limatherm componets ul żelazna Chorzów

5 Dodaj opinię
limatherm componets ul żelazna Chorzów

Opinie o limatherm componets ul żelazna Chorzów

ze smutkiem czytam tę wypowiedź- osoby z grupami ( bardzo nie lubię określenia niepełnosprawni) sa równie zdolni i pracowici jak i bez grup -zakłady zatrudniające takie osoby stawarzaja odpowiednie warunki pracy ( wyposażenie stanowisk pracy / długość czasu pracy - rodzaj pracy ) ale efektów pracodawca oczekuje takich samych - jakość/ solidność/ terminowość, dyscypliny. Nie można wychodzić z założenia,że osoba z grupą nie będzie oceniana za prace (ponieważ pracodawca ma "zwrot"za to że w ogóle zatrudnił- słyszę takie wypowiedzi ) mylne spostrzeżenia - ja pracując czuję się wolnym człowiekiem - dzięki . zdążyłam poznać Osobę o której "ktoś" wspomina b. nieobiektywnie. Firma jest zbieraniną ludzi o rożnych umiejętnościach / wychować , nauczyć, wdrożyć - wymaga czasu i poświecenia osób właśnie na kierowniczych stanowiskach ,a zwłaszcza cierpliwości. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile rożnych "zabiegów" pomysłów- działań trzeba spełnić aby osoby z grupami miały to miejsce - szanujcie je i Osoby które za Tym stoją Wasz Tata -owszem jest człowiekiem impulsywnym -ale dobrym i sprawiedliwym- nie lubi sprzeciwów - ale wysłucha i przemyśli i stanie murem jak trzeba - da wolną rękę /ale również my musimy nauczyć się myśleć. Tata w odpowiednim momencie umie zareagować. ( widocznie osoba , która została zwolniona nie spełniła wymogów - sama musi sobie na to odpowiedzieć) Firma dawno już by się nie zrealizowała gdyby właśnie nie Jego poświecenia - i siła przebicia/ odwaga/szybkie działania- rygor , który musi wymagać. nie jest w stanie odpowiadać za całość. Całość to my i to my odpowiadamy za wszystkie drobiazgi przypisane w ramach obowiązków.( spełniajmy je solidnie) Być szefem to b, trudny kawałek chleba i nie każdy to potrafi :)

Zostaw opinię o limatherm componets ul żelazna Chorzów - Chorzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie limatherm componets ul żelazna Chorzów