Opinie o Powiślańska Fundacja Społeczna w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Powiślańska Fundacja Społeczna. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Powiślańska Fundacja Społeczna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiślańska Fundacja Społeczna w Warszawa

Anna Nowy wpis

Zależy mi na stabilnym zatrudnieniu a widziałam właśnie w komentarzach, że pracownicy zatrudniają się na umowie o pracę na czas nieokreślony. tylko po jakim czasie aktualnie jest gwarancja na to, że się ja otrzyma?

Natalia Nowy wpis

wiadomo skąd tu się więzło tyle negatywnych opinii o fundacji? aktualnie widzę, że działają a od dwóch lat nikt nie narzeka, więc się coś poprawiło? mogę spytać o aktualną atmosferę i stawki jakie tu macie?

Pracownik Nowy wpis
@Natalia

Jestem w fundacji od kilku lat, uważam że atmosfera pracy jest dobra, pracownicy są zatrudnieni na stałe, na umowę o pracę. Z tego co wiem w przeszłości dochodziło do nieporozumień z konkretnymi osobami, ale to normalne że znajdą się pojedynczy niezadowoleni ludzie na kilkadziesiąt zatrudnionych w roku. Praca w świetlicach jest specyficzna i wymaga umiejętności i cech, które pozwalają na pracę z emocjami dzieci, nie każdy się do tego nadaje i po to są okresy próbne. No zarobki są jakie są, pewnie że powinny być wyższe, ale niestety w organizacjach pozarządowych takie są realia. W innych świetlicach jest podobnie, a nie zawsze jest umowa o pracę, czasem są na część etatu albo tylko na jakiś czas. Mi się podoba, a pracowałam już w różnych NGO, ale każdy może mieć swoją opinię.

Odbyłam rozmowę rekrutacyjną przeprowadzoną przez Panią Prezes Fundacji. Pierwsze wrażenie NEGATYWNE.

Zosia Nowy wpis
@Kandydat

Czemu?

Justyna

bardzo niskie pensje, brak szacunku do pracownika, jest się traktowanym jak maszyna. Manipulacja - taka że na koniec dnia nie wie sie kim się jest

filip
@Justyna

Zgadzam się z przedmówczynią. Takich kombinacji i przekrętów finansowych nie widziałem.

pp
@Justyna

to przykre :((

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Powiślańska Fundacja Społeczna po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Wychowawca w świetlicy socjoterapeutycznej. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Wiktoria

Przykre jest to, że większość opinii tutaj to opinię rozżalonych ludzi, którzy niestety nie nadawali się do tej pracy i zostali zwolnieni. Sfrustrowani wylewają tutaj swoje żale. Fundacja jest miejscem które dba zarówno o swoich podopiecznych jak i o pracowników. Pracują tam fajne zespoły, bardzo zaangażowane w pomóc dzieciakom i ich rodzinom. Jest to placówka, która lepiej płaci swoim pracownikom niż konkurencja, oferuje umowę o pracę.

gregor
@Wiktoria

A jakie jest wynagrodzenie? Pracowałem w różnych placówkach tego typu i zależy mi na konkretach

maja
@Wiktoria

@wiktoria a jaka jest pensja? Bo nie ma informacji w ogłoszeniu a chciałabym wiedzieć. Pozdrawiam serdecznie!

Iwona

Dobre miejsce! Wiele można się w nim nauczyć, polecam na staż i pierwszą pracę po studiach w zawodzie. Dużo informacji zwrotnych, omówienia pracowników, praca holistyczna.

Arek

@aniag czyli co każdy ma umowę na 3 miesiące?

kasia
@Arek

nie, po prostu jest zwalniany i ma okres wypowiedzenia

aleksy12
@kasia

w sumie dobrze wiedzieć, bo na prawdę rozważałem tę ofertę

Pamela
@Arek

Oczywiście, że nie. 3 miesiące to okres próbny. Jeśli ktoś się nie sprawdzi w pracy z drugim człowiekiem albo z grupą dzieci to niestety bywa tak, że umowa nie jest przedłużana. Ale są pracownicy na czas nieokreślony i jest ich sporo.

ba44
@Pamela

A ilu jest takich pracowników w młodszej placówce?

Alicjaa
@Pamela

Powiem szczerze, że komentarz ten wygląda jakby pracodawca próbował zmanipulować opinię potencjalnych zainteresowanych, co jest według mnie nieetyczne. Jednak z jakiegoś powodu wszystkie komentarze o placówce, wypowiedzi byłych pracowników i klientów są negatywne.

Pamela
@Alicjaa

Pozytywnych opinii się nie chce ludziom pisać, a niedojrzały pracownik, który jest zwalniany ma potrzebę wylać swoje żale. Nie jestem pracodawcą.

Martyna

@Palola co masz na myśli mówiąc brak szacunku dla pracowników ?

aniag
@Martyna

zwalniają pracowników co 3 miesiące, nie ma stałej kadry bo "liderka zespołu" wykorzystuje i manipuluje ludźmi

jadwi9a
@aniag

uciekajcie

Czy twoim zdaniem firma Powiślańska Fundacja Społeczna w miejscowości Warszawa to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających pracy w tej firmie.

aniag

przeraża mnie że takie placówki istnieją, gdzie ma się pomagać - a nie szerzyć (usunięte przez administratora)

Palola

Bardzo niskie pensje. Brak szacunku dla pracowników. Omijać szerokim łukiem.

K.
@Palola

Zgadzam się z osobą powyżej. Pensje są bardzo niskie, a obowiązki jakie wykonuje jedna osoba powinny należeć do co najmniej dwóch. Osoby zarządzające są zupełnie niekompetentne. Nie warto zawracać sobie tą pracą głowy.

Justyna
@K.

masz kompletną rację, ja właśnie z tamtąd uciekam. Osoby zarządzające manipulują kadrą, pieniędzmi, pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o Powiślańska Fundacja Społeczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Powiślańska Fundacja Społeczna?

Zobacz opinie na temat firmy Powiślańska Fundacja Społeczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Powiślańska Fundacja Społeczna?

Powiślańska Fundacja Społeczna
1.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Mokotowska 55
    00-542 Warszawa