Opinie o Devepoler Artur Niestój w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Devepoler Artur Niestój. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Devepoler Artur Niestój na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Devepoler Artur Niestój w Kraków

Lidka Nowy wpis

Facet wogóle nie odpowiada na maile i smsy !! Pisalam do niego ,że nasza klatka jest nie sprzątana niewiadomo jak długo,zapuszczona !!! NIEPAMIETAM kiedy ktokolwiek był z jego śmiesznej firmy ,żeby umyć jak należy klatkę... A tak jak była inna dozorczyni , ona pilowala czystości zawsze , po zmianie jest poprostu tragedia !!!! Jest tak brudno ,że strach wyjść z mieszkania .... Jak był okres opadów śniegu, też się nie zjawił/a, żeby odgarnąć śnieg, żeby mieszkańcy nie złamali nóg i rąk . Sami musimy myć klatkę w swoim zakresie, żeby tutaj funkcjonować jakoś, Nie polecam w żadnym wypadku!!

A odpowiedź Nowy wpis
@Lidka

To wynik (usunięte przez administratora) Krakowa. Śmie ci urzędnicze z majchrowskim i kuligiem na czele odpowiadają za ten stan rzeczy. Zbk pod batutą (usunięte przez administratora) zapał, smolarek, wójcik, paradyż itp. zabrania sprzątania takim (usunięte przez administratora) żeby obrzydzić życie mieszkańcom i skutecznie ich wysiedlić, następnie przejąć niele galnie nieruchomość. Nie podejmują również jakichkolwiek napraw oraz innych prac związanych z właściwym funkcjonowaniem nieruchomości. Takie praktyki stosowane są wszędzie gdzie w.w. (usunięte przez administratora) mają dojścia. Cały pseudo zarząd ma postawione od lat zarzuty karne(usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Devepoler Artur Niestój?

Co jaki czas w Devepoler Artur Niestój można ubiegać się o podwyżkę?

Blondie1723

Pracowałam z Panem Arturem, bardzo dobry szef, wyrozumiała osoba. Wypłaty w terminie. Rodzinna atmosfera w pracy. Polecam..

To wynik band ytyzmu Krakowa. Śmie ci urzędnicze z majchrowskim i kuligiem na czele odpowiadają za ten stan rzeczy. Zbk pod batutą ście rwa zapał, smolarek, wójcik, paradyż itp. zabrania sprzątania takim złod ziejom żeby obrzydzić życie mieszkańcom i skutecznie ich wysiedlić, następnie przejąć niele galnie nieruchomość. Nie podejmują również jakichkolwiek napraw oraz innych prac związanych z właściwym funkcjonowaniem nieruchomości. Takie praktyki stosowane są wszędzie gdzie w.w. śmi eci mają dojścia. Cały pseudo zarząd ma postawione od lat zarzuty karne i żadna ku rwa nie siedzi, bo ku rwa na tronie, czyli majchłowski jacek ich chroni. Należałoby wziąć w końcu sprawy w swoje ręce i wybić tą zarazę na zawsze. Zachęcam do działań. Jest nas sporo.

Zostaniecie sprzątnięci urzędasy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Beata

Kiedy dostaniemy umowy w Gliwicach?

Zostaw merytoryczną opinię o Devepoler Artur Niestój - Kraków

• Jak się pracuje w Devepoler Artur Niestój?

Zobacz opinie na temat firmy Devepoler Artur Niestój tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Devepoler Artur Niestój?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Devepoler Artur Niestój?

Kandydaci do pracy w Devepoler Artur Niestój napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Devepoler Artur Niestój
  • Grodzka 42 lok. 1