PolSource S.A.

Kraków

PolSource S.A.

Opinie o PolSource S.A.

Developer

Póki co jest bardzo dobrze. 1. Dobre wynagrodzenie i ciekawe benefity. 2. Mocne parcie na rozwój poprzez darmowe szkolenia i opłacane certyfikat, również te droższe. 3. Ciekawe projekty dla największych firm na świecie. Wreszcie mogę zrobić coś nowego zamiast klepać cały czas to samo. 4. Bardzo dobra atmosfera pracy. 5. Przez 1.5 roku pracy zdobyłem więcej doświadczenia niż przez 3 w poprzedniej firmie :-)

stażysta

Lubię atmosferę w PolSource S.A. za: staż bardzo przyjemny, miło i przyjemnie się pracuje. Pracownicy chętnie pomagają, można się rozwinąc. Szczerze mówiąć, nie mam żadnych złych opini na ich temat. Po zakończeniu stażu jest duża szansa na zatrudnienie. Bardzo polecam

Patryk
@stażysta 24.10.2018 12:30

Wiadomo może jakie są stawki po zakończeniu stażu?

Powiedzcie co się dzieje teraz w PolSource S.A.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

Andrzej

Jaki jest powód , że tak rzadko piszecie?

Jakim firma PolSource S.A. jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Ver

Jestem programistą w PolSource i polecam. Ludzie są super, projekty też ciekawe. nie ma klepania kolejnych systemów cms, stron www na wczoraj lub projektów utrzymaniowych w prehistorycznych technologiach. może czasami brakuje organizacji ale przy takim wzroście to i tak jest dobrze.

Weronika

@km wspominasz o możliwościach rozwoju jakie daje praca w PolSource S.A. Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej? Czy będąc zatrudnionym w firmie można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje? A może są to jeszcze inne formy rozwoju?

Czy według Was firma PolSource Sp. z o.o. dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twoją opinię.

AU
@admin 11.08.2015 00:10

Firma jest zorientowana na pracownika, dba aby nikomu niczego nie brakowało.

km

Elastyczne godziny pracy, praca w miedzynarodowych zespołach i przede wszystkim możliwość rozwoju w najnowszych technologiach (co było dla mnie najważniejsze). Świetna atmosfera w biurze. Co do kasy - zawsze na czas i się po prostu zgadza.

Weronika

Jeszcze jeden dzień można aplikować na stanowisko Android Developer. Trwa również rekrutacja na Salesforce Developer. Miejsce pracy to Kraków, Warszawa, Lublin lub zdalnie. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Co możecie powiedzieć o firmie jako pracodawcy? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które szukają pracy obecnie.

Agnieszka
@Weronika 05.09.2017 14:52

Pracuje w PolSource od kilku miesięcy i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Świetna atmosfera, a współpracownicy sympatyczni ;)

nsilu

Firma rekrutuje zdalnie w kilku miastach, niestety nie znalazłem żadnej informacji o niej w internecie. Strona www nie zawiera ŻADNYCH informacji kim są, co dokładnie robią z Salesforce, a co najciekawsze, gdzie mają siedzibę. Wygląda to jak firma-krzak zarejestrowana w mieszkaniu przez emigranta z GB. Jesteście mali? To nie wstyd! pochwalcie się dynamicznym rozwojem a nie tworzycie dziwne wrażenie opisując siebie jako międzynarodową korporację.

obza

kochani czy moze nadal potrzebny im jest nowy pracownik na stanowiusko Presales Software Solution Engineer? z tego co wiem to w czerwcu ruszyły rekrutacje na to stanowisko w różnych województwach u was i oczywiście żywię nadzieję że jest to nadal aktualny temat

SL

Polsource dostaje u mnie opinie niedostateczną z powodu nie wypłacenia ostatniej pensji. Sprawa wygląda tak, że ostatniego miesiąca pracowałem 3 tygodnie, wszystko było ok, w ostatni czwartek powiedziano mi, że klient ma jakiś problem i że w następnym tygodniu muszę się postarać, niestety w weekend trafiłem do szpitala, po kilku tygodniach wyszedłem i dostaję informację, że Polsource zapłaci mi tylko za 20h, nie życzę żadnemu nikomu współpracy z tą firmą. Rozumiem koniec współpracy, ale nie zapłacenie mi za godziny, które poświęciłem, to moim zdaniem zwykła kradzież. Nie polecam!

Zostaw opinię o PolSource S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PolSource S.A.