nich to to samo co Bierd... To wszystko zaowocowało tym że pracownicy sami się zwalniają od kasjera po kierownika z tej ,, prestiżowej firmy ,,???????? Magazyn jest bez pracowników,sklepy też,ciągły brak zatowarowania topowych produktów. Miał być luksus a są puste półki i niezadowolenie pracowników .. to mamy ,,swój ład ,,????????????

wacek Nowy wpis
@Jest tylko dobrze

(usunięte przez administratora) na wsadzał do firmy swoich. Zarzad i biuro w ich rekach. Robia co chca.

jatylkowyrazamoipinie

Pracowałem tam przed pandemią i chwilę po. Praca jest specyficzna, ze względu na miejsce, godziny pracy 4-23, praca w święta, wigilię, nowy rok, tak naprawdę, zawsze trzeba być dostępnym. Czy polecam? Nie szczególnie, początki były super, fajna atmosfera, fajni ludzie, ale z czasem poszło to zdecydowanie w złą stronę. Moim zdaniem ludzie w biurze, od towaru, zaopatrzenia nie mają jakiejkolwiek wiedzy. Często na sklepach brakowało produktów, towaru, a i tak co chwilę były uwagi od kierowniczki i menagerki, żeby naganiać klientów i ich zaczepiać. Pytanie tylko co mieli kupować skoro zawsze czegoś brakowało. Zwykłych pracowników którzy najwięcej przebywali na sklepie i z klientami się nie słuchało, chociaż to oni w pierwszej linii frontu słuchali klientów i wiedzieli o co pytają. Porażka i trochę wstyd skoro reprentuje się miejsce pracy w którym nic nie ma. W danych sklepach też kółka wzajemnej adoracji, często niektórzy wraz z awansem zachowywali się tak jakby zapomnieli o swoich poprzednich obowiązkach i skupili się na nowych, nawet jak byli bardzo potrzebni. Sama praca sporo wymaga jeśli chodzi o czas, dyspozycyjność itp, a pensja tego nie odzwierciedla. Brak dodatków za niedzielę, za święta itp, argument "takie miejsce pracy", ucinane premie, obiecane premie, które nagle znikały, albo plany sprzedażowe niemożliwe do zrealizowania, bo nie masz czego sprzedawać. Jedynym plusem było to, że często na lotnisku można było spotkać ciekawych i fajnych ludzi. W samym sklepie trafiali się bardzo fajni, młodzi ludzie z którymi miło się pracowało. Generalnie jeśli jest się zdesperowanym, to śmiało. Jeśli masz inne możliwości i się zastanawiasz to nie warto.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Baltona? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Żuber

Nowy zarząd spowodował wymówienia z pracy kierowników sklepów na lotnisku Okęcię. Obarczył ich niepowodzeniem w sprawie wprowadzenia nowego, złodziejskiego systemu premiowania. Nowi ludzie z biura nie mają pojęcia o prowadzeniu sklepiku szkolnego, nie mówiac już o luksusowych sklepach na lotnisku. Po buncie wszystkich pracowników sklepów w Warszawie zmiejszono plany budżetowe do wyrobienia aby zapobiec dalszym odejściom pracowników. Brak towaru na sklepie, braki ludzi na magazynie, odejścia kierowników wprowadziły złą atmosferę. Ale jak ludzie z biura mają pracę po znajomości, a nie ze względu na umiejętności, to tak to się niestety kończy. ,,Duch pyszny poprzedza upadek ". Szkoda tylko ciężko pracujacych ludzi w sklepie.

Kors
@Żuber

Potwierdzam, masakra Zarząd i Dyrekcja w biurze zarabiają krocie, ale nie rozumieją czyim kosztem tzw. ciężkiej pracy sprzedawców na lotnisku to dzięki nim się interes kręci. Nowi przychodzą płaci się więcej, starzy pracownicy dostają od lat ochłapy, a jak idą po podwyżkę po inflacyjną to Zarząd mówi że nie ma budżetu na podwyżki haha śmieszne!

Ktoś
@Żuber

Cała prawda

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Baltona?

Najniższa krajowa

Brak słów na to wszystko

Wyzysk wyzysk i jeszcze raz WYZYSK! Masz pracować na 4 rano za najniższą krajową! Żenada! Nie idźcie tam, zmienił się zarząd i jest tylko gorzej. Co raz gorsze pomysły mają i ucinają ludziom wypłaty. NIE POLECAM

Olga
@Brak słów na to wszystko

Serio ucinają? Ale to jak już musi być przecież jakiś powód. Coś jeszcze gorszego się dzieje odkąd się zmienił ten zarząd czy tylko to co napisałeś?

Brak słów
@Olga

Powodem ucinania pieniędzy ludziom pracującym na sklepach jest zatrudnienie 40 nowych wakatów w biurze. Komuś trzeba zabrać, żeby drugiemu dać. Ludzie za 100% zrealizowanego targetu dostawali ok 800 zł premii. Teraz będą dostawać 75 zł brutto. Żenada. Nie szanują nas, nie ma ŻADNYCH dodatków za pracę w godzinach nocnych, w święta i niedziele.

Porażka
@Olga

Centralizacja zamówień… Wymyślili sobie że po co sklepy mają robić zamówienia skoro mogą to robić 2 osoby zdalnie z biura na wszystkie sklepy w polsce Osoby które nigdy nie odwiedziły sklepów i nie mają pojęcia co sie tam dzieje (z resztą jak całe biuro) Dochodzi więc do sytuacji w których są potężne braki w zatowarowaniu, nie ma podstawowych produktów które są niezbędne do wykonania targetu ale z drugiej strony gdy już taka dostawa przyjedzie to przychodzi mnóstwo niepotrzebnych produktów i na przyklad małe sklepiki nie mają najzwyczajniej gdzie tego pomieścić.

Jest tylko dobrze

Praca w tej firmie to wyzysk! Zarobki nie adekwatne do tego co robisz . Plany są tak zawyżone że nie są w żaden sposób do zrobienia. Więc pracujesz za goła pensję. Po zmianie zarządu niedoświadczeni wszystko leci na łeb na szyję na gorsze. Ja pracowałem za starego o nowego szefostwa. Mam porównanie i cieszę się że już tam mnie nie ma. Słysząc co się wyprawia z ludźmi na sklepach to sie w głowie nie mieści. Żadnych dodatków za prasę w weekendy i święta. Nocne to jakieś grosze , żadnego dofinansowania do biletów MZK czy paliwa jak jeździsz swoim autem. Praca marzeń

Iks

Na jaką pensję netto może liczyć Sprzedawca - doradca klienta?

@Iks

Najniższa krajowa

Daria

Jeśli firma wypracowała sobie dobrą opinię to nie powinno nikogo dziwić, że na tym forum jest tak mało wpisów. Polecam pracę w firmie bo jest ok!!!

H.
@Daria

Nie ma firmy która ma tylko dobre opinie, Też uważam że w Baltonie jest całkiem nie źle. Oczywiści można się czepiać o to i owo ale taki już jest biznes na lotnisku.

Zadowolona

Nie polecam pracy w Baltonie na lotnisku w Warszawie, niestety pracuja tam osoby niekompetente, ktorym udalo sie zatrudnic na wyzszych stanowiskach, ze wzgledu na szczescie. Niestety nie potrafia zatroszczyc sie o pracownikow, zeby czuli sie komfortowo w pracy i wiedziali, ze zawsze moga przyjsc porozmawiac na poziome. Jedyne co potrafia zrobic to wykorzystac swoje stanowisko, zeby im bylo najlepiej i zgarnac jak najwiecej bonusow, ktore firma teoretycznie zapewnia pracownikom! Jedynie co mozna uslyszec od szefostwa i managera "na twoje miejsce czeka wielu takich jak ty", "firma i tak wam dobrze placi, idz i sprobuj znalezc lepsza prace" tak, wiec zrobilam i znalazlam, co pokazalo, ze Baltona kokosow nie placi tak jak twierdzi, w dodatku za takie godziny pracy. Jezeli jestes osoba pozytywna, majaca kompetencje i zapal do pracy, a chcesz poczuc sie jak zero to Baltona oferuje"twoja prace marzen!" Widzac odp "pracodawcy" do niektorych opini sa zalosne probujac sie wybronic i klamiac zeby wybielic sie przed swiatem. Wszystkim tu piszacym zycze powodzenia w karierze I gratulacji, ze odchodzac pokazaly, ze maja do siebie wiekszy szacunek niz pracodawca.

@Zadowolona

@Zadowolona Dziękujemy za Twoją opinię, jest ona skierowana do osób pozytywnych ale chyba przez osobę “negatywną” ponieważ pozytywne osoby nie piszą takich opinii szczególnie że już w firmie nie pracują. Szkoda że informacje o których Pani pisze nie zostały zgłoszone na hr@baltona.pl w trakcie Pani pracy w naszej organizacji, z pewnością byśmy podjęli interwencję w stosunku do managerów którzy wypowiedzieli takie słowa które w swojej wypowiedzi Pani cytuje – jeżeli oczywiście miało to miejsce. Opinie dotyczące wykorzystywania swojego stanowiska lub informacje o kłamstwie to poważne zarzuty. Jeżeli ma Pani konkretne argumenty lub dowody to zapraszam do kontaktu bezpośredniego – sprawę na pewno wyjaśnimy, w innym przypadku może Pani mieć odczynienia z zarzutem pomawiania. Ze swojej strony mamy nadzieje że nowa praca którą Pani podjęła spełni Pani oczekiwania. Rekomendujemy również że jeżeli takie rzekome sytuacje będą miały miejsce w nowym miejscu pracy aby kontaktować się z działem HR a nie z GO-Workiem – oni raczej w tym zakresie Pani nie pomogą.

K.
@Baltona

Potwierdzam, że Pani napisała prawdę! Wszystkie normalny kierownicy sklepów odeszli, zostały tylko chore na głowę jakie zawsze cię poniżają, zawsze patrzą z góry i pokazują gdzie twoje miejsce... Tylko te kto włazi im do d**py nawet bez mydła - są mili. Innych traktują jak śmieci...

Joanna
@K.

Wiem że niektórym może się nie podobać lub starają wyładować swoje frustracje właśnie tutaj na go-worku. Ja pracowała w Baltonie rok. Odeszłam, bo myślałam że w nowym miejscu będzie inaczej. Niestety jest gorzej. Nigdy nie jest idealnie więc w sumie w Baltonie jest nie najgorzej. Pozdrawiam

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Baltona? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Sprytna

Pracuje w tej firmie 7 rok jak do tej pory w wigilię zawsze było wolne

zadowolona

Firma to profesjonalista, dobry lecz wymagający pracodawca ale tu pracuje się z przyjemnością , szkoda że pandemia ogranicza prace.

Bogna

A jakie są teraz szanse na prace w firmie i czy są stawiane jakieś dodatkowe wymagania ?

Uczciwy
@Bogna

Z tego co wiem to w październiku mają otworzyć się nowe rekrutacji do sklepów w Warszawie. Nic mi nie wiadomo o szczególnych wymaganiach

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Baltona? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Witam, Zależy na jakie stanowisko. Jeżeli mówimy o stanowisku sprzedawcy/Doradcy klienta to raczej 1 do 2 etapów (rozmowa telefoniczne / rozmowa bezpośrednia lub online) po pozytywnej decyzji realizowane są formalności związane z zatrudnieniem. Cały proces trwa max 2-4 dni. Spotkania odbywają się na lotnisku lub naszej siedzibie głównej. Pozdrawiam

Były

To zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Jeżeli na sprzedawce to 1 góra do 2 etapów. Rozmowa telefoniczna lub / i rozmowa bezpośrednia. Raczej przyjazny i otwarty dialog. Kolejne etapy to już etapy zatrudnienia. Tu trochę więcej formalności szczególnie przepustkowych. po zatym wszystko zamyka się w 1 - 2 tygodni łącznie z badaniami

Bylam

Zarobki koszmar. Sby zachęcić do podjęcia pracy sprytne kłamstwo o premii. Zatrudnieni gł.na umowe zlecenie oszczędzają maksymalnie. Chwikę tam pracowalam na szczescie finał. Bowiem zabiera caly dzien a często pół nocy.

@Bylam

Wszelkie opinie na temat naszej firmy są bardzo mile widziane, lecz niektóre z nich wymagają korekty gdyż nie odzwierciedlają realnej sytuacji, lub wynikają tylko z pracy przez chwilkę - tak jak w tym przypadku. Otóż przede wszystkim zatrudniamy osoby w oparciu o umowę o pracę. jest to forma którą preferujemy. Inne formy zatrudnienia stosowne są tylko jeżeli istnieje taka możliwość prawna i oczekiwania klienta wewnętrznego. Co do innych kwestii to trudno się ustosunkować ponieważ nie do końca wiadomo co oznacza "sprytne kłamstwo o premii" czy "zabiera cały dzień a często pół nocy". Lecz wszelkie informacje dot. naszych systemów motywacyjnych lub premiowych i wiele więcej znajdziecie na profilu pracodawcy baltona go work w zakładce Benefity : https://www.gowork.pl/baltona-s.a.,26692/benefity lub na naszym profilu pracuj.pl : https://pracodawcy.pracuj.pl/grupa-baltona,23651/benefity W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy je kierować na adres baltona@hr.pl Serdecznie zapraszamy.

Byłam
@Baltona

Ta chwila to było pół roku zatem zdanie nie jest wrażeniem po złym momencie, lecz zbudowane faktami. Umowa o pracę tak ... aby szybko pozbyć kosztownego pracownika, który zna swe prawa i może ich dchodzić i tu już problem bowiem sucha w urodzie i charakterze pani manager wie wg niej wszystko; Fatalne miejsce poracy pod każdym względemn i ponownie dodam, że kłamstwo pierwszą mnetodą rekrutacji

@Baltona

"Oprócz wynagrodzenia podstawowego możesz liczyć na realne podwyżki oraz premie wynikające z przejrzystego systemu motywacyjnego • bonus świąteczny • kasa na urlop • premia za rozwój • premia miesięczna • premia za frekwencję • „refferal program” • wsparcie finansowe Ile obecnie wynosi wynagrodzenie brutto na cały etat w Baltonie na lotnisku Chopina? Jak wygląda sprawa premii miesiecznej, ile miesięcznie wynosi? Co dokładnie znaczy że "doplacacie do dojazdów"? Ile miesięcznie jest godzin pracy? Co oznacza "premia za frekwencję"? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Anna

Witaj Anna, Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą. Na wszystkie Twoje pytania chętnie odpowiemy podczas spotkań informacyjnych i rekrutacyjnych w naszej firmie. Spotkania takie powiązane z rekrutacją organizujemy 2 razy w tygodniu. Zapraszam do złożenia aplikacji na za pośrednictwem naszego systemu (link w załączeniu). Na pewno się odezwiemy i zaprosimy na spotkanie jak tylko będziemy mięli do Pani kontakt. Link do aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f77a3b55950c4547959928183fc6d0c4 Z poważaniem Dział HR Baltona

belzebub
@Anna

żarcik... osoby które się skarżą są zastraszane, wyrzucane. kto więc napisze nie anonimowo opinii??!! bonus świąteczny? 150 zł? buhaha, kasa na urlop 200... ciekawe gdzie za to pojedziesz. premia za frekwencję?? dawno jej nie ma. za rozwój... hahahhahaha co? Nikomu nie polecam.

Fabian

@aaaaaa Mam nieodparte wrażenie, że konkurencja zainspirował do tego wpisu!

Ala

Jakie benefity oferuje firma?

@Ala

Witam, Poniżej przesyłam link do naszego profilu pracodawcy na pracuj.pl O dodatkowych benefitach można się dowiedzieć podczas naszych rekrutacji grupowych. Zapraszamy do aplikowania https://pracodawcy.pracuj.pl/grupa-baltona,23651/benefity

Alex
@Ala

Żadnego

aaaaaa

Nie poleciłabym tam pracy nikomu. Brak doceniania pracownika, na rozmowie obiecują kursy, szkolenia, a po zatrudnieniu (usunięte przez administratora)mówi, że w ogóle nic takiego nie mówił. Śmieszne wychodzi na to, że wymyśliłam to sobie i dlatego poszłam tam do pracy. Nie wspomnę już, że z podpisaniem urlopu czekać trzeba o ostatniego dnia, gdzie powinien być podpisany dużo wcześniej. W firmie więcej jest zatrudnionych różnego rodzaju menagerów, w większości zatrudnionych po znajomości, już nie wspomnę, że słabo widać ich pracę, a kasę biorą konkretną. Gdzie zwykły pracownik, nie miał podwyżki od lat, albo dostał jakieś śmieszne pieniądze. Ciągle słyszy się, że firma nie ma pieniędzy. A i zapomniałam wspomnieć o kulturze osobistej w tej firmie, a właściwie jej braku (oczywiście nie u wszystkich), gdzie ludzie nawet nie znają słów "Dzień dobry" i "Dziękuję", ale za to jak im coś potrzeba to nawet wiedzą gdzie siedzisz. Zdecydowanie nie polecam.

@aaaaaa

Witaj AAAAAA, Dziękujemy za Twoją anonimową opinię i mimo to że jest ona ogólna i oparta na emocjach bardziej niż na faktach dziękujemy za jej wyrażenie. Jesteśmy firmą która stale stara się usprawniać swoje procesy oraz budować kulturę organizacyjną opartą na przyjętych wartościach zarówno w zakresie rozwoju pracowników jak komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Mamy nadzieję że ewentualne nowe miejsce pracy bardziej wpisze się w Twoje oczekiwania zawodowe a mimo to z czasem pozostaną jedynie pozytywne wspomnienia o naszej firmie. Pozdrawiamy

rob

Witam wszystkich, wyobraźcie sobie że po ponad 20 latach pracy w Baltonie pensja za ostatnie dwa miesiące z rzędu wyniosła ,przykro pisać 1800 zł netto.

@rob

Ciekawe, lecz nie ma w naszej firmie osób które pracują ponad dwadzieścia lat i zarabiają 1800 neto. Chyba że pracują na część etatu. Z drugiej strony zaś interesujący byłby przypadek osoby która tyle lat pracuje i nie jest zadowolona ze swoich warunków zatrudnienia .

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona - Warszawa

• Jak się pracuje w Baltona?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltona?

Baltona