Limatherm Components Sp. z o.o.

Opinie o Limatherm Components Sp. z o.o.

Hanna

Dawno już nie wypowiadaliście na temat pracy w Limatherm Components Sp. z o.o. Jak się wam obecnie pracuje? Czy coś się zmieniło od czasu publikacji wcześniejszych komentarzy? Zakład Limatherm Components w Chorzowie poszukuje obecnie pracowników na następujące stanowiska: tokarz, księgowa, magazynier, kontroler jakości i specjalista do spraw obsługi klienta. Czy ktoś z was obecnie pracuje na tych stanowiskach? Polecilibyście je nowym pracownikom?

Ciekawy

Konkurencja inspiruje niektórych do pisania tych bzdur??

@Ciekawy

Konkurencja? zwróć uwagę na rotacje w tej firmie, ta firma istnieje tylko dlatego że nie ma dużej konkurencji i jedzie po kosztach. (usunięte przez administratora)

To jo

Atmosferę pracy w tej firmie (szczególnie produkcja) można porównać do warunków pracy w Koreii Północnej. (usunięte przez administratora)

No wreszcie
@To jo

Dziękuje To Jo. Ktoś wreszcie napisał to, o czym w zaciszu mówi się po katach. Gratuluję. (usunięte przez administratora) bo pracownicy zawsze maja wyjście. Mogą odejść. I odchodzą.

Blikoś

Jesteście przekonani, że nie macie nic pozytywnego do powiedzenia na temat firmy Limatherm Components?

Mhm...
@Blikoś

Pozytyw?... ładny budynek...

Jo tyż
@Blikoś

No niestety jesteśmy przekonani... mało tego to o czym pisze To Jo większość doświadczyła....

Pracownik Biurowy

Najważniejsze czy masz orzeczenie. Wykształcenie i doświadczenie się nie liczą.

Ile chcesz zarabiać. I tak mi tyle ile zaproponowałem nie dali. Dobrze ze od stycznia podwyżka.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
To jo

Jerzyk

Czy Limatherm Components ma jakieś potrzeby kadrowe? Nie mogę jakoś nic namierzyć. Słyszałem o firmie sporo dobrego ale zaskoczyły mnie wpisy na forum takie niezbyt przychylne. Myślę, że wszędzie może być trochę gorzej?

Mama 3 dzieci, a każde z innym
@Jerzyk

tak. złóż cv.

Byłu pracownik nie żałuje

Witam Jeśli jesteście jeszcze w pracy w LC i chcecie przenieść się do innej firmy która obsługuje osoby niepełnosprawne polecam firmę LAVORO. Transport do i z pracy. Wynagrodzenie + premie + dodatki można wyjść 2000 lekko na rękę. POLECAM

tomasz
@Byłu pracownik nie żałuje

Witaj A jaka to ta pRaca w LAVORO. Czy jest cięzka ? Stojąca ?. Znam LAVORO byłem tam ostatnio na rozmowie na zakład w Będzinie - mam wrażenie mega pozytywne. Martwi mnei tylko rotacja jaka tam panuje

tomasz
@Byłu pracownik nie żałuje

Ja tam na rozmowie byłem jakos 2 tygodnie temu :) NApisz jak wrazenia. Musze mieć jakieś informacje o pracy ;) bo oglądanie zakładu to 1 a praca jakiś czas to drugie ;) Jak normy. Ja się mega zastanawiam nad tą praca.

xyz

@Hanna ... już wcześniej było widać że moderujesz tu ze strony LC... Daj spokój... Nie to nie ma nic wspólnego z regulaminem.. Po prostu prawda w oczy kole...

xyz

@Hanna, masz tu 3 strony opinii, w większości kiepskich. Te bardzo złe są moderowane i usuwane. O pieniądzach też było nie raz. Jak napisał jeden z komentujących powyżej, podwyżki są jak zmienia się najniższa krajowa. Kilku innych to też skomentowało. Jest również sporo o atmosferze i kulturze pracy. Jakiej jeszcze informacji potrzebujesz? Bo to co jest napisane mówi wystarczająco dużo. W jaki sposób Ci jeszcze pomóc???

Helper

Najnizsza krajowa dla technologa z 10 letnim stazem i wyksztalceniem inzynierskim.

Mariusz

Skoro uważacie , że Limatherm Components jest dla niektórych taką złą firmą to przecież zawsze można zmienić na inną? Powiem tylko, że nie ma idealnych firm i wszędzie bywa bardzo różnie, takie jest moje zdanie.

Bartek

Jak się pracuje w firmie? Czy mógłby ktoś skreślić kilka słów na tym wątku żeby nowi chętni dowiedzieli się cokolwiek? Chyba, że boicie się konkurencji nowych pracowników? Zastanawiają mnie niektóre wpisy.

Hanna

@alojka obecnie nie ma nowych ofert pracy. Warto jednak śledzić na bieżąco , być może coś się pojawi. @Blik powiesz coś więcej na temat firmy Limatherm Components Sp. z o.o.? Dlaczego uważasz, że ma ona swoich wrogów? Będą to pomocne informacje dla osób aplikujących w przyszłości do firmy.

Sonia
@Hanna

taaaa. na gov pl praca są stare (nowe) oferty pracy.

Linek

Trudno żeby firma wymyślała nowe stanowiska . Takie mają potrzeby to podają, może poprzednicy byli słabi?

Blik

Limatherm Components to fajna firma ale ma swoich wrogów.

Kto pracował w Limathermie,w cyrku się nie śmieje. Dobrze że mam to za sobą.Standardowe traktowanie w LC w innych firmach nazywa się mobbingiem.

ziomek
@były pracownik

Może tak coś więcej ...:) Bo znowu widzę ogłoszenia na Centralnej Bazie Ofert Pracy Magazynier ksieowy/a itp...i co jest grane bo to bardzo niepokojące ..

poszukująca pracy

poszukująca pracy

alojka

Leszek

Co słychać w Limatherm ? Jestem byłem pracownikiem ale dobrze wspominam moją pracę w firmie i dlatego tak dopytuję.

księgowa
@Leszek

zaś się pojawiły stare/ nowe oferty pracy. zaś jest rotacja.

ksiegowosc_asdfgh

(usunięte przez administratora) tam jeszcze robi ?

Gosia
@ksiegowosc_asdfgh

Tak

Bodzio

Narzekaniem nie zmieni się rzeczywistości. Firma dba o wysoką jakość swoich wyrobów i nie dziwi mnie, że maja wymagania wobec pracowników. Lekkoduchy nie znajdą tu miejsca.

zadowolony

Ciekawe ja tam robił wo 2015 2 miesiące. To był koszmar. W najgorszym dziale jakim jest księgowość. Teraz jestem w normalnej firmie . Z grupą można isć do innych firm. np Lavoro

Zostaw merytoryczną opinię o Limatherm Components Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Limatherm Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Limatherm Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Limatherm Components Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Limatherm Components Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Limatherm Components Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Limatherm Components Sp. z o.o.