Opinie o Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych w Kielce

counter
4 14 29 5 1
Byly

Minimalna krajowa, 30zł delegacyjnego za cały dzień i noc jeżdżenia, obiecują procenty a jest jak jest.

Anna Nowy wpis

Cześć, jak wygląda rekrutacja do Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych? Czy składa się z paru etapów czy jedynie z rozmowy kwalifikacyjnej? Napiszcie też o co jest się na niej pytanym i kiedy można się spodziewać informacji na temat możliwego zatrudnienia. Dzięki temu więcej osób dowie się jak się dobrze przygotować.

Byly Nowy wpis

Bubu Nowy wpis
@Byly

Były- czytać nie umiesz i w związku z powyższym pracodawcy ustalić. Meditrans- transport medyczny to nie Meditrans zaopatrzenie stomatologiczne.

zainteresowany Nowy wpis

Może ktoś podzieli się informacjami o pracy, zarobkach i atmosferze w firmie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 589 dni.

Wiecie czy w Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych szukają chętnych na staż?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jacek

Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić pracy w bardzo dobrej firmie!!

OBIEKTYWNY

Mój znajomy tam pracował, bardzo sobie chwalił...To bardzo pracowity i odpowiedzialny człowiek. Miła aparycja, bardzo taktowny...Ale chyba za bardzo! Został zwolniony bo nie chcał kosztem swojego prywatnego czasu oraz swojej rodziny przygotowywać tony ulotek reklamujących firmę. Weekendy dą po to aby odpocząć panie „szefie”

Romek

W serwisie atmosfera jest fatalna, trzeba rywalizować z współserwisantami o zlecenia (ale nie pokazywać tego po sobie, udawać radosnego) i donosić na nich żeby móc więcej zarobić bo zarobki zależą od ilości zleceń.

Roman
@Romek

Bardzo śmieszne, ale póki co to zlecenia rywalizują o serwisantów, bo jest tyle roboty. Atmosfera jest dla dużych chłopaków a nie dla dzieciaków. Na serwisie pracuje 7 osób, wątpię, że taką głupią wypowiedź pisałby któryś z nas.

Cbffujb

Żadnego socjalu auta stare atmosfera się zepsuła.... Nie polecam

Mój gin
@Cbffujb

Zepsuła to delikatnie powiedziane , trzeba być czujnym z każdej strony....kolega koleżanka(...) Może ci o parę złotych tych wydrapać oczy i co gorsze podpierdzielic .masakra , nigdy w życiu

@Mój gin

@Mój gin Przyjazna i zdrowa atmosfera zawsze wpływa na jakość wykonywanej przez nas pracy. A zatem to niedobrze, że, według Ciebie, ta w Meditrans nieco odbiega od idealnej. Ale na pewno pracodawca ten posiada jakieś inne plusy. Możecie tam uzyskać godziwe wynagrodzenie?

Pablo

Witam. Jak pracuje się w firmie Meditrans? Czy panują dobre warunki płacy? Jaka atmosfera.

No
@Pablo

Na początku szefowie będą obiecywać gruszki na wierzbie , z biegiem czasu zobaczysz że nie było warto;) ciągła walka o wszystko ,faworyzowanie lizusów ,słabe auta brak wsparcia marketingu itp itd.....socjal- nie rozśmieszanie mnie

@No

@No Bardzo ważna jest tu pomoc innym użytkownikom forum, dlatego cieszy to, że zechciałeś odpowiedzieć @Pablo. Pewnie jesteś zatrudniony w Meditrans - ale bardzo niepochlebnie wypowiadasz o tym pracodawcy. Jaki rodzaj umowy oferowany jest osobom, które dopiero rozpoczynają tam pracę?

Natalia

@Pablo Cieszy fakt, że chciałbyś rozpocząć swoja drogę zawodową w firmie Meditrans. A jakie stanowisko by Cię zadowalało. Z uwagi na to, iż na wątku panuje niezrozumiała cisza, a ja nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi, polecam Ci z nimi bezpośredni kontakt: kontakt(at)meditrans.pl Tam na pewno uzyskasz rzetelne informacje. Powodzenia!

Natalia

@Cbffujb, możesz powiedzieć, dlaczego nie polecasz firmy? Czy tylko ze względu na brak pakietu socjalnego i atmosferę? Z pewnością dostrzegasz też jakieś dobre strony pracy w Meditrans. Napisz proszę, jaki rodzaj umowy jest oferowany przez tego pracodawcę.

Natalia

Co powiecie na temat atmosfery panującej w Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych? Czy można liczyć na miłe traktowanie? Czy firma organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje, umożliwia udział w konferencjach? Co możecie napisać o zarobkach? Wasze komentarze pomogą innym w znalezieniu pracodawcy.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Abc

Dlaczego tak sądzisz?

robin hood

ABC to nie jest robota dla Ciebie

Abc

Hej, jakie warunki dla kierownika działu implantów stomatologicznych? Jaki zakres obowiązków? Jakie narzędzia, ilu podległych PH? Jaka atmosfera?

jhbglkh

firma super, przy porównaniu innych- najlepsze warunki, ale o socjalu nie mówmy, dawno i nie prawda:(

Krzysztof

Pracowałem w tej firmie pół roku, zostawiłem kawał zdrowia, ale nie żałuje. Girma fajna, na poziomie, fajny socjal godne warunki zatrudnienia. Z czystym sercem moge polecić. Trzeba sie napracować ale wiesz za co. Polecam Krzysztof

Oba-Ma

Uczciwość na najwyższym poziomie!

red

dno!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych
4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Podlasie 16 C