Opinie o Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K. w Katowice

kandydat
Kandydat

dajcie sobie spokój z tą firma bo nie mają nic do zaoferowania, byłem na rozmowie o prace na stanowisko serwisant, w ogłoszeniu teren pracy to region śląska na rozmowie okazało się, że teren pracy to cała Polska ! Dla kierownika serwisu nie ważne co umiesz, nawet możesz nic nie umieć ale najważniejsze pytanie ile chce Pan zarabiać i żeby to było jak najmniej. Brak przedstawienia warunków zatrudnienia ogólnie to już (usunięte przez administratora) podczas rozmowy żebyś jak najmniej wiedział o tej pracy... ogólnie miałem wrażenie że szukają pracownika ponieważ ktoś już się zwolnił. Szkoleń to tam pewnie brak bo nie można nazwać szkolenia jeśli wiedzę przekazuje ci pracownik z dłuższym stażem któremu wcale nie zależy żebyś cokolwiek wiedział, im więcej wiesz tym bardziej poczuje się zagrożony utratą pracy...do rekrutujących kilka słów - zastanówcie się nad sobą i opamiętajcie się, kto wam będzie jeździł po całej Polsce za 3 tys zł na rękę ?

Zainteresowany

Jakieś newsy o pracy i zarobkach możecie zamieścić na forum?

Kandydat

Ile w INTROL-u może wyciągnąć doświadczony programista PLC/DCS?

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Dyrektor

A o jakie stanowisko pytasz i w jakim dziale? W grupie Introl pracuje ponad 1500 osób... Ogólnie zarobki są ponadprzeciętnie dobre :-)

Prezes
@Dyrektor

Rozumiem, że wypowiadasz się w kwestii swojego stanowiska dyrektorskiego opisując ponadprzeciętne zarobki? Z całej załogi, (ponad 1500 ludzi) podaj ilu jest dyrektorów to będzie wiadomo jaki ułamek pracownikow tak zarabia bo cała reszta ma ponadprzeciętnie niskie wynagrodzenie.

Szymon Nowy wpis
@Prezes

To w końcu dobrze się zarabia, czy nie, bo widzę sprzeczne opinie. Tylko osoby na kierowniczych stanowiskach mają dobre pensje? A szaraki z produkcji? Ile średnio mogą wyciągnąć?

Prezes Nowy wpis
@Szymon

Odpowiedź o wysokości zarobków masz nieco niżej zamieszczoną przez użytkownika programista. Poczytaj i zastanów się czy według Ciebie to dobry zarobek czy jednak niski.

Zainteresowany

Jakieś newsy o pracy i zarobkach możecie zamieścić na forum?

ewa
@Zainteresowany

Zarobki mierne natomiast praca w miarę spokojna.

@Zainteresowany

Zarobki dużo wyższe niż średnia w branży, więc śmiało aplikuj.

Janas
@ewa

Gdy się weźmiesz wreszcie za pracę i dasz z siebie więcej niż obecnie, to i wynagrodzenie wzrośnie adekwatnie. Ja na zarobki nigdy nie narzekałem. Zarabiam dużo więcej niż moi koledzy, pracujący w firmach o podobnym profilu.

@Vegabar

Bo chyba jednak nie. Nie rób z ludzi idiotów.

Obecny
@Zainteresowany

Zarobki konkurencyjne a nawet wyższe niż płaci konkurencja. I cała masa benefitów pozapłacowych! Nie wierz w te negatywne bzdury, które tutaj wypisują nasi konkurenci.

Obecny Pracownik
@Zainteresowany

Pensje lepiej niż przyzwoite. Handlowcy mają średnio 15 tys -18 tys. brutto. Najlepsi ponad 20 tys. Do tego premia kwartalna i roczna oraz pakiet benefitów pozapłacowych! W biurze trochę gorzej. Zależy od stanowiska. Ale i tak lepiej niż u konkurencji.

Anonimowy dyrektor
@Obecny Pracownik

Zapomniałeś dopisać, że 30 dni płatnego urlopu w Introl to standard. A najlepsi handlowcy mają nawet pozwolenie na latanie z domu do Katowic samolotem. Chwilowo, zawieszone, ze względu na pandemię Covid-19, ale już się nie mogę doczekać powrotu do latania klasą biznes :-)

@Obecny

Paweł, nie wypisuj już tutaj tych bzdur.

@Anonimowy dyrektor

Najlepsi już odeszli do Mercon-u. Może napisać dlaczego? -

g
@Lider

Napisz jeśli możesz, zawsze to ciekawe informacje.

Kamila
@Anonimowy dyrektor

Czyli jak faktycznie wyglądają te warunki pracy w Introlu? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Podajecie sprzeczne informacje i już nie wiem co mam na ten temat myśleć :(

Damian
@Kamila

Dostaniesz najniższa krajowa + stała premie uznaniowa jak zasłużysz. Tak żeby było taniej dla Introlu, gorzej dla Ciebie.

Kamila Nowy wpis
@Damian

A w jaki sposób można sobie zasłużyć na premię uznaniową w Introlu? Co jaki czas jest ona przyznawana i ile mniej więcej wynosi? Czy zdarza się, że w ciągu roku nie uda się takiej dostać?

Kandydat

Ile w INTROL-u może wyciągnąć doświadczony programista PLC/DCS?

Mily
@Pytanie

Nie popełniaj błędu.. Szukaj dalej...

Programista
@Pytanie

2500-3000 zł na rękę za 10- 12h dziennie. Często w weekendy.

@Programista

Chyba żartujesz. Tyle to płacą na kasie w supermarkecie… W życiu nie wyślę CV

Dariusz
@Mily

Czemu odradzasz pracę w Introlu, jakie są powody? Bo napisałeś dość krótki post ... Daj znać, czekam aż nieco to rozwiniesz! :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K. na stanowisko Kontroler finansowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Katowice
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
logo firmy Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. B
Katowice
Idea Logistyka Sp. z o.o. sp. k.
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nicola

Czy na magazynie dalej pracuje Pan ambitny radny i jego pogromca lasu?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K.?

Czy pracownicy w Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Tak, komunikacja jest na dobrym poziomie

Klient

Niestety z roku na rok obsługa jest gorsza. Po wysłaniu zapytania po tygodniu dowiaduje się że brakuje danych technicznych do sporządzenia oferty. Wcześniej zero kontaktu. Zapytanie wysłane na introl@introl... Zapytanie dotyczyło pomiaru poziomu. .. Nie ma wiekszej filozofii... Specjalisci przez telefon rozmawiają jakby się im nie chciało, jakby za karę...

Nie ma już takiej firmy. Firma podzieliła się : Pion handlowy - Introl Sp. z o.o. Pion usługowy (dawny dział NSA, którego głownie dotyczą dotychczasowe opinie) - Introl Automatyka Sp.z o.o. Sp. k. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwiekszyc pensje, stworzyć realne możliwości awansu i rozwoju

fan
@Pracownik

Dotychczasowe opinie z 2016, 2017 ,2018 roku dotyczą pionu handlowego obcej Introl sp. z o . o.

Izabela
@fan

Obcej Introl? O co chodzi? Dawno był ten podział?

@Izabela

obecnie są dwie spółki - Introl Automatyka i Introl Sp.z o.o. Introl Automatyka to firma usługowa - integrator automatyki (dawny dział Automatyki Introl SP. zo.o) , a Introl Sp. z o.o. to firma handlowa - akpia. Większość negatywnych opinie tutaj dotyczy Introl Automatyki.

Vega

No i już wiadomo kto odszedl do Vegi Wrocław. Co na to introlek?

Introlek
@Vega

A my na to jak na lato. Baby z wozu, koniom lżej. Odejście kilku osób z firmy, która zatrudnia ponad półtora tysiąca pracowników jest niezauważalne i niemierzalne, nawet aparaturą Vegi ;-]

PL
@Introlek

No i co ten Wąsik poradzi?

kandydat

Cześć

Podzielcie się proszę informacją na temat warunków pracy w księgowości INTROL ul.Kościuszki. Jaka panuje tam atmosfera? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy firma proponuje jakieś benefity np. karta multisport ........ itd? Czy nowy pracownik może liczyć na wdrożenie i pomoc zespołu, czy pozostawiony jest "sam sobie"?

Intro
@Cześć

Okresl o który Introl pytasz? Na Kościuszki sa : Introl S. A. -firma nadrzędna matka; Introl Automatyka Sp. z o.o. sp.k f-irma wykonawcza; Introl Sp. z o.o.- firma dystrybucyjna.

@Cześć

Firma oferuje pełen pakiet benefitów, począwszy od rozszerzonej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin (w tym darmowe wizyty u stomatologa), poprzez kartę Multisport, lekcje języka angielskiego lub niemieckiego, obiady w stołówce pracowniczej, na wczasach pod gruszą i dofinansowaniu studiów podyplomowych kończąc. O licznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę nawet nie wspominam, ale jest ich wiele i każdy może sobie wybrać coś zgodnego z zainteresowaniami i potrzebami rozwojowymi. Darmowa kantyna, kawa, herbata, soki i owoce to standard już od wielu lat. W każdym roku mamy też możliwość darmowego wyjazdu do firmowego ośrodka wczasowego w Wiśle.

Mily
@Vegabar

Co to za ośrodek w Wiśle?

@Mily

Dawny Pensjonat Strumyczek w Wiśle. Przerobiony na centrum szkoleniowe dla klientów. Nigdy w nim nie byłem. Nie wiem czy nadal istnieje, czy jest własnością Introl i czy jest dostępny dla szeregowych pracowników. Podpytaj w kadrach.

Dawid

To stresująca praca?

Marek
@Dawid

Wiesz że nie jest stresująca. Jest dla leniów i (usunięte przez administratora) Tam możesz jeździć służbowym samochodem obcym ludziom swoje książki sprzedane na olx zawozić. Tam jedziesz w delegacje na 3 dni z czego pracujesz jeden. W tej firmie lepiej mają nowe osoby niż starsi pracownicy ze stażem. Tutaj znajdziesz pseudo kierowników którzy na każdym kroku Cię okłamują. Tutaj jedni mają samochód służbowy żeby z Gliwic dojeżdżać do pracy "bo daleko", a inni pracujący na tym samym stanowisku nie dostaną tego zaszczytu.

Salomon
@Marek

Firma chyba nie taka zła skoro najwięksi lenie, obiboki i krętacze sami odchodzą :D

Marek
@Salomon

A niby kto Ci odszedł?

Ziutek
@Salomon

Tak. Słyszałem, że jak w zeszłym roku ten hochsztaplerek odszedł z levelów to od razu poprawiła się atmosfera i wyniki poszły mocno w górę. Zgrany zespół to podstawa. Jak ktoś nie pasuje to wcześniej czy później musi odejść.

kombatant

Praca w tej firmie to kpina. Stres i znieważanie. Nie polecam.

Przedstawiciel
@kombatant

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Michał
@Przedstawiciel

No nie do końca tak jest. Tylko tutaj płacą 80% wynagrodzenia

Obserwator
@Michał

A to słabizna nie wiedziałem tego, to biznes tak się ukrócił w pandemii?

Nick
 Rekomendacja

Do wszystkich pracujących w INTROL Sp. z o.o. a komentujących w Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp.k. - dobrze by było gdybyście byście mieli chociaż pojęcie gdzie pracujecie :]

@Nick

A kogo interesuje ta mało znacząca zmiana i podział fikcyjny? Koryto to samo. Biura obok siebie, ludzie Ci sami. Introl bez VEGA upadnie. Dział poziomów to nie to co kiedyś. Teraz to tam jest tragedia.

Czy już wszyscy inżynierowie i managerowie produktu sprzedjący urządzenia VEGA wysłali CV do Vega Polska sp.z o.o? Podobno płacą dwa razy więcej niż Endress+Hauser, czyli 8 razy więcej niż Introl Automatyka. :-) Więce informajci znajdziecie j na portalu PRACUJ, wpisując Vega Polska

Zadowolony
@Pytanie

Początek końca firmy introl. Nie jest tajemnicą że wśrod działów produktowych to ten z Vegą był najbardziej kasonośny. I co teraz za projekty wygra introlek swoimi vegami skoro Niemcy w końcu z nich zrezygnują???

Vegadif
 Rekomendacja
@Pytanie

Nie wszyscy dojechali na rozmowy kwalifikacyjne. W pociągach relacji Katowice-Wrocław zabrakło miejscówek

@Vegadif

Przecież z tego działu poziomów pracownicy potrafią pojechać dowozić swoje prywatne 'głupotki' sprzedawane przez portal olx to Ty myślisz że oni na rozmowę do Wrocławia pojechali pociągiem?

huhuhu
@Pytanie

Wyczuwam podwyżki w takim razie co by zatrzymać ludzi

Lider

Zawsze słabo płacili. Na dodatek wypłata była kwota minimalna i reszta stała premia uznaniowa. Znam powiedzenie że tam się wypłaca zasiłki a nie wypłatę.

Znawca

Święte słowa. Za czasów WB i początkowo JJ wszystko było w miarę ok. Dlaczego? Bo WB miał posłuch wśród tzn "elity" Introlu czyli handlowców i uznanie w oczach szefa wszystkich szefów czyli JB. A dlaczego tylko w miarę ? Bo to WB rozpieścił niektórych do granic możliwości tak, że potem następcy mieli już tylko gorzej. Potem przyszedł JJ z RS - ludzi ze zmysłem biznesowym - i chcieli wprowadzić nieco bardziej rynkowe zasady, np. wymagali raportów od handlowców (masz ci fanaberia). To nie spodobało się "elicie", która doniosła do JB i ich zdegradowali. Przyszedł MD, który jest tylko na papierze. A firmą rządzi "elita" - garstka kolesi głównie przedstawicieli handlowych, którzy mają tylko i wyłącznie w głowach własny interes = premia (a nie interes firmy jako całości). Nie mają też bladego pojęcia o zarządzeniu firmą. Firma z roku na rok przynosi mniejsze zyski , a to zasługa kompletnego braku kompetencji prezesa, a także jego fikcyjnej władzy nad "elitą". Fikcyjność prezesa wynika nie tylko z jego braku kompetencji i charyzmy ale również z podejścia właściciela całej GRUPY , który kilka razy pokazał wszystkim, że z "elitą" nie wygra nawet prezes. Stąd cała rzesza nowych dyrektorów mianowanych przez MD, nowe samochody, na które brakuje miejsca na parkingu VIP, gabinety i pensje dyrektorskie, rozpasany dział NSA robiący kontakty poniżej kosztów, a zysk spada w tempie astronomicznym. Jeśli tak dalej pójdzie INTROL Sp. z o.o. zacznie lawinowo zwalniać pracowników., tych szeregowych, bo przecież niemal 20 osobowe grono dyrektorskie (przy 40 mln pln obrotów!!) zostanie. Nie piszę tego jako efekt urazu do mojego byłego pracodawcy, pisze aby ew. kandydaci spojrzeli na kondycje finansową tej firmy, wtedy zobaczą, że nie jest to firma perspektywiczna.

TJ
@Znawca

W pełni popieram i zgadzam się z Tobą. W końcu musi to pierdyknąć bo ileż można "doić krowę"? Dział NSA to takie przedszkole z chorymi ludźmi, którym się wszystko należy i którzy myślą, że są "kimś" ... są wielkim ... rozpasane towarzystwo

Ekspert
@Znawca

(usunięte przez administratora) Wystarczy spojrzeć w coroczne bilanse spółki Introl. Są publicznie dostępne na stronach KRS. Przychody rosną. Zyski coraz większe. Płaci Ci ktoś za ten czarny PR? Pewnie odszedłeś do konkurencji i tak się podlizujesz nowu pracodawcy. Weź się lepiej za uczciwą robotę zamiast szerzyć kłamstwa na forach internetowych.

D.

Brak rozwoju i nie jesne warunki pracy. Wypłata mizerna. Trzeba dorobić żeby godnie żyć. Kierownicy działów to pomyłka, zamiast dobrze pilnować swoich pracowników tylko się obijają i podlizują " w akwarium".

Dave
@D.

Ta opinia dotyczy Introl sp. z o. o

@D.

To prawda. Kobiety mają tutaj najgorzej. Nikt nie szanuje tutaj kobiet, popracujesz w jednym dziale to za chwilę cię przerzuca do innego działu. Ot tak bez przyczyny i bez podwyżki. Co do kierowników to sami dziwacy co boją się o swoje stanowisko bo tylko to im daje mizerny prestiż nad innymi. Potem widać ich jak sobie jeżdżą po swoich wioskach służbóweczkami. Pan "Wąsik" , "Maratonik" czy "Teleturniejek" jako produkt menadżerowie są ok ale jako kierownicy tragedia.

@Wykorzystana

Wszystkie wypowiedzi od 2018 ( po podziale) dotyczą Introlu sp. z o.o (dystrubucja).

Aktualny pracownik
@D.

Nie wiem skąd czerpiesz swoją wiedzę. Wyglądasz na ziejącego hejtem trola internetowego, który psuje opinię byłemu pracodawcy. Introl to wspaniała, rodzinna firma. Zarobki dużo lepsze od typowych w branży. Pracownicy konkurencyjnych firm walą do nas drzwiami i oknami. Co do wątpliwych kwalifikacji menadżerów nie przyznam Ci racji. Są kompetentni i zawsze chętnie służą pomocą. Oczywiście czasami mają gorsze dni, jak każdy człowiek, ale generalnie są OK. Uczynni i mili.

@D.

Leniom i nieukom nigdy się w naszej firmie nie podobało. Szanse rozwoju dostają wszyscy, tylko nie każdy potrafi ją wykorzystać ani docenić. Być może twój potencjał jest zbyt niski, aby pracodawcy opłacało się inwestować w twoją dalszą karierę?

@Aktualny pracownik

Jakoś nie widać aby specjaliści walili drzwiami i oknami, a raczej ludzie uciekają. Pozdrawiam wątpliwej jakości menadżerów z działów handlowych.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K.?

Obecny pracownik
@Pytanie

Styl kierowania jest Kompetentny. Kierownicy to fachowcy po wielu szkoleniach z dziedziny zarządzania personelem i budowania zespołów. Potrafią stawiać cele i je egzekwować ale też wspierają pracowników w ich realizacji i rozwoju osobistym i zawodowym. Zarobki są lepsze niż typowe w branży automatyki. Dodatkowo cały pakiet benefitów i motywacji pozapłacowych. Średni staż w firmie to kilkanaście lat. To świadczy najlepiej o trosce zarządzających o ludzi i ich rodziny. Jeździmy też naprawdę dobrze wypasionymi autami, wyposażonymi we wszystkie dostępne systemy wspomagania kierowcy i podnoszące bezpieczeństwo. Napęd 4x4 i skrzynia automatyczna to standard już od wielu lat. Nie wierz w te wszystkie negatywne opinie, które najczęściej piszą byli pracownicy. Odeszli, bo byli zbyt słabi i pracodawcy nie opłacało się inwestować w ich rozwój. Stąd ta frustracja. Jak chcesz się przekonać to wpadnij do Katowic. Szczęka Ci opadnie, gdy zobaczysz jak może wyglądać firma w XXI wieku. Google i Microsoft to nasi ubodzy krewni.

@Obecny pracownik

Ale tutaj głupoty wypisujesz. Czyżby dział marketingu dostał nowe obowiązki ocieplać wizerunek firmy? Dawno takich bredni o superlatywach w Introlu nie czytałam... Dobry komiks.

Zostaw merytoryczną opinię o Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K. - Katowice

Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K.
2.1/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tadeusza Kościuszki 112
    40-519 Katowice
  • NIP: 6342449485 KRS: 0000688404

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. K.