Opinie o Alexander Mann Solutions w Kraków

Alexander Mann Solutions to międzynarodowa firma, która swoją pionierską działalność w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Bytanii. W Krakowie centrum operacyjne Alexander Mann Solutions istnieje już 10 lat.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alexander Mann Solutions w Kraków

Ciekawski

Podobni AMS zwalnia ludzi ktos cos wie ?

Do ciekawskiego
@Ciekawski

Z tego co mi wiadomo to AMS nie przedłuża ludziom umów i bardzo późno o tym informuje. Znam kogoś, komu za kilka dni kończy się umowa, a nadal nie wie jaka jest sytuacja bo każą czekać na decyzję ,,góry’’. Chociaż wiadomo, że nie przedłużą to nikt nie ma ochoty tego powiedzieć. Nie liczą się predyspozycje pracownika ani świetne wyniki w pracy. Jesteś cyferką, która odstaje im w bilansie.

Gosia
@Ciekawski

Ciekawski, skąd info? Chodzi jedynie o osoby na umowie na czas określony czy to już szerzej zakrojona akcja?

@Gosia

Nie są przedłużane umowy wszystkim, którym się kończą się umowy w kwietniu i maju. Nie wiadomo co z kolejnymi miesiącami.

ChcialbymWpisacTuMojeImie
@Ams

Tak, to prawda. AMS nie przedłuża umów, mnie o tym powiedziano dokładnie miesiąc przed końcem umowy, ale wiem, że są takie sytuacje, jak opisana wyżej.

Firma bardzo mnie zawiodła. Decydując się na pracę w AMS myślałam że to będzie fajna przygoda i doświadczenie. Grubo się myliłam. Choć zespół i klient jest ok to TL jest słaba. Nie ogarnia praktycznie noc i tylko wymaga. Jak ktoś popełni jakiś drobny błąd to od razu jest nagonka. A teraz jeszcze kazali nam przejść a 80%. Ja rozumiem gdyby to było na 2-3 miesiące ale nie do końca roku. I oczywiście bez zapewnień ze po nowym roku wrócimy na 100% Bonusa nie zobaczyłam ani w zeszłym ani w tym roku i nie liczę na przyszły. To samo podwyżka. Po pierwszych 7 miesiącach dali mi żałosne 200 zł brutto więcej. Wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale myślałam że skoro ams jest firma międzynarodowa to są zabezpieczenie na takie sytuacje jak covid. Niestety.... nie ogarneli tematu kompletnie... wstyd!

Matka
@Anonim

Czy wszystkim obcięto? Czy wybranym accountom? Zastanawiam się czy to dobry czas na powrót z urlopu rodzicielskiego.

@Matka

Nie wracaj, nie ma do czego

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Alexander Mann Solutions?

Belord

cale jest wplacane na konto. Co masz na mysli mowiac, czy jest rozdzielane?

Nie ma dwóch umów jeśli to Ci chodziło. Jedno wynagrodzenie

Shinji

Pracowałem w AMS jakiś czas temu. Było to moje pierwsze "korpo". Sam proces rekrutacji był bardzo szybki i sprawny, podejrzewam, że ze względu na niszowy język obcy, jakim władam. Wiem, że kandydaci bez takich umiejętności przechodzą proces wolno i mozolnie. Nie oszukujmy się tak jest wszędzie, więc czy to AMS czy inna firma, nie masz czegoś ciekawego, co możesz zaoferować dla biznesu, nie licz na szybki proces. Sama praca w AMS moim zdaniem była bardzo przyjemna, mimo dużej jej ilości. Jednak szkolenia i wdrożenie do pracy, osoby bez doświadczenia oceniam bardzo dobrze, zawsze można było liczyć na wsparcie i pomoc. Spójrzmy prawdzie w oczy, dużo zależy od zespołu, TL i menagera. Mi się udało, trafiłem do bardzo udanego zespołu z wspaniałymi ludźmi. Wiem jednak że zespół zespołowi nie równy, różnie bywa. Przejdźmy dalej, AMS płaci słabo-na tym samym stanowisku z odpowiednimi umiejętnościami można znaleźć pracę z zarobkami nawet o 40% wyższymi niż tam. Nie mówiąc o umowach na 7 miesięcy, to jest kpina, żeby nie było 2x7 miesięcy i dopiero umowa na czas nieokreślony, to bardzo częsta zagrywka AMS'u. Niby po 1wszym przedłużeniu mała podwyżka-osobiście nie dostałem mimo dobrej pracy a TL tłumaczył się, że woli dać 1 większą niż 2 mniejsze. Co za ściema, na stanowiska są budżety i nie dali bo chcieli przez kilka miesięcy oszczędzić max 2000zł brutto- Żałosne! Teraz coś dobrego, elastyczność pracy. Coś co staje się normą, jednak AMS miał to od dawna, a takie firmy jak HAYS czy IBM(Kennexa) wprowadził to stosunkowo niedawno. Możliwość pracy z domu to też duży plus, nie miałem limitu dni, zwyczajnie dogadywałem się z TL, nie miałem żadnych problemów- mówię i mam. Bez zbędnych zagmatwanych procedur. Mam duży sentyment do tej Firmy, jednak słysząc co tam się dzieje, włos na głowie staje dęba. Nadal mam przyjaciół, którzy tam pracują i praca na 80%, obcięcie pensji i nie informowanie o tym klientów? Nie wspomnę, że przy pracy 80% są targety jak na 100!(usunięte przez administratora) Kwestia informowania o przedłużeniu/nie przedłużeniu umowy i trzymanie w niepewności do ostatnich dni-ta praktyka powinna być karalna, niestety w AMS to norma od praktycznie początku istnienia tej firmy. Kolejne NIE AMSie. Każda firma ma swoje plusy i minusy. Chcę być obiektywny, jako firma na początek kariery na sam start, jest dobrym miejscem w mojej opinii. Uważam jednak że nie warto tam pracować dłużej niż 2 max 3 lata to i tak długo. Jest jak każde korpo owija swe szpetne oblicze w piękne szaty. Najlepiej zrobić jak ja, zdobyć doświadczenie i się wyszkolić, a następnie pożegnać.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nostra

Firma nie godna zaufania radze zmienic prace tym ktozy nie chca czekac az ruletka im wypadnie na zwolnienie.Myslalam ze korona przejdzie obok mnie. Jestem samotnie wychowujaca matka i obcinaja mi pensje. Zalosne

@Nostra

Potwierdzam, umowy na chwilę obecną nie są przedłużane. Wszyscy pracownicy z całym etatem, mają teraz 4/5 etatu i 80% pensji. Dodatkowo, w niektórych teamach jest narzucona praca 5 razy w tygodniu po 6h 24 min...

Hej, czy w firmie Alexander Mann Solutions płacą za nadgodziny?

Ams

Nie wiem jak wyżej i na innych działach, ale na najniższym stanowisku są do odbioru. W pierwszym kwartale miałem ponad 16h nadgodzin, gdzie połowa była obiecana, że będzie zapłacona (brałem udział w dodatkowym zadaniu). Połowę godzin musiałem odebrać jak najszybciej w kwietniu, było zalecenie żeby zrobić to w bank holiday w UK. Druga połowa póki co nie wiadomo, kasy nie widać, odbierać też jeszcze nie karzą.

Magda

@ciekawski skąd to wiesz ? Przez wirusa ?

KK

Mogę ocenić tylko poziom etapu rekrutacyjnego, bo póki co do tego organicza się moje doświadczenie z ta firma. Rekrutacja 4 etapowa: 1. Rozmowa z przesympatyczną Panią przez telefon: ok 30 minut, pół na pół w języku polskim i angielskim. 2. Testy językowe: 50 (z tego co pamietam) pytań i dwa emaile do napisania. 3. Rozmowa z nativ speakerem. 4. Rozmowa face to face w siedzibie AMS. Każdy z tych etapów przebiegał sprawnie, w miłej atmosferze. Rozmowa face to face ok 1,5 godziny, polowe po polsku, polowe po angielsku, ćwiczenie na koniec - rozmowa telefoniczna kandydatem. Informacja zwrotna po 2 dniach (!), dostałam prace :)

@KK

Jak napisało kilka osób, jednym z etapów rekrutacyjnych jest test językowy: 50 pytań abcd i dwa emaile. Czy mógłby ktoś podzielić się informacją, czego dotyczyły te emaile? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

@Michał

Masz do napisania maile do kandydata lub klienta, np. "napisz kandydatowi że jeszcze czekasz na informację w sprawie jego kandydatury". Mail musi być napisany biznesowo. Pozdrawiam

amazed
@KK

Troche jakby AMS sobie laurkę wystawił

Wojciech
@amazed

Czy Ty masz inne zdanie na temat pracy w Alexander Mann Solutions? Podziel się swoją opinią, każdy punkt widzenia jest ważny i pozwala lepiej poznać firmę od środka, liczę więc na Twoją odpowiedź!

Biedrona

Pracuje w firmie od kilku miesięcy . Zacznę może od plusów: Elastyczność pracy, doświadczeni i kulturalni managerowie, bardzo profesjonalny proces rekrutacji składający się z wielu etapów. Dobre warunki finansowe Minusy: Bardzo możliwe ,że to zależy od klienta .Ale w moim przypadku jest następująco.. Nierealna do wykonania ilość pracy , managerowie sa daleko,nie widzą zmagań i starań pracowników. Stary sprzęt , nieustuannie wieszający się system. Ludzie ze sobą nie rozmawiają, bo tak sa obciążeni praca, nadmierna komunikacja mailowa - człowiek nie jest w stanie przetrawić skutecznie takich ilości. Pracownicy jedynie w kuluarach wymieniają się swoimi spostrzeżeniami , bo boją się głośno wyrażać opinie. Ogólnie chyba już rozumiem dlaczego jako jedna z niewielu korporacji ma specjalistę od Work Life Balance. Jeżeli ktoś lubi otwarte rozmowy na temat problemu , ciężko mu się podporządkować niezrozumiałym procedurom , to będzie mu się bardzo ciężko odnalezc, tak jak w moim przypadku.

inny obecny pracownik

Hej, ja w tej firmie praucje kilka dobrych lat, szczerze mowiac przykro mi czytac negatywne komentarze powyzej, bo wydaja mi sie w duzej mierze niesprawiedliwie. Owszem firma sprawia wrazenie bycia w ciaglej transformacji i ciagle sie zmienia, ale wiele tych zmian (w dostepnosci projektow, stanowisk) jest podyktowane odpowiedzia na zmieniajace sie potrzeby klientow i rynku, a w kwestii procesow czy benefitow itp. na potrzeby samych pracownikow. To wlasnie w tej firmie jest fajne - kazdy moze zaproponowac zmiane, wziac cos w swoje rece i cos ciekawego zdzialac i otrzymuje zazwyczaj duze wsparcie z gory. Najbardziej podoba mi sie to, ze kandyatow wewnetrznych traktuja priorityetowo, co powoduje ze sa spore mozliwosci rozwoju, zmiany zakresu obowiazkow, projektu czy nawet kraju. Fakt pracy jest bardzo duzo. Ale za to jest bardzo elastyczny czas pracy i mozliwosc pracy z domu bardzo czesto, dzieki czemu jak w firmie jest duzo pracy i musisz zostac dluzej to innego dnia nikt nie robi problemu zeby wyjsc wczesniej. Poza tym dzieki tej elastycznosci mozna spokojnie ogarnac sobie work-life balance, byc jednoczesnie rodzicem czy realizowac swoje pasje. Pensja zawsze, zawsze, zawsze na czas na koncie. Jesli sie starasz dostarczac to co trzeba dobrze - dlugotrwala wspolpraca. Bardzo ludzka atmosfera. Serio. Przyjdzcie sprawdzcie.

hh

Bardzo dobrze oceniam pracę w tej firmie, jak również proces rekrutacyjny. Polecam!

Wandzia

Firma miała zawsze raczej dobrą reputację, jestem ciekawa jak wyglądają stosunki komunikacyjne.Więzi ludzkie nie każdy potrafi budować, inni są typami Introwertyka ale w dziale Finansów się świetni tylko nie lubią wspólnych wyjść na miasto.

Łukasz

Niepoważna firma, marnuje ludziom czas podczas sztucznej rekrutacji.

Pytanie do osób, które aplikowały. Czego dotyczyły maile do napisania w teście? Pamięta ktoś jaki był temat? :)

Emilia
@Anonim

Na jakie stanowisko zdecydowałeś się aplikować? Od tego może zależeć treść zadania rekrutacyjnego. Dlaczego postanowiłeś aplikować do firmy Alexander Mann Solutions? Słyszałeś dobre opinie na jej temat?

@Emilia

Aplikowałam na stanowisko receptionist - coordinator - facilities. Tak, słyszałam dobre opinie, dlatego postanowiłam aplikować.

Wojciech
@Anonim

I jak potoczył się w Twoim przypadku proces kwalifikacyjny? Napisz, czy udało Ci się dostać do pracy w firmie Alexander Mann Solutions.

LALA

Czy czy ktos mog;by mi udzielic wiecej informacji na temat srtanowiska Senior Recruitment Coordinator? Jakies mniej wiecej obowiazki i jakie widelki zarobkow?

Emilia
@LALA

Trzymam kciuki za to, by ktoś odpowiedział Ci możliwie jak najszybciej. Jednak pewne informacje znajdziesz już w samym ogłoszeniu - odsyłam Cię do odpowiedniej strony: https://www.pracuj.pl/praca/senior-recruitment-coordinator-gdansk%2Coferta%2C7079103 Posiadasz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o takie stanowisko?

Volken

W grudniu ubiegłego roku złożyłem aplikację do firmy Alexander Mann Solutions na stanowiska Recruitment Coordinator CWS oraz Coordinator - Business Support Services. Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna z rekruterem trwająca około 40 minut (opis stanowiska, związanych z nim zadań, oczekiwane wynagrodzenie oraz krótka rozmowa sprawdzająca znajomość angielskiego). Etap drugi to około 15-minutowa rozmowa z native speakerem z Wielkiej Brytanii. Trzeci etap to z kolei test językowy- 50 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru+ do napisania dwa maile na 150 słów każdy. Czas na wykonanie testu to jedyne 70 minut. Po rozwiązaniu zadań zamkniętych zostało mi jedynie 20 minut na napisanie dwóch maili. Już wiedziałem, że nie zdążę :P. Mimo to po upływie wyznaczonego czasu kliknąłem na opcję wysłania testu i tu przysłowiowy zonk- strona wyświetliła komunikat o nieaktywnym linku. Napisałem dwa maile do pana rekrutera (w trakcie rozmowy na pierwszym etapie sam powiedział, żeby w razie problemów dzwonić albo pisać) i niestety zero jakiejkolwiek odpowiedzi. Dzwoniłem też chyba z cztery razy na numer, z którego do mnie dzwonił i w ogóle nie było sygnału. Swoim wpisem nie zamierzam się żalić, wylewać pomyj na tą firmę, niemniej szkoda, że rekruterzy nie odpisują na maile i ogólnie nie interesują się kandydatami, z którymi się wcześniej kontaktowali.

Marty
@Volken

Na jakie tematy trzeba napisać te maile w teście językowym? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Marty

Zapewne teksy są związane z działalnością firmy i słownictwo językowe musi uwzględniać tę branże, więc e-maile też pewnie tego dotyczą, ale to już musi podpowiedzieć Ci osoba, która przeszła rekrutację. Czy jesteś zainteresowany zatrudnieniem i będziesz składał CV? Na stronie https://www.pracuj.pl/praca%2Falexander%20mann%20solutions%3Ben jest kilka aktualnych ofert pracy. Jeżeli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej opisz proszę jej poziom trudności i z ilu etapów się składała.

Stewy

Trudno opisać zjawisko, jakim jest AMS. W skrócie: TL wyśmiewa na rozmowie kwal. Potem okazuje się niekompetentnym ślizgaczem, który udaje, ze coś robi i nie radzi sobie z zadaniami. Na open space bluzgi, "nieeleganckie" zachowania starszych stażem pracowników (spychologia, "nie mam teraz czasu!!" ) - nikt nie reaguje. Bogactwo strojów na co dzień - ilość biżuterii, "brylantowych" bransoletek z odpustu, suknie jak na galę oskarową. Spódnice z suwakiem na pupie. Starsi stażem pracownicy, których ambicje kończą się na AMS, nie lubią nowych z większym doświadczeniem. Obgadywanie - level master. Jednej koleżanki nie ma, to jest obsmarowywana. Potem zmiana - nie ma innej, to tą inną się obgaduje. Jak jednej osoby nie ma lub się zwolni, to na zespół pada blady strach, bo ilość swoich rzeczy do zrobienia i tak jest nie do przerobienia + rzeczy po koledze/koleżance. Po koniec urlopu jest stres co się zastanie w pracy i ile zajmie odkopywanie się i siedzenie po godzinach (niepłatnych). Za błędy obwinia się przeciążonego pracownika, nigdy zły proces lub przełożonego. Krytyka - jest. Pochwał - brak. Szkolenia? Brak czasu. benefity do wykorzystania? 50 zł. Kiedy składasz już wypowiedzenie, nikt nie podziękuje za dobrą pracę, tylko jest obraza (real story!). Kiedy mówisz, że to była trudna decyzja, słyszysz lekceważące: "już mamy 2 osoby na to stanowisko". (Te dwie osoby nigdy nie dotrą. Jedna z następnych dwóch osób, które w końcu dotrą, zwolni się po miesiącu). Nie polecam.

@Stewy

Twoja opinia jest bardzo pomocna, jednak chciałbym, abyś dodał coś jeszcze o możliwości rozwoju zawodowego pracując w firmie Alexander Mann Solutions. Czy istnieje realna szansa, że pracodawca sam z siebie doceni zaangażowanego pracownika i wręczy mu np. awans na wyższe stanowisko bądź podwyżkę wynagrodzenia? Przedstaw, proszę, jak to wygląda na podstawie swoich doświadczeń.

Mattia

Warunki rekrutacji w firme Alexander Mann Solutions bardzo mnie zawiodły. Pozytywnie przeszedłem testy językowe, jednak pozycja w międzyczasie została zamknięta. Rekruter pomimo mojego zaangażowania w proces rekrutacji zostawił mnie z niczym, mimo że spełniałem wymagania innych otwartych stanowisk. W skrócie - szkoda sobie zawracać głowę, gdyż poświęcony czas, zaangażowanie i pozytywny feedback rekrutacyjny są nieważne w firmie Alexander Mann Solutions, a ludzi traktuje się jak zabawki.

@Mattia

Czemu w trakcie rekrutacji została ona zamknięta? Myślisz, że znaleźli odpowiedniego pracownika? Może, żeby aplikować na inne stanowiska, na które pasowałeś musisz jeszcze raz złożyć CV. Co tym myślisz?

HHH

Firma jest niesprawiedliwa wobec pracowników, którzy pracują już kilka lat. Co dostali na samym początku to tak mają, podwyżka o ile w ogole jest to najwyżej inflacyjna, około 1.5.0 zł rocznie. jesli pensje wzrosły, to nie wyrównują starym pracownikom. Jest tak, że nowy na tym samym stanowisku zarabia o kilkaset złotych netto więcej niż ten kto ma doswiadczenie i wiedzę. Firma wysysa wszystkie siły, pracy jest zawsze ponad normę, ludzi zawsze za mało. Zapieprz cały czas taki, że bóle głowy i nerwica gwarantowane masz jak w banku. a dorobić to się można najwyzej garba na plecach. JEsli ktoś nie ma alternatywy to super ale max na rok, dwa pracy, Siedzieć dłużej to po prostu czyste (usunięte przez administratora)

Dariusz
@HHH

Piszesz, że wynagrodzenie w porównaniu z nowymi pracownikami nie jest satysfakcjonujące. Czy inne dodatki do wynagrodzenia w postaci premii lub pakietu socjalnego mogą podnieść podstawę pensji? Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że pracując w Alexander Mann Solutions można się sporo nauczyć. Taka wiedza jest także wartością dodaną i zaprocentuje w przyszłości.

XsX
@HHH

Podpisuję się pod tym obiema nogami i rękami. Uważam dokładnie tak samo. Firma niestety żeruje na „starych” pracownikach, latami nie wyrównując im stawek. Dochodzi do takich sytuacji, gdzie różnica netto pomiędzy ludźmi na tym samym stanowisku to nawet tysiąc złotych, a różnica netto pomiędzy starym pracownikiem na wyższym stanowisku a nowym na niższym to np tylko 200-300 netto lub o zgrozo takie same stawki. Firma kłamie w żywe oczy, że wyrównuje stawki, a tego nie robi. I za marne pieniądze człowiek wypruwa sobie żyły bo tak jak ktoś wyżej zauważył, wiecznie jest zbyt mało ludzi za za dużo pracy. Nerwica, stres, frustracja i poczucie (usunięte przez administratora)- to zapewnia firma.

Hahah
@Dariusz

Jakie dodatki ? Te z "my benefit" ? One nie zmieniają się przez lata mimo że co roku firma robi rzekome badanie dochodu na osobe w rodzinie. Zbierają dane które pewnie potem tranferuja do GUS ale dla pracowników nic realnie się nie dzieje. Jak ktoś miał 50 zł benefita w 2014 tak ma i teraz mimo zmieniającego się rynku płacy, pracy, inflacji i wielu innych czynnikow. Odradzam podawania tych danych, bo to nic nie daje. Jeśli chodzi o inne dodatki, to w tym roku zlikwidowano bonus kwartalny (który latwiej było zdobyc)i zamieniono na roczny, który jest zdobyć trudniej. Druga sprawa w razie odejścia z firmy on przepada. Kwartalne nie przepadaly. Skończ pitolic te korpo frazesy o tym ile to się można nauczyć. O polskim prawie pracy nie nauczysz się nic. To tylko outsourcing i lizanie po doo-pach durnych brytyjczykow.

Dariusz
@Hahah

Dziękuję za odpowiedź. Wolałem się upewnić, jak to w rzeczywistości wygląda. Szkoda, że firma zlikwidowała bonus kwartalny, który na pewno w jakiś sposób motywował pracowników do bardziej wydajnej pracy. W takim razie może mógłbyś napisać, czy pracodawca stosuje jakieś systemy motywacyjne dla swoich pracowników? Organizowane są może wspólne wyjścia integracyjne, aby we wspólnym gronie zrelaksować się po pracy? Liczę na Twoją dalszą aktywność.

Nanana
@Hahah

Każdy ma swoje zdanie. Wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy? Ja pracuje tu od prawie 4 lat i nie narzekam na kase (choć oczywiście zawsze mogłaby być większa). Na sprawiedliwość wynagrodzenia też nie mam co narzekać, menago po prostu ogarnia. Ludzi mam świetnych i wychodzimy na piwko stosunkowo często. Benefity jak w każdej korpo, ale za to elastyczność pracy sporo rekompensuje. Skoro piszesz o 2014 to wnioskuje, że troche spedziłeś w ams, a skoro jest/było tak źle to czemu nie zmieniłeś na robote, gdzie dostałbyś 3x tyle kasy za 3x mniej roboty? Może trzeba się nad sobą zastanowić?

@Nanana

Wygląda na to, że trochę czasu już spędziłaś w Alexander Mann Solutions. Czy planujesz związać się z tym pracodawcą na dłużej - a jeśli tak, to jakie czynniki mają na to największy wpływ? Ciekawe też, czy łatwo jest awansować w obrębie firmy i czy pracodawca w ogóle stwarza taką możliwość swoim pracownikom.

XsX

Zgadzam się z opinią niżej. Uważam dokładnie tak samo. Firma niestety żeruje na „starych” pracownikach, latami nie wyrównując im stawek. Dochodzi do takich sytuacji, gdzie różnica netto pomiędzy ludźmi na tym samym stanowisku to nawet tysiąc złotych, a różnica netto pomiędzy starym pracownikiem na wyższym stanowisku a nowym na niższym to np tylko 200-300 netto lub o zgrozo takie same stawki. Firma kłamie w żywe oczy, że wyrównuje stawki, a tego nie robi. I za marne pieniądze człowiek wypruwa sobie żyły bo tak jak ktoś wyżej zauważył, wiecznie jest zbyt mało ludzi a za dużo pracy. Nerwica, stres, frustracja i poczucie oszukania - to zapewnia firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Mann Solutions - Kraków

• Jak się pracuje w Alexander Mann Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Alexander Mann Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexander Mann Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 19 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alexander Mann Solutions?

Kandydaci do pracy w Alexander Mann Solutions napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alexander Mann Solutions