Limatherm Components Sp. z o.o.

Opinie o Limatherm Components Sp. z o.o.

X

Bezpłatny udział w inwentaryzacjach w trakcie weekendów.

Kacper

Wiec mówicie ze nie doceniają pracowników ?

agata46

Limatherm to jedyny zaklad pracy chronionej zatrudniajac ludzi z orzeczeniem nie umie ich docenic Pracowalam tam przez trzy miesiace a raczej zapieprzalam jak osoba pelnosprawna praca nie jest ciezka i idzie wytrzymac na temat zarobkow sie nie wypowiadam gdyz podpisujac umowe to wiedzialam na co sie decyduje Boli mnie tylko to ze nawet w takim zakladzie jest zwykly wyzysk caly zarzad danego wydzialu nie potrafi docenic tego jak sie(usunięte przez administratora) tylko po trzech miesiacach wypoad i nastepni i kasa im idzie od nastepnych Moze niech sie ogarna do (usunięte przez administratora) i zrobia porzadek w biurach bo tam nalezy sie sroga selekcja bo biuralistow wiecej niz pracownikow to my (usunięte przez administratora) na ich wyplaty bo kto to widzial aby na jednego pracownika przypadaly dwie osoiby z biura tak bylo za komuny i tak jest teraz i toi ma byc unia Ludzie ogarnijcie sie bo jezeli tak bedzie to nas beda caly czas wykorzystywac i oszukiwac a oni zawsze spadna na cztery lapy Cala dyrekcja limathermu umie tylko mydlic oczy nic pozatym sa do niczego najpierw zmienic zarzad lub go ograniczy tzn zostawic ludzi madrych i odpowiedzialnych a tak po naszemu niech zrobia porzadki u siebie a dopiero biora za sile roibocza od ktorej zalezy funkcjonalnosc zakladu i wykonanie kazdego jednego zamowienia chyba ze panie z biura rekawiczki na dlonie ipraca wre

lysy45

po 3 miesiacach mnie zwolnili objecuja po nowym roku spowrotem moim zdaniem w tej firmie powinny byc redukcje u umysliwych pracownikach a nie u fizyczych

Pracownik Biurowy

Najważniejsze czy masz orzeczenie. Wykształcenie i doświadczenie się nie liczą.

Ile chcesz zarabiać. I tak mi tyle ile zaproponowałem nie dali. Dobrze ze od stycznia podwyżka.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

ex

A który Dyrektor to był zeszedł na temten świat?

Iza

Przykro mi, że masz negatywne doświadczenia w pracy w firmie Limatherm Components Sp. z o.o. Jednak na forum każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, zarówno tę pozytywną jak i negatywną. Możesz opisać jakie sytuacje miały miejsce w pracy, które wpłynęły na Twoją ocenę? Jak byłeś traktowany przez współpracowników?

boromeusz

Żeby firma miała bardzo dobrą opinię to musi jednak się starać więc nie narzekajcie!!

Filip

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

była pracownica

Odpowiadam balonikowi - firma ma wdrożone wszystkie procedury, instrukcje. Ma wszystkie potrzebne certyfikaty, które upoważniają ją do produkowania wyrobów najwyższej jakości. Produkty sprzedaje w Europie, USA, Ameryce Południowej i Azji. Pomyślnie przechodzi wszystkie audyty.

Byly pracownik
@była pracownica

W firmie mobbing i wyzysk są na porządku dziennym.Audyty nie mają z tym żadnego związku.Zdecydowanie odradzam wszystkim pracę w tej firmie.

Bartek

Zawsze dla swoich nieudanych wyników każdy szuka wytłumaczenia. Trzeba poprawić pracę a nie będzie stresu!

Admin
@Bartek

(usunięte przez administratora) się w łeb. Ta firma nie nagradza pracownika w zaangażowanie w rozwój firmy ( mam na myśli biurowych).

@Admin

Nawet Operatorów CNC którzy kombinują na wszystkie sposoby zeby było dobrze :) (usunięte przez administratora)

Admin z Wiocha.pl

Ta firma to "Śmiechu warte", płaca jak w krajach afrykańskich, (usunięte przez administratora) Dziwię się że nadal są na rynku..

Grażyna

Jeśli człowiek jest dobrym pracownikiem to z całą pewnością będzie doceniony!!

Anon

Tak, tu się zgodzę. (usunięte przez administratora)

Hanna

@anonymous Dlaczego uważasz, że ktoś tu mija się z prawdą? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Zależy nam, żeby na forum były prawdziwe informacje, dlatego dopytuję. @Kamil. z Twojego opisu pracy wynika, że pracownicy nie mają przerw. Czy rzeczywiście tak to wygląda? Nie dostrzegłeś żadnych plusów pracy w firmie Limatherm Components? Czasem coś co dla jednych wydaje się drobnostką, dla innych może być istotne, lub lepsze w porównaniu z warunkami jakie mają w swoim aktualnym miejscu pracy.

Kamil.

Odradzam tym którzy potrzebują pieniędzy. Operator CNC, Kontroler Jakości, Technolog, Ślusarz, Spawacz, Ochraniacz i przychlast ktory chodzi i sprząta pracują za taką samą cene. Dyrektor, który nie potrafi docenić czlowieka i jego umiejętności. Jeden wielki (usunięte przez administratora), ludzie boją się odezwać bo nie chcą stracić pracy o którą i tak ciężko w ich wieku ( ludzie po 50roku życia). Pracownicy kontroli jakości którzy są naprawdę chorzy zmuszani są do pracy przy maszynach CNC mimo np. Braku nogi pracownik musi biegać sam przy 4 maszynacb z programami po 3 minuty gdzie ponowne uruchomienie cyklu (razem z włożeniem korpusów do obróbki ) trwa okolo 1/2minut. Taki człowiek nie ma czasu nawet wyjsc do toalety. Cieszę sie że zrezygnowałem tej firmy od razu po umowie próbnej. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam! Czysty (usunięte przez administratora)! Spróbuj sie utrzymać sam bez renty i innych socjali na samej wypłacie z limatherm ????????????

Bolo

Czy ta cisza to znak, że dobrze się wam pracuje? Warto aplikować?

Ula

Czy coś dzieje się w firmie, że taka cisza zapanowała na forum?

Praca na 3 zmiany za najniższą krajową. Pracowałem ponad 2 lata, ani razu nie dostałem żadnej premii. (usunięte przez administratora)

Pracowałem w Limatherm Chorzów

Witold

Limatherm Components to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy!!

nick
@Witold

chyba dziobiesz kase zarabiasz to tak gadasz kierownik co

@Witold

To firma z niezbyt dobrą opinią, co jest w pełni uzasadnione.

Nieuczciwa firma

Hanna

Dawno już nie wypowiadaliście na temat pracy w Limatherm Components Sp. z o.o. Jak się wam obecnie pracuje? Czy coś się zmieniło od czasu publikacji wcześniejszych komentarzy? Zakład Limatherm Components w Chorzowie poszukuje obecnie pracowników na następujące stanowiska: tokarz, księgowa, magazynier, kontroler jakości i specjalista do spraw obsługi klienta. Czy ktoś z was obecnie pracuje na tych stanowiskach? Polecilibyście je nowym pracownikom?

Zostaw merytoryczną opinię o Limatherm Components Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Limatherm Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Limatherm Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Limatherm Components Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Limatherm Components Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Limatherm Components Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Limatherm Components Sp. z o.o.