PolSource S.A.

Kraków

Opinie o PolSource S.A.

Ver

Jestem programistą w PolSource i polecam. Ludzie są super, projekty też ciekawe. nie ma klepania kolejnych systemów cms, stron www na wczoraj lub projektów utrzymaniowych w prehistorycznych technologiach. może czasami brakuje organizacji ale przy takim wzroście to i tak jest dobrze.

Weronika

@km wspominasz o możliwościach rozwoju jakie daje praca w PolSource S.A. Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej? Czy będąc zatrudnionym w firmie można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje? A może są to jeszcze inne formy rozwoju?

Czy według Was firma PolSource Sp. z o.o. dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twoją opinię.

AU
@admin 11.08.2015 00:10

Firma jest zorientowana na pracownika, dba aby nikomu niczego nie brakowało.

km

Elastyczne godziny pracy, praca w miedzynarodowych zespołach i przede wszystkim możliwość rozwoju w najnowszych technologiach (co było dla mnie najważniejsze). Świetna atmosfera w biurze. Co do kasy - zawsze na czas i się po prostu zgadza.

Weronika

Jeszcze jeden dzień można aplikować na stanowisko Android Developer. Trwa również rekrutacja na Salesforce Developer. Miejsce pracy to Kraków, Warszawa, Lublin lub zdalnie. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Co możecie powiedzieć o firmie jako pracodawcy? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które szukają pracy obecnie.

Agnieszka
@Weronika 05.09.2017 14:52

Pracuje w PolSource od kilku miesięcy i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Świetna atmosfera, a współpracownicy sympatyczni ;)

nsilu

Firma rekrutuje zdalnie w kilku miastach, niestety nie znalazłem żadnej informacji o niej w internecie. Strona www nie zawiera ŻADNYCH informacji kim są, co dokładnie robią z Salesforce, a co najciekawsze, gdzie mają siedzibę. Wygląda to jak firma-krzak zarejestrowana w mieszkaniu przez emigranta z GB. Jesteście mali? To nie wstyd! pochwalcie się dynamicznym rozwojem a nie tworzycie dziwne wrażenie opisując siebie jako międzynarodową korporację.

obza

kochani czy moze nadal potrzebny im jest nowy pracownik na stanowiusko Presales Software Solution Engineer? z tego co wiem to w czerwcu ruszyły rekrutacje na to stanowisko w różnych województwach u was i oczywiście żywię nadzieję że jest to nadal aktualny temat

SL

Polsource dostaje u mnie opinie niedostateczną z powodu nie wypłacenia ostatniej pensji. Sprawa wygląda tak, że ostatniego miesiąca pracowałem 3 tygodnie, wszystko było ok, w ostatni czwartek powiedziano mi, że klient ma jakiś problem i że w następnym tygodniu muszę się postarać, niestety w weekend trafiłem do szpitala, po kilku tygodniach wyszedłem i dostaję informację, że Polsource zapłaci mi tylko za 20h, nie życzę żadnemu nikomu współpracy z tą firmą. Rozumiem koniec współpracy, ale nie zapłacenie mi za godziny, które poświęciłem, to moim zdaniem zwykła kradzież. Nie polecam!

Zostaw opinię o PolSource S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PolSource S.A.