Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O.

Katowice

Opinie o Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O.

Czyżby polepszyło się w INTROLku bo brak nowych postów? A może prezes dba by nowe posty nie pojawiały się.

PH71

Witam, Sporo negatywnych opinii o Introlu, ale czy ktoś może się wypowiedzieć na temat oddziału we Wrocławiu? Mam tam znajomego, który pracuje jako monter i sobie chwali, ale patrząc na ogrom negatów na tym forum zacząłem się zastanawiać czy warto aplikować tam na przedstawiciela handlowego? Czy ktoś z Państwa pracuje lub pracował w oddziale wrocławskim?

Otco

Taki cytat krąży po sieci: Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cie do twojego poziomu i pokona doświadczeniem. I właśnie tak sie dzieje. Karmimy trola pisząc pozytywne opinie.

Kowal swojego losu

Warszawa jak każde polskie miasto ma plusy i minusy i porządni ludzie sa szanowani nawet jesli sa hanysami jak pisze mój przedmówca. W korpo tez da sie żyć a zycie bez celu to nie zycie. Darmowa kawa hmmmm jeszcze ludzi stać na swoja kawę i nie trzeba sie prosić o darmowe zlewki.

Noname

No, No i jeszcze raz No

Trytytka

Tak fatalnej i nieciekawej firmy jak Introl nie widziałam od dawien dawna. Firma źle zarządzana, pracownicy rozkojarzeni, wynagrodzenia mierne, biura przepełnione, jednym słowem - porażka za 3 punkty, używając terminologii sportowej. Zatrudniając się w tej firmie już strzelacie sobie samobója, a każdy dzień w tej firmie to kolejny stracone szanse. Nieopodal jest zakład W...O, który serdecznie polecam, zupełnie inny świat, mili, przychylni ludzie, słowem atmosfera, że aż się chce pracować. Sam tam pracuję ponad 3 lata i jestem b.zadowolony.

Asad
@Trytytka 18.09.2017 12:32

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,3297 opinie wcale nie inne niż o INTROL. A może po prostu na Śląsku są ludzie, którym wydaje się, że jeśli skończyli politechnikę to powinni na start dostać 4 tysiączki do ręki, samochód służbowy, do tego wolne piątki, 13. i 14. pensję i zero stresu w pracy. ?? Do Warszawy! Tam lubią hanysów! Dostaniecie do wszystko ale stres też jest wliczony. A tak na serio - pracuje w INTROLU od wielu lat. Uważam, ze firma jest daleka od ideału, tak jak wiekszośc firm zarządzanych przez Polaków, którzy uczą się dopiero co to szacunek do pracownika, motywacja itp. Ale nie ma w niej przynajmniej notorycznej kontroli pracownika (jak np. w WASKO), nie ma atmosfery korpo (cel, cel, cel), nie ma bezwzględnego kapitalizmu. Jest za to pomoc dla niepełnosprawnych w zakupie leków, jest pomoc niepełnosprawnym w dojeździe do pracy, są obiadki za 10 zł (jedne lepsze drugie gorsze ale przynajmniej nie musimy jeść pizzy codziennie), darmowa kawa, opieka medyczna. O minusach pisać nie będę bo nie kala się swojego gniazda. Podsumuję w ten sposób - chcesz mieć spokojną prace od do - przyjdź do Introl. Chcesz się rozwijać, mieć meetingi, targety, fałszowane karty godzin pracy - idź do korpo. Tyle.

@Asad 18.09.2017 15:01

Skąd tyle oraz o pracy w korpo skoro masz wymoszczone gniazdko w introlu?

Bracia Ligoccy

Nie polecamy, nie zapraszamy, Nie lubimy .

Nick

Chyba kogoś bardzo boli, że się rozstał z Introlem. A ktoś inny odstrasza potencjalnych konkurentów na swoje stanowisko :-)

Seba

Najgorsza firma pod słońcem w województwie śląskim !!!

Sosnowiak

Nie ma

Jack Korba

Chyba nie ma tu ludzi którzy mieliby pozytywne zdanie o tym zakładziku hehehehehe ???? to najlepiej świadczy o poziomie i formie firmy

Monisia

Miałam swego czasu przykre doświadczenia zawodowe z tą firmą i nie polecam jej nikomu z prostego powodu - nie jest to firma rozwojowa, dająca stabilizację a tym bardziej stabilizację finansową. Zarabia się marnie, bo i firma jest marniutka. W sumie logiczne , że słaba firma = słabe finanse. Ale po co się tam pchać ? więc niech każdy w duchu sobie to rozważy

Wygłodniały

Praktyki opuszczania stanowiska pracy w czasie dniówki jest powszechnie stosowana praktyka w Introl-u pod byle pretekstem a kierownictwo przymyka oczy i udaje że jest OK. Do czasu aż ktoś wyjdzie i coś mu się stanie poza firmą, wtedy zrobi si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zainteresują się odpowiednie służby. Wychodzenie do sklepów, do lekarzy itp. tak jakby nie można było wziąć urlopu na wizytę lekarską ??? ale po co , lepiej oszukiwać firmę, która płaci "za pustostan pracowniczy" a może w ogóle lepiej nie przychodzić tylko niech dniówka leci a chodzić sobie po sklepach :-)

Yurol

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym żerują płotki myślące, że są rekinami automatyki w Polsce heheheheh Myślcie tak dalej, powodzenia

Tęczyński

Poza INTROL-em naprawdę istnieje świat i to zupełnie lepszy, kolorowy, dający możliwości, ukazujący piękno codziennej pracy a nie tylko stres, małe zarobki i zero perspektyw

Pracownica

Tak sobie czytam i się zastanawiam... "Pieniądz jest Bogiem" - to niespotykane w firmie handlowej. A pozostałe zarzuty? Kierownictwo w czasie pracy pozwala wychodzić i załatwiać prywatne sprawy - no masakra. To niewybaczalne! Introl daje pracę ludziom niepełnosprawnym , "którzy powinni siedzieć w domu" - no jak tak można! Karygodne! Niepełnosprawni do domu, kobiety do garów - gratuluję podejścia. I kolejna bzdura, "nie ma socjalu", "Nie ma duszy, atmosfery" - to chyba żart. Pracuję w INTROLu od dawna i szczerze polecam! Jasne , że są minusy - jak wszędzie, ale większość zarzutów z tej strony to opinie frustratów, którym się nie powiodło... Dla osób szukających pracy i rzetelnych opinii o INTROLu: Przyjdź! Przekonaj się sam! Spróbuj! A jeśli Ci się nie spodoba to po prostu odejdź.

Jezeli nie INTROL to co...
@Pracownica 06.09.2017 09:16

Bez INTROLu da się żyć. A nawet duuuuuzo epiej zarabiać. Nawet będąc niepełnosprawnym. Znam takiego.

@Pracownica 06.09.2017 09:16

Pracownica, a zaprzeczysz że pracownicy nie wychodzą w czasie pracy do sklepu? Sam byłem przez dość parę lat świadkiem takich praktyk. Co est niedopuszczalne w normalnych zakładach pracy. Co do socjalu ostatnio wszystko jest obcinane nawet dofinansowania z ZFRON. Masz chyba dobrze klapki na oczach. Nieważne kiedyś tak pracowało się dobrze. Teraz po opiniach z żal czytać. Ciekawe co jest powodem tego niezadowolenia pracowniczego. Przez kilkanaście śr nie było tylu komentarzy i teraz w ciągu jednego roku. Przykro. A co do polecania firmy młodym ludziom każdy jest kowalem swojego losu każdy ma swój rozum.

Rudi

Ktoś kiedyś tu napisał, że W Introlu BOGA nie ma, a ja uważam, że jest i bardzo w NIEGO kierownictwo wierzy, zrobi dla NIEGO wszystko i przed niczym się nie cofnie. Są gorliwi w swej wierze, jak mało kto. A BÓG ich ma na imię PIENIĄDZ! Pamiętajcie, przyszłe ofiary podłości tych kreatur: w INTROLU PIENIĄDZ JEST BOGIEM - CZŁOWIEK ZAŚ GÓWNEM.

ministrant
@Rudi 04.09.2017 22:25

AMEN

Yapycz

Co tu napisać ? A w zasadzie po co robic nieudacznikom reklamę ???? Lepiej milczeć

Yamamoto

Ten zakład nie ma duszy, atmosfery, możliwości, perspektyw. W ogóle nie ma niczego interesującego dla potencjalnego pracownika. Socjalu nie ma, zarobki mizerne, działy rozrośnięte do granic mozliwosci, czy trzeba jeszcze więcej pisac? Mądremu starczy słowo, głupiemu referatu mało ...

Flakowska

Do diabła z nimi

nick

jakoś co roku zdobywają nowe zlecenia. Odpuść człowieku

Myślący inaczej

Hejtować tu może każdy. W Introlu było różnie raz lepiej raz gorzej. Rządy JB; WB; rozwijały firmę JJ "jazda z rozpędu" poprzedniej wladzy, a MD to upadek firmy. Szkoda, firma posiadała DUŻY potencjał. Teraz kilkudziesięciu kierowników, co jeden to "bardziej" potrzebny, ważny. Brak już perspektyw na rozwój. Co będzie dalej z firmą? Ciężko powiedzieć, wszystko zależy od właściciela firmy. Czy polecam firmę młodym zdolnym inżynierom NIE. Szkoda zachodu zaorają się a i tak dziękuję nie usłyszą. Jest na Śląsku parę firm z branży automatyki godnych polecenia, szkoda że INTROL do nich już nie należy.

Szukajacy

Wiele bardzo emocjonalnych wpisów o Introl to opinie ludzi (a może jednego) którzy odeszli z tej firmy. Nie dziwią zatem opinie negatywne. Ja myślałem o aplikowaniu do tej firmy, bo jest blisko mnie, i zapytałem 2 kolegów, jeden z nich tam pracuje, drugi pracował wiele lat. Myślę, że ich opinie są bardziej obiektywne niż te pełne nienawiści wpisy osób, którym się nie udało. Oboje mieli zdecydowanie bardziej wyważone opinie niż ci hejterzy tutaj. Podsumowując ich opinie można napisać tak - spokojna praca, bez presji na sprzedaż jak to jest w korporacjach. Człowiek przychodzi, robi swoje i idzie do domu, a wypłata ląduje na koncie zawsze punktualnie. Dla ludzi po studiach szukających doświadczenia bardzo dobre miejsce gdyż robi się tam wiele projektów w rożnych branżach. Jeśli ktoś chce poznać przemysł od środka to Introl jest dobrym miejscem na start. Koledzy mówili także, że są tzw "osoby nie do ruszenia", że bufet jak z filmów Barei, że strasznie dużo kierowników i dyrektorów się narobiło. Dodali również że brak jest perspektyw rozwoju i w ogóle robota staję się rutynowa. Razem z nimi obejrzeliśmy powyższe wpisy na tym portalu i oni ocenili to jednoznacznie - pisali je głownie byli pracownicy jednego działu , który jest najbardziej licznym ale nie jedynym działem w tej firmie. To dział automatyki i oni tam żyją z usług, projektów, a w tej firmie jest jeszcze kilkanaście innych działów, głównie handlowych gdzie praca jest bardziej biurowa. W tych działach jest ponoć bardzo mała rotacja pracowników - o czymś to świadczy. Podsumowując opinie kolegów - praca spokojna i pewna. Z czasem jednak mało ambitna i nierozwojowa. Kasa także mniejsza, a ludzie i układziki - takie jak wszędzie w polskich firmach. Jako, ze ja mam dobrą robotę to nie zdecyduje się na aplikowanie ale absolwentom chyba się opłaci.

Kolaborant

Nie polecam ! stanowczo odradzam ! syf jakich mało

Paralityk

Świat został stworzony dla WSZYSTKICH i pełnosprawnych i niepełnosprawnych i każdy ma prawo do pracy zarobkowej, nie można klasyfikować ludzi na "naj" i tych "be". Każdy potrafi pracować i może dać od siebie swoja cząstkę firmie, miastu, państwu. Dlatego proszę o RÓWNOUPRAWNIENIE całkowite

Matt Fryatt

Widzę że niezdrowe emocje towarzyszą tej firmie a w sumie dlaczego ? firma jak wiele innych, ludzie pracujący jak wszędzie, ze swoimi wadami, problemami, takie polskie piekiełko jakich miliony. Czy warto tracić czas na przekomarzanie się i obrażanie się ? niech każdy pracuje gdzie chce, jego sprawa, wszak jest wolność do cholery. Każdy niesie jakiś bagaż za sobą i niech zbiera doświadczenia życiowe.

Aldona

Pracowałam w dziale NSA i czegoś takiego jak tam nie widziałam w życiu, totalne rozpasanie, wychodzenie w czasie pracy do sklepów, załatwianie w godzinach pracy prywaty, popijanie kawki, wychodzenie do stołówki, konsumpcja w biurze różnych frykasów i w sumie jak liczyłam z 8 godzin pracy pracuje się ...5 ale przecież Introl bogaty jest stać ich na to, wolałam się zwolnić i nie oglądać tego okradania firmy bo tak to należy rozumieć i postrzegać. A że jestem kobietą wychowaną w innym duchu niż dzisiejsi młodzi pracownicy działu N. to mnie to raziło i odeszłam. Podejrzewam i wiem z rozmów z ludźmi z innych działów , że tam też nie jest lepiej... reasumując cieszę się że zerwałam stosunek pracy z firmą I, jestem zdrowsza, szczęśliwsza i o to w życiu chodzi

gal anonim
@Aldona 18.08.2017 10:35

Droga Aldono z tego co wiem to w dziale NSA żadna kobieta się nie zwolniła. Do dziś pracują w nim dwie i więcej nigdy nie było. "A że jestem kobietą wychowaną w innym duchu niż dzisiejsi młodzi pracownicy działu N" - tak KOLEGO byłeś od nas dużo starszy no ale jak widać im starszy tym głupszy . Tak więc skończ pisać bzdury na temat tej firmy. A patrząc na twój ostatni wpis to powiem Ci szczerze ja Cie do grona szczęśliwych a przede wszystkim zdrowych ludzi nie zaliczę bo bałagan na strychu to ty masz nie mały.

Turbo Kozak

Dno, dno, dno, dno, dno

Najsprawiedliwszy Wśród Sprawiedliwych

Widzę trwa na forum nieustanna walka dobra ze złem, zwolenników i przeciwników...oj jakie to polskie, ciągłe przekomarzanie się, waśnie, spory...a tymczasem wystarczy troszkę tolerancji, miłości , dobroci ... Ludzie zakopcie topory i wojenne zapędy, po co wam to ?

Tak czytam te opinie i zaczyna się to już robić żałosne. Jestem ciekawy czy jeden z drugim a może tylko jeden byłby tak mądry jak by trzeba było się przedstawić na tej stronie. No tak hejt teraz w modzie. Ja stwierdzam jedno jak komuś coś nie pasuje to szuka sobie innego miejsca pracy a nie nadaje jak przekupa. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. A jeżeli masz/macie jakieś problemy ze sobą to są ku temu stworzone odpowiednie instytucje może warto zapukać i poprosić o pomoc. Podsumowując : Tommy Abraham II, Raptus, Wielki Maester i cała reszta jedynym miejscem pracy w jakim bym was widział patrząc na te wasze wpisy to pchanie karuzel w wesołym miasteczku :-) Pozdro dla Was :-)

Odor
@Pracownik 09.08.2017 15:15

Nie zgodzę sie z Toba Pracownik. To ze ludzie nie Lubią firmy i maja zle wspomnienia nie jest ich wina ale tym jak zostali potraktowani przez firmę I oraz jak sie w niej czuli. Moze ty jestes tam hak ryba w wodzie a raczej jak najemnik na wojnie i odpowiada Ci to, ale sa inni którym to nie pasowało i maja prawo sie wypowiedzieć w tym temacie. Jest to podobno wolny kraj i panuje powszechna "głasnost" trzeba uszanować zdania innych a nie tylko patrzeć do swego koryta i rzygi nazywać wykwintnym jadłem. Mysle ze wolny rynek strawi tego trupa i wydali go jako nawóz. Brak zamówień, pracy spowoduje powolny zgon firmy I . A pogrzeb bedzie piękny ???? Tym niemniej zycze Ci pracownik wiele pięknych i radosnych chwil w tej firmie, duzo kasy, żebyś był szczęśliwy bo tylko tacy ludzie sa cenieni na rynku pracy.

Tommy Abraham II

Byłem-Widziałem-Pracowałem = BEZNADZIEJA, ŻENADA, AROGANCJA KIEROWNICTWA, BRAK PERSPEKTYW, BRAK AWANSÓW, MARNE WYNAGRODZENIA, NIEPRZYJEMNA ATMOSFERAM W DZIAŁACH, DONOSICIELSTWO, WYWYŻSZANIE SIĘ JEDEN PRZED DRUGIM, WYŚCIG KAPUSIÓW I SZCZURÓW ...

Raptus

Introl lepiej omijać z daleka, chyba ze ktoś chce sie nabawić wrzodów i na nerwy zapaść a po co ? Ta cała grupa Introl to jedne wielkie Sk....synstwo działy rozpasane, ludzie nieżyczliwi, zazdrośni, donoszący, wogole atmosfera straszna. Szczególnie jeden osobnik lubi podsrywac ... wiesz kolego o kim mysle nie ? Ale nie martw sie wróci to do Ciebie ze zdwojona siła, jak Cie wydymają to przejrzysz na oczy. Kooperacje tez beznadziejne, w zasadzie żadnych pozytywów ta firma nie ma !!! Ludziska omijajta ja z daleka dla waszego dobra.

Wielki Maester

INTROL to mały zakompleksiony zakładzik, który co weźmie jakiś projekt to go sknoci i potem jeżdżą KIEROWNICY PROJEKTU (hehehe powinno być NIEUDACZNICY) na poprawki, które ciągną się w nieskończoność. Nie polecam stanowczo odradzam !

Przemko

a ja uważam, że trzeba o nich pisać dzień i noc i przestrzegać przed "ofiarami", które nieświadomie mogą wpaść w ich macki . Takiego skur...stwa jak tam to jeszcze nie widziano, ciasno w biurach, siedzi jeden na drugim, jeden drugiego kapuje i podsrywa, atmosfera grobowa a na zewnątrz rozpostarty płaszczyk szczęśliwości i zadowolenia. Dział NSA jest najlepszy :-) prawie mądrzy jak w NASA ;-) co jeden bardziej światły i mądry, prawie doktor automatyki. Na samą myśl o tym dziale mdli mnie i rzygać mi się chce. Ogólnie moja ocena - NIEDOSTATECZNY !!!

Tapolca

Widzę, że INTROL wzbudza duże emocje a ja proponuję BOJKOTOWAĆ ich na każdym kroku, nie pisać o nich, nie robić im przez to reklamy, nie składać zamówień u nich, poprostu olewać na każdym kroku i sami si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o swoje nogi i to będzie piękne uczcie widzieć ich UPADEK !!! A zatem NIE ZAMAWIAMY W INTROLU NICZEGO !!!!!!!!!

Ciekawski

A ile można zarobić jako handlowiec i czy w samochodach służbowych są nadajniki GPS?

Znawca

Święte słowa. Za czasów WB i początkowo JJ wszystko było w miarę ok. Dlaczego? Bo WB miał posłuch wśród tzn "elity" Introlu czyli handlowców i uznanie w oczach szefa wszystkich szefów czyli JB. A dlaczego tylko w miarę ? Bo to WB rozpieścił niektórych do granic możliwości tak, że potem następcy mieli już tylko gorzej. Potem przyszedł JJ z RS - ludzi ze zmysłem biznesowym - i chcieli wprowadzić nieco bardziej rynkowe zasady, np. wymagali raportów od handlowców (masz ci fanaberia). To nie spodobało się "elicie", która doniosła do JB i ich zdegradowali. Przyszedł MD, który jest tylko na papierze. A firmą rządzi "elita" - garstka kolesi głównie przedstawicieli handlowych, którzy mają tylko i wyłącznie w głowach własny interes = premia (a nie interes firmy jako całości). Nie mają też bladego pojęcia o zarządzeniu firmą. Firma z roku na rok przynosi mniejsze zyski , a to zasługa kompletnego braku kompetencji prezesa, a także jego fikcyjnej władzy nad "elitą". Fikcyjność prezesa wynika nie tylko z jego braku kompetencji i charyzmy ale również z podejścia właściciela całej GRUPY , który kilka razy pokazał wszystkim, że z "elitą" nie wygra nawet prezes. Stąd cała rzesza nowych dyrektorów mianowanych przez MD, nowe samochody, na które brakuje miejsca na parkingu VIP, gabinety i pensje dyrektorskie, rozpasany dział NSA robiący kontakty poniżej kosztów, a zysk spada w tempie astronomicznym. Jeśli tak dalej pójdzie INTROL Sp. z o.o. zacznie lawinowo zwalniać pracowników., tych szeregowych, bo przecież niemal 20 osobowe grono dyrektorskie (przy 40 mln pln obrotów!!) zostanie. Nie piszę tego jako efekt urazu do mojego byłego pracodawcy, pisze aby ew. kandydaci spojrzeli na kondycje finansową tej firmy, wtedy zobaczą, że nie jest to firma perspektywiczna.

TJ
@Znawca 01.08.2017 15:39

W pełni popieram i zgadzam się z Tobą. W końcu musi to pierdyknąć bo ileż można "doić krowę"? Dział NSA to takie przedszkole z chorymi ludźmi, którym się wszystko należy i którzy myślą, że są "kimś" ... są wielkim ... rozpasane towarzystwo

man at work

Zatrudnienie w tej firmie = głodowe pensje, praca w tej firmie = strata czasu

Heniek

AKŻAROP ASN ŁAIZD

Zaczarowany Łołówek

A ta firma jeszcze nie padła ??? dziwne ... wszystko jeszcze przed nią :-) zarządzanie kiepskie, płace - beznadziejne, pracownicy, szczególnie w jednym dziale, makabryczni, stołówka tylko się zrzygać, jedynie co dobre to winda :-) a tak poważnie AIUT i WASKO proponują o wiele lepsze warunki pracy i płacy, kierownictwo normalne, szanujące ludzi - nie to co w tym chlewie...

Givenchy

W dobie wolnego rynku i tzw. wolności narobiło się różnego rodzaju firemek i prezesuniów pożal się Boże i żerują jak wszy na pracownikach, stosując wyzysk, zastraszanie, obiecywanie i w końcu jadą jak na "łysej kobyle" zmieniając pracowników co 3 miesiące - parszywcy. Taką filozofię wyznaje też omawiana w tym temacie firemka. Przestrzegam wszystkich, którzy się jeszcze łamią czy wstąpić na drogę zawodową na Kościuszki 112. Mam gorąca nadzieję, że po przeczytaniu w/w opinii już żadnych wątpliwości mieć nie będą i poszukają sobie innego, intratnego zajęcia. Tam Kochani dostaniecie jedynie nerwy, stres każdego dnia, użeranie się z chorymi-kapryśnymi, zakompleksionymi ludźmi, niskie pobory aż w końcu podziękują Wam dyplomatycznie i z uśmiechem na obliczu. I po co Wam to ???

Mort

INTROL ??? a co to jest ? Instytut Pracy Chronionej - ci ludzie którzy powinni być na rentach

Bardotka

A właśnie, że ma znaczenie, bo po przeczytaniu tyluż negatywnych i prawdziwych opinii o tej firemce pies z kulawą nogą nie zajrzy tam . Pociotki i włazidupy mają bonusy a dla nowoprzyjętych ochłapy, obiecanki i wizja pracy za 1700... Pierdzielę takie bonusy i tę firmę. Kandydatów do pracy ostrzegam !!! wejdziecie w niezłe łajno, które przyklei się Wam do podeszwy i ciężko będzie go odkleić, bo ta firma wyssie z was to co macie najlepszego i wypluje jak zużytą baterię. Kierownicy projektów jak się szumnie nazywają palcem do d...sobie nie umieją trafić ale dostają bonusy no bo przecież paniska muszą wozić dupska swoje. Jeśli ktoś jest chętny pracować w tej branży to o 100% lepsza firmą jest WASKO w Katowicach i AIUT w Gliwicach i je GORĄCO POLECAM !!!

Tony Veczino

INTROL = SZKODA CZASU,

September

a ja uważam, że w firmie introl pracują sami uczciwi i szlachetni ludkowie, sympatyczni, uczynni, uśmiechnięci i zawsze spieszący koledze/koleżance z pomocą. Nikt tu nie czuje się obco, panuje atmosfera domowa. Można popracować, pośmiać się, miło spędzić czas i dowlec się do zasłużonej emerytury bawiąc się, jedząc zamawiane frykasy i nie przejmować się niczym innym

Zdziwiony
@September 24.07.2017 14:38

Masakra jakaś nawiedzony czy co. Szaleju się najadles czy naćpałeś a może jesteś przydupasem MD?.

pomiarowiec

do Marcin .... - Jeśli Prezes o tym wie to jest .......... (proszę sobie wstawić odpowiednie słowo/słowa) i traktuje firmę jak swój folwark. W moim zakładzie pracy jest to nie do pomyślenia, żeby się rozbijać na prawo i lewo służbówkami i firma ma się dobrze, pracownicy zarabiają i oto w tym chodzi w końcu. W Introlu jest jak za komuny....co nie moje to mozna wykorzystać, wytłamsić ile się da, wydoić...tacy pracownicy są w Introlu - a tymczasem czasy się już dawno zmieniły i tak się nie postępuje ...

Marcin
@pomiarowiec 24.07.2017 11:47

Człowieku ! Samochód w przypadku tej firmy jest dodatkiem do pensji. Swoistym bonusem do pensji, bonusem, który opłaca się wszystkim. To, ze tak nie jest w Twojej firmie kompletnie nie ma żadnego znaczenia. Polska to jednak kraj ludzi zawistnych. Jak ktoś ma lepiej niż ja to trzeba dokopać całej firmie. Jakie ma to znaczenie w kontekście tego portalu ? Czy opinia, że pracownicy "rozbijają się na prawo i lewo służbówkami" ma jakieś merytoryczne znaczenie dla kandydatów do pracy? Jeśli ma to tylko pozytywne. Czyli Panowie pomiarowiec i VIP - zrobiliście z siebie pożytecznych idiotów.

Swojak

Nie warto tracić czasu na firmę INTROL, wszystko zostało powiedziane wyżej, więc nie będę się powtarzał, bo szkoda strzępić sobie jęzora. Panowie MD i KA to jak Waldorf i Statler z Muppet Show, siedzą radzą, gupoty wymyślają a w firmie coraz gorzej.

Zadziwiony pracownik

Jak to mówią: świata nie zbawisz, wszystkich nie zadowolisz. Żale czasem trzeba wylać szkoda tylko, że kosztem innych. W Introlu pracuje wielu świetnych specjalistów i ludzi, którzy chcą dać od siebie więcej niż zapisane jest w karcie pracy. I jak to bywa nikt nie napisze ile godzin swojego prywatnego czasu poświęcają firmie i klientom. Chcą, a nie muszą. Nikt nie pochwali za elastyczność, żeby klient dostał dokładnie to czego oczekuje. Dzięki takim ludziom firma się rozwija i ma silną pozycję. Nikt nikomu nie każe tkwić w miejscu gdzie czuje się źle. Jest to dobrowolny wybór: nie podoba mi się, nie widze dla siebie perspektyw - odchodzę i rozwijam się gdzie indziej lub zostaję, tkwię, staję się sfrustrowany/a i przerzucam żal do siebie na innych. Kolesiostwo? Może po tylu latach pracy po prostu dobre znajomości. W końcu ludzie spędzają ze sobą sporą część życia. Że firma nie może "jechać ciągle na fuksie", działać "od przypadku do przypadku" itp ...pewnie że nie może i tak nie działa, nie bez powodu jest na rynku 27 lat

@Zadziwiony pracownik 06.07.2017 11:38

Wiesz " Zadziwiony pracownik" a czym Ty tak się dziwisz 27 lat na rynku OK ale byl inny Zarząd. Czas rządów JB WB i początki JJ Były ok. Popatrz po wpisach. Większość wpisów jest właściwie z ostatnich lat czyli rządów MD. Wygląda jakby ten człowiek był nieudacznikiem i nie potrafił prawidłowo zarządzać pracownikami. A może to świadome działanie właściciela firmy by obniżyć jej wartość rynkową? Ale w jakim celu? Nie pracuje już w INTROLu czy żałuję na początku tak ŻAŁOWAŁEM teraz nie. Dobrze mi się wiedzie pnę się do góry zarabiam po 100kroć lepiej. Teraz wiem świat się nie kończy na tej firmie warto wyjść odwazyc sie poszukać innej pracy.

Królewski

Firma godna polecenia. Atmosfera świetna, mili ludzie, pełen profesjonalizm. Zarobki może nie najwyższe, ale można zdobyć cenne doświadczenie !!

Introl - tonąca fregata. Kiedys firma prestiż teraz kolesiostwo, skarżenie jeden na drugiego. Firma w której kierownictwo żyje w świecie iluzji, przy oklaskach lizusów. Firma w której pozwala się odejść doświadczonej kadrze, a w jej miejsce przyjmuje się coraz mniej kompetentne osoby. Porażka. Oby Zarząd i właściciel firmy w porę się obudzili. Szkoda by było by niedawno świętowanie 20-lecie firmy było ostatnim "dziesięciolecie"

Zostaw opinię o Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Introl Przedsiębiorstwo Automatyki i Pomiarów SP. Z O.O.