Limatherm Components

Katowice

Opinie o Limatherm Components

rfg
użytkownik zarejestrowany

Wiecie jednak czy wypłata dla pracownika utrzymania ruchu jest terminowa? Nie ukrywam, że dbanie o tak dobre stawki o czasie jest dla mnie bardzo ważne, a to dobry znak na to co się dzieje w firmie. Dzięki

usia

Tak(usunięte przez administratora)Nawet zastępca gl księgowej zarabia mało. Dobrze ze od stycznia najnizsza to 2000 brutto.

kobra

w tej firmie nowy pracownik nawet jako księgowa nie zarabia na próbnym więcej niż najniższa. nie łudźcie się.

xy

Zatrudniają niepełnosprawnych, bo przy unijnym dofinansowaniu maja pracownika za 0 zł. Taka jest polityka.

gość

O ile się nic nie zmieniło, to jedynymi osobami pełnosprawnymi to kierownictwo plus osoby zatrudnione za kilka lat temu za kadencji innych osób, a obecnie są w grupie przedemerytalnej.

minus

Jak nie jesteś niepełnosprawny to nawet nie aplikuj, bo 1. i tak Cię nie przyjmą, 2. z pensji bez renty z tyt. niepełnosprawności i tak nie wyżyjesz. Weź no złap kogoś z aktualnych i byłych pracowników na fejsie to na pewno nie zechcesz tam aplikować.

jari litmanen
użytkownik zarejestrowany

Siemaa! Powie mi ktoś jak wygląda współpraca z firmą limatherm? Bardzo poważnie zastanawiam się nad aplikacją, jakieś plusy, minusy?

aleksy
użytkownik zarejestrowany

Zaraz tam oszczędności, wiadomo, że dostana kasę i pracownik z niepełnosprawnością jest najtańszy, ale jak nikogo takiego nie znajdą to normalnego tez zatrudnią pewnie.

kacha
użytkownik zarejestrowany

oj czuję jakieś małe osczędności w Limatherm, skoro zaznaczają w ofercie, że mile widziani niepełnosprawni

Co masz na myśli? A raczej kogo?

error

tak to racja PAPA daje radę,najlepszy szef :)

a mnie się podoba - Tata super - równy facet - potrafi trzymać rygor -da się go lubić, a i humoru mu nie brakuje -Trzymaj się

wolf

wszystko by w tej firmie grało jakby nie ten agent (usunięte przez administratora) :)

*****

pracownik - 2009-08-29 08:20:47 w oddziale zamiejscowym - tam trzeba być ,żeby widzieć i wiedzieć jak się solidnie pracuje. Bez zwierzchników.Wiedzą co do nich należy. To chyba napisała pracownica a nie parcownik...ciekawe kto?

ZAPOMNIAłEM DODAĆ ŻE ROBIMY NAJ,NAJ ,NAJ GŁOWICE ;) (osobiście najbardziej mi się podobają (usunięte przez administratora) ..szcególnie w Cal)

PRACOWNIK

A MNIE SIĘ TAM DIABELNIE PODOBA ;)

kindaping

Zarobki tragedia, szkoda gadać.....

zarobki aż wstyd wypowiadać się...

chętny do pracy

nie masz co robić jesteś ? - chwilowo mniej sprawny? - przyjdź do nas - zaraz zrobi się Tobie lepiej - jak podpiszesz umowę - i dostaniesz pierwsza wypłatę - odżyjesz - na pół miesiąca- bo na tyle starczy.

ktoś

nie jest żle - ale może być gorzej - marne zarobki

Zostaw opinię o Limatherm Components - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limatherm Components