Limatherm Components Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Limatherm Components Sp. z o.o.

Blikoś

Mhm...
@Blikoś 18.10.2017 19:42
Jesteście przekonani, że nie macie nic pozytywnego do powiedzenia na temat firmy Limatherm Components?...

Pozytyw?... ładny budynek...

Jerzyk

Czy Limatherm Components ma jakieś potrzeby kadrowe? Nie mogę jakoś nic namierzyć. Słyszałem o firmie sporo dobrego ale zaskoczyły mnie wpisy na forum takie niezbyt przychylne. Myślę, że wszędzie może być trochę gorzej?

Mama 3 dzieci, a każde z innym
@Jerzyk 14.10.2017 20:04

tak. złóż cv.

Byłu pracownik nie żałuje

Witam Jeśli jesteście jeszcze w pracy w LC i chcecie przenieść się do innej firmy która obsługuje osoby niepełnosprawne polecam firmę LAVORO. Transport do i z pracy. Wynagrodzenie + premie + dodatki można wyjść 2000 lekko na rękę. POLECAM

tomasz
@Byłu pracownik nie żałuje 13.10.2017 23:49

Witaj A jaka to ta pRaca w LAVORO. Czy jest cięzka ? Stojąca ?. Znam LAVORO byłem tam ostatnio na rozmowie na zakład w Będzinie - mam wrażenie mega pozytywne. Martwi mnei tylko rotacja jaka tam panuje

tomasz
@Byłu pracownik nie żałuje 13.10.2017 23:49

Ja tam na rozmowie byłem jakos 2 tygodnie temu :) NApisz jak wrazenia. Musze mieć jakieś informacje o pracy ;) bo oglądanie zakładu to 1 a praca jakiś czas to drugie ;) Jak normy. Ja się mega zastanawiam nad tą praca.

xyz

@Hanna ... już wcześniej było widać że moderujesz tu ze strony LC... Daj spokój... Nie to nie ma nic wspólnego z regulaminem.. Po prostu prawda w oczy kole...

xyz

@Hanna, masz tu 3 strony opinii, w większości kiepskich. Te bardzo złe są moderowane i usuwane. O pieniądzach też było nie raz. Jak napisał jeden z komentujących powyżej, podwyżki są jak zmienia się najniższa krajowa. Kilku innych to też skomentowało. Jest również sporo o atmosferze i kulturze pracy. Jakiej jeszcze informacji potrzebujesz? Bo to co jest napisane mówi wystarczająco dużo. W jaki sposób Ci jeszcze pomóc???

Helper

Najnizsza krajowa dla technologa z 10 letnim stazem i wyksztalceniem inzynierskim.

Mariusz

Skoro uważacie , że Limatherm Components jest dla niektórych taką złą firmą to przecież zawsze można zmienić na inną? Powiem tylko, że nie ma idealnych firm i wszędzie bywa bardzo różnie, takie jest moje zdanie.

Bartek

Jak się pracuje w firmie? Czy mógłby ktoś skreślić kilka słów na tym wątku żeby nowi chętni dowiedzieli się cokolwiek? Chyba, że boicie się konkurencji nowych pracowników? Zastanawiają mnie niektóre wpisy.

Hanna

@alojka obecnie nie ma nowych ofert pracy. Warto jednak śledzić na bieżąco , być może coś się pojawi. @Blik powiesz coś więcej na temat firmy Limatherm Components Sp. z o.o.? Dlaczego uważasz, że ma ona swoich wrogów? Będą to pomocne informacje dla osób aplikujących w przyszłości do firmy.

Sonia
@Hanna 29.08.2017 12:47

taaaa. na gov pl praca są stare (nowe) oferty pracy.

Linek

Trudno żeby firma wymyślała nowe stanowiska . Takie mają potrzeby to podają, może poprzednicy byli słabi?

Balonik

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak się mają wasze narzekania do tego, że firma otrzymała certyfikat ISO 9001: 2008 i ważny do 2018 roku, co świadczy o najwyższej jakości produktów.

Blik

Limatherm Components to fajna firma ale ma swoich wrogów.

były pracownik

Kto pracował w Limathermie,w cyrku się nie śmieje. Dobrze że mam to za sobą.Standardowe traktowanie w LC w innych firmach nazywa się mobbingiem.

@ziomek 28.07.2017 10:23
Może tak coś więcej ...:) Bo znowu widzę ogłoszenia na Centralnej Bazie Ofert Pracy Magazynier ksieowy/a itp...i co jest gran...

zaś się pojawiły (stare) nowe oferty pracy. zaś jest rotacja.

alojka
@ziomek 28.07.2017 10:23

zaś się pojawiły (stare) nowe oferty pracy. zaś jest rotacja.

Leszek

księgowa
@Leszek 24.05.2017 22:33
Co słychać w Limatherm ? Jestem byłem pracownikiem ale dobrze wspominam moją pracę w firmie i dlatego tak dopytuję....

zaś się pojawiły stare/ nowe oferty pracy. zaś jest rotacja.

ksiegowosc_asdfgh

(usunięte przez administratora) tam jeszcze robi ?

Gosia
@ksiegowosc_asdfgh 22.05.2017 18:28
(usunięte przez administratora) tam jeszcze robi ?

Tak

Bodzio

Narzekaniem nie zmieni się rzeczywistości. Firma dba o wysoką jakość swoich wyrobów i nie dziwi mnie, że maja wymagania wobec pracowników. Lekkoduchy nie znajdą tu miejsca.

zadowolony

Ciekawe ja tam robił wo 2015 2 miesiące. To był koszmar. W najgorszym dziale jakim jest księgowość. Teraz jestem w normalnej firmie . Z grupą można isć do innych firm. np Lavoro

Hanna

@duduś rozumiem. Dziękuję za informację.

Hanna

@duduś, dlaczego nie polecasz?

duduś
@Hanna 28.02.2017 12:22
@duduś, dlaczego nie polecasz?

bo cały czas jest rektutacja i rotacja i selekcja osób!

duduś

Rotacja i rekrutacja cały czas! zas sa nowe oferty pracy! nie polecam!

Osiłek

Jak firma dobrze stoi to zawsze znajdą sie tacy zawistni ludzie i koniecznie chcą ją zniszczyć. Może są mocno wspierani przez konkurencję? Kto to wie!

Obecny

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja tu pracuję i nie narzekam, może wielkich kokosów nie ma ale nie jest źle. Ludzie lubią narzekać a szczególnie tacy do których pracy można by mieć wiele zastrzeżeń.

Kitka

AK
@Kitka 31.01.2017 10:19
Fajna firma a na opinii byłych pracowników nie radzę polegać.

@Kitka, nie moderuj tutaj na siłę. Jak widać jak część postów ma usunięte całe fragmenty przez admina, a bynajmniej nie pojedyncze słowa, a tam słów obelżywych niema - tylko sama prawda. I jakbyś - "kitka" - dobrze czytała, a nie moderowała - pewnie ze strony LC - za wszelką cenę, to byś zauważyła, że tu wypowiada się większość takich co pracują, lub takich co by chciało pracować, ale wizerunek firmy jako pracodawcy ich odstrasza, o proponowanych warunkach nie wspomnę. Gdyby firma była ok, to pracownicy walili by drzwiami i oknami, a tu ... firma od mcy ta sama rekrutacja.. Więc kitka nie kompromituj się..

On
@Kitka 31.01.2017 10:19
Fajna firma a na opinii byłych pracowników nie radzę polegać.

Co ty( usunięte przez administratora ) Wiem jak się pracuje w tej firmie więc nie gadaj głupot. Jednym słowem masakra. Nie polecam

były pracownik

Kochana firmo nie zapomnjj wysłać pitow, do konca lutego maja juz być u pracownika! Zaś są nowe (stare) oferty pracy! nie polecam!

Praktyk

Proszę o informacje jakie wymagania są stawiane na stanowisku referenta kontroli jakości. Mam informacje że firma jest solidna i chciałbym podjąć tu pracę. Podobno płace są również na dobrym poziomie.

Rozgoryczony

Jako osobie po studiach z doswiadczeniem kilkuletnim zaoferowano mi 2000zl brutto na stanowisku umyslowym. Zatem porazka.

Blik

Mam rozpocząć w LC pracę jako tokarz ale chciałbym dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat ostatecznych poborów bo to co dają na wejście to wiadomo. Może sa jakieś dodatki socjalne? Proszę o informacje.

Ona czy ona

Witam Praca dla osób, które albo są przed emeryturą, albo chcą się czegoś nauczyć. Praca bezrozwojowa, to co jest obiecane na początku bez realizacji. Atmosfera sztuczna, nikt nikogo nie lubi. Po okresie próbnym dalej umowa z płacą najniższą, nawet na specjalistycznych stanowiskach. Liczy się tylko dotacja i potrzebni pracownicy, którzy będą robić to co im się zagra. Nikt się z nikim nie liczy, na produkcji wielki wyzysk za najniższą krajową.

Mhm
@Ona czy ona 07.12.2016 13:54

Do Ona czy ona: święta racja. Nic dodać nic ująć. Tak było zawsze. I jak długo w LC najwięcej do powiedzenia będą mieli mali ludzie z wieeelkimi kompleksami, to nic się nie zmieni. Jak długo misją jest konkurencja z Chińczykami, tak długo i płace i traktowanie ...chińskie. A przy takim reżimie i dopłatach PFRON słupeczki na giełdzie rosną. A ludzie.... baardzo rozczarowani. Uciekać gdzie pieprz rośnie.

@Mhm 09.12.2016 13:56

Prawda! a tzw pracownicy umysłowi, w tym 2 pietro zakłamani, tylko dla siebie, nic od siebie! tylko zwrot z pfron sie liczy!

brudn

jakie zarobki i obowiazki jako kontrola jakosci ??

Bylapraciwnik

Z panią (usunięte przez administratora) w księgowości pewnie mało kto wytrzymuje. Wkurzająca wredna baba

alojka

Jak sie pracuje w limatherm Chorzowie jako pracownik umysłowy, w bìurze?

@H2O 10.11.2016 16:35

@poszukująca pracy 02.12.2016 19:13
Widać, że rotacja cały czas, zaś dzisiaj sie pojawiły nowe oferty pracy!

Zaś sie wczorajpojawiły nowe (stare) oferty pracy, ALE ROTACJA, NIE POLECAM: Referent Ds. Technicznych, Tokarz, Magazynier-operator Wózka Widłowego, Referent Ds. Kontroli Jakości, Referent Do Spraw Zaopatrzenia

Ania

Tak. Bo jest zwrot z pfron za os z NP.

Ania

Tak. Bo jest zwrot z pfron za os z NP.

ooo

@miko Skąd ta wiedza? Asystenci zarządu mogą liczyć na takie same zarobki i podwyżki jak reszta. Bida z nędzą. Chyba że ktoś jest "znajomym królika". Poczytaj trochę historycznych postów, z tych co to jeszcze nie są pousuwane. Może zrozumiesz. W grudniu znowu będą się cieszyć, że płace idą w górę, bo rośnie "minimalna". :-(

Tylko prawda

Na stronie limathermu w zakładce job/praca widnieją nadal oferty pracy na: księgową, specjalista ds obsługi klienta, tokarz, kontrola jakości i magazynier.

@Tylko prawda 11.10.2016 14:52

na stronie centralnej bazie ofert pracy wczoraj pojawiły sie nowe (stare edytowane) oferty pracy na: REFERENT DO SPRAW ZAOPATRZENIA , SPRZĄTACZKA , REFERENT DS. KONTROLI JAKOŚCI , REFERENT DS. PŁAC , OPERATOR CNC.

@poszukująca pracy 20.10.2016 07:07

na stronie centralnej bazie ofert pracy dzisiaj pojawiły sie nowe (stare edytowane) oferty pracy na: TOKARZ , REFERENT DS. KONTROLI JAKOŚCI. Ale jest ROTACJA!! Nie polecam!

nick

@jala Limatherm Componets nie posiada ŻADNYCH oddziałów w innych miastach.

Teresa

Jest cenzura.

Basia

Tak narzekacie, ludzie zawsze narzekają, plotkuja, obgadują, a sami za uszami mają. Niech każdy z nas pilnuje swojej pracy a będzie wszystko w porządku :-)

LC

@urszula rotacja jest i być musi (usunięte przez administratora) ) Smaku dodaje fakt, że kilka razy całe wątki na GOWORK były kasowane na życzenie firmy, która nieustannie monitoruje ten portal. Część wpisów to wyraźna próba moderacji z ich strony. Naprawdę dla własnej higieny psychicznej, należy omijać tę firmę z daleka.

₩¥£€
@LC 05.10.2016 18:16

To prawda.

Daria
@LC 05.10.2016 18:16

To prawda.

Agnieszka

Ludzie lubią narzekać, lubią zasięgać czyiś opiń.

Agnieszka

No właśnie, oprócz negatywnych komentarzy, są jeszcze pozytywne :-) Atmosfera fajna, zarobki fajne, dojazd fajny, no na co jeszcze narzekać? Pozdrawiam

usia

Prawda. Mają wszedzie znajomych. Teraz aktualnie poszukują sprzataczek, do księgowości i na produkcję.

usia

Dlaczego jest taka częsta rotacja. (usunięte przez administratora)czy to kierownictwo wyrzuca oś NP czy to sami ludzie odchodzą.

gusia

Dobrze ze od stycznia podwyżka minimalnej do 2000 zl brutto.

alaj

@jala nie 2000zł tylko 1850zł i to brutto, to na rękę jest ile? ok 1200zł. Z czego firma dostaje dopłaty po kilkaset zł do stanowiska. Bo przecież pełnosprawnych praktycznie nie zatrudnia się. Nadal uważasz że to jest w porządku?

@alaj 13.10.2016 13:26

Dlaczego 1200! Przeciez z 1850brutto=1355netto! na kalkulator wynagrodzeń gofin tak wychodzi

Staś

Dlaczego jest taka duża i tak często rotacja. Co pracownicy psychicznie lub fizycznie nie wytrzymują.

h2o

(usunięte przez administratora) Dlaczego jest taka duża i częsta rotacja.

h2o

(usunięte przez administratora)Dlaczego jest taka duża i częsta rotacja.

ziom

Raczej chyba nie :)

pipi

1850 brutto!!! Tyle dostaniecie w tej firmie i to niezależnie od tego czy będziesz pracował na magazynie, jako tokarz, technolog, sprzątaczka czy w innym dziale. Na początku obiecują złote góry ale niestety tylko na początku. Jak dłużej popracujesz i będziesz dobry w tym co robisz to może Ci wpadnie premia - 100-200 brutto!!!

ziom

Uprawnienie to nie problem nie przesadzajmy, zrobic można je w 5-6 dni juz dzwoniłem ..no ale jak firma robi problem no to trudno..

Zostaw opinię o Limatherm Components Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limatherm Components Sp. z o.o.